menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Zdrowie > Profilaktyka i zdrowy styl życia
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 16-03-2020, 15:58
MariuszZ01 MariuszZ01 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Miasto: Racibórz
Posty: 1
Domyślnie lekarze specjaliści online


Witajcie
Mam pytanie, czy ktoś z was już korzystał telemedycyny? Ponoć takie usługi pozwalają na wystawienie również e-recepty. Znalazłem w internecie taki portal: halodoctor.pl i o dziwą jest tam większość specjalistów. Ktoś z was już ma jakieś doświadczenie z telekonsultacjami?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 04-04-2020, 11:31
ncarter ncarter jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Apr 2020
Miasto: Kraków
Posty: 4
Domyślnie

Wiele usług jest realizowanych online, jest to na pewno spora wygoda dla wielu osób.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 04-04-2020, 15:49
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 602
Domyślnie

Laserowa Operacja Żylaków wysłanie zdjęć żylaka zwrotnie mailem termin zabiegu . Szybko bez tracenia czasu na zbędne wizyty.
Obecna pandemia in tani sprzęt diagnostyczny /aparat do mierzenia ciśnienia termometr / przyspieszyła szersze wprowadzenie telemedycyny .Pierwsza wizyta u lekarza pierwszego kontaktu może spokojnie być przeprowadzona nawet przez sztuczną inteligencję bo obecnie , dopiero szczegółowe badania pozwalają zdiagnozować nasze dolegliwości.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 18-05-2020, 13:44
adinka adinka jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 105
Domyślnie

No tak, koronawirus sprawił, że technologia w medycynie poszła na przód. Kiedyś szokowały nas takie https://magazyn.ceneo.pl/artykuly/te...tykowy-ranking termometry, dziś wizyty online. Nie poszłabym tylko do psychologa, który tak przyjmuje. Jakoś nie wierzę w ich terapię poprzez komputer właśnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 31-05-2020, 23:27
asiakaszu asiakaszu jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: May 2020
Posty: 5
Domyślnie

Można teraz bez problemu dostać się do niektórych lekarzy co się czekało bardzo długo ja tak miałam z gastrologiem czekałam 4 dni na konsultacje, a tak to musiałam się umówić z ponad 1,5 miesiecznym wyprzedzeń
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 22-06-2020, 15:13
kordianka kordianka jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 193
Domyślnie

Bez czekania to możesz skonsultować się zdalnie z lekarzem w każdej chwili (dosłownie). Są uruchomione po temu serwisy jak lekarzonline.eu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 23-09-2021, 01:04
KarinaMa KarinaMa jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Miasto: WPIS SPONSOROWANY
Posty: 275
Domyślnie

Akurat w tym wieku warto byłoby już na pewno zadbać o swoje żyły. Flebolog to jedno, ale warto jeszcze wybrać się do angiologa. Najlepiej zorientujcie sie, który lekarz jest polecany w Waszej okolicy. Na stronie https://lekarzebezkolejki.pl/specjal...rskie/angiolog możecie sprawdzić takie kwestie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
lekarze i apteki rajstopek1 Opieka 18 03-05-2023 12:30
implanty specjaliści kinia24 Profilaktyka i zdrowy styl życia 3 13-02-2020 11:49
Co robią specjaliści ? Kiedy uzdrowią służbę zdrowia ? destiny Profilaktyka i zdrowy styl życia 26 12-12-2009 23:30
Lekarze nie informują o tańszych lekach. - komentarze Heniusia Ogólny 1 16-02-2008 20:46

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 23:28.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.