menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #143041  
Nieprzeczytane 30-09-2020, 16:47
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
To co piszesz jest niesprawiedliwe. Bywało nieraz w czasie wojny, że mężczyźni byli tysiące kilometrów od swoich kobiet na froncie a nieraz dwie ulice dalej jak w powstaniu.

"I zawsze to one pozostawały zhańbione "

Ty z męskiego punktu widzenia a ja z kobiecego

Nie miałam na myśli samego aktu hańbienia, tylko odium jakie nad nimi wisiało do końca ich życia.
Tak jakby one były winne a nie ofiarami.

Co pokutuje zresztą do dzisiaj w stosunku do ofiar gwałtu.
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #143042  
Nieprzeczytane 30-09-2020, 16:57
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
Pisałaś ogólnie o facetach czy facetach z pisu???

Pisałam o mężczyznach.
To jest obraz wszystkich środowisk,
chociaż trzeba przyznać że % seksistów wśród młodych mężczyzn jest mniejszy niż w środowisku starszych.
Zależy to też od światopoglądu.
Im bardziej na prawo tym jest najgorzej.

Doceniam także mężczyzn ceniących równość płci w prawach i obowiązkach.
Bo tacy istnieją.
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #143043  
Nieprzeczytane 30-09-2020, 17:37
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Musisz mieć bardzo złe doświadczenia skoro tak krytycznie oceniasz mężczyzn. Ja uznaję tylko daleko idące kompromisy w związku.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #143044  
Nieprzeczytane 30-09-2020, 19:40
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
Musisz mieć bardzo złe doświadczenia skoro tak krytycznie oceniasz mężczyzn. Ja uznaję tylko daleko idące kompromisy w związku.

Nie muszę.
To nie są subiektywe doświadczenia.
Mam dużo znajomych, dużą rodzinę, duże środowisko więc widzę i słyszę.
Słucham mężczyzn w mediach,
Czytam biografie kobiet.
Czytam prasę.
Widzę ukradkowe kobiece łzy i słyszę męskie pogaduszki przy grilu.
Moje bliskie znajome wolą spotkania w damskim zaprzyjaźnionym gronie by od czasu do czasu odreagować te kompromisy i skutki tak zwanych kompromisów małżeńskich.
Analizuj statystyki rozwodów i alimenciarzy unikających ponoszenia kosztów utrzymania dzieci.
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #143045  
Nieprzeczytane 30-09-2020, 20:38
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał amelia
Analizuj statystyki rozwodów i alimenciarzy unikających ponoszenia kosztów utrzymania dzieci.

Analiza nie jest obiektywna. Kiedyś było 15% rozwodów a teraz dochodzi do 60%. I co to oznacza? Brak miłości czy wygoda i tu w tym rankingu kobiety wcale nie są lepsze bo przecież zabierają mężów innych kobiet. Wejdź na fora randkowe albo na byle jakie towarzyskie.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #143046  
Nieprzeczytane 30-09-2020, 21:15
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 590
Domyślnie

Aleście się z Jarkiem rozgadali
A ja jedynie chciałem rzec że kobit jest więcej i powinno to być odzwierciedlone w procesie wyborczym.
I tyle... Bo w końcu kto ma bronić damskich interesów lepiej niż one same?
Ale to już temat na inna dyskusję...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #143047  
Nieprzeczytane 30-09-2020, 21:19
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 590
Domyślnie

Wredna ZDRADA z Wyszegrada....

Cytat:
Czechy złożyły w Komisji Europejskiej skargę na Polskę. Poszło o elektrownię i wodę

Przedłużona w tym roku koncesja dla kopalni Turów stała się zarzewiem konfliktu Polski z Czechami. Nasi południowi sąsiedzi złożyli oficjalną skargę do Komisji Europejskiej. Istnienie kopalni Turów pozbawia ich bowiem dostępu do wody.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #143048  
Nieprzeczytane 30-09-2020, 22:56
gassa gassa jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Miasto: Polska
Posty: 1 363
Domyślnie

Słabo się postarali, bo dlaczego wiceminister, a nie arycypremier?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #143049  
Nieprzeczytane 01-10-2020, 09:33
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

To są subiektywne doświadczenia, nic innego.
Ja też lubię spotykać się w damskim towarzystwie, ale absolutnie nic nie chcę odreagować.
Odkąd pamiętam miałam zawsze masę koleżanek i tak zostało ,choć szeregi się przerzedzają.

Życie bez mężczyzn to nie życie i koniec. Mówię to ja ,była księżniczka tatusia, której we wszystkim musieli ustępować starsi o kilkanaście lat bracia. To daje siłę. OJCIEC.
Jeśli jest potworem, w życie wchodzi zahukana istota czekająca na uderzenia fizyczne i psychiczne, i gotowa je w nieskończoność wytrzymywać.
Nawet wystarczy tylko zimny ojciec.
To ojciec uczy, że ręka mężczyzny to ciepło, pieszczota i oparcie, i tak się składa że nauczona tego dziewczyna z reguły w późniejszym życiu trafia na podobną rękę.
I na pewno nie pozwoli sobie aby ta ręka się na nią podniosła.

Serce mi się ściska, gdy sobie przypomnę jak mało czasu miałam dla swojego ojca w dorosłym życiu, a to był silny gentleman co to całuję rączki i padam do nóżek, który stracił dla mnie głowę ,o co była zazdrosna nawet moja mama.
Cóż, znalazł się inny który też stracił głowę na ponad pół wieku, a to że nadal słyszę komplementy od niego i nadal czuję się kobietą, zawdzięczam wychowaniu ojca.

Feministkami się wręcz brzydzę ,przykro mi bardzo. Biedne istoty nienawidzą mężczyzn, chyba nie wiedząc ile radości daje obcowanie z mężczyzną na każdym etapie życie od niemowlęctwa do starości.
Oczywiście są potwory tak jak i kobiety są potworami
Ojciec bijący córkę powinien smażyć się w piekle, ale i matka potrafi być potworem. To ,że kobiety nie gwałcą, nie czyni z nich aniołów. W obecnych czasach? mogą o tym powiedzieć coś sędziowie sądów rodzinnych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #143050  
Nieprzeczytane 01-10-2020, 09:58
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
Wredna ZDRADA z Wyszegrada....

My już nie mamy wsparcia znikąd. Tylko fikcyjnie od Orbana na tyle, ile on sam potrzebuje wsparcia w UNI, bo wszystko inne ma od Putina, z którym kręci lody. I głowę dam, że przeciwko Polsce.

Banaś będzie przeprowadzał kontrolę w armi aby sprawdzić stan i gotowość mobilizacyjną armi w razie konfliktu ze wschodu. hłe hłe hłe. Terytorialsi muszą sobie kupić nowe zimowe trampki.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #143051  
Nieprzeczytane 01-10-2020, 10:11
gassa gassa jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Miasto: Polska
Posty: 1 363
Domyślnie

Codziennie zastanawiam się, że jak to się stało, że z dumnej Polski zostało tak mało!
Mimo wszystko - dobrego dnia!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #143052  
Nieprzeczytane 01-10-2020, 10:52
wankabor's Avatar
wankabor wankabor jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: 25-019 Kielce
Posty: 19 308
Domyślnie

https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net...45&oe=5F9B338F
Odpowiedź z Cytowaniem
  #143053  
Nieprzeczytane 01-10-2020, 11:18
gassa gassa jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Miasto: Polska
Posty: 1 363
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
To są subiektywne doświadczenia, nic innego.
Ja też lubię spotykać się w damskim towarzystwie, ale absolutnie nic nie chcę odreagować.
Odkąd pamiętam miałam zawsze masę koleżanek i tak zostało ,choć szeregi się przerzedzają.

Życie bez mężczyzn to nie życie i koniec. Mówię to ja ,była księżniczka tatusia, której we wszystkim musieli ustępować starsi o kilkanaście lat bracia. To daje siłę. OJCIEC.
Jeśli jest potworem, w życie wchodzi zahukana istota czekająca na uderzenia fizyczne i psychiczne, i gotowa je w nieskończoność wytrzymywać.
Nawet wystarczy tylko zimny ojciec.
To ojciec uczy, że ręka mężczyzny to ciepło, pieszczota i oparcie, i tak się składa że nauczona tego dziewczyna z reguły w późniejszym życiu trafia na podobną rękę.
I na pewno nie pozwoli sobie aby ta ręka się na nią podniosła.

Serce mi się ściska, gdy sobie przypomnę jak mało czasu miałam dla swojego ojca w dorosłym życiu, a to był silny gentleman co to całuję rączki i padam do nóżek, który stracił dla mnie głowę ,o co była zazdrosna nawet moja mama.
Cóż, znalazł się inny który też stracił głowę na ponad pół wieku, a to że nadal słyszę komplementy od niego i nadal czuję się kobietą, zawdzięczam wychowaniu ojca.

Feministkami się wręcz brzydzę ,przykro mi bardzo. Biedne istoty nienawidzą mężczyzn, chyba nie wiedząc ile radości daje obcowanie z mężczyzną na każdym etapie życie od niemowlęctwa do starości.
Oczywiście są potwory tak jak i kobiety są potworami
Ojciec bijący córkę powinien smażyć się w piekle, ale i matka potrafi być potworem. To ,że kobiety nie gwałcą, nie czyni z nich aniołów. W obecnych czasach? mogą o tym powiedzieć coś sędziowie sądów rodzinnych.
Bicie dzieci?! „Niekiedy istnieje konieczność zastosowania przymusu fizycznego, w tym kary cielesnej. Konieczność stosowania tego rodzaju kar wydaje się być oczywista: qui bene amat, bene castigat (kto kocha naprawdę, ten karci surowo)” Minister Edukacji. Przemysław Czarnek.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #143054  
Nieprzeczytane 01-10-2020, 12:33
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 590
Domyślnie


Kurde!!!
Tylko tylu? Sami własnoręcznie???
Mnie Wandzia nie lubi, ale może ktoś ją spyta czy to te katy, to nie była LEWICA ta co do nie WANDZIA sie modli codziennie i co wstrętną burżuazyjną reakcję ze zachodu i zaplute karły zwalczała?????
Odpowiedź z Cytowaniem
  #143055  
Nieprzeczytane 01-10-2020, 12:55
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 590
Domyślnie

[quote=Jarosław II]
Cytat:
[size="4"]My już nie mamy wsparcia znikąd. Tylko fikcyjnie od Orbana na tyle, ile on sam potrzebuje wsparcia w UNI, bo wszystko inne ma od Putina, z którym kręci lody. I głowę dam, że przeciwko Polsce.
Jarku! Jak będziesz ..ał na wycieraczkę sąsiadom, pluł i wyzywał sąsiadki, obsikiwał im auta i płoty i generalnie robił "dobrze", to jak oni będą twoi przyjaciele...???
Nawet z obrzydzenia do pomocy przy wnoszeniu mebli cię nie wezmą. I tyle...

A Wegier? Umie liczyć..... do 27-u na sto procent

Cytat:
Banaś będzie przeprowadzał kontrolę w armi aby sprawdzić stan i gotowość mobilizacyjną armi w razie konfliktu ze wschodu. hłe hłe hłe. Terytorialsi muszą sobie kupić nowe zimowe trampki.
Już czekam na sukcesy pokontrolne MARYNARKI WOJENNEJ
I sukcesy Błaszczaka w unowocześnianiu piechoty poprzez przewracanie hełmów na drugą stronę..
No i nie zapominaj, że SUKCESEM armii i osobiście szefa MON było zwycięstwo nad ......eskadrą wrogich FRANCUSKI CARAKALII co chciały napaść naszą ojczyznę znienacka.
I w tej WALCE krwawej Antek MACIEREWICZ .....zwyciężył.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #143056  
Nieprzeczytane 01-10-2020, 13:23
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 590
Domyślnie

Sasin szczerze i jasno
Cytat:
Czarnek nowym ministrem. Sasin: Jego poglądy odpowiadają temu, co nasze środowisko polityczne głosi

- Te poglądy, które ma pan poseł Czarnek, odpowiadają temu, co nasze środowisko polityczne głosi - powiedział Jacek Sasin, komentując nominację Przemysława Czarnka na ministra edukacji i szkolnictwa wyższego. Chodzi o poglądy na temat LGBT.

A tytan intelektu skręca się ze śmichu w swej norze z radości jaką sobie sprawił wrzucając Czarnka na fuchę.
Jak by to jakąś różnicę robiło.
Równie dobrze mógłby to być JAKI, KEMPA albo nawet JĘDRASZEWSKI
Odpowiedź z Cytowaniem
  #143057  
Nieprzeczytane 01-10-2020, 14:27
eledand's Avatar
eledand eledand jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: opolszczyzna
Posty: 22 932
OK

Cytat:
Napisał Lila
To są subiektywne doświadczenia, nic innego.
Ja też lubię spotykać się w damskim towarzystwie, ale absolutnie nic nie chcę odreagować.
Odkąd pamiętam miałam zawsze masę koleżanek i tak zostało ,choć szeregi się przerzedzają.

Życie bez mężczyzn to nie życie i koniec. Mówię to ja ,była księżniczka tatusia, której we wszystkim musieli ustępować starsi o kilkanaście lat bracia. To daje siłę. OJCIEC.
Jeśli jest potworem, w życie wchodzi zahukana istota czekająca na uderzenia fizyczne i psychiczne, i gotowa je w nieskończoność wytrzymywać.
Nawet wystarczy tylko zimny ojciec.
To ojciec uczy, że ręka mężczyzny to ciepło, pieszczota i oparcie, i tak się składa że nauczona tego dziewczyna z reguły w późniejszym życiu trafia na podobną rękę.
I na pewno nie pozwoli sobie aby ta ręka się na nią podniosła.

Serce mi się ściska, gdy sobie przypomnę jak mało czasu miałam dla swojego ojca w dorosłym życiu, a to był silny gentleman co to całuję rączki i padam do nóżek, który stracił dla mnie głowę ,o co była zazdrosna nawet moja mama.
Cóż, znalazł się inny który też stracił głowę na ponad pół wieku, a to że nadal słyszę komplementy od niego i nadal czuję się kobietą, zawdzięczam wychowaniu ojca.

Feministkami się wręcz brzydzę ,przykro mi bardzo. Biedne istoty nienawidzą mężczyzn, chyba nie wiedząc ile radości daje obcowanie z mężczyzną na każdym etapie życie od niemowlęctwa do starości.
Oczywiście są potwory tak jak i kobiety są potworami
Ojciec bijący córkę powinien smażyć się w piekle, ale i matka potrafi być potworem. To ,że kobiety nie gwałcą, nie czyni z nich aniołów. W obecnych czasach? mogą o tym powiedzieć coś sędziowie sądów rodzinnych.


super............................................. ..........
MiłoŚć i uwielbienie.
__________________
http://ewefew.blogspot.com/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #143058  
Nieprzeczytane 01-10-2020, 14:35
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
Analiza nie jest obiektywna. Kiedyś było 15% rozwodów a teraz dochodzi do 60%.


No jasne,
rozwody następują z powodów subiektywnych
Najczęstsze przyczyny rozpadu pożycia małżeńskiego:
Niezgodność charakterów.
Niedochowanie wierności małżeńskiej.
Nadużywanie alkoholu.
Nieporozumienia na tle finansowym.
Naganny stosunek do członków rodziny.
Dłuższa nieobecność
Trudności finansowe.
Niedobór seksualny.
Różnice światopoglądowe

Cytat:
Napisał Jarosław II
I co to oznacza? Brak miłości czy wygoda
Miłość to roślina jednoroczna i wymagająca dwustronnej pielęgnacji.

Jaką jaką widzisz wygodę i dla kogo?

- wygodaa dla mężczyzny zdradzającego - kobieta go opierze i nakarmi i ma kotuś gdzie wrócić po łajdactwie

-wygoda dla alkoholika - kobieta go utrzyma, przyniesie piwo na kaca, okłamie pracodawcę że chory

wygoda dla mężczyzny o odmiennym charakterze - może spokojnie realizować swoje przemocowe upodobania.

- wygoda dla kobiet - unika tego wszystkiego, bo wie że w takim związku nic sie nie zmeni i nie ma czego ratować


Kobiety decydują, że dla trwałości małżeństwa dnie NIE WARTO i nie będą pokornie dźwigały krzyża,
są zaradne i często samowystarczalne.

Cytat:
Napisał Jarosław II
i tu w tym rankingu kobiety wcale nie są lepsze bo przecież zabierają mężów innych kobiet.

o matko Jarek
czy mężczyzna to wiaderko w piaskownicy, które można sobie zabrać komuś, o tak
Mężczyźni to bezradne, bezwolne, bezrozumne kociaczki lecące na każde skinienie paluszkiem?
Rozumiem kobiety, rozwodzące się z takimi wiaderkami

Cytat:
Napisał Jarosław II
Wejdź na fora randkowe albo na byle jakie towarzyskie.

a skąd wiesz co tam się dzieje?

Mnie one nie interesują
nie nadążąm z randkami w realu
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #143059  
Nieprzeczytane 01-10-2020, 14:58
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 590
Domyślnie

Amelio!
Masz 110% racji... Przecie kobieta też potrafi

Cytat:
"Jako prezydent Tymczasowej Rady Stanu Narodu Polskiego – Społecznego Komitetu Konstytucyjnego, którego celem jest aktywne działanie na rzecz ochrony człowieka, respektowania i egzekwowania naturalnych praw człowieka, Konstytucji i demokracji w Polsce, czuję się w obowiązku uformować Tymczasowy Narodowy Rząd Polski" – ogłosiła w sobotę Teresa Garland, stojąc przed zamkiem na Wawelu.

być prezydentem.

https://wiadomosci.wp.pl/mamy-nowa-g...9885185137504a
Odpowiedź z Cytowaniem
  #143060  
Nieprzeczytane 01-10-2020, 15:17
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 590
Domyślnie

Tego jeszcze nie było, ale w końcu czy to dziwne jest?

Cytat:
Awantura w Senacie. Wiceminister spraw zagranicznych Paweł Jabłoński, odpowiadając na wystąpienia senatorów, nazwał je "żałosnymi" i oskarżył część z nich o to, że "osłabiają pozycję Polski na świecie". Padł wniosek, by z sali obrad wyprowadziła go Straż Marszałkowska.
......
Senator Bosacki zwracał uwagę na stan ambasad, m.in. wskazał na ambasadora Andrzeja Kurnickiego w Kanadzie, który interweniuje w interesach o. Tadeusza Rydzyka, a nie państwa polskiego.


No to se ten Bosacki nagrabił.... przecie interes Rydzyka INTERESEM NARODU


https://wiadomosci.wp.pl/senat-awant...9865470896992a
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Polska telewizja. senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 40 19-12-2009 10:37
A to (też) Polska... Mavronka Freydis Społeczeństwo - wątki archiwalne 243 08-12-2009 21:30
Polska rzeczywistość Ibir Społeczeństwo - wątki archiwalne 5 08-12-2009 14:21
Samoobrona - Polska ! senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 45 20-03-2009 07:26
Polska i Ukraina ... BUNIA Różności - wątki archiwalne 1 18-04-2007 15:10

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 11:20.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.