menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #99841  
Nieprzeczytane 16-08-2017, 21:15
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 598
Domyślnie

A tera TO:
Cytat:
Prezes PiS Jarosław Kaczyński spotkał się w środę w Warszawie z przedstawicielami środowisk żydowskich w Polsce - poinformowały PAP źródła partyjne. Rozmowy dotyczyły m.in. relacji polsko-żydowskich, także w kontekście artykułu "Washington Post".

Zapewne omawiano reparacje z kasy państwa za utracone na rzecz Polaków pożydowskie mienie.
W końcu na reparacjach to prosty poseł klasy zero się zna jak nikt
Odpowiedź z Cytowaniem
  #99842  
Nieprzeczytane 16-08-2017, 21:28
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 598
Domyślnie

Amelio!
Antek Antkiem, bo jaki Antek jest każdy psychiatra widzi i można go traktować jak wyprysk na tle całej formacji KACZYŃSKIEGO, ale zobacz na ....GOWINA.
To jest dopiero okaz

Cytat:
Wicepremier i minister nauki w środowej rozmowie w Polsat News na uwagę, że głosował w Sejmie ws. ustaw o SN i KRS zawetowanych potem przez prezydenta "ze zbolałą miną", odparł, że

"nie ze zbolałą miną, lecz z wściekłą miną".

jak to mówił jeden wieszcz w epoce Gomułki?
Że świnia to było wiadomo
ale że aż TAKA!!!!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #99843  
Nieprzeczytane 16-08-2017, 22:13
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

Schetyna wie jak pomóc ofiarom nawałnic
Cytat:
"Oferuję współdziałanie, doświadczeni samorządowcy PO rozwiążą ten problem w 48h"

Przez 8 lat rozwiązywali problemy to wprawę mają.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #99844  
Nieprzeczytane 16-08-2017, 22:21
Petrus16's Avatar
Petrus16 Petrus16 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Miasto k/Lublina Polska
Posty: 1 104
Domyślnie

Cytat:
Napisał amelia
Rząd w pierwszej kolejności zajął się totalnym atakiem na opozycję a potem ogarniał się trzy dni nim wysłał 60 żołnierzy do nie istniejącej gminy. Polacy musieli ogarnąć się sami. Trudno się dziwić skoro nie wiadomo czyją własnością jest wojslo


Tusk nie łamał konstytucji i prawa międzynarodowego wtrąacając się do działania spółek giełdowych. Ale tego ie jest w stanie zozumieć komisarz ludowy

Rząd nie wysyłał wojska bez zaproszenia. Zapraszający powinien podać prawidłowy adres jeśli podał zły to efekt wiadomy, jeśli oczywiście jest prawdą to co napisałaś. Może napiszesz kto tak głupio zapraszał.

Tusk nie musiał łamać ale wystarczyło,że zaniechał nadzoru nad zarządem powołanym przez swojego ministra i "swoją"RN.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #99845  
Nieprzeczytane 16-08-2017, 22:32
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Super

Cytat:
Napisał pluto37
Amelio!
Antek Antkiem, bo jaki Antek jest każdy psychiatra widzi i można go traktować jak wyprysk na tle całej formacji KACZYŃSKIEGO, ale zobacz na ....GOWINA.
To jest dopiero okaz



jak to mówił jeden wieszcz w epoce Gomułki?
Że świnia to było wiadomo
ale że aż TAKA!!!!
Wiesz, ja mam taki mój prywatny, na własny użytek, system oceny stopnia "skrzywienia"(unikam łaciny, stąd eufemizm) i według tego systemu więcej wymagam od ludzi wysoce inteligentnych, a do takich zaliczam Gowina i dlatego tamtego dnia, po zastanowieniu przyznałam mu 8 punktow w mojej skali 10 punktowej.
Kmiu !
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #99846  
Nieprzeczytane 16-08-2017, 22:55
Petrus16's Avatar
Petrus16 Petrus16 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Miasto k/Lublina Polska
Posty: 1 104
Domyślnie

[quote=pluto37]
Cytat:
Nie potrzebuje. jeszcze pamiętam bez suportu jak się dwucyfrowe liczby odejmuje i dodaje.

Od kiedy to pełnomocnik=wiceminister?



pełnomocnik, czy wiceminister???
I masz na myśli 800 mln złp które "pożyczył" Kurski na tvp?

Cytat:
Napisał Petrus16

Petrusie. Zabawa w ględzenie o tym co chcę a czego nie chcę to dobre dla przedszkolaków i stetryczałych starców.
ja jestem jeszcze w tym wieku, gdzie sprawdza się czy coś jest możliwe czy nie.

I czemu tylko Niemcy ??? A ruskie gdzie??


Petrusie!
Nawet gdyby byli na Bahamach, albo na San Escobar, czy innej Maderze, to nie zmienia postaci rzeczy, że psim obowiązkiem Szydło jest NATYCHMIAST nieść pomoc obywatelom w sytuacji klęski żywiołowej.



gdzie jest KACZYŃSKI poseł nieznany
ten superwuc od DOBREJ ZMIANY
co teraz ponoć wszystko może?
pomaga ludziom o każdej porze???


czy pod pierzyną z ....???


Nie może być? Chyba jako szeciolatek zaczęłeś pobierać nauki.

Od kiedy to pełnomocnik=wiceminister? Nie odrobiłeś lekcji bo to właśnie Tusk dał przykład powołując pełnomocników.

Były na szczęście min. Rostowski robił takie wygibusy z ZUS-em.Dotację nazywał pożyczką.Kwota 40 milionów. Nie pamiętasz bo to dla ciebie nie wygodne.

Twoja wypróbowana metoda-obrzucić błotem aby się nie zdeklarować w ważnej kwestii i nie odpowiedzieć na pytanie. To jak, jesteś za odszkodowaniem czy nie. Brak odpowiedzi też jest odpowiedzią.

Oto Twoja logika: Jak ktoś z rządu przyjedzie na tereny które ucirpiały po huraganie, to OK.. Jak nikt nie przyjedzie, to znaczy, że rząd ma w d... poszkodowanych. Premier 38 milionowego państwa powinien rządzić a nie stwarzać pozory rządzenia jeżdząc po terenach objętych katastrofą. Ma od tego samorządowców, wojewodów i innych urzędników którzy powinni robić to co do nich należy.
Ale co ja z tobą będę polemizował to tak jakby się kopać z koniem! /ulubione powiedzenie Pluto/
Kaczyński biegał po plaży i plażowiczów namawiał do antyprotestów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #99847  
Nieprzeczytane 16-08-2017, 23:03
Petrus16's Avatar
Petrus16 Petrus16 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Miasto k/Lublina Polska
Posty: 1 104
Domyślnie

Pluto!
Takie coś;
Cytat:
W 2010 roku Ministerstwo Skarbu Państwa w rządzie Tuska postanowiło sprywatyzować radomską Fabrykę Łączników za 1,43 mln zł. Nowy właściciel zaciągnął mnóstwo kredytów i szybko zadłużył Fabrykę, a po roku ogłosił upadłość. Pracę w straciło około 400 osób. Syndyk masy upadłości, który przejął kontrolę nad fabryką po ogłoszeniu upadłości, oszacował jej całkowity majątek na... 40 mln zł! Stąd podejrzenie, że przy prywatyzacji mogło dojść do nieprawidłowości. To, co się działo później, jest już zwykłym skandalem!
Co sądzisz o takim sposobie prywatyzacji
Odpowiedź z Cytowaniem
  #99848  
Nieprzeczytane 17-08-2017, 08:20
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 598
Domyślnie

[quote=Petrus16][quote=pluto37]
Cytat:
Nie może być? Chyba jako szeciolatek zaczęłeś pobierać nauki.
była taka mozliwość
Cytat:
Od kiedy to pełnomocnik=wiceminister? Nie odrobiłeś lekcji bo to właśnie Tusk dał przykład powołując pełnomocników.
Znowu odsyłam cię do słownika.
Cytat:
Były na szczęście min. Rostowski robił takie wygibusy z ZUS-em.Dotację nazywał pożyczką.Kwota 40 milionów. Nie pamiętasz bo to dla ciebie nie wygodne.
przykro mi ale znowu kuglujesz. Pożyczka to pożyczka a dotacja to nie pożyczka i nie trzeba jej zwracać. O czym możesz przekonać się idąc do ...banku.
Cytat:
Twoja wypróbowana metoda-obrzucić błotem aby się nie zdeklarować w ważnej kwestii i nie odpowiedzieć na pytanie. To jak, jesteś za odszkodowaniem czy nie. Brak odpowiedzi też jest odpowiedzią.
Tłumaczę ci jak regularnemu homo sapiens po raz wtóry.
Nie interesują mnie bezproduktywne zabawy furiatów, których objawienia mają tyle sensu co moja podróż na księżyc.
Już starożytni Rosjanie twierdzili, że bezzębny rekin nie powinien rzucać się na krokodyla
Cytat:
Oto Twoja logika: Jak ktoś z rządu przyjedzie na tereny które ucirpiały po huraganie, to OK.. Jak nikt nie przyjedzie, to znaczy, że rząd ma w d... poszkodowanych.
Trafnie to opisałeś, bo taki jest psi obowiązek rządu i nie tylko przyjechać, ale zapewnić natychmiastową konkretną pomoc poszkodowanym.
To nie jest moja logika Petrusie, a gdybyś przejrzał wsteczne wynurzenia norników z NOWOGRODZKIEJ i posłuchał objawień KACZYŃSKEIGO czy SZYDŁO w tej materii z ich opozycyjnego czasu to usłyszałbyś, że kiedyś życzyli sobie od innego rządu tego samego co ja dzisiaj.

Cytat:
Premier 38 milionowego państwa powinien rządzić a nie stwarzać pozory rządzenia jeżdząc po terenach objętych katastrofą. Ma od tego samorządowców, wojewodów i innych urzędników którzy powinni robić to co do nich należy.
taaak? to po co Szydło ględziła na moją nutę? Czemu wiedząc że lokalni samorządowcy wołają o natychmiastową pomoc nie zarządziła natychmiastowej akcji? Tylko wypinała broszkę na paradzie?
To jej wojewoda stwierdził, że do wyciągania gałęzi z wody wojsko mu nie jest potrzebne i żaden stan klęski konieczny nie jest. Więc do dziś ludzie prądu nie maja.

Cytat:
Ale co ja z tobą będę polemizował to tak jakby się kopać z koniem! /ulubione powiedzenie Pluto/
Kaczyński biegał po plaży i plażowiczów namawiał do antyprotestów.

Co do kopania to faktycznie musiałbyś mieć jakies argumenty, bo sama wiara w KACZYŃSKIEGO, PiS i wyznawanie religii smoleńskiej nie wystarczy.
No i te podstawy arytmetyki

pssst Tym KACZYŃSKIM biegającym po plaży wśród plażowiczów, toś mnie serdecznie ubawił. Jak jeszcze powiesz, że na gołej i bez eskorty, to już uchacham się na cały dzień
Odpowiedź z Cytowaniem
  #99849  
Nieprzeczytane 17-08-2017, 08:37
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 598
Domyślnie

Cytat:
Napisał Petrus16
Pluto!
Takie coś;

Co sądzisz o takim sposobie prywatyzacji

A policzyłeś? SP sprzedał upadającą fabrykę z 1.43 mln złp.
Ktoś to kupił czyli ryzykował własne pieniądze w biznes.
Widać na genialne produkty tej fabryki popytu nie było.
i ...padła. W czym masz problem? Jak właściciel zamyka sklep zatrudniający 5 osób to tez lejesz gorzkie łzy z tego powodu?
I fabryka i sklep pełnią ta samą rolę w stosunku do państwa. Mają płacić podatki i to wszystko.

No i jest jeszcze pytanie o to czemu nie kupowałeś tych łączników, że tą fabrykę uchronić przed likwidacją???

Co zaś do wycen, to przy takich okazjach są robione wyceny przez konkretnych ludzi, w konkretnych sytuacjach i jeszcze są konkretni ludzie którzy chcą nabyć coś za taką a nie inną cenę.
Kiedyś opowiadałem ci, że brałem udział w przetargach -czyli prywatyzacji - mienia państwowego i w księgach stała wartość złomu na kilkadziesiąt tysięcy bo nie było przepisów, żeby księgowy mógł ją sprowadzić do właściwych rozmiarów.
tak, że radzę nie podniecać się zbytnio wycenami czegoś co było gdzies i kiedyś.
No i sam żeś napisał, że właściciel zaciągnął kredyty pod fabrykę więc być może stąd te 40 mln-ów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #99850  
Nieprzeczytane 17-08-2017, 08:47
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 598
Domyślnie

[quote=Petrus16]
Cytat:
Rząd nie wysyłał wojska bez zaproszenia. Zapraszający powinien podać prawidłowy adres jeśli podał zły to efekt wiadomy, jeśli oczywiście jest prawdą to co napisałaś. Może napiszesz kto tak głupio zapraszał.
Petrusie!
Jak zapali się chałupa w gęstej zabudowie miejskiej, czy las, albo zapadnie się miasto pod kopalniami, nastąpi powódź katastrofalna to RZĄD też ma czekać na ZAPROSZENIE???? 3 dni????
PRZYPOMINAM, że namiestnikiem rządu w każdym terenie jest WOJEWODA mianowany przez PREMIERA
Łapiesz???
Odpowiedź z Cytowaniem
  #99851  
Nieprzeczytane 17-08-2017, 09:48
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Super

Podobno rząd POPSL źle sobie poradził z katastrofą smoleńską, choć wcześniej takiej ani podobnej nie było i nikt nie miał doświadczenia w takiej sytuacji, no i procedur wypracowanych też nie było.
Ale klęski żywiołowe w Polsce mają miejsce od dziesięcioleci, a w ostatnim dwudziestoleciu tak jakby się nasiliły i na kataklizm z ubiegłego tygodnia powinna być natychmiastowa reakcja rządu i podległych służb, bo to już przerabiano wielokrotnie.
Na podstawie pogubienia i inercji obecnej władzy, łatwo sobie wyobrazić jak oni by sobie poradzili z katastrofą smoleńską.
A w razie np katastrofy na kopalni będą czekać z decyzjami aż się zasypani górnicy zwrócą o pomoc.? Tego ponoć oczekiwali od ofiar kataklizmu sprzed tygodnia.
Lepiej nie myśleć co by się działo w razie agresji zbrojnej na terytorium RP. Macierewicz ocknął by się po trzech dniach i w garniturze i lakierkach służbową limuzyna gnał by w kierunku na "Zaleszczyki".

A tu samo życie. Niemal jak malowanie trawy za PRLu.
http://memnews.pl/img/32568/ludziom-...oretyczne-pis/
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #99852  
Nieprzeczytane 17-08-2017, 10:07
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hypatia
Podobno rząd POPSL źle sobie poradził z katastrofą smoleńską, choć wcześniej takiej ani podobnej nie było i nikt nie miał doświadczenia w takiej sytuacji, no i procedur wypracowanych też nie było.
Ale klęski żywiołowe w Polsce mają miejsce od dziesięcioleci, a w ostatnim dwudziestoleciu tak jakby się nasiliły i na kataklizm z ubiegłego tygodnia powinna być natychmiastowa reakcja rządu i podległych służb, bo to już przerabiano wielokrotnie.
Na podstawie pogubienia i inercji obecnej władzy, łatwo sobie wyobrazić jak oni by sobie poradzili z katastrofą smoleńską.
A w razie np katastrofy na kopalni będą czekać z decyzjami aż się zasypani górnicy zwrócą o pomoc.? Tego ponoć oczekiwali od ofiar kataklizmu sprzed tygodnia.
Lepiej nie myśleć co by się działo w razie agresji zbrojnej na terytorium RP.

Podobno? rząd POPSL sobie nie poradził z katastrofą smoleńską.
Wojsko ze sprzętem było w Rytlu w poniedziałek...po pięciu godzinach od zgłoszenia potrzeby pomocy wojska.

Wojewoda Pomorski zgłosił potrzebę 14-go https://pbs.twimg.com/media/DHSm0tpXYAEq575.jpg
a więc podjęto natychmiastowe działanie.

Cytat:
Michał Dworczyk‏ @michaldworczyk 15.08

Dla zarzucającychWPzwłokę: Zgodnie z ust o zarządz.kryzys.WPmoze działać na wniosek wojew. OdwnioskuW ciagu5godz.WPbylo a miejscu...
__________________

Ostatnio edytowane przez Arti : 17-08-2017 o 10:22.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #99853  
Nieprzeczytane 17-08-2017, 10:18
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 008
Domyślnie

Cytat:
Napisał Arti
Podobno? rząd POPSL sobie nie poradził z katastrofą smoleńską.
Wojsko ze sprzętem było w Rytlu w poniedziałek...po pięciu godzinach od zgłoszenia potrzeby pomocy wojska.


Nie chce mi się szukać,
ale pamiętasz ten wczorajszy rechot z okazji zakopania się w błocie samochodu min. Macierewicza?
Pisała o tym najbardziej niedorobiona poseł PO- POmaska,
i BUM, kara boska..

https://twitter.com/PanTaksowkarz/st...60923817791489

Pomaska utknęła w błocie. Teraz mają z niej bekę wszyscy.

Swoją drogą, nie rozumiem ekscytacji takim wydarzeniem. Widać, że tutejsze koleżeństwo jeśli w jakim ułamku procenta było w przeszłości driverami,
to jeździło tylko grzecznie, spokojnie i ....rzadko.
Ja pamiętam pierwszy samochód - nasz, nie mój osobisty- marki NSU Prinz
który utknął nam w błocie pod Zawadami na całą noc. Rok 1972.
Komórek nie było, dziecko płakało...wyciągnął nas rano niezawodny koń.
Gospodarz nie wziął grosza zapłaty i jeszcze napoił i nakarmił.
Ludzie zawsze są dobrzy.

Bywa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #99854  
Nieprzeczytane 17-08-2017, 10:20
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Uwaga

Cytat:
Napisał Arti
Podobno? rząd POPSL sobie nie poradził z katastrofą smoleńską.
Wojsko ze sprzętem było w Rytlu w poniedziałek...po pięciu godzinach od zgłoszenia potrzeby pomocy wojska.

Coś ci się jak zwykle ........
Nie po 5 godzinach lecz po 4 dniach.
Na czym ta pomoc polegała odsluchaj sobie trzy razy może zaskoczysz.
I wbij sobie do głowy, że pomoc ofiarom klęski żywiołowej, Państwo i jego organy udziela z mocy prawa a nie na prośbę poszkodowanych !
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #99855  
Nieprzeczytane 17-08-2017, 10:21
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 008
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
Petrusie!
Jak zapali się chałupa w gęstej zabudowie miejskiej, czy las, albo zapadnie się miasto pod kopalniami, nastąpi powódź katastrofalna to RZĄD też ma czekać na ZAPROSZENIE???? 3 dni????
PRZYPOMINAM, że namiestnikiem rządu w każdym terenie jest WOJEWODA mianowany przez PREMIERA
Łapiesz???


Boże większej głupoty nie czytałam,
choć w zasadzie ...tutaj....
Od czego samorządy, kurde?
Rząd jedzie do pożaru?

Choć Tusk się lansował na wałach, ale dostał po pysku od rozeźlonych mieszkańców. Sandomierz.

A akurat na tych terenach z nawałnicy, jest samorząd z PO.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #99856  
Nieprzeczytane 17-08-2017, 10:23
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 008
Domyślnie

Cytat:
Napisał amelia
Macierewicz przejechał 250 metrów na sygnale.

rządowa kolumna na sygnale pokonała 243 metry. Tyle, jak twierdzi, dzieli szkolne boisko od namiotu, w którym mieści się sztab kryzysowy.

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomos...ie-sztabu.html

i jak tu zachować powagę


Samochód wojskowy, którym do wsi Rytel w Borach Tucholskich przyjechał we wtorek minister Antoni Macierewicz zakopał w gęstym błocie. Wyjść z opresji szefowi MON pomogli mieszkańcy pobliskiej wsi.



http://obieg.net/artykul/1609-gierty...-to-byl-zamach



I jak tu zachować powagę?

Platforma jedzie z pomocą...

https://twitter.com/PanTaksowkarz/st...60923817791489

Ty to masz do mnie pecha.
Nic dziwnego, że pienicie się aluzjami o kasie, bo do głowy wam nie przychodzi,
że w zasadzie powinniście sprzedawać bilety na ten kabaret,
co tu uskuteczniacie.


I pomyśleć, że był czas, że brałam was na poważnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #99857  
Nieprzeczytane 17-08-2017, 10:32
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hypatia
Coś ci się jak zwykle ........
Nie po 5 godzinach lecz po 4 dniach.
Na czym ta pomoc polegała odsluchaj sobie trzy razy może zaskoczysz.
I wbij sobie do głowy, że pomoc ofiarom klęski żywiołowej, Państwo i jego organy udziela z mocy prawa a nie na prośbę poszkodowanych !

spokojnie.....
wojsko było po pięciu godzinach od zgłoszenia potrzeby pomocy
Zgodnie z ust o zarządz.kryzys.WP może działać na wniosek wojewody.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #99858  
Nieprzeczytane 17-08-2017, 10:33
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 008
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37

Jakis trefny ten Antoni M....
Gdzie nie stanie to w bagno wdepnie. Taka karma
Przyzwoitym ludziom takie numery się nie trafiają.
Nawet kiedy zdarzy im się służbowy pojazd.



.


nie powstrzymam się, skoro za darmo ten cyrk.

Pomaska tapla się w błocie.

https://twitter.com/PanTaksowkarz/st...60923817791489

Przyzwoitym ludziom takie numery się zdarzają.
Warunek; muszą posiadać samochody oraz nimi jeździć.
Autobus w błoto nie wjedzie.

I następny kwiatek z mojej przeszłości driverskiej;
utopienie samochodu pod wiaduktem na Błesznie. Wyglądało jak zwykła kałuża,
wjechałam ( było nas paru nieszczęśników)
i poczułam, że płynę...
Kurczę, silnik zalany, tapicerka gnój....to było głośne w Cz-wie . Studzienka wybiła w czasie deszczu.

Tak więc kierowcom zdarzają się takie rzeczy.
Pedałującym na własnych nogach raczej nie.
Cóż, nadal wolę być tym pierwszym.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #99859  
Nieprzeczytane 17-08-2017, 10:44
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 008
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hypatia
Coś ci się jak zwykle ........
Nie po 5 godzinach lecz po 4 dniach.
Na czym ta pomoc polegała odsluchaj sobie trzy razy może zaskoczysz.
I wbij sobie do głowy, że pomoc ofiarom klęski żywiołowej, Państwo i jego organy udziela z mocy prawa a nie na prośbę poszkodowanych !


NIE KŁAM DO DIABŁA!!

To już jest nudne. Przeczytaj i wbij sobie młotkiem do głowy.

https://www.wprost.pl/kraj/10070566/...ac-wojska.html

Cytat:
Żołnierze pojawili się jednak nie w sobotę, gdy trzeba było ratować zawalone budynki i udrażniać drogi, a wieczorem w poniedziałek 14 sierpnia.
Tego samego dnia po godz. 14 wojewoda pomorski zwrócił się o pomoc wojska, a zgoda przyszła już po niespełna godzinie. Wojewoda Dariusz Drelich tłumaczył zwłokę tym, że o pomoc wojska należy wnioskować dopiero, gdy wystąpi stan zagrożenia życia bądź są osoby zaginione.
W jego opinii nie została spełniona żadna z przesłanek – wystarczyła praca strażaków, leśników, drogowców i samych mieszkańców.
– Do zbierania gałęzi, do zamiatania liści nie będziemy wzywać wojska – skwitował wojewoda pomorski w rozmowie z TVN24.pl.

Orka na ugorze, a przedtem na nim rosły buraki.
Za mało mi płacą! Zażądam podwyżki ~

Znawczyni prawa! Chyba pęknę ze śmiechu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #99860  
Nieprzeczytane 17-08-2017, 10:55
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

Wojsko Obrony Terytorialnej by się przydało no ale cóż...

https://pbs.twimg.com/media/DHRGSkkXYAAvVqC.jpg:large

Cytat:
zrobimy wszystko, żeby zablokować ten idiotyczny pomysł.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Polska telewizja. senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 40 19-12-2009 10:37
A to (też) Polska... Mavronka Freydis Społeczeństwo - wątki archiwalne 243 08-12-2009 21:30
Polska rzeczywistość Ibir Społeczeństwo - wątki archiwalne 5 08-12-2009 14:21
Samoobrona - Polska ! senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 45 20-03-2009 07:26
Polska i Ukraina ... BUNIA Różności - wątki archiwalne 1 18-04-2007 15:10

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 01:49.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.