menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Uroda > Pielęgnacja
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Pielęgnacja Wszystko o zabiegach i sposobach, na piękny i zadbany wygląd - nie tylko dla Pań.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 27-01-2021, 10:54
Simma Simma jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: May 2019
Miasto: Lublin
Posty: 487
Domyślnie Jak o siebie dbacie?


Co sprawia, że czujecie się zadbanymi kobietami? Pytam, bo niby dbam o siebie - fryzjer raz na 2 miesiące ( kolor, ewentualnie podcięcie końcówek, głębsze odżywianie), kosmetyczka co 3 tyg- henna brwi + rzęsy. Manicure i pedicure robię sama co tydzień. Peelingi, balsamy, kremy. Codziennie makijaż. Odżywiam się zdrowo, chodzę na siłownię. A mimo to czuję się taka nijaka i przeciętna. Zastanawiam się nad przedłużeniem rzęs i jakimś zabiegiem estetycznym na twarz, który ją rozświetli. Może zmiana podkładu. Sama nie wiem. Często mijam na ulicy kobiety od których aż uderza to jak są zadbane i zastanawiam się co robię źle.
__________________
tak to jest
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 27-01-2021, 12:09
marta60's Avatar
marta60 marta60 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Miasto: Warszawa, Mazowieckie, Polska
Posty: 430
Domyślnie

Ja też uważam się za mocno zadbaną kobietę i zwracam na siebie uwagę innych ludzi, ale nieraz spotykam kobiety przy których czuję się jak "kopciuch"
Chodzi mi o styl na gwiazdę, dopracowany w najdrobniejszym detalu, włos jak do sesji zdjęciowej, makijaż niemal sceniczny, szpila że nogi łamać....
Cóż, ja lubię być bardziej na luzie, makijaż mieć w miarę naturalny, styl casualowy i tyle
Nie zmienię tego tylko po to żeby robić wrażenie na innych.

Jeśli chciałabyś wprowadzić coś nowego do pielęgnacji, polecam zerknać sobie na kosmetyki od Bonifratrów:
https://produktybonifraterskie.pl/

Bardzo dobre, naturalne i mają szczególnie dobre kosmetyki dla wlosów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 21-04-2021, 14:02
KarinaMa KarinaMa jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Miasto: WPIS SPONSOROWANY
Posty: 275
Domyślnie

Ale nad czym się tutaj zastanawiać? Jeśli nie podejdziecie do tego tematu na poważnie, to może mieć to dla Was bardzo poważne skutki. Właśnie dlatego pownniście już teraz zajrzeć do https://psychomedic.pl/psychiatra-katowice/ i dowiedzieć się, jak bardzo specjaliści z kliniki Psychomedic mogliby Wam pomóc w poprawie Waszego samopoczucia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 26-04-2021, 11:03
adinka adinka jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 105
Domyślnie

Ostatnio jakby troszkę gorzej mi z tym idzie, ale staram się ogólnie dobrze wyglądać i tak też się czuć. Stąd moje zainteresowanie takimi https://sklep.lashbrow.pl/ sklepami. Wiem, że to nie byle co, dlatego właśnie to wybieram. Chcę wyglądać dobrze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 03-05-2021, 20:59
ashley.will's Avatar
ashley.will ashley.will jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: May 2021
Miasto: Warszawa
Posty: 4
Domyślnie

Co weekend robię sobie domowe SPA, zazwyczaj w piątek po pracy Tutaj znajdziecie mnóstwo maseczek www.ceneo.pl/Maseczki/Postac:W_placie.htm, które pomogą Wam w walce z niedoskonałościami. Maseczki odżywcze (regenerujące) dostarczają odpowiednich składników odżywczych. Polepszają ukrwienie skóry, stymulują proces odnowy komórkowej, wygładzają zmarszczki. Są polecane do cery suchej i wrażliwej oraz zmęczonej, dojrzałej, zwiotczałej, ze zmarszczkami. Już po kilku minutach efekt jest widoczny. Skóra staje się gładka i świeża.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 03-05-2021, 22:57
kaleb.jacobs's Avatar
kaleb.jacobs kaleb.jacobs jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: May 2021
Miasto: Warszawa
Posty: 3
Domyślnie

Codziennie staram się poćwiczyć chociaż z godzinę
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 04-05-2021, 10:38
ai$ha ai$ha jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: May 2021
Posty: 29
Domyślnie

Staram się dużo ruszać. Z ćwiczeniami bywa różne, ale za to często chodzę na spacery, czy robię coś w domu bardziej energicznie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Nieprzeczytane 12-02-2022, 14:36
seniorita18 seniorita18 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 619
Domyślnie

Tak naprawdę ja bardzo lubię chodzić do fryzjera i oczywiście staram się również robić to jak najbardziej regularnie. Nawet znalazłam bardzo fajną aplikację https://apps.apple.com/pl/app/jean-l...a/id1006590394 dzięki której bez najmniejszych problemów rezerwuję sobie miejsce w moich ulubionych zakładach fryzjerskich i kosmetycznych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Nieprzeczytane 26-04-2022, 14:05
wawdgg6 wawdgg6 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 94
Domyślnie

Ja osobiście bardzo lubię wykonywać różne zabiegu na twarz cyz na ciało ponieważ wtedy czuje się o wiele lepiej a że mam już trochę lat to niestety skóra nie jest już taka elastyczna i gładka. Ostatnio wykonałam sobie radiofrekwencja mikroigłowa potrzeba do tego odpowiedniej aparatury. Polecam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Nieprzeczytane 26-07-2022, 07:56
PaniLidzia PaniLidzia jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Miasto: Tutaj
Posty: 45
Domyślnie

Myślę, że dbanie o siebie to również korzystanie z różnych zabiegów salonów kosmetycznych itd. Ciekawą opcją jest chociażby depilacja. Sama zastanawiam się nad wizytą w https://easywaxing.pl/pl/higiena-w-salonie/ gdzie bardzo dbają o higienę zabiegow i zadowolenie klientów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11  
Nieprzeczytane 29-07-2022, 21:25
lay lay jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Posty: 152
Domyślnie

W dbaniu o siebie na pewno pomocne są kosmetyki Ecolab . Mają bardzo dobry skład, minimum 95% pochodzenia naturalnego. Pozwalają utrzymać odpowiedni poziom nawilżenia skóry, ujędrniają i odżywiają
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Nieprzeczytane 21-09-2022, 15:33
KarinaMa KarinaMa jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Miasto: WPIS SPONSOROWANY
Posty: 275
Domyślnie

Najważniejsze to zadbać o podstawową pielęgnację, bo jednak to może mieć duży wpływ na komfort życia i na urodę. Ja zastanawiam się, w jaki sposób najkorzystniej kupować kosmetyki. Na stronie https://aleperfumeria.pl/pl/dr-hausc...do-twarzy.html czytałam więcej na temat kremów do twarzy i zastanawiam się, w jaki sposób Wy podchodzicie do tego tematu. Jak kupujecie własne kosmetyki?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Nieprzeczytane 21-11-2022, 20:25
zuzia.gola zuzia.gola jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Miasto: kielce
Posty: 240
Domyślnie

Chcąc o siebie odpowiednio zadbać warto stosować odpowiednie kosmetyki. Na rynku istnieje wiele firm posiadających w swojej ofercie kosmetyki wysokiej jakości w dobrej cenie. Mnie ostatnio bardzo pozytywnie zaskoczyły produkty marki Herbapol Polana. Mają wegański skład, co samo w sobie jest dużym plusem!
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Jak dbacie o stopy? Iwona1957 Pielęgnacja 34 21-04-2023 10:33
Coś dla siebie Osknow Jestem babcią, jestem dziadkiem 2 23-01-2023 12:28
Ja nie mam co na siebie włożyć tar-ninka Moda i styl 105 31-07-2019 12:46
Jak dbacie o psa? Inken8 Hobby, pasje 1 02-04-2019 13:24
Kocham siebie Scarlett Ogólny 1 26-11-2011 19:09

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 16:34.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.