menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > REGIONALNE > wielkopolskie > Poznań
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 13-06-2019, 10:39
teraska's Avatar
teraska teraska jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Miasto: wiśniowice
Posty: 363
Domyślnie Sala weselna w Poznaniu


Czy ktoś może na forum jest z Poznania?

Jakie sale weselne polecicie w tym mieście? Moja córka wychodzi za maż w przyszłym roku i wciąż nie mamy odpowiedniego miejsca
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 13-06-2019, 11:41
marta60's Avatar
marta60 marta60 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Miasto: Warszawa, Mazowieckie, Polska
Posty: 430
Domyślnie

Jakiś czas temu organizowałam wesele swojej córce. Właśnie w Poznaniu. Początkowo planowaliśmy zorganizować wesele pod Poznaniem, potem jednak doszliśmy do wniosku, że lepiej będzie jednak zaplanować to gdzieś w mieście, tak aby goście nie mieli problemów z dotarciem na miejsce.
Młodzi zdecydowali się na hotel Mercure w centrum Poznania:
https://www.accorhotels.com/pl/hotel...um/index.shtml - tutaj możesz sobie poczytać ofertę. Zależało nam aby były również noclegi, dla części gości, którzy przyjeżdżali z daleka wynajęliśmy pokoje.
Bardzo dobry standard, sala odpowiednia na średniej wielkości wesele. Zrobiła wrażenie na gościach. Było nowocześnie, nie musieliśmy kombinowac z wystrojem, wystarczyło jedynie zakupić świeże kwiaty na stoły.
Hotel może nie jest najtańszy ale oferuje bardzo dobry standard. Jedzenie palce lizać. Chociaż sama byłam tak zestresowana,że nie zdążyłam wielu potraw spróbować. Za to goście chwalili.

Do tej pory wspominają jedzenie na weselu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 17-06-2019, 22:34
Olivvia2 Olivvia2 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 20
Domyślnie

Wybór sali to najważniejszy i najtrudniejszy wybór, na całe szczęście ja to juz mam za sobą Jeżeli chodzi o inne rzeczy to także oferta od http://fotobudazwooda.pl może wam się przydać. Proponują tu oryginalną, drewnianą fotobudkę, w sam raz na wesela właśnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 21-05-2020, 14:49
adinka adinka jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 105
Domyślnie

No widzisz, a mnie interesuje sala na wesele Katowice i nie wiem, co wybrać. Fotograf Marcin Orzołek zrobił na ten temat ciekawy wpis na swoim blogu, to jakieś propozycje już znamy, ale zawsze możemy dodatkowo się czegoś dowiedzieć. To jak? Jesteście w stanie nam coś polecić? Zależy nam na wyjątkowości, ale i na tym, żeby ładnie wnętrze przyozdobić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 25-11-2020, 22:44
radrad radrad jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Nov 2020
Miasto: Sosnowiec
Posty: 3
Domyślnie

Moim zdaniem fotograf ślubny Sosnowiec ale sama musisz zdecydować
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 19-02-2021, 20:57
lenka93 lenka93 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Feb 2021
Miasto: Bulowice
Posty: 3
Domyślnie

Jeśli sale weselne to warto zajrzeć na wpis na blogu Sale weselne Śląsk przygotował go Dawid Mitoraj i poleca najlepsze sale weselne. Dawid Mitoraj jest Fotografem ślubnym i zna sie na rzeczy. Miałam okazje być u niego na weselu i tworzy cudowne zdjęcia ślubne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 10-07-2021, 12:17
seniorita18 seniorita18 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 619
Domyślnie

Akurat jeśli chodzi o to miasto to niestety ja nie jestem w stanie pomóc gdyż nie znam tam żadnych sali weselnych. Natomiast gdy kogoś interesuje kwestia organizacji wesele w plenerze to oferta od https://naskrajnej.pl/wesela-w-plenerze/ moim zdaniem jest zdecydowanie najbardziej atrakcyjna.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Nieprzeczytane 24-10-2021, 18:41
marzenakrk marzenakrk jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 13
Domyślnie

Sama kwestia organizacji wesela jest dość skomplikowana, szczególnie jak weźmiemy pod uwagę dostępne możliwości. Moim zdaniem to pary popełniają podstawowy błąd, zbyt bardzo słuchają rad swojego otoczenia. Oczywiście w jakimś tam stopniu powinni brać je do serca jednak nie powinny być one dla nich decyzją ostateczną. Wspólne ustalenie swoich oczekiwań jest najważniejsze. Jeszcze w kontekście osób zapraszanych, to dość często mamy problem z prezentem czy też samymi życzeniami. Można oczywiście szukać gotowych w internecie jednak najlepsze propozycje znajdziecie w tym zestawieniu - https://www.weselezklasa.pl/poradnik/zyczenia-slubne/ Można je bez problemu dopasować do swojego stylu, przy czym będą oryginalne i dadzą oczekiwany rezultat.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Wesele w Poznaniu pukowe Kupię, sprzedam, zamienię 2 29-03-2023 20:25
Sala na wesele Osknow dolnośląskie 0 31-01-2019 18:24
Aktywni 50+ w Poznaniu Aktywni 50+ Zaproszenia 0 17-03-2014 13:15
Muzyka weselna krystynas53 Muzyka - wątki archiwalne 7 01-06-2008 13:45

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 01:05.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.