menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > OGŁOSZENIA > Praca, wolontariat
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Praca, wolontariat Zapraszamy Seniorów szukających pracy i firmy, które chętnie zatrudnią Seniorów. Ogłoszenia mogą dotyczyć także wolontariatu.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 13-12-2011, 19:13
Translator Translator jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jun 2011
Miasto: Warszawa
Posty: 2
Domyślnie Praca biurowa z angielskim

Rodzaj ogłoszenia: Szukam pracy   Miejscowość: Warszawa   Ogłoszenie aktualne do dnia: bezterminowo   

Emerytka z dużym doświadczeniem i kwalifikacjami w zakresie tłumaczenia tekstów (m.in. ekonomicznych i handlowych) z jęz. angielskiego na polski i z polskiego na angielski, prowadzeniu korespondencji handlowej w jęz. angielskim oraz pracy biurowej podejmie odpowiednią pracę za pośrednictwem internetu (praca zdalna).
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 14-04-2023, 14:58
AmeliaA66 AmeliaA66 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Oct 2022
Miasto: Warszawa
Posty: 75
Domyślnie

Szukasz pracy w Polsce? Sprawdź portale pracy, takie jak FachPraca.pl, gdzie znajdziesz wiele ofert dla wykwalifikowanych specjalistów. Na pewno warto spróbować swoich sił tym bardziej jeśli obecna firma nie daje Ci większych możliwości rozwoju. Pamiętaj, że czasami trzeba działać szybko, aby nie przegapić najlepszych ofert. Warto zwrócić uwagę na wymagania i oferowane wynagrodzenie, aby wybrać najlepszą opcję dla siebie. Dlatego przekonaj się jak wyglądają oferty pracy Pasłęk i czy może akurat coś odpowiada twoim oczekiwaniom oraz kwalifikacjom.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 30-04-2023, 12:09
Janina256 Janina256 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Miasto: Kraków
Posty: 56
Domyślnie

jesli szukasz najlepszej metody nauki językow to rzuć okiem na takie fiszki https://tokatiz.pl/produkt/500-slow-...z-skojarzenia/ 500 słów w 30 dni, a uczysz się poprzez skojarzenia. To łatwa i przyjemna metoda nauki, moze i u ciebie zaskoczy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 31-10-2023, 16:49
adik356 adik356 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 29
Domyślnie

Ja znalazłem fajną pracę w Norwegii właśnie ze znajomością angielskiego i chcę tam pojechać. Tu https://zwrot-podatkow.pl/zwrot-podatku-z-norwegii już czytałem jak rozlicza sie tam z podatku, ta firma może w tym pomóc bo ja się nie znam na tym.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Torty w stylu angielskim taneska Kuchnia, kulinaria 15 24-05-2011 20:33
mini saga w języku angielskim granny Nauka, problemy i pomysły edukacyjne 81 16-10-2009 11:45
opieka, sprzatanie, praca biurowa barbarann Praca, wolontariat 0 01-04-2009 12:10
Praca, czy emerytura, albo praca i emerytura. wuere'le Polityka - wątki archiwalne 8 22-12-2008 22:32
Konwersacja w jezyku angielskim weronika1 Nauka, problemy i pomysły edukacyjne 69 11-10-2008 13:58

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 09:42.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.