menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Różności
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Różności ... czyli tematy, które "nie pasują" gdzie indziej

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #118521  
Nieprzeczytane Dzisiaj, 20:42
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 017
Domyślnie

Nina, jasne, że nikt mi nie zabroni, ale swoje potrzeby kulturalnej rozmowy wyczerpuję aż do wyschnięcia języka.
Czasami nawet przez megafon.
W moim przypadku nie ma takiej opcji ani miejsca na towarzysza w moim domu i w moim życiu, poza jednym psem i jednym kotem rodzaju męskiego.
Pozostałe to damy. w sumie siódemka.

Mar Basia doskonale o Was pamięta, ale po sprowadzeniu się do Polski jest tak zajęta walką o jeszcze żyjących więźniach Polakach z Auschwitz, że niewiele jej czasu zostaje.
Mnie Ona kibicuje tak jak ja Jej.
Posłuchajcie piosenki napisanej specjalnie dla Niej.
Wstrząsająca.


https://youtu.be/aWRZtPJDbuU?si=Dcn8fh7vi96X8xyd
Odpowiedź z Cytowaniem
  #118522  
Nieprzeczytane Dzisiaj, 21:16
barteczek's Avatar
barteczek barteczek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: Małopolska
Posty: 55 695
Domyślnie

Lilu, dziękuję, bardzo dziękuję! Usmarkana jestem po pępek, spłakana...
Rozmawiałam z Czesią, właśnie o Basi... nie mam telefonu to raz, po drugie nie chcę zawracać Basi głowy... mieszkałam tuż przy Majdanku, Lilu i patrzyłam na to, co tam się działo... jako dziecko utkwiło mi w głowie moc zdarzeń ( to odbierałam jako mała dziewczynka ) nie do końca wiedziałam, dlaczego są głodne dzieci bo i ja lizałam zapleśniałą piętkę chleba aby ją schrupać..
Przepraszam Was że się rozpisałam....
Nie wnikam w to co robisz, jesteś młoda, masz werwę i o to chodzi, ciesz się życiem!!!! Warto żyć i robić to, co cieszy!
Przesyłam ogromne serducho dla Was, dla Basi, dla tych, o których Basia walczy.
Nie wiedziałam, że Basia jest w Polsce!
Pozdrawiam Twoich domowników i ślę głaskaczki!
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #118523  
Nieprzeczytane Dzisiaj, 21:16
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 017
Domyślnie

Cytat:
Napisał gynek66
Ciekawe jesteście, całą gębą . To wiem .

Pozdrawiam was miło .Wika dlaczego ,. Powinnaś pisać kronikę . To jest taki gatunek ludzi, i wszystko chciała by wiedzieć . Gdzie, kiedy z kąt i dokąd ta droga prowadzi.Na Izy nie mam nic , ona jest jedyna równa kobieta i Zosia, reszta to gagatki. Koniec nic więcej nie mam zamiaru pisać , tylko pogoda dzień dobry . Potem przychodzą sami wecie co..

Że też nie zauważyłam tej egzegezy obrażającej kobiety tu piszące.
Gieniu, nie sądzę by były ciekawe do nieprzytomności zarówno ciebie jak i twojej starej omy,
jak byłeś uprzejmy się wyrazić. Po prostu zaniepokoiły się tylko z życzliwości, bo ta erupcja hymenu jest odwrotnie proporcjonalna do sędziwego wieku.
Kobiety się znają na sobie, a ty weź i dotrzymaj słowa i nie pisz.
Spal Rzym jak Neron ale nie pisz.
Swoją drogą podejrzewam, że piszesz na haju, bo to niemożliwe aby gość któremu ósmy krzyżyk wbiega na kark pisał coś podobnego na trzeźwo.
Nie obrażaj ludzi.

PS. Na końcu tej piosenki którą dałam, jest zdjęcie Mar Basi i jej numer obozowy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #118524  
Nieprzeczytane Dzisiaj, 21:22
barteczek's Avatar
barteczek barteczek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: Małopolska
Posty: 55 695
Domyślnie

Przepraszam Lilu za to wszystko co ten pan tworzy ale, pewnie czuł pozwolenie na to... KONIEC Z PISANIEM TUTAJ.
Pa...
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #118525  
Nieprzeczytane Dzisiaj, 21:24
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 017
Domyślnie

Cytat:
Napisał barteczek
Lilu, dziękuję, bardzo dziękuję! Usmarkana jestem po pępek, spłakana...
Rozmawiałam z Czesią, właśnie o Basi... nie mam telefonu to raz, po drugie nie chcę zawracać Basi głowy... mieszkałam tuż przy Majdanku, Lilu i patrzyłam na to, co tam się działo... jako dziecko utkwiło mi w głowie moc zdarzeń ( to odbierałam jako mała dziewczynka ) nie do końca wiedziałam, dlaczego są głodne dzieci bo i ja lizałam zapleśniałą piętkę chleba aby ją schrupać..
Przepraszam Was że się rozpisałam....
Nie wnikam w to co robisz, jesteś młoda, masz werwę i o to chodzi, ciesz się życiem!!!! Warto żyć i robić to, co cieszy!
Przesyłam ogromne serducho dla Was, dla Basi, dla tych, o których Basia walczy.
Nie wiedziałam, że Basia jest w Polsce!
Pozdrawiam Twoich domowników i ślę głaskaczki!

Nina jaka młoda?
Rocznik 47 !! Tylko geny stulatków, ale mnie się nie uśmiecha tak długo żyć.

Mocno ściskam dzielna dziewczyno.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #118526  
Nieprzeczytane Dzisiaj, 21:41
barteczek's Avatar
barteczek barteczek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: Małopolska
Posty: 55 695
Domyślnie

Cudownie że jesteś, Lilu!
Te dziesięć lat to różnica jest teraz, Lilu... dawniej ? może też, ale do dwudziestki nie zwracano większej uwagi.
Ja już 20 skończyłam, choroba jasna! Muszę sobie radzić... nie ma na kogo liczyć.. Krysi już nie ma... Basia Lwica zajęta, mało bywa u mnie... Evi za granicą, Helenka chora i tak mogę bez końca...doczekałam telefonów, wpierw stacjonarne, teraz super, bo w torebce. Można z każdym zamienić kilka słów.
Dobrej nocy życzę Rodzince i Przyjaciołom.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #118527  
Nieprzeczytane Dzisiaj, 22:11
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 189
Domyślnie

Zajrzałam raz jeszcze na chwilkę i widzę , że Ninka z Lilą sobie miło pogadusiały .
Posłuchałam i ja tej piosenki dedykowanej Mar Basi i aż serce mi się ścisnęło . To jest coś pięknego , jestem pełna podziwu .
Odnośnie postów naszego kolegi to moim zdaniem nasza Zosia jest po prostu dyskretna albo po prostu nie chce mieszać się w to wszystko Ninko . Dotąd prawie każdy udawał , że nic złego nie dzieje się i rozwydrzył się do granic możliwości . Dziwi mnie tylko , że w tym wieku tak zachowuje się człowiek ale pewnie wcześniej też nie było ok , tak myślę . Ale zostawmy na dziś może to , Ninko , jestem z Tobą - dziś był pogrzeb Krysi . Jedyna pociecha o ile tak było to to , że może nie cierpiała i już nie cierpi .
Połóż się , spróbuj zasnąć , tylko ten piekielny telewizor wyłącz . Sama też wolę spać jak jest ciemno i cicho . Dobrej nocki Tobie i wszystkim naszym Forumowiczom , przytulaki .
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Różności felicyta Różności - wątki archiwalne 29 28-08-2010 14:03
skoro można pisać tu różności ymca Różności - wątki archiwalne 27 21-02-2008 20:46
"MISZ MASZ" czyli różności w różnościach jolita Różności - wątki archiwalne 162 31-10-2007 20:36

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 22:14.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.