menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Styl życia > Dom, wnętrza, ogród
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 07-07-2020, 08:51
monkz monkz jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Miasto: Warszawa
Posty: 497
Domyślnie Na co zwrócić uwagę przy umeblowaniu kuchni


Czy ktoś ostatnio może meblowal kuchnię? Co Wam sie sprawdziło? Czego jednak polecicie unikać?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 07-07-2020, 10:00
rusto's Avatar
rusto rusto jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Miasto: Warszawa,Mazowieckie,Polska
Posty: 212
Domyślnie

Polecam akurat szafki otwierane do góry ale pod warunkiem że są one możliwie jak największe (na wysokość) zwłaszcza ta nad zlewem z suszarką do naczyń. Zmywarka 60cm obok zlewu, płyta indukcyjna zamiast gazowej (koszty mniej więcej takie same ale szybsze gotowanie i czyste garnki), lodówka blisko płyty, szafka narożna jeśli będzie to z koszami cargo, podobnie z szafką na przyprawy. Jeżeli masz dzieci koniecznie piekarnik wysoko.

No i koniecznie trzeba kupić do kuchni wygodny stól do codziennego spożywania posiłków, szczególnie z rana. Polecam zerknać sobie na ofertę tego sklepu. Znajdziesz tam wiele porządnych stołów kuchennych w dobrej cenie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 31-08-2020, 21:21
KarinaMa KarinaMa jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Miasto: WPIS SPONSOROWANY
Posty: 275
Domyślnie

Pewnie, że tak. Przecież kluczem powinno być dla Was odpowiednie dobieranie mebli pod kątem wystroju danego pomieszczenia. Jeśli macie dobry zmysł, to będzie Wam zdecydowanie prościej. Wiadomo, że nowe meble nadają pomieszczeniu totalnie nowego wyglądu, więc jak najbardziej warto mieć to na uwadze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 14-01-2021, 16:57
magdap magdap jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jan 2020
Posty: 28
Domyślnie

Wiele osób chce użyć płytki z cegły w kuchni, lecz obawia się, czy będą one praktyczne. Z mojej perspektywy jako posiadaczki cegły w kuchni powiem tylko tyle, że wystarczy dobry impregnat zabezpieczający przed wodom, tłuszczem itp. i można cieszyć się widokiem pięknej cegły w kuchni. P.S. Zawsze pozostaje jeszcze opcja płytek z cegły na podłogę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 10-09-2021, 13:38
Klara123 Klara123 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: May 2021
Miasto: Polska
Posty: 151
Domyślnie

W mojej kuchni staram się korzystać wyłącznie z dobrej jakości produktów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 10-09-2021, 18:00
zuzia.gola zuzia.gola jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Miasto: kielce
Posty: 240
Domyślnie

No na pewno też warto mieć nowe garnki i patelnie jak się kuchnię remontuje. JA moje zamawiałam tutaj https://gerlach.pl/garnki na wyprzedaży i się opłacało bo jakość fajna i służą mi już długo. Zobaczcie jaką ofertę mają teraz.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 07-10-2021, 23:24
Beciks00 Beciks00 jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Miasto: Wronki
Posty: 71
Domyślnie

Najlepsze są meble na wymiar, ja to właśnie te bym polecała. Postawcie też na porządne sprzęty, agd kupuje się przecież raz. Ja w większości kupowałam sprzęt od Beko, polecam. Zobaczcie sobie taką tą lodówkę https://www.ceneo.pl/93089355 Jest świetna.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Nieprzeczytane 16-12-2021, 12:06
wawdgg6 wawdgg6 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 94
Domyślnie

Jak dla mnie najważniejsze jest rozmieszczenie poszczególnych sprzętów i szafek. Ważne jest aby wiedzieć jak wybrać lodówkę ponieważ trzeba pamiętać o wymiarach aby kupić takie żeby nam się wszystko zmieściło.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Nieprzeczytane 16-12-2021, 16:04
Magdalila Magdalila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2018
Miasto: Sosnowiec
Posty: 574
Domyślnie

A co jeśli kuchnia jest mała I żaden stół się nie mieści? Płytę indukcyjną też nie wszędzie można mieć. ???
__________________
Magdalila
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Piękno,na które warto zwrócić uwagę cz.4 Sunshine Sztuka, kulturoznawstwo 2701 07-12-2021 01:06
Na co zwrócić uwagę przy zaciąganiu kredytu ? erroossa Kupię, sprzedam, zamienię 0 02-07-2018 15:04
PIĘKNO, na które warto zwrócić uwagę cz. III Sunshine Sztuka, kulturoznawstwo 540 08-01-2010 22:26
PIĘKNO, na które warto zwrócić uwagę cz.II Sunshine Sztuka, kulturoznawstwo 507 22-02-2008 08:56
PIĘKNO, na które warto zwrócić uwagę Sunshine Sztuka, kulturoznawstwo 504 20-11-2007 17:43

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 14:53.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.