menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Rodzina, bliscy > Miłość, przyjaźń, związki, samotność
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #621  
Nieprzeczytane 12-01-2013, 09:23
aniak2015's Avatar
aniak2015 aniak2015 jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Jan 2012
Miasto: Śląskie
Posty: 317
Domyślnie

Witam .Ale ta wnusia najbardziej kocha babcię Sabcię.Fajnie jest z wnukami gdy są małe są takie pocieszne i otwarte.Ja mam już duże wnuki 12,19 i 9 lat już nie wymagają takiej opieki jak małe,lecz wskoczą na kolana przytulą się,chociaż tym najstarszym to już tak nie wychodzi.Cieszymy się gdy zdrowe,gdy minął szczęśliwie dzień gdy są u nas.Pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #622  
Nieprzeczytane 12-01-2013, 20:45
sabcia's Avatar
sabcia sabcia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2012
Miasto: PILA
Posty: 2 142
Domyślnie

witam samotnych w sobotę wieczorem.Nie lubie takich bezczynnych dni.Tylko przez okno widac,ze jest zima.Ladnie to wyglada,ale ja wolę wiosnę i lato.jestem ciepłolubna.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #623  
Nieprzeczytane 12-01-2013, 21:09
sabcia's Avatar
sabcia sabcia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2012
Miasto: PILA
Posty: 2 142
Domyślnie

A to jest wspomnienie wiosny i latahttp://www.youtube.com/watch?v=P0I6X...feature=fvwrel
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #624  
Nieprzeczytane 13-01-2013, 08:32
aniak2015's Avatar
aniak2015 aniak2015 jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Jan 2012
Miasto: Śląskie
Posty: 317
Domyślnie

Witam.Zima dla mnie jest uciążliwa z tego względu,że mam daleko do centrum,gdzie mieszczą się sklepy,kościół i nawet to że czasem jest potrzeba wyjścia to nie można bo ślisko .Właśnie tak teraz jest u mnie pod spodem lód a na wierzchu przysypał śnieg. I pozostaje niestety zostać
w domu.Pozdrawiam Anna.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #625  
Nieprzeczytane 13-01-2013, 10:09
madera1938 madera1938 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2012
Miasto: Polska
Posty: 664
Domyślnie

Zima to dla mnie horrendalne rachunki za gaz (ogrzewanie) i koniecznośc odśnieżania około 100 m ulicy, że o podwórku nie wspomnę. Straż miejska przypomina o tym obowiązku ( i straszy mandatem) prywatnym właścicielom posesji. Tereny należące do Gminy nie są odśnieżane i nikt sie tym nie przejmuje. No trudno, aby do wiosny !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #626  
Nieprzeczytane 13-01-2013, 13:07
sabcia's Avatar
sabcia sabcia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2012
Miasto: PILA
Posty: 2 142
Domyślnie

Jak pięknie zima wyglada na obrazku i za oknem
Odpowiedź z Cytowaniem
  #627  
Nieprzeczytane 13-01-2013, 17:20
polinka62 polinka62 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: częstochowa
Posty: 29
Domyślnie samotni

Witajcie moi Kochani Seniorzy !! Mam już 67 lat i dorosłe już wnuczęta którzy już jakoś o babci powoli zapominają.Samotność doprowadziła mnie do skrajnej depresji ale zdarzył się cud , spotkałam krewną mojego byłego męża z którą nigdy nie utrzymywałam kontaktu. Zaproponowała mi ponowne spotkanie które przekształciło się w przyjażń.Razem spędzamy wolny czas,wyjeżdżamy na wczasy,na działkę do jej krewnych i znajomych.Chodzimy do kina, dużo czytamy więc i mamy możliwośc dyskusji o przeczytanych książkach. Prawdopodobnie i ona czuła się bardzo samotną i potrzebowała kogoś takiego jak ja. Nie ograniczamy się ,nie narzucamy swojej woli ale od dnia spotkania nie czuję się już taka bardzo samotna i zima już mnie jak poprzednie nie doprowadza do depresji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #628  
Nieprzeczytane 14-01-2013, 11:22
sabcia's Avatar
sabcia sabcia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2012
Miasto: PILA
Posty: 2 142
Domyślnie

Witam wszystkich.Pozdrawiam z poczatkiem tygodnia.
Wychowuję wnuka,dla którego jestem rodzina zastepcza.dJest asmatykiem.Trzymajcie za nas kciuki
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #629  
Nieprzeczytane 15-01-2013, 13:24
aniak2015's Avatar
aniak2015 aniak2015 jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Jan 2012
Miasto: Śląskie
Posty: 317
Domyślnie

Witam.Różne są koleje losu każdego człowieka i nie mamy wpływu na to .Możemy się starać poradzić z przeciwnościami lecz nie jest proste gdy czasem nas wszystko przerośnie.Mamy dobre i złe dni lecz uśmiech spotkanej drugiej osoby czy zamienienie kliku słów dodaje nam ochoty na życie.Miłe jest gdy jesteśmy komuś potrzebni możemy się podzielić swoimi poglądami i starać się by nie było czasu myśleć o samotności.Pozdrawiam Anna.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #630  
Nieprzeczytane 17-01-2013, 11:32
sabcia's Avatar
sabcia sabcia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2012
Miasto: PILA
Posty: 2 142
Domyślnie

Witam i pozdrawiam wszystkich samotnych.Cos tu cicho zrobilo się,Samotne dusze gdzieś zakopaly się
Odpowiedź z Cytowaniem
  #631  
Nieprzeczytane 18-01-2013, 05:53
ŁucjaS ŁucjaS jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Feb 2012
Miasto: Wilimowo, warm-maz.Polska
Posty: 253
Domyślnie

Pozdrawiam Sabciu.
Samotne dusze przysypiają snem zimowym.
Mnie chyba właśnie dopadła zimowa depresja. Nic mi się nie chce.Robię tylko to co muszę.
Muszę również coś z tym zrobić i dlatego między innymi zaglądam do Was.
Jakoś tu niezbyt radośnie.
Lecę podłożyć do pieca bo chłodno w domu a za oknem minus 10.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #632  
Nieprzeczytane 19-01-2013, 10:34
danusiia's Avatar
danusiia danusiia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Miasto: Kościerzyna Polska
Posty: 1 705
Domyślnie

Witaj saabciu!Już jestem po tygodniówce pracy!!Pozdrawiam serdecznie wszystkich i życzę miłego weekendu!Odezwę się po południu bo teraz idę nabrać trochę tlenu!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #633  
Nieprzeczytane 19-01-2013, 10:51
aniak2015's Avatar
aniak2015 aniak2015 jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Jan 2012
Miasto: Śląskie
Posty: 317
Domyślnie

Witam .Już coraz krótsze wieczory i słoneczko coraz wyżej .Gdy idę na spacer z psem odwiedzam las jest tak cicho i spokojnie jakby wszystko uśpione.Cisza,która uspokaja i budzi do refleksji nad życiem.My samotni,której ona jest towarzyszem lubimy ją.Pomaga nam na zebraniu myśli wyciszeniu spokoju,który jest tak cenny.Pozdrawiam wszystkich i życzę miłej soboty.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #634  
Nieprzeczytane 19-01-2013, 12:04
sabcia's Avatar
sabcia sabcia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2012
Miasto: PILA
Posty: 2 142
Domyślnie

Halo ,witam wszystkich i pozdrawiam.Czy to nie jest madra mysl na tym obrazku?Zeby tak mozna pstryknąć palcem i zapomnieć o tym co w zyciu jest lub bylo zle.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #635  
Nieprzeczytane 19-01-2013, 16:05
Lucy001's Avatar
Lucy001 Lucy001 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Polska
Posty: 1 659
Domyślnie

Ponieważ zbliżają się Święta Babci i Dziadka , chciałam napisać o trudnej miłości seniorów do wnuków.
Stanowczo zapominają starsi państwo o tym , że są w wielu dziedzinach wzorem i przykładem dla wnuków......
Odpowiedź z Cytowaniem
  #636  
Nieprzeczytane 19-01-2013, 18:31
sabcia's Avatar
sabcia sabcia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2012
Miasto: PILA
Posty: 2 142
Domyślnie

Nie wiem co mialaś na myśli Lucynko piszac te słowa.Ja swoje wnuka kocham brdzo,Staram sie być dla nich przykładem,to prawda,ze wnuki kocha się bardziej niz dzieci.Chociaz wiem sa tez tacy dziadkowie ,ktorzy nie wiedza jak ich wnuki wygladaja.Takich drugich dziadków ma mój wnuk

Ostatnio edytowane przez sabcia : 19-01-2013 o 18:38.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #637  
Nieprzeczytane 19-01-2013, 18:44
wankabor's Avatar
wankabor wankabor jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: 25-019 Kielce
Posty: 19 308
Domyślnie

Cytat:
Napisał sabcia
.Ja swoje wnuka kocham brdzo,Staram sie być dla nich przykładem,to prawda,ze wnuki kocha się bardziej niz dzieci.Chociaz wiem sa tez tacy dziadkowie ,ktorzy nie wiedza jak ich wnuki wygladaja.Takich drugich dziadków ma mój wnuk
Mam troje dzieci i pięcioro wnucząt. Dzieci są dla wszystkim najdroższym, natomiast wnuczęta są na dalszym planie.Wiem jak wszystkie moje wnuki wyglądają, ale z dwojgiem unikam kontaktu, z powodu ich matki, a mojej byłej synowej. Przykre to ale prawdziwe
Odpowiedź z Cytowaniem
  #638  
Nieprzeczytane 20-01-2013, 10:39
sabcia's Avatar
sabcia sabcia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2012
Miasto: PILA
Posty: 2 142
Domyślnie

Ja mam dwoje wnucząt Sytuacje mam taka,że jestem mama -babcia ,Wychowuję prawie jedenastoletniego wnuka,dla ktorego decyzja sadu jestem rodzina zastepcza.Jest to dziecko mojego syna.Zycie mnie do tego zmusiło.Twierdzę jednak,ze babcia nie jest od wychowywania,ale od kochania.Tak,ze musze kochać mojego wnuka za matke i jako babcia.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #639  
Nieprzeczytane 20-01-2013, 19:07
danusiia's Avatar
danusiia danusiia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Miasto: Kościerzyna Polska
Posty: 1 705
Domyślnie

Witaj!Ja miałam podobną sytuację dla dwojga moich wnucząt byłam rodziną zastępczą przez rok.Córka poprawiła się zaczęła być dobrą matką i sąd przywrócił jej władzę rodzicielską a ja kupiłam mieszkanie na wsi i odstąpiłam jej z wnukami.Teraz jesteśmy szczęsliwe dzwonimy do siebie I czasem się odwiedzamy!odcięłam pępowinę mieszkam sama!Babciu wszystkiego dobrego i innym babciom też!!!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #640  
Nieprzeczytane 20-01-2013, 19:14
danusiia's Avatar
danusiia danusiia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Miasto: Kościerzyna Polska
Posty: 1 705
Domyślnie wnuki

Cytat:
Napisał wankabor
Mam troje dzieci i pięcioro wnucząt. Dzieci są dla wszystkim najdroższym, natomiast wnuczęta są na dalszym planie.Wiem jak wszystkie moje wnuki wyglądają, ale z dwojgiem unikam kontaktu, z powodu ich matki, a mojej byłej synowej. Przykre to ale prawdziwe
To przykre masz rację!Ale radzę poszukaj kontaktu z tymi wnukami.To nie ich wina że ich matka nie jest dla ciebie dobra!Ale babcia to co innego choćby daleko ale niech wiedzą że jest!Może jakiś list czy mała paczuszka do nich.Przepraszam cię że wtrącam się ale ja tak robię z moją czwórką bo nie zawsze mogę do nich pojechać.Pozdrawiam.Danuta.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Szukam Samotnych Kobiet! Kasia_H66 Zaproszenia 46 04-06-2023 21:02
wieczorki taneczne dla samotnych Eliza Hobby, pasje 91 12-02-2020 08:46
Nie odwracaj się od samotnych seniorów - komentarze barbara41 Ogólny 119 16-08-2017 18:36
Dlaczego pomimo że jest tylu samotnych, potrzebujących rodziny Małgosia G. Opieka 38 14-01-2017 21:45
zapisanisobie.pl serwis dla samotnych chrześcijan pawels Miłość, przyjaźń, związki, samotność 19 27-04-2015 14:03

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 20:47.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.