menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Praca > Ogólny
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Ogólny Komentarze do artykułów z działu www.praca.senior.pl, www.emerytura.senior.pl.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #61  
Nieprzeczytane 11-07-2010, 18:54
Panterka47's Avatar
Panterka47 Panterka47 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: May 2010
Miasto: Sobótka,dolnośląski,Polska
Posty: 15
Domyślnie

Cytat:
Napisał tadeusz50
Pewnie, że tak ułatwiają życie na oszukańczej działalności. Brzydzę się takim rodzajem ludzi.
Widzę że masz problem z komunikacją międzyludzką.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #62  
Nieprzeczytane 11-07-2010, 19:06
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Cytat:
Napisał Panterka47
Widzę że masz problem z komunikacją międzyludzką.
Nie mam problemów z komunikacja międzyludzką, wyraziłem jasno i zwięźle swoje zdanie o jawnych naciągaczach.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #63  
Nieprzeczytane 11-07-2010, 21:01
Anielka's Avatar
Anielka Anielka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: pomorskie
Posty: 11 336
Domyślnie

Cytat:
Napisał Panterka47
Widzę że masz problem z komunikacją międzyludzką.
Niezbyt często zgadzam sie z Tadeuszem.Jednak w tym przypadku ma rację a Ty jesteś zaślepiona regułkami i formulkami/zresztą same frazesy/ ,ktore Ci wciskano do główki.Zyczę Ci powodzenia i odezwij sie za pół roku jak się dorobisz....czegokolwiek.Pozdrawiam cieplutko.
__________________
1.-"Prawda jest taka, że ludzie dzielą się na przyzwoitych i kanalie, oba rodzaje człowieczeństwa są po obu stronach."
/maja59- senior/

Odpowiedź z Cytowaniem
  #64  
Nieprzeczytane 12-07-2010, 11:26
Panterka47's Avatar
Panterka47 Panterka47 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: May 2010
Miasto: Sobótka,dolnośląski,Polska
Posty: 15
Domyślnie

Cytat:
Napisał Anielka
Niezbyt często zgadzam sie z Tadeuszem.Jednak w tym przypadku ma rację a Ty jesteś zaślepiona regułkami i formulkami/zresztą same frazesy/ ,ktore Ci wciskano do główki.Zyczę Ci powodzenia i odezwij sie za pół roku jak się dorobisz....czegokolwiek.Pozdrawiam cieplutko.
NIE jestem zaślepiona żadnymi formułkami ja szukam możliwości dla siebie a jak dla mnie są dobre to mówie o tym innym,może skorzystają ja mam otwarty umysł na nowości,
nie idę ciągle tą samą drogą.
Pytam się o co robicie tyle zamętu dałam propozycje,
ktoś inaczej patrzący na sieć przeczyta.
Internet jest takim medium gdzie każdy może znaleść coś interesującego jeden wkleja obrazki a inny szuka sposobu na zarobek i tak jest ok.Życzę każdemu satysfakcji z tego co robi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #65  
Nieprzeczytane 11-09-2010, 19:15
helper helper jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Sep 2010
Posty: 4
Domyślnie

Cytat:
Napisał tadeusz50
Prefekcie
W lotto gram od zawsze, zdając sobie sprawę z prawdopodobieństwa wygranej -nikłego. 1 do 14 000 000
Ale jak ktoś takie bzdety pisze jak Panterka to jest jawne oszustwo.
Po pierwsze szanowny Panie proszę udokumentować ,że to jest oszustwo a po drugie nie wiem czy wiesz ale chyba ten temat z twojego postu oddam do prawnika i może on coś tobie przetłumaczy , bo poczytałem kilka twoich postów i wszędzie jesteś na anty tak tak szanowny Panie żyj w przekonaniu ,że wszystko to oszustwo a my będziemy zbierać plony pozdrawiam. Coś jeszcze podać proszę tę stronę
http://www.depth.com.pl do urzędu skarbowego lub gdzie tam panu pasuje czekam na odpowiedż
Odpowiedź z Cytowaniem
  #66  
Nieprzeczytane 11-09-2010, 19:21
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Cytat:
Napisał helper
Po pierwsze szanowny Panie proszę udokumentować ,że to jest oszustwo a po drugie nie wiem czy wiesz ale chyba ten temat z twojego postu oddam do prawnika i może on coś tobie przetłumaczy , bo poczytałem kilka twoich postów i wszędzie jesteś na anty tak tak szanowny Panie żyj w przekonaniu ,że wszystko to oszustwo a my będziemy zbierać plony pozdrawiam. Coś jeszcze podać proszę tę stronę
http://www.depth.com.pl do urzędu skarbowego lub gdzie tam panu pasuje czekam na odpowiedż
Czekam na tego prawnika. Bez sensu udowadnianie że czarne jest białe.
To jest stare jak świat szanowny? o nie szanowny naciągaczu.
Kończę bo szkoda klawiatury
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #67  
Nieprzeczytane 11-09-2010, 19:28
helper helper jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Sep 2010
Posty: 4
Domyślnie

Cytat:
Napisał tadeusz50
Popatrzcie następny szukający głupich, poczytaj, tacy naciągacze już tu są.
http://www.klub.senior.pl/ogolny/t-5...page3-619.html

#49 jakaś skretyniała panterka szukała głupich
Jak znasz bajkę o wężu to s....j i przestań rżnąc idiotę

Kolejny przejaw braku znajomości regulaminu
dot
4. Dyskusje w Klub Senior Cafe zakładają różnorodność poglądów i postaw, w tym również kontrowersyjnych. Wszystkie muszą być jednak wyrażane w sposób kulturalny, z poszanowaniem godności innych użytkowników Klubu a także osób trzecich oraz tolerancją dla ich odmiennych poglądów. Dotyczy to zarówno wątków w dyskusjach jak też komentarzy oraz treści zamieszczanych w profilach, blogach i stronach użytkowników.

Nie ma Pan prawa tak komentować tego sposobu pozyskania dochodu można bardzo łatwo Pana zaskarżyć z punktu prawnego teraz już jest taki artykuł w przepisach UE także proszę troszkę zaktualizować swoje informacje i stosować się do regulaminu forum ,którego pan nawet nie raczył przeczytać. Mówi Panu coś takiego jak zniesławienie na pewno Pan zna taki wyraz a tego Pan się dopuszcza w stosunku do innych osób.

A teraz fakty

Używany w potocznym języku termin "zniesławienie" może oznaczać albo zniesławienie sensu stricto określone w art. 212 k.k. lub też zniewagę określoną art. 216 k.k. Zarówno zniesławienie jak i zniewaga są ścigane z oskarżenia prywatnego, co oznacza, że prokurator nie będzie wszczynał postępowania z urzędu. Do oskarżenia takiej osoby przed sądem konieczne jest złożenie prywatnego aktu oskarżenia.

Ze zniesławieniem będziemy mieli do czynienia, jeśli ktoś pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną o takie zachowanie lub właściwości, które mogą ją poniżyć w opinii publicznej, narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności. „Zniesławienie” oznacza bezpodstawne zarzucenie lub niesłuszne przypisanie czegoś komuś, posądzenie lub oskarżenie kogoś o coś. Z sytuacją taką będziemy mieli do czynienia jeśli np. pracownik zarzuci dyrektorowi zakładu, że ten jest złodziejem i oszustem. „Znieważeniem” będzie natomiast zniewaga innej osoby w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła. „Znieważenie” to ubliżenie komuś słowem lub czynem, ciężka obraza, obelżywy epitet, gest, rysunek.

A teraz należy zweryfikować swoje postępowanie drodzy przeciwnicy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #68  
Nieprzeczytane 11-09-2010, 20:08
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Powtórzę to co napisałem wcześniej

Cytat:
Mam nadzieję, że znasz legendę o powstaniu szachów. Cesarz zadowolony z tak wspanialej gry zapytał ile ma zapłacić wynalazcy. Ten odpowiedział "tyle ile zmieści się na szachownicy
" 1 ziarenko ryżu na pierwszym polu, 2 ziarenka na drugim 4 na trzecim, 8 na czwartym itd podwajając ilość ziaren na następnym polu. Chyba nie muszę tłumaczyć podobieństwa z oszukańczą propozycją "panterki47". Może się zaklinać na co tylko zechce ale taka jest prawda. Te 3000 owszem ma szanse na kilka złotych, dalsi dostaną figę z makiem. Brak ludności w Polsce bardzo bliski a i na świecie też nie ma takiej ilości.
Panterka powtarza wielokrotnie oszukańczą "metodę pracy?" naiwnych nie trzeba szukać sami się rodzą.

tu mała tabelka
1
3
9
27
81
243
729
2187
6561
19683
59049
177147
531441
1594323
4782969
14348907
43046721już przekroczona ludność Polski a teraz czekam na prawnika
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #69  
Nieprzeczytane 30-12-2010, 17:51
darkin1 darkin1 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Nov 2010
Posty: 4
Domyślnie

Witam,
chciałbym przedstawić wam stronę http://www.ocenbossa.pl
Na stronie zamieszczane są opinie o pracodawcach oraz ich firmach
Odpowiedź z Cytowaniem
  #70  
Nieprzeczytane 31-01-2011, 21:08
xplus-eko's Avatar
xplus-eko xplus-eko jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Sompolno, wielkopolska, Polska
Posty: 40
Domyślnie

Jak najbardziej czas, tym bardziej, że nikt nas już nie chce albo tak jak ja mieszka na zadupiu. To pozostaje tylko e-biznes. A i możemy pomóc innym, jeżeli tego chcą. Bo jak powiedział
Zig Ziglar, możesz mieć wszystko, jeśli tylko pomożesz osiągnąć to innym.
Zastanowić się trzeba, jak możemy pomagać innym ludziom, zwierzętom, planecie:
* Jaki wkład możesz wnieść w życie innych ludzi?
* Komu możesz pomóc?
* Jak chcesz pomagać?
* Co chciałbyś stworzyć?
* Co chciałbyś, aby pozostało po Tobie, gdy umrzesz?
__________________
Ratujmy Ziemię tak szybko ginie, a my razem z Nią...
Blog
Odpowiedź z Cytowaniem
  #71  
Nieprzeczytane 31-01-2011, 23:28
aleksa5's Avatar
aleksa5 aleksa5 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: Polkowice,Dolny Sląsk,Polska
Posty: 820
Domyślnie Czas na własny biznes.....

Cytat:
Napisał Panterka47
NIE jestem zaślepiona żadnymi formułkami ja szukam możliwości dla siebie a jak dla mnie są dobre to mówie o tym innym,może skorzystają ja mam otwarty umysł na nowości,
nie idę ciągle tą samą drogą.
Pytam się o co robicie tyle zamętu dałam propozycje,
ktoś inaczej patrzący na sieć przeczyta.
Internet jest takim medium gdzie każdy może znaleźć coś interesującego jeden wkleja obrazki a inny szuka sposobu na zarobek i tak jest ok.Życzę każdemu satysfakcji z tego co robi
Jestem ponownie w Klubie. Przeglądając posty, zainteresowała mnie ta wypowiedź, bo jestem jak Panterka 47 otwarta na możliwość zmian..... jestem w tym programie , jakoś nie zaginął i ma się dobrze. Mam już małe osiągnięcia, tylko jak każdy biznes wymaga cierpliwości i czasu. Poznałam fantastycznych ludzi i dalej poznaję.....Mam pytanie co byś zrobił/a gdyby dano Wam do wybrania plan wynagrodzenia i który kontrakt byście podpisali na 30 miesięcy
1) w pierwszym miesiącu 2 grosze, potem co miesiąc wypłata razy dwa
lub
2) co miesiąc stałe 10.000 PLN
Zacznij od 2 groszy!
1 m-c -2,
2 m-c- 4,
3 m-c -8,
4 m-c -16
5 m-c -32
6 m-c -1,28
7 m-c -2,56
8 m-c -5,12
w 30 m-cu do wypłaty 21.474.836,46 zł
a po 10.000
10.000 zł x 30 = 300.000,00 zł
Co łatwiej powielić?
MAŁO razy coś co sprawia Ci trudność
WIELE razy coś co jest łatwe

http://img.webme.com/pic/w/wspolpracuj/dzwignia.jpg
Odpowiedź z Cytowaniem
  #72  
Nieprzeczytane 01-02-2011, 07:27
xplus-eko's Avatar
xplus-eko xplus-eko jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Sompolno, wielkopolska, Polska
Posty: 40
Domyślnie

Znam wielu wspaniałych ludzi, którzy mają ogromny potencjał,
a jednak ich marzenia pozostają niespełnione. Ich rozwój jest brutalnie hamowany.
O czym Ty mówisz? Przez kogo? Przez co?
Przez złodzieja marzeń, o którym powiem Ci dziś kilka słów prawdy i pokażę, jak się go pozbyć z
Twojego życia.
"Muszę zawsze mieć rację."
"Nie mogę popełnić błędu."
"Jeśli ktoś mi odmówi, mój świat się zawali."
"A co, jeśli się nie uda?"
"Co ludzie o mnie pomyślą? Co powiedzą?"
Jak się już pewnie domyślasz - tym paskudnym złodziejem marzeń jest STRACH.
Wielu ludzi boi się krytyki - dlatego nie robią nic, co mogłoby wynieść ich ponad przeciętność.
Jest na ten temat dobry cytat:
"Aby uniknąć krytyki - nic nie mów, nic nie rób, bądź nikim."
Nie tędy droga. Nic nie mówiąc i nic nie robiąc nie wykorzystasz fantastycznej szansy, jaką daje
Ci życie.
Jak więc pokonać strach i spełnić swoje marzenia?
Trzeba podjąć świadomą decyzję, że spełnienie Twoich marzeń jest WAŻNIEJSZE niż strach.
Tak, spełnienie Twoich marzeń jest WAŻNIEJSZE niż strach.
Ważniejsze niż to, że po drodze popełnisz wiele błędów, że ktoś będzie się z Ciebie śmiał, ktoś
Cię skrytykuje, ktoś Ci odmówi.
Odwagi!
Zasługujesz na to.
Masz nieograniczony potencjał.
Możesz.
Uda Ci się!
__________________
Ratujmy Ziemię tak szybko ginie, a my razem z Nią...
Blog
Odpowiedź z Cytowaniem
  #73  
Nieprzeczytane 01-02-2011, 09:00
Lucy001's Avatar
Lucy001 Lucy001 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Polska
Posty: 1 659
Domyślnie

"Aby uniknąć krytyki - nic nie mów, nic nie rób, bądź nikim."
Nie tędy droga. Nic nie mówiąc i nic nie robiąc nie wykorzystasz fantastycznej szansy, jaką daje
Ci życie.
Jak więc pokonać strach i spełnić swoje marzenia?
Trzeba podjąć świadomą decyzję, że spełnienie Twoich marzeń jest WAŻNIEJSZE niż strach.
Tak, spełnienie Twoich marzeń jest WAŻNIEJSZE niż strach.
Ważniejsze niż to, że po drodze popełnisz wiele błędów, że ktoś będzie się z Ciebie śmiał, ktoś
Cię skrytykuje, ktoś Ci odmówi.
Odwagi!
Zasługujesz na to.
Masz nieograniczony potencjał.
Możesz.
Uda Ci się![/quote]
Bardzo podoba mi się ta wypowiedź.
Dzisiaj mam zebranie inauguracyjne Akademii Dorosłego Człowieka.Bardzo się boję o frekwencję.Lubię jednak bezinteresownie pomagać ludziom.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #74  
Nieprzeczytane 01-02-2011, 10:51
aleksa5's Avatar
aleksa5 aleksa5 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: Polkowice,Dolny Sląsk,Polska
Posty: 820
Domyślnie

Cytat:
Napisał xplus-eko
Znam wielu wspaniałych ludzi, którzy mają ogromny potencjał,
a jednak ich marzenia pozostają niespełnione. Ich rozwój jest brutalnie hamowany.
O czym Ty mówisz? Przez kogo? Przez co?
Przez złodzieja marzeń, o którym powiem Ci dziś kilka słów prawdy i pokażę, jak się go pozbyć z
Twojego życia.
"Muszę zawsze mieć rację."
"Nie mogę popełnić błędu."
"Jeśli ktoś mi odmówi, mój świat się zawali."
"A co, jeśli się nie uda?"
"Co ludzie o mnie pomyślą? Co powiedzą?"
Jak się już pewnie domyślasz - tym paskudnym złodziejem marzeń jest STRACH.
Wielu ludzi boi się krytyki - dlatego nie robią nic, co mogłoby wynieść ich ponad przeciętność.
Jest na ten temat dobry cytat:
"Aby uniknąć krytyki - nic nie mów, nic nie rób, bądź nikim."
Nie tędy droga. Nic nie mówiąc i nic nie robiąc nie wykorzystasz fantastycznej szansy, jaką daje
Ci życie.
Jak więc pokonać strach i spełnić swoje marzenia?
Trzeba podjąć świadomą decyzję, że spełnienie Twoich marzeń jest WAŻNIEJSZE niż strach.
Tak, spełnienie Twoich marzeń jest WAŻNIEJSZE niż strach.
Ważniejsze niż to, że po drodze popełnisz wiele błędów, że ktoś będzie się z Ciebie śmiał, ktoś
Cię skrytykuje, ktoś Ci odmówi.
Odwagi!
Zasługujesz na to.
Masz nieograniczony potencjał.
Możesz.
Uda Ci się!
Witam, bardzo trafnie określone, wszystko co tu napisane, doświadczyłam i jeszcze czasami doświadczam , ale "Marzenia są WAŻNIEJSZE niż strach."
http://th.interia.pl/30,bf0ffd789450...a_marzenia.jpg
Odpowiedź z Cytowaniem
  #75  
Nieprzeczytane 01-02-2011, 10:59
maluna's Avatar
maluna maluna jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: Wielkopolska
Posty: 30 872
Domyślnie

Co innego marzenia, a co innego piramidy finansowe
czyt: http://biznes.interia.pl/news/strzez...sowych,1267285
__________________
Małgosia


http://www.klub.senior.pl/moje/maluna/blog/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #76  
Nieprzeczytane 01-02-2011, 11:58
aleksa5's Avatar
aleksa5 aleksa5 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: Polkowice,Dolny Sląsk,Polska
Posty: 820
Domyślnie

Cytat:
Napisał maluna21
Co innego marzenia, a co innego piramidy finansowe
czyt: http://biznes.interia.pl/news/strzez...sowych,1267285
Jeżeli byłaby to piramida, to program by juz nie istniał, na zapytanie administratora " jak odpowiadać na takie zarzuty" odpisał: "Panie Aleksandro proszę logicznie pomyśleć gdyby mój system był nie legalny to już dawno miałbym sprawe w sądzie i było by po systemie"
"Witam pani Aleksandro.Po tych wypowiedziach od razu widać,że tej osobie nawet się nie chciało zapoznać z naszym programem .
Równie dobrze można powiedzieć,że w MLM ten kto się zapisze do takiej firmy za późno to też nikogo nie znajdzie ale dopóki ludzie umierają i rodzą się następni mamy praktycznie nie wyczerpalne źródło.Wszystkie systemy partnerskie czy MLMy stanęły by w miejscu gdyby jednego dnia do nich weszli wszyscy ludzie na ziemi i od tego momentu nie narodzili by się nowi"
Ach te piramidy
Problemem który trapi większość ludzi to traktowanie programów partnerskich i systemów MLM jako piramidy finansowe. A jak jest w życiu codziennym? Wystarczy przyjrzeć się bankom, sieciom supermarketów czy innym korporacjom. Ile zarabia tam prezes, ile dyrektor a ile ktoś na najniższym szczeblu owej piramidy, czyli przeciętny pracownik. Większość z nas co dzień bierze udział w jakiś piramidach finansowych nawet nie zdając sobie z tego sprawy.
Płacimy za system emerytalny, dobrowolnie oddajemy pieniądze na kupony totolotka, przykładów można by mnożyć. Czy przeciętny pracownik korporacji ma szanse zarabiać tyle co prezes? odpowiedz sobie sam. W programach partnerskich czy marketingach wielopoziomowych jest to mozliwe. Tu wystarczy wytrwałość i odpowiednia wiedza aby zacząc zarabiać więcej niz osoba która jest nad Tobą czyli Twój lider".
http://www.programdarowizn.pl/gwarancja.gif
Odpowiedź z Cytowaniem
  #77  
Nieprzeczytane 01-02-2011, 12:02
xplus-eko's Avatar
xplus-eko xplus-eko jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Sompolno, wielkopolska, Polska
Posty: 40
Domyślnie

Co innego marzenia, a co innego piramidy finansowe
czyt: http://biznes.interia.pl/news/strzez...sowych,1267285
Piramidy finansowe otaczają Nas z zewsząd. ZUS- piramida, państwo- piramida, firmy- piramidy. Więcej przykładów?
Więc "maluna" nie zarzucaj czegoś o czym nie masz pojęcia.
Zawsze znajdzie się szuja, która nieuczciwie postanowi zarobić pieniądze wg. stwierdzenia, że 1 milion trzeba ukraść. A nie prawda, wystarczy mieć odpowiednia wiedzę finansową i można dojść do bogactwa w legalny sposób. Szkoda tylko, że nie uczą tego w szkołach. A co do straszenia karami, dlaczego ZUS jest bezkarny? a to największa piramida finansowa w kraju.
"Lucy001" powiedz coś więcej na temat Akademii Dorosłego Człowieka
"aleksa5" chodzi o depth czy co innego ?
__________________
Ratujmy Ziemię tak szybko ginie, a my razem z Nią...
Blog
Odpowiedź z Cytowaniem
  #78  
Nieprzeczytane 01-02-2011, 12:50
aleksa5's Avatar
aleksa5 aleksa5 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: Polkowice,Dolny Sląsk,Polska
Posty: 820
Domyślnie Co innego marzenia, a co innego piramidy finansowe

Tak, chodzi o DEPTH....
Odpowiedź z Cytowaniem
  #79  
Nieprzeczytane 01-02-2011, 13:53
xplus-eko's Avatar
xplus-eko xplus-eko jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Sompolno, wielkopolska, Polska
Posty: 40
Domyślnie

Cytat:
Napisał aleksa5
Tak, chodzi o DEPTH....
To już jestem moje ID to 98 i jakoś nie udało mi się. Na początku kilkanaście osób zaprosiłem i nie zrobili następnego kroku, system mi ich wyrzucił i straciłem kontakt z nimi. Powróciłem do OpenMLM, który zrozumiałem po spotkaniu z Sikorą i Kamilem. Teraz dają openproduct za darmo, grzechem jest nie wykorzystać zobacz http://waga.openproduct.eu wprawdzie to stronka mojej przyjaciółki, ale ja buduję w dół nie wszerz. Sądzę, że jesteś w tym, więc Cię nawet nie zapraszam. Natomiast zapraszam na moją stronę widoczną w podpisie, zobaczysz co jeszcze robię
__________________
Ratujmy Ziemię tak szybko ginie, a my razem z Nią...
Blog
Odpowiedź z Cytowaniem
  #80  
Nieprzeczytane 01-02-2011, 14:40
aleksa5's Avatar
aleksa5 aleksa5 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: Polkowice,Dolny Sląsk,Polska
Posty: 820
Domyślnie

Cytat:
Napisał xplus-eko
To już jestem moje ID to 98 i jakoś nie udało mi się. Na początku kilkanaście osób zaprosiłem i nie zrobili następnego kroku, system mi ich wyrzucił i straciłem kontakt z nimi. Powróciłem do OpenMLM, który zrozumiałem po spotkaniu z Sikorą i Kamilem. Teraz dają openproduct za darmo, grzechem jest nie wykorzystać zobacz http://waga.openproduct.eu wprawdzie to stronka mojej przyjaciółki, ale ja buduję w dół nie wszerz. Sądzę, że jesteś w tym, więc Cię nawet nie zapraszam. Natomiast zapraszam na moją stronę widoczną w podpisie, zobaczysz co jeszcze robię
Moje id-3169 i juz jestem na V poziomie i w II etapie, ale jak w każdej strukturze, trzeba byc bardzo cierpliwym , czy mam rozumieć , ze nie działasz już w tym programie?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
e-biznes seniorów. green Seniorzy i praca 6 19-09-2022 14:08
Nerwice i Histerie pięćdziesiąt plus - komentarze hannabarbara Ogólny 62 14-01-2012 16:47
Agenci Podróży - 55 plus bez granic - komentarze es55ca Ogólny 16 30-05-2008 08:27
8 MARCA !!! (wyrób własny) arczia Różności - wątki archiwalne 30 09-03-2008 19:37
Czas na miłość - komentarze destiny Ogólny 39 29-10-2007 01:03

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 16:32.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.