menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #159041  
Nieprzeczytane 13-06-2022, 14:52
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Cytat:
Napisał amelia
I maluchy spontanicznie z osobistym zaangażowaniem witają premiera

https://www.facebook.com/10000293697...60788234855390

Jak te małe wzięły małe flaszki w małe rączki, to był bal.
I Mateusz się ..... wzruszył i ucieszył.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #159042  
Nieprzeczytane 13-06-2022, 14:57
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

STRASZNE!!!!

Cytat:
Wyprzedaż niepodległości
DoRzeczy.pl -

Rząd PiS dokonał zdumiewającej wolty, kompletnie zaprzeczając wszystkiemu, co głosił, z czym szedł do władzy i w imię czego jego wyborcy wybaczają od lat oczywiste niedostatki sanacyjnego modelu sprawowania władzy.

Krajowy Plan Odbudowy to kapitulacja!

https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci...38fd7cb61cced5

I tylko nie wiadomo kto ŁŻE, bo nazwiska autora brak...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #159043  
Nieprzeczytane 13-06-2022, 15:13
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Jak on te 2 miliony Polaków dorobi i ze 20 mln co mieliby lać tego ruska...
Cytat:
"Jeśli Rosji kiedykolwiek miałoby przyjść do głowy, żeby zaatakować Polskę, to Rosja musi wiedzieć, Kreml musi wiedzieć, że w Polsce jest gotowych 40 mln Polaków stanąć z bronią w ręku, aby bronić swojej ojczyzny" - podkreślił premier.

GUS wynalazł w ostatnim spisie 38 milionów Polaków.
W tym sporo nieletnich i sporo w wieku po militarnym zużyciu /vide KACZYŃSKI z TERLECKIM/.

No i na focie Matousza z karabinem widać że sam nadaje się do zamiatania liści i czyszczenia latryn a nie do obrony czegokolwiek przed kimkolwiek...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #159044  
Nieprzeczytane 13-06-2022, 15:32
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

I co na to premier kochający dzieci .... jego minister CZARNEK od.... i madama NOWAK kur...atorka z Krakowa??

Cytat:
Podobnych przykładów dałoby się znaleźć jeszcze kilka lub nawet kilkanaście. Są one niezaprzeczalnym dowodem na to, że prowadzącym tego typu placówki nie tylko daleko do tego, co głosił Chrystus, ale także do uczuć czysto ludzkich.

Ujawniony przez dziennikarzy Wirtualnej Polski skandal w prowadzonym przez zakonnice domu pomocy społecznej w Jordanowie, gdzie niepełnosprawne intelektualnie oraz ruchowo dzieci były bite, maltretowane, przywiązywane pasami do łóżek, gdzie zwyczajnie pozbawiono je ludzkiej godności, to olbrzymi cios dla Kościoła. Niestety nie jedyny.

taki znany np z KANADY niewielki obóz koncentracyjny. Podobnie zachowują się oprawcy Putina walczący z "nazistami" na Ukrainie ...

Tylko oprawcy mają inne .... mundury.... i nie strzelają.

https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci...38fd7cb61cced5
Odpowiedź z Cytowaniem
  #159045  
Nieprzeczytane 13-06-2022, 16:27
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Wieści z włości spółki MACIEREWICZ/ BŁASZCZAK

https://www.msn.com/pl-pl/motoryzacj...38fd7cb61cced5

Cytat:
Autosan został przejęty przez Polską Grupę Zbrojeniową w 2016 roku.

Według ówczesnego rządu kierowanego przez Beatę Szydło, zmiana miała pozwolić na rozwój polskiej marki.

Jednak z czasem okazało się, że Autosan jest raczej kulą u nogi koncernu, który nie ma koncepcji na zagospodarowanie potencjału produkcyjnego fabryki.

Upłynęło już sześć lat od przejęcia, a firma nadal nie pracuje na optymalnych obrotach
.


Sześć lat, pięciu prezesów
W międzyczasie powołano już pięciu sterników do zarządzania państwową firmą. Aktualnym prezesem jest Adam Smoleń, który już wcześniej sprawował tą funkcję w latach 2009-2012, gdy firma miała bardzo poważne problemy finansowe. Jego ostatnia kadencja trwa od stycznia 2021 roku, gdy zastąpił prezesa Eugeniusza Szymonika.

Czyli .... jak zwykle bywa w tej sitwie...
Koryto jest,
KADRY są
to po co ma cuś produkować i jeszcze niedajbóg ze zyskiem


Typowa PIERŁA w PiSKORONIE... Jak te stocznie Morawieckiego co miały PROMY budować ... i czołgi anders.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #159046  
Nieprzeczytane 13-06-2022, 21:26
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 018
Domyślnie

Cytat:
Napisał waclaw46
Witaj Lilu wątek odżyje a niektórzy seniorzy przestaną pisać i siebie komentować . Słusznie zauważyłaś ze watek polityczny , jest temat : od 1 lipca ogólnonarodowa podwyżka dla emerytów i rencistów obniżka podatku z 17 % na 12 % .
PiS obiecał i zrealizował , jestem z tego zadowolony jako płatnik podatku ,ty na pewno też.

Waciu moja wiedza o bieżących wydarzeniach
jest równa ( obecnie )wiedzy starszaka w przedszkolu,
bo o obniżce właśnie się dowiedziałam od Ciebie.

Siri , jeśli ''Wielki Reset'' głosi prawdę,
to należy się spodziewać zmartwychwstania Kulczyka.
Skoro 2 lata temu świat został rzucony na kolana,
to nic już nie dziwi.
Tym bardziej recydywa komunizmu pod inną nazwą.
Przełom roku 2023/24 ma być decydujący,
jeśli wierzyć Schwabowi.

Co ja o tym myślę? Siri, kompletnie nic.
Nirwana i maniana - dwa w jednym. Co ma być, to będzie,
wiem tylko, że dobrze już było.
I nieważne kto będzie rządzić w Polsce, małym pionku na mapie cudzych interesów.

Kiedyś Wielki Skok, dziś Wielki Reset
-ta sama błyskotliwie utopijna myśl za którą stoi znowu Wielki Smok.

Pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #159047  
Nieprzeczytane 14-06-2022, 08:44
Siri's Avatar
Siri Siri jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2010
Posty: 24 427
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila

Co ja o tym myślę? Siri, kompletnie nic.
Nirwana i maniana - dwa w jednym. Co ma być, to będzie,
wiem tylko, że dobrze już było.
I nieważne kto będzie rządzić w Polsce

A ja jednak myślę(choć to jest bez znaczenia...),że na górze myślą ,aby coś zj.....
Muszę obejrzeć film ,,Gierek"....to jak dla mnie był dobry czas.
Dla mnie też nieważne co będzie bo lecę już na ,,oparach"i zapewne długo nie pociągnę....
Ale pieprzyć to......
Pozdrawiam ...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #159048  
Nieprzeczytane 14-06-2022, 09:49
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Cytat:
Napisał Wróżbitka
Kto by to pomyślał, że po kilkudziesięciu latach okrzyk Wiesław, Wiesław zamieni się na Jarosław, Jarosław. Komuna wróciła. https://www.youtube.com/watch?v=o6xqRibYkoY
PS
Wiesław nie miał takiego bandziocha i brudnych butów ale Jarosław jest większy niż mocarze świata.
PS
Nadal biegam z zapalniczką gdzie trzeba

Co do tow. Wiesława, to miał o niego kto dbać i towarzyszka buty czyścić. Towarzyszka Zofia czuwała i łupież z kołnierza marynary czyściła dokładnie..
A temu kto to zrobi??? Kot? A SUSKI albo Rychu Czarnecki nie zawsze są w okolicy....

I po co Ci zapalniczka???
Chcesz pożogę wzniecić w elektoracie i w suwerenie???
Odpowiedź z Cytowaniem
  #159049  
Nieprzeczytane 14-06-2022, 10:12
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Gaduła

Superman rolniczy nadaje....

Cytat:
- Mamy jedne z najniższych cen żywności w Europie. Wystarczy pojechać w pobliże granicy polsko-niemieckiej i zobaczyć, jak bardzo wielu Niemców robi zakupy w Polsce - przekonywał wicepremier Henryk Kowalczyk (PiS).
W rozmowie z Polskim Radiem przyznał, że żywność w Polsce nie jest tania i że może pojawić się dalszy "impuls wzrostu cen".

I tow. Kowalczyk z PiSu ma rację, że żywność jest tania..
I z tego powodu wedle GUSu kilka setek tysięcy POLEK i POLAKÓW żyje poniżej granicy ubóstwa, a całkiem spora ich liczba uprawia "orkę" po smietnikowych kontenerach.


Jeden zamożny senior z Krakowa się ucieszył, że mu podatek Morawiecki obniżył i nareszcie będzie mógł jak panisko iść do GALERII i dwie parówki raz na tydzień zakupić, bo go nareszcie bedzie stać.

No i jeszcze o tych niemieckich zakupach transgranicznych.
Są dwie opcje... Albo te szkopstwo liczyć potrafi, albo to jest droga do dywersji gospodarczej a tym samym do zniewolenia ojczyzny naszej. O czym wspominał poseł PiS SUSKI i jeden KACZYŃSKI też..

Ale jest droga do sukcesu.
Zamknąć granice szczelnie jak z Kaliningradem i żaden niemiecki dywersant nie wywiezie z POLSKI nawet jednego kartofla, ani pęczka pietruszki czy innego koperku.
I całkiem dobrze byłoby wprowadzić kartki na straganach "nur fur polen" i szkopy raus za oder..

I od razu bedzie taniej.... a senior z Krakowa będzie mógł zrobić zakup z ...trzech parówek.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #159050  
Nieprzeczytane 14-06-2022, 10:51
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Zły, wściekły

Czym skutkuje grzebanie i kombinowanie z podpisanymi w ramach UE dokumentami /typu KPO/ przekonują się Brytyjczycy. I w ramach to całkiem niedawnych targów w ramach brexitu.
Cytat:
UE wielokrotnie ostrzegała, że jednostronna zmiana przez brytyjski rząd zapisów w umowie, na którą Londyn sam się zgodził, będzie stanowiła naruszenie całej umowy o brexicie, a tym samym złamanie prawa międzynarodowego. Ostrzega, że w konsekwencji może to skutkować zawieszeniem całej umowy o handlu i współpracy, regulującej ich dwustronne relacje, czyli w praktyce rozpoczęciem wojny handlowej.

Jednak brytyjski premier Boris Johnson podkreślił w poniedziałek, że proponowane zmiany są „stosunkowo mało znaczącym zestawem poprawek” i byłoby „grubą, grubą przesadą” i „niedorzecznością”, gdyby z ich powodu UE zdecydowała się na wprowadzenie restrykcji handlowych.

to brzmi jak ostrzeżenie przed kombinowaniem z tzw kamieniami milowymi i zapowiedziami, że z tego co podpisał w Brukseli Morawiecki to weźmiemy ten kawałek, a inny olejemy bo jest brzydki.

Różnica jest taka, że w przypadku Polski UE nie wypłaci szmalu. A tam powstanie twarda granica między dwoma kawałkami /jednak/ Irlandii.

No i warto wziąć pod uwagę, że w ramach brexitu w GB brakuje ludzi do roboty z Europy Środkowej..
A ponoć brexit miał ich chronić przed zalewem euro-gastarbeiterów z Polski i okolic..

https://www.msn.com/pl-pl/finanse/na...6c4a5133fa9c8e
Odpowiedź z Cytowaniem
  #159051  
Nieprzeczytane 14-06-2022, 11:18
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

I dwa sexspece o edukacji ...Czarnecki Rychu z ...Biedroniem wspólnie... w temacie "dupiarz" by Trzaskowski....

Cytat:

Politycy też mają poczucie humoru, chociaż czasami żartują z poważnych spraw. W trakcie dyskusji na antenie Radia ZET....zachowanie Ryszarda Czarneckiego z PiS rozbawiło osoby w studiu. – Mężczyznom brakuje edukacji seksualnej – powiedział Robert Biedroń z Nowej Lewicy.

– Pan na mnie pokazuje – wtrącił polityk PiS. I wtedy żarty zaczęły się na dobre.

Co do reakcji Biedronia w temacie edukacji i sexu, to trudno
coś wyrokować. Przyjmijmy, że wie o czem mówi.

Za to warto przypomnieć, że Rychu Czarnecki z PiSu tyle razy swe wdzięki różnym partyjnym amatorom swe wdzieki sprzedawał, że trudno go traktować inaczej jak panienka do wynajęcia..

https://www.fakt.pl/polityka/zarty-r...ualnej/jk19m2p

Zgodnie z tem co proponował dawnymi czasy niejaki Dymsza w refreniku:
"Jeśli chcesz to mnie bierz
A jak nie to nie musisz
I uciekaj do mamusi"
....czy cuś podobnież w tem stylu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #159052  
Nieprzeczytane 14-06-2022, 13:27
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

I co teraz będzie???

Cytat:
Kaczyński: Niemcy chcą trzymać Polaków pod butem
Według Kaczyńskiego, "Niemcy nie rozliczyły się ze zbrodni II wojny światowej, zresztą za zbrodnie I wojny światowej też nie poniosły adekwatnej kary". – I dlatego się nie zmieniły.
Gdy dziś czytamy dokumenty ujawnione przez profesora Musiała z 1990 roku, to bije to aż po oczach.

Polski nie traktują jak równoprawnego partnera. Ich celem jest dzielenie nas, ograniczanie, trzymanie pod butem – ocenił.

Oczopląsu dostac można, albo rozbieżnego zeza..
Bo tu PUTIN co zamordował w zamachu HEROSA a tam NIEMIEC co bierze KACZYŃSKIEGO pod but i trzyma ...
Totalny ROZKROK i ból po środku..

Straszne sny zbawiciela i znikąd ratunku
Odpowiedź z Cytowaniem
  #159053  
Nieprzeczytane 14-06-2022, 14:46
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

A jednak KAPUŚ...

Cytat:
Koniec procesu lustracyjnego Kujdy.

Sąd: złożył niezgodne z prawdą oświadczenie
Sąd Okręgowy w Warszawie orzekł we wtorek, że Kazimierz Kujda, który jeszcze niedawno był zatrudniony na stanowisku eksperta w Ministerstwie Klimatu i Środowiska złożył niezgodne z prawdą oświadczenie lustracyjne.

Były szef Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz bliski współpracownik prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego sam wystąpił o wyjaśnienie, czy - jak podawały media w 2019 roku - współpracował ze Służbą Bezpieczeństwa.

Tera dorabia u .....SASINA.

Czy to w Srebrnej
czy w piwnicy..
Lubia PiS ...współpracownicy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #159054  
Nieprzeczytane 14-06-2022, 18:52
Siri's Avatar
Siri Siri jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2010
Posty: 24 427
Domyślnie

Obejrzałam film ,,Gierek"...czasy mojej młodości...
Polecam każdemu z nadzieją ,że coś do niektórych dotrze o polityce ogólnie ,a w tamtych latach szczególnie ...Wiele spraw bywało i jest zaciemnianych lub ośmieszanych.
Kto wtedy żył bardziej pojmie sens filmu ,a młodzi pewnie wcale się nie będą nad filmem zastanawiać o ile go obejrzą...A szkoda.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #159055  
Nieprzeczytane 15-06-2022, 09:06
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Cytat:
Napisał Siri
Obejrzałam film ,,Gierek"...czasy mojej młodości...
Polecam każdemu z nadzieją ,że coś do niektórych dotrze o polityce ogólnie ,a w tamtych latach szczególnie ...Wiele spraw bywało i jest zaciemnianych lub ośmieszanych.
Kto wtedy żył bardziej pojmie sens filmu ,a młodzi pewnie wcale się nie będą nad filmem zastanawiać o ile go obejrzą...A szkoda.

Siri!
A możesz nam opowiedzieć co ci się w tych czasach Gierka podobało?

Bo mnie jak szczelał niedźwiedzia z buzibuzi i ustausta z Breżniewem.
I kartki na cukier 2 kg. I szerokie tory na Wschód bo tam była cywilizacja.
I 3 miliony tow. PZPR -u. I SB żeby taki Kujda z PiSu /przyjaciel KACZYŃSKIEGO/ MIAŁ KOMU DONOSIĆ, podobnie jak tate Terleckiego też z PiSu.
I te 49 województw i....KOMITETÓW!!! I te sklepy za żółtymi firankami i ormowcy i prawda lejąca się z Trybuny Ludu i Robotniczej i Żołnierza Wolności,
a jak do tego dodać napad na Czechów i kosmiczne długi i jeszcze "te braki rzucane na rynek" to ten Gierek był faktycznie SUPERMAN na miarę KACZYŃSKIEGO..
I Polska żyła dostatnio....

Ale ....fajnie było .... i komu to przeszkadzało
Odpowiedź z Cytowaniem
  #159056  
Nieprzeczytane 15-06-2022, 09:32
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 018
Domyślnie

Cytat:
Napisał Siri
A ja jednak myślę(choć to jest bez znaczenia...),że na górze myślą ,aby coś zj.....
Muszę obejrzeć film ,,Gierek"....to jak dla mnie był dobry czas.
Dla mnie też nieważne co będzie bo lecę już na ,,oparach"i zapewne długo nie pociągnę....
Ale pieprzyć to......
Pozdrawiam ...

Dla mnie też był dobry.
Była młoda, pracowałam jako programistka, nosiłam włosy do pasa i kupiłam sobie pierwszy samochód.
Pierwszego samochodu nie zapomina się jak pierwszego kochanka.
Biały maluch odebrany w fabryce w Tychach.

Mój Boże jaka ja byłam szczęśliwa.
Nie wiedziałam wtedy jak wygląda hardcore prowadzenia własnej firmy i użerania się ze wszystkimi.
Radość życia, jedno małe dziecko, sobotnie dancingi w Adrii..
Ta dziewczyna to naprawdę byłam ja?

Gierek jest na Śląsku bardzo szanowany.
Jedyny honorowy komunista jakiego znam: nie przyjął emerytury od Jaruzelskiego.
Miał kłopoty finansowe na starość,
nieogrzany dom i rupieć Fiata 126, którym jeździł na zakupy.

Siri
Odpowiedź z Cytowaniem
  #159057  
Nieprzeczytane 15-06-2022, 10:01
Siri's Avatar
Siri Siri jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2010
Posty: 24 427
Domyślnie Hej

Cytat:
Napisał Lila

Siri


Było fajnie....
Gierek ma moje uznanie.

Pluto nie chcesz czy nie potrafisz docenić ile dobrego dla Polski zrobił Gierek?
Chyba się nie dogadamy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #159058  
Nieprzeczytane 15-06-2022, 10:32
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Cytat:
Napisał Siri

Było fajnie....
Gierek ma moje uznanie.

Pluto nie chcesz czy nie potrafisz docenić ile dobrego dla Polski zrobił Gierek?
Chyba się nie dogadamy.

Jak słowo daję... nie potrafię.
Od zawsze uznawałem komunizm warstwowy.

Ale skoro miałaś jakieś profity z tego powodu, to faktycznie trudno nam bedzie

No i przypomnę ci, że to ten Gierek wpisał do POLSKIEJ konstytucji wieczną podległość towarzyszom komunistom z ZSRR ....
Może też byc, że sama korzystałaś z dobroci sklepów komercyjnych, czy konsumów.
Może jakiś talonik na cuś dostałaś skądś ....itp

Jeśli tak to masz prawo jak każdy beneficjent chwalić dłoń co karmiła.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #159059  
Nieprzeczytane 15-06-2022, 11:13
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Jak za .....Gierka.

Cytat:
We wtorek Sąd Okręgowy w Warszawie ogłosił orzeczenie w sprawie postępowania lustracyjnego Kujdy. Poinformowano, że Kujda złożył niezgodne z prawdą oświadczenie. Powoduje to między innymi utratę wybieralności Kujdy w wyborach samorządowych, parlamentarnych oraz europejskich.

O sprawę był także pytany przez dziennikarza TVN24 Pawła Łukasika wicepremier Jarosław Kaczyński. - Miałem okazję zapoznać się z tymi materiałami. Mam tutaj inne zdanie. Jak pan z całą pewnością wie, orzecznictwo sądów polskich jest przeze mnie od wielu lat bardzo zdecydowanie i jednoznacznie krytykowane - mówił Kaczyński, pytany, czy orzeczenie sądu "kończy współpracę z panem Kujdą".

wredne te jakies sądy są, że GENSEKA PiSu KACZYŃSKIEGO nie chcą słuchać.
Problem w tym, że on sam powołał władców IPN- u i to te one wygrzebały bumagi wiernego towarzysza wodza PiSu.

No, ale jak on wyznaje zasadę że NIK mu nie wmówi, że BIAŁKO jest BIAŁKO" to po co mu wyrok sądu.
Tym bardziej, że to sądy skazywały go za rzyganie kłamstwami pod adresem tych co ich tez nie lubi.

No i bezczelne jest rzucone mu pytanie czy skasuje Kujdę..
Nie od dziś wiadomo, że
KACZYŃSKIEMU każdy kapuś, każdy komuch, każdy ubek każda gnida w PiSie się przyda.
Stąd za ministrów w MSW dorabia dwóch ułaskawionych na rozkaz wydany DUDZIE przestępców.... itd

Ale też dobry człowiek.... dał PIŃCET bo wystarczy nie kraść żeby było...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #159060  
Nieprzeczytane 15-06-2022, 11:29
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Cytat:
Czy Kaczyński odchodzi z rządu? "Pyta pan o coś, co jest przyszłe i niepewne"

"Rzeczywiście, wydaje mi się, wykonałem to, co miało być wykonane. Państwo mówią o czymś, co jest przyszłe i niepewne. Nie wiem, czy państwo chcieliby zubożenia rządu o moją osobę" - powiedział Jarosław Kaczynski pytany o swoje odejście z rządu.


Towarzysze KACZYŃSKIEGO szczelili bonka z grubej rury i .... media wredne mają zajęcie.
KACZYŃSKI z dygnitarzami kręcą piruety, a ci się podniecają jakby było czym.

Ale zawsze taki numer ma szansę przykryć njusa, że INFLACJA już 14% ....
I ....każdy się ucieszy..
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Polska telewizja. senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 40 19-12-2009 10:37
A to (też) Polska... Mavronka Freydis Społeczeństwo - wątki archiwalne 243 08-12-2009 21:30
Polska rzeczywistość Ibir Społeczeństwo - wątki archiwalne 5 08-12-2009 14:21
Samoobrona - Polska ! senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 45 20-03-2009 07:26
Polska i Ukraina ... BUNIA Różności - wątki archiwalne 1 18-04-2007 15:10

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 13:55.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.