menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Zdrowie > Ogólny
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Ogólny Komentarze do artykułów z działu www.zdrowie.senior.pl.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 01-07-2009, 18:26
kristof1976 kristof1976 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jul 2009
Posty: 1
Post Bezsenność a zdrowie - komentarze


Komentarz do artykułu: Bezsenność a zdrowie
--------------------
Zgadzam się z tym w pełni.Mam nieco ponad trzydziestkę i od 10-ciu lat pracuję w systemie zmianowym.Wcześniej byłem dawcą krwi oraz cieszyłem się wspaniałą formą ,jednak zmiana rytmu dobowego spowodowała u mnie coraz gorszą dyzpozycję oraz kłopoty z układem nerwowym,także zła dieta miała wpływ na pogarszająca się pracę całego organizmu.Powrót do normalności zajął mi kilka tygodni .apeluje więc o nie bagatelizowanie problemu szczególnie przez młodych ludzi gdyż organizm jak niczego w moim przekonaniu potrzebuje stałego tempa i równowagi między pracą ,odpoczynkiem a snem i tylko wtedy jest szansa na właściwe jego funkcjonowanie!O tym lepiej się nie przekonywać na własnej skórze i dbać o wszystkie czynniki na raz.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 19-08-2021, 12:34
KarinaMa KarinaMa jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Miasto: WPIS SPONSOROWANY
Posty: 275
Domyślnie

Nad czym się tutaj zastanawiać? Chodzi w końcu o to, byście jak najlepiej poradzili sobie w życiu. Na pewno warto zainteresować się pomocą, jaką możecie uzyskać w https://psychomedic.pl/psychiatra-krakow/ Być może okaże się to dla Was najlepszym wyborem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 27-11-2022, 14:50
finezyjna finezyjna jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 166
Domyślnie

Różne są choroby itd. Ja sporo dowiedziałam się tutaj https://pronapro.pl/chirurg-naczynio...m-sie-zajmuje/ też na temat problemów naczyniowych i jak tutaj może zaradzić od tego chirurg. Ogólnie ostatnio sporo czytam takich poradników, bo chce mieć pewną wiedzę- aby w razie WU wiedzieć co robić?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 10-03-2023, 19:13
kordianka kordianka jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 193
Domyślnie

Jest mnóstwo leków o działaniu nasennym. Żeby zdobyć receptę trzeba się skonsultować zdalnie z https://lekarzonline.eu/ i doktor nam bez problemu taką receptę wypiszę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 12-06-2023, 11:50
Janina256 Janina256 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Miasto: Kraków
Posty: 56
Domyślnie

Jeśli chodzi o opiekę medyczną to ja bym wybrała przede wszystkim placówkę gdzie pacjenta traktują jak człowieka, a nie przeszkadzający mebel. A niestety sporo takich przychodni przerobiłam. Dopiero jak się zapisałam z całą rodziną do Medivity w Warszawie to odetchnełam z ulgą. Wreszcie mogę sięzarejestrować i iść do lekarza tego samego dnia. Sporo specjalistów pod ręką, a lekarze są mili i kompetentni.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 18:16.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.