menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Humor, zabawa
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1081  
Nieprzeczytane 17-10-2013, 17:35
Jolina's Avatar
Jolina Jolina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: Koronowo
Posty: 25 105
Domyślnie

Siri... witaj! Dziękuję za link z fotkami Beskid Żywiecki.
Ciekawe, ładne tereny, dla mnie nie znane. Zauważyłam różowy chaber. rzadko się spotyka chabry w takim kolorze. W naturze spotkałam najwyżej z 2-3 razy.
Siri, moje szarotki są z netu, ja nie mam takich możliwości jak ten ktoś, który stworzył ten album . Ale miałam kiedyż na skalniku, tylko nie tak urodziwe jak te.
Miłego wieczoru Siri. Pozdrawiam Pa.

Ps. Siri, czy otworzyłaś PPS Stefana. Pokazuje nam swoją prywatna jesień. Polecam.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1082  
Nieprzeczytane 17-10-2013, 17:42
Siri's Avatar
Siri Siri jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2010
Posty: 24 432
Domyślnie Jutro będzie padać....

Cytat:
Napisał joannap

Jest mi już smutno za moim domem
http://tvnmeteo.tvn24.pl/informacje-...02513,1,0.html

Joasiu wytrzymaj ,już nadchodzi listopad ....będziesz w domu...



U m.babci (na wsi)każda szanująca się gospodyni miała takie pelargonie w oknie...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1083  
Nieprzeczytane 17-10-2013, 17:55
Siri's Avatar
Siri Siri jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2010
Posty: 24 432
Domyślnie Koniecznie pojedz w góry....

Cytat:
Napisał Jolina
Siri... witaj! Dziękuję za link z fotkami Beskid Żywiecki.
Ciekawe, ładne tereny, dla mnie nie znane.
Ps. Siri, czy otworzyłaś PPS Stefana. Pokazuje nam swoją prywatna jesień. Polecam.
Może do sanatorium ,albo na pielgrzymkę lub wycieczkę...Góry nasze są urocze...

PPS -u Stefana nie pobrałam bo mi wolno chodzi laptop i nie mam nerwów...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1084  
Nieprzeczytane 18-10-2013, 12:17
Siri's Avatar
Siri Siri jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2010
Posty: 24 432
Domyślnie

Odpowiedź z Cytowaniem
  #1085  
Nieprzeczytane 18-10-2013, 20:32
Siri's Avatar
Siri Siri jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2010
Posty: 24 432
Domyślnie



Jesień w ogrodzie u m.siostry...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1086  
Nieprzeczytane 18-10-2013, 20:57
joannap's Avatar
joannap joannap jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2010
Miasto: Kluczbork
Posty: 12 996
Domyślnie

Jedne z 25 najpiękniejszych miast świata...


Kanada

Kanada

KRAKÓW!!

Hiszpania

Belgia

Kapsztad
__________________
http://joasia-po.blogspot.com/

Odpowiedź z Cytowaniem
  #1087  
Nieprzeczytane 18-10-2013, 21:05
Siri's Avatar
Siri Siri jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2010
Posty: 24 432
Domyślnie Rzeki EUROPY:


river Adour seen from the bridge at Aire-sur-l'Adour (France).


Bug

Cisa (węg. Tisza, ukr. Тиса – Tysa, słow. i rum. Tisa, serb. Тиса – Tisa, niem. Theiß) – rzeka w środkowej Europie, lewostronny dopływ Dunaju.

Dniepr rzeka w Rosji, Białorusi i Ukrainie, w przeszłości na terytorium Wielkiego Księstwa Litewskiego a po unii lubelskiej - Rzeczypospolitej; należy do zlewiska Morza Czarnego; dł. 2285 km – jedna z kilku najdłuższych w Europie.

Ebro najdłuższa rzeka w Hiszpanii

Flinta - rzeka w Wielkopolsce, prawy dopływ Wełny. Źródła pod Gębicami (na wschód od wsi), ujście w Rożnowie-Młynie

Garonna (franc. Garonne) - rzeka w południowo-zachodniej Francji. Jej źródła znajdują się w Pirenejach na terytorium Hiszpanii.

Hawela (niem. Havel, czes. Havola, łuż. Habola, dawniej zwana Habola[1], Hobola[2] lub Obła[3]) - rzeka w Niemczech, prawy dopływ Łaby.

Ina (niem. Ihna) – rzeka, prawy dopływ Odry o długości 126 km[1] w północno-zachodniej Polsce, w województwie zachodniopomorskim.

Júcar (w Walencji , Xúquer , w Aragonii , Xucar ) to rzeka na Półwyspie Iberyjskim , położone we wschodniej części Hiszpanii

Kyrönjoki – rzeka w środkowej części Finlandii. Dolina jej na obszarze południowej Ostrobotni zaliczana jest do 27 parków krajobrazowych Finlandii[1]. Rzeka ta – zwłaszcza obszar jej estuarium – to tradycyjne środowisko hodowli ryb, obecnie zagrożone przez zmiany środowiskowe (zakwaszenie wód)[2]. Wpływ zanieczyszczeń środowiska ma przełożenie na statystykę występowania stwardnienia rozsianego w dolnym biegu Kyrönjoki[3]. Rząd Finlandii od 1953 roku realizuje cykl projektów mających na celu poprawę stosunków wodnych dorzecza

Loara w Orleanie
Miasto położone jest nad rzeką Loarą w miejscu, gdzie zmienia ona swój kierunek z północno-zachodniego na południowo-zachodni i gdzie wpadają do niej dwa dopływy. Orlean szczególnie związany jest z postacią Joanny d'Arc, która tutaj odparła atak wojsk angielskich.

Ostatnio edytowane przez Siri : 19-10-2013 o 14:55.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1088  
Nieprzeczytane 19-10-2013, 14:49
Siri's Avatar
Siri Siri jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2010
Posty: 24 432
Domyślnie

Łaba (czes. Labe, niem. Elbe) – rzeka w Czechach i Niemczech o długości 1165 km (370 km w Czechach) i powierzchni dorzecza 144 055 km˛ (w Czechach 51 394 km˛).
Ma źródła w Karkonoszach, na południe od Łabskiego Szczytu, na wysokości 1387 m n.p.m., w pobliżu polskiej granicy; uchodzi do Zatoki Helgolandzkiej Morza Północnego w okolicach Cuxhaven. Jest największą rzeką Czech oraz jedną z największych europejskich rzek i rzecznych szlaków komunikacyjno-transportowych.
Do dorzecza Łaby należą niewielkie fragmenty terytorium Polski, położone w Sudetach Zachodnich i Środkowych; na terytoriach tych znajdują się m.in. górne biegi Izery (czes. Jizera) i Dzikiej Orlicy (czes. Divoká Orlice).

Łaba w Szwajcarii Saksońskiej


Mondego – rzeka w Portugalii :


Mondego – rzeka w Portugalii w regionie Centrum, o długości 258 km, najdłuższa z rzek płynących tylko na terytorium tego państwa. Posiada źródła w górach Serra da Estrela, najwyższym masywie górskim w kontynentalnej części Portugalii, na wysokości 1425 m n.p.m. Uchodzi do Oceanu Atlantyckiego nieopodal miasta Figueira da Foz. Największym miastem przez które przepływa Mondego jest Coimbra.


Niemen:



Niemen (biał. Нёман – Nioman, lit. Nemunas i, ros. Неман – Nieman, niem. Memel) – rzeka płynąca przez Białoruś, Litwę i Rosję (obwód kaliningradzki). Długość – 937 km. Wypływa z okolic Mińska. Ma kręty, meandrowaty przebieg. Dzieli się na dwa główne ramiona (Gilga i Russ), uchodzi ośmioramienną deltą do Zalewu Kurońskiego (Morze Bałtyckie). Dzięki systemowi kanałów posiada połączenie z dorzeczem Dniepru (przez Kanał Ogińskiego z Prypecią), dorzeczem Wisły (przez Kanał Augustowski) i z rzeką Pregołą.
Największe miasta położone nad Niemnem to Grodno i Kowno.

Ob (ros. Обь) – rzeka w azjatyckiej części Rosji, na Nizinie Zachodniosyberyjskiej.


Ob
Długość (od źródeł rzek Katuni i Biji w Ałtaju) wynosi 4338 km lub 5570 km (od źródeł Irtyszu). Wpada do Zatoki Obskiej na Morzu Karskim tworząc deltę długości 80 km i szerokości 30-90 km.

Pad (wł. Po, łac. Padus) – rzeka w północnych Włoszech.


Najdłuższa i największa rzeka tego kraju: jej maksymalny przepływ zanotowany w Pontelagoscuro koło Ferrary wyniósł 10 300 mł/s. Powierzchnia jej dorzecza stanowi ok. 1/4 powierzchni całych Włoch.

Rodan w Lyonie



rzeka płynąca przez terytorium Szwajcarii i Francji. Długość – 812 km, powierzchnia dorzecza – 98 tys. km˛. Średni przepływ Rodanu (mierzony w Beaucaire) wynosi 1700 mł na sekundę (na podstawie danych z lat 1920-2005).
Rzeka wypływa z Lodowca Rodanu w Alpach Urneńskich (Szwajcaria) na wysokości 1753 m n.p.m. Dalej wpływa do Jeziora Genewskiego, a potem szerokimi zakolami płynie do Rowu Rodanu (między Alpami a Masywem Centralnym). Rodan płynie dalej w kierunku południowym i uchodzi rozległą deltą (Camargue) do Zatoki Lwiej nad Morzem Śródziemnym.
Rodan jest jedyną dużą rzeką Francji zlewiska Morza Śródziemnego i jednocześnie drugą co do wielkości przepływu rzeką uchodzącą do Morza Śródziemnego. Jest najzasobniejszą w wodę rzeką Francji, ma także duży potencjał hydroenergetyczny. Poprzez Saonę ma połączenie z Loarą, a poprzez Kanał Południowy z Garonną. Rodan jest żeglowny na odcinku 670 km od ujścia rzeki Ain do morza.

Severn (ang. Severn River, wal. Afon Hafren) – najdłuższa rzeka w Wielkiej Brytanii – 354 km długości. Wypływa koło Plynlimon w pobliżu Llanidloes w Górach Kambryjskich (Cambrian Mountains) w środkowej Walii, wpada do Kanału Bristolskiego na granicy Anglii i Walii. Przepływa przez miasta Worcester, Gloucester i Shrewsbury.


Pierwszy na świecie most żeliwny nad rzeką Severn koło Iron Bridge
W górnym biegu rzeki, w hrabstwie Shropshire, w 1779 roku wybudowany został nad rzeką Severn trzydziestometrowy, pierwszy w świecie most z żeliwa.




Tamiza (ang. Thames, w starożytności zwana Tamesis) – rzeka w południowej Anglii. Tamiza ma 346 kilometrów długości i jest jedną z najdłuższych rzek Wysp Brytyjskich. Obszar źródłowy we wzgórzach Cotswold na wysokości ok. 110 m. Omija łukiem wzgórza Chiltern i przepływa tworząc zakola przez Basen Londyński. Uchodzi do Morza Północnego tworząc estuarium, które rozpoczyna się już w Londynie (London Bridge), kilkadziesiąt kilometrów od morza.
Do lat 60., na skutek ogromnych zanieczyszczeń rzeka była całkowicie pozbawiona biocenozy. Dzięki akcji ratunkowej, po latach w Tamizie znów pojawiło się życie (w latach 90. w rzece żyło ok. 100 gatunków ryb).
Tamiza za pomocą kanałów jest połączona z innymi rzekami w Anglii i Walii, przez co stanowi najważniejszą drogę wodną Wielkiej Brytanii.



Ural (t. Jaik; ros. Урал – Urał) – rzeka w Rosji i Kazachstanie. Długość – 2428 km (trzecia co do długości rzeka Europy po Wołdze i Dunaju).
Pierwotna nazwa rzeki brzmi Jaik (Яик), dopiero w 1775 wprowadzono obecną nazwę na rozkaz carycy Katarzyny II, która chciała likwidacji nazwy Jaik w celu zatarcia pamięci historycznej – w powstaniu Pugaczowa wielką rolę odegrali Kozacy Jaiccy. Dawna nazwa rzeki przetrwała w Baszkirii oraz przede wszystkim w Kazachstanie, gdzie Żajyk (Жайык) jest oficjalną nazwą geograficzną.
Jej źródło znajduje się w górach południowego Uralu. Uchodzi do Morza Kaspijskiego. Ujście tworzy deltę. W drugiej połowie XVIII wieku rzeka dzieliła się przy ujściu na 19 odnóg, których liczba stopniowo zmniejszała się, tak że po 100 latach były tylko 3 odnogi. Ponieważ Ural jest nieuregulowany i nie ma tam zapory wodnej, to współcześnie jest to główny rejon tarła jesiotra z Morza Kaspijskiego.
Część geografów przyjmuje, że rzeka Ural wyznacza granicę między Europą a Azją.




Ver - rzeka płynąca w hrabstwie Hertfordshire w Anglii (Wielka Brytania).


Praskie mosty nad Wełtawą


Wełtawa i (czes. Vltava, niem. Moldau) — najdłuższa rzeka w granicach Czech, lewy, największy dopływ Łaby. Długość – 435 km, powierzchnia zlewni – 28 tys. km˛.
Powstaje z połączenia Ciepłej (Teplá Vltava) i Zimnej Wełtawy (Studená Vltava), które mają źródła w Szumawie. Rzeka początkowo płynie w kierunku południowo-wschodnim, by w okolicy miasta Vyšší Brod zmienić kierunek na północny. Wełtawa w górnym biegu przepływa przez Czeskie Budziejowice, a w dolnym biegu przez Pragę. Uchodzi do Łaby w okolicach miasta Mielnik. Wełtawa tradycyjnie jest uważana za dopływ Łaby, jednak z geograficznego punktu widzenia właściwe byłoby uznawanie Łaby za dopływ Wełtawy, ponieważ w miejscu połączenia tych rzek Wełtawa ma większy przepływ; również długość Wełtawy liczona od źródeł do miejsca połączenia jest większa od analogicznej długości Łaby.
Wykorzystywana do produkcji energii elektrycznej (kilka sztucznych jezior i hydroelektrowni, największe Lipno) i żeglugi (żeglowna na długości 80 km w dolnym biegu).
Jeden ze swoich poematów symfonicznych poświęcił rzece Bedřich Smetana.

Ostatnio edytowane przez Siri : 19-10-2013 o 21:48.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1089  
Nieprzeczytane 21-10-2013, 12:13
Jolina's Avatar
Jolina Jolina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: Koronowo
Posty: 25 105
Domyślnie

Siri i Joasiu.... serdecznie dziękuję Wam za wstawienie tylu ciekawych i ładnych fotek wraz z opisami. Wiem ile to czasu Wam zajęło i dlatego jestem niezmiernie wdzięczna za ten miły gest dla wątku Kalejdoskop. Milutko pozdrawiam i radosnego tygodnia życzę i zapraszam do dalszego odwiedzania.

Napisałaś Siri ....

Cytat:
Może do sanatorium ,albo na pielgrzymkę lub wycieczkę...Góry nasze są urocze..
Miła propozycja. Tylko, że dla mnie czas wycieczek już się zakończył.
W sanatoriach nie byłam i też już nie będę. Teraz to już tylko buszowanie w sieci mi pozostało.
Ale nie narzekam. Był czas, że jeździłam po Polsce wzdłuż i w szerz.
Za morzem nie przepadam, dla mnie zbyt monotonne.
Ale góry uwielbiam za ich nieprzeparty urok i grozę i to tam najczęściej jeździłam. Ale wszędzie nie dało się bywać.
Za krótkie życie.
__________________

Ostatnio edytowane przez Jolina : 21-10-2013 o 13:07.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1090  
Nieprzeczytane 21-10-2013, 21:19
Siri's Avatar
Siri Siri jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2010
Posty: 24 432
Domyślnie To fakt....Ziemia jest piękna....

Cytat:
Napisał Jolina
Napisałaś Siri ....
Ale wszędzie nie dało się bywać.
Za krótkie życie.
a życie za krótkie i do tego ten brak kasy na zwiedzanie...Poza tym to i zdrowie już nie to....Ja uwielbiam piesze wycieczki...Iść ciągle iść w stronę słońca...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1091  
Nieprzeczytane 22-10-2013, 11:03
Jolina's Avatar
Jolina Jolina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: Koronowo
Posty: 25 105
Domyślnie

Droga Siri.... niestety, piesze wycieczki też już nie dla mnie.
Teraz na dobrą sprawę, pozostał mi tylko ogród, pobliskie spacery po naszym mini osiedlu na odludziu i od czasu do czasu wypad samochodem do miasta. Ot życie.
Choć, jeśli chodzi o mnie, mimo wieku nie usiedziała bym w domu. Jeszcze trochę wypadów zaliczyła bym ..
tylko, że nie zawsze jesteśmy panami swego losu i poczynań... Pozdrawiam.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1092  
Nieprzeczytane 22-10-2013, 11:14
Jolina's Avatar
Jolina Jolina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: Koronowo
Posty: 25 105
Domyślnie

NIEZWYKŁE WULKANY

Galeria zdjęć przedstawia piękno groźnych i nieprzewidywalnych erupcji wulkanów, które przypominają o potędze natury.







__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1093  
Nieprzeczytane 22-10-2013, 11:49
joannap's Avatar
joannap joannap jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2010
Miasto: Kluczbork
Posty: 12 996
Domyślnie Witaj Halinko:)

Wulkany świata...















__________________
http://joasia-po.blogspot.com/

Odpowiedź z Cytowaniem
  #1094  
Nieprzeczytane 22-10-2013, 13:42
Jolina's Avatar
Jolina Jolina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: Koronowo
Posty: 25 105
Domyślnie

Witaj Joasiu. Jak to miło, że zajrzałaś i wstawiłaś też fotki. Tak mało osób ujawnia się , że czuję się odosobniona.
No ale w końcu to nie jest wątek pogaduszkowy, sama tak wybrałam... choć liczyłam na wsparcie koleżanek, a szczególnie z Różności.
Pozdrawiam i zaglądaj nawet bez własnego wkładu.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1095  
Nieprzeczytane 22-10-2013, 16:21
Jolina's Avatar
Jolina Jolina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: Koronowo
Posty: 25 105
Domyślnie









__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1096  
Nieprzeczytane 22-10-2013, 18:41
Stefan's Avatar
Stefan Stefan jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Gdańsk
Posty: 3 778
Domyślnie

O!, Jezu! Jakie tu są piękności. No, żeby tak człowiek miał czas, to by nic innego nie robił, tylko oglądał i oglądał.
Wrócę tu jeszcze. Do dokładnego oglądania. Z YouTube sobie wybiorę jakąś pasującą, nastrojową muzyczkę, wcisnę środkowy myszy, i obrazy będą mi się wo....olniutko przesuwały. A ja sobie będę wygodnie siedział oglądał, .

A tymczasem i ja chciałbym coś tutaj pokazać. Coś skromniutkiego.
Myślę, że Jolinka mnie z tym nie przepędzi .
Skorzystałem mianowicie z dodanych nam ostatnio jeszcze paru dni słonecznej złotej jesieni, i poszedłem pstryknąć parę fotek.
Zrobiłem jeszcze jeden PPS, dodając nastrojową piosenkę "Brzozo siwa" - śpiewa Hania. .
Piosenkę wysłuchajcie do końca, nawet jak się slajdy skończą.
Piosenka trwa 3:97, a slajdy (20 fotek) - tylko 2:40.
Ze swej strony doradzam wybrać "Browse", zamiast "Play". I włączyć muzykę "Background Music".
Oto pokaz: http://voila.pl/index.php?f=1769074.exe
Otworzyć już umiecie. Gdyby nie - proszę pytać.
Pozdrawiam Panie.
S.

PS.
Halinko, koniki też niedługo. A jak tam z zakładkami u Ciebie ? Mam jeszcze inny sposób - ScrapBook w FF.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1097  
Nieprzeczytane 22-10-2013, 20:14
Jolina's Avatar
Jolina Jolina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: Koronowo
Posty: 25 105
Domyślnie

Janku PPS obejrzałam. Jest super. Twoje bloki na skarpie
ładnie widać. Przypominają mi moje dawniejsze bloki w których mieszkałam przed wybudowaniem się na moim wygnanowie.. Też stały na skarpie z tym , że dołem płynęła Brda.
Piosenkę oczywiście wysłuchałam do końca oglądając drugi raz fotki. Tutaj tyle. Resztę później na priv'e.
Dziękuję za wizytę i PPS.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1098  
Nieprzeczytane 22-10-2013, 22:40
Jolina's Avatar
Jolina Jolina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: Koronowo
Posty: 25 105
Domyślnie









__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1099  
Nieprzeczytane 23-10-2013, 13:34
Jolina's Avatar
Jolina Jolina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: Koronowo
Posty: 25 105
Domyślnie

Myślę, że dosyć z tego tematu, choć nie wyczerpałam całego zasobu folderu.... ale co za dużo to niezdrowo. Tak myślę.
Teraz coś z innej beczki - tylko co? Oto jest pytanie.
Czy coś z zakresu zoologi czy przyrody? Albo z zupełnie innej beczki.
Jak zdecyduję się na coś to wpadnę aby wkleić.
A może w międzyczasie ktoś mi podpowie????????
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1100  
Nieprzeczytane 24-10-2013, 12:42
Jolina's Avatar
Jolina Jolina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: Koronowo
Posty: 25 105
Domyślnie Witam moich miłych sympatyków....

....i tych okazyjnie zaglądających.
Tak sobie zajrzałam z ciekawości ... a nuż ktoś coś podpowiedział - jednak próżne nadzieje.
No to nic innego mi nie pozostaje jak dalej kierować się własnym wyborem.:-)))
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Województwo podkarpackie, powitanie i "lista obecnośći " część druga. gratka podkarpackie 52283 Wczoraj 20:44
"Przyjaciółki" i "przyjaciele" kochankowie tadeusz50 Miłość, przyjaźń, związki, samotność 90 22-08-2014 01:17
"SZKOŁKA" PhotoFiltre Studio - bezplatny program do obrobki zdjec Dreamka eSenior 86 25-10-2009 21:59
Usługi opiekuńcze (śląskie) - Spóldzielnia Socjalna "Szansa i Wsparcie" siw Praca, wolontariat 2 21-07-2009 14:42

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 06:41.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.