menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Zdrowie > Ogólny
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Ogólny Komentarze do artykułów z działu www.zdrowie.senior.pl.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 19-05-2019, 00:03
~gość: 37.248.161.xxx's Avatar
~gość: 37.248.161.xxx
 
Posty: n/a
Post Nowe sposoby leczenia raka? Naukowcy wciąż szukają - komentarze


Komentarz do artykułu: Nowe sposoby leczenia raka? Naukowcy wciąż szukają
--------------------
Zachorowałam 4 lata temu na raka skóry, niektórzy lekarze twierdzę że mięśni z komórek Merkla bardzo wredny rak umiejscowił się na pośladku,wycięto guza i 14 węzłów chłonnych ponieważ były przerzuty przeszłam radioterapie.z zachowania lekarza zorientowałam się że moje dni są policzone.Poradzono mi w szpitalu branie oleju CBD 5 % essenz decarboxyled .Od czterech lat biorę ten sam olej CBD nie zmieniam mieśięcznie schodzi mi 2 buteleczki ,przez pierwsze 2 lata 2 tabletki rano 2 wieczorem,później tylko 2 tab rano i tak jest do dzisiaj ,czuje sie dobrze wyniki są dobre nie ma jak na razie przerzutów nie wiem czy tak działają te oleje konopne CBD czy bez nich było by tak samo ale wierzę że jednak coś w tym jest produkt ten znajdziecie na tej stronie, www konopiafarmacja pl ! Mam dla was jedną uwagę! Proszę Was bardzo nie kupujcie tego produktu u żadnych pośredników, na Allegro ani OLX, bo wyrzucacie pieniądze w błoto. Olejki CBD oparte na t ekstraktach MUSZĄ być przechowywane w odpowiednich warunkach, a większość nieoficjalnych dystrybutorów trzyma takie tubki w jakichś przegrzanych pokojach albo przemrożonych piwnicach i substancja aktywne tracą swoje wszystkie właściwości… to jak z miodem dlatego polecam tego sprzedawce sprawdzony już przez kilka osób
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 11:01.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.