menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #81  
Nieprzeczytane 09-10-2012, 16:45
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie Odsłona nr.6-- możejkowej Amelii.

Cytat:
Napisał amelia
Trochę filozofujesz, a może by tak merytorycznie i z odpowiednim poparciem w wiarygodnych materiałach?

Kazik nie bądź gołosłowny,
napisz nam coś bliżej o tych zyskach - albo nie pisz, proszę tylko zawieś link gdzie są podane konkretne wyliczenia dotyczące tego zysku.

Wiem, że najpierw się inwestuje - ale ile można?

Możejki może się nam zwrócą za 100lat?
Zobacz co sama napisałaś w # 26 str. 2
Cytat:
2012-03-30
W sprawozdaniu rocznym koncern PKN Orlen podał, że zysk sięgnął 2,36 mld zł wobec 3,2 mld zł zapowiadanych wcześniej.

Zysk operacyjny koncernu w 2011 r. wyniósł 2,07 mld zł i był słabszy o niemal 1,2 mld zł. Obniżenie wyniku firma tłumaczy efektem odpisów aktualizujących wartość majątku m.in. Anwilu, czeskiej grupy Unipetrol i litewskiej spółki Orlen Lietuva.

Zarząd Orlenu podjął decyzję, by nie wypłacać dywidendy,
Sama podałaś że jest zysk Nie wiem skąd to wzięłaś, ale podałaś. No to nie musiałem już szukać. Przez pomyłkę podałaś fragment o zysku a jednocześnie pisząc że ma straty? No to wklejasz nie poczytawszy uważnie? Wróć do swojego postu 26, aby się przekonać że to Amelia podała—a ja się ucieszyłem. Bo czy może być lepiej jak ktoś młóci tutaj o stratach—a podaje jakiś cytat o zysku?

Wpadłaś we własne sidła i sama filozofujesz jak lis we wnyku--podałaś nam jak na tacy cytat o ZYSKU. O zysku droga Amelio [szczęście Ty nasze ] Ale kiedy dotrze do Ciebie to co sama podałaś?

Nie możesz przeboleć że nie mają strat? Nawet 2 miliardy piechotą nie chodzi. No to co jeszcze wymyślisz? Może że przewidywali 3 a zyskali "tylko" 2 miliardy? Najgorsze że nie potrafisz uznać swojego błędu.

Od tego zysku--to w Polsce Orlen też zapłaci podatek.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #82  
Nieprzeczytane 09-10-2012, 17:11
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
Są zbankrutowani i zdesperowani. To czyni z nich atrakcyjny, mówiąc wprost, polityczny kąsek. W "Czarno na białym" podwykonawcy z autostrad, którzy czują się oszukani. Wykonawca upadł i im nie zapłacił, a rząd - ich zdaniem - nie pomógł. Chętnie więc przyjęli zaproszenie na ostatnią konwencję polityczną PiS-u. http://www.tvn24.pl/czarno-na-bialym...cy,281398.html

PiS nie pomoże ale parę punktów można ugrać, naród to kupi.
Rząd dał głównemu wykonawcy całą kwotę? Zamiast w miarę postępu robót? No i gdzie był nadzór? Mamy przecież ministerstwo. Za Grabarczyka jest Nowak i ma wielu urzędników.

To Pis miałby pomóc tym co bankrutują? A ja myślę [chyba prawidłowo] że to PO rządzi. A jaki jest koń to każdy widzi. Naród już kupuje nieudolność i afery--wynikiem są sondaże 39 do 33.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #83  
Nieprzeczytane 09-10-2012, 17:24
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 045
Domyślnie

Sondaż jak sondaż. Ja tam fanką nie jestem, ale ma to swoje dobre strony, bo wałkonie na wszelki wypadek chociaż markują pracę.

Taka Sekta Pancernej Brzozy, tu reprezentowana, nie wiedziała nawet -wywodząc swe teorie, jak to drzewo nad drzewami strąciło samolot - że nikt tej brzozy nawet nie zbadał.

Teraz nasi pojechali zmierzyć się z zadaniem. Po 2,5 roku.
Ale to na inny wątek. Chciałam tylko pokazać ogólną niemoc ekipy szczerego Mojżesza.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #84  
Nieprzeczytane 09-10-2012, 17:51
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 406
Domyślnie

Cytat:
Napisał drzazga
Lizałeś kiedy cukierka przez szybę,Jarosławie?No i jak on smakuje?Zbankrutowałeś kiedy?Jakie to uczucie?
Są dwie możliwości,(wybacz szczerość):albo przedstawiając się jako przedsiębiorca,wciskasz nam kit,albo będąc nim nie pojmujesz,że gospodarka i polityka to dwa różne światy. Gospodarka jest o wiele ważniejsza.
Też uważam,że zbankrutowane firmy nie powinny szukać pomocy w PIS.Także nie w PO.Oni powinni pójść do sądu i po miesiącu mieć na ręce wyrok,puszczający w skarpetkach tych,którzy ich oszukali.Bo to jest kwestia rzetelności i uczciwości w życiu gospodarczym.A nie polityki.
Jak się okazuje w ciągu 5 lat,rządząca nami neoliberalna hołota nie zrobiła nic by stosunki gospodarcze uzdrowić. Skończyć z partyzantką w gospodarce.
Najwyraźniej problemu nie widzą..Oni rządzą zgodnie z receptą,jaką na innym wątku wypisała jedna z pań; zadaniem platfusów jest wygrywać wybory i formowanie rządu.I na kolejne 4 lata starczy już tego wysiłku.Rządzić ma opozycja, bo jest bardziej kompetentna.A oni w tym czasie generalnie będą haratać w piłę,a w przerwie kręcić prywatne lody i zbierać konfitury.Przecież wygrali wybory.
Po pierwsze primo jeszcze nie zbankrutowałem ale mam doświadczenie w odzyskiwaniu pieniędzy, jednak pewna dama sobie tego nie życzy abym pisał o sobie.
Co do reszty się zgadzam całkowicie jest jak jest to znaczy jak naród wybrał, teraz tylko mały hattrick, wygrać wybory, odsunąć PO i haratać w piłę i smarować ją konfiturami.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #85  
Nieprzeczytane 09-10-2012, 17:55
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kazik
Zobacz co sama napisałaś w # 26 str. 2
Cytat:
Napisał amelia
Trochę filozofujesz, a może by tak merytorycznie i z odpowiednim poparciem w wiarygodnych materiałach?

Kazik nie bądź gołosłowny,
napisz nam coś bliżej o tych zyskach - albo nie pisz, proszę tylko zawieś link gdzie są podane konkretne wyliczenia dotyczące tego zysku.

Wiem, że najpierw się inwestuje - ale ile można?

Możejki może się nam zwrócą za 100lat?
Zobacz co sama napisałaś w # 26 str. 2
Cytat:
2012-03-30
W sprawozdaniu rocznym koncern PKN Orlen podał, że zysk sięgnął 2,36 mld zł wobec 3,2 mld zł zapowiadanych wcześniej.

Zysk operacyjny koncernu w 2011 r. wyniósł 2,07 mld zł i był słabszy o niemal 1,2 mld zł. Obniżenie wyniku firma tłumaczy efektem odpisów aktualizujących wartość majątku m.in. Anwilu, czeskiej grupy Unipetrol i litewskiej spółki Orlen Lietuva.

Zarząd Orlenu podjął decyzję, by nie wypłacać dywidendy,


Sama podałaś że jest zysk Nie wiem skąd to wzięłaś, ale podałaś. No to nie musiałem już szukać. Przez pomyłkę podałaś fragment o zysku a jednocześnie pisząc że ma straty? No to wklejasz nie poczytawszy uważnie? Wróć do swojego postu 26, aby się przekonać że to Amelia podała—a ja się ucieszyłem. Bo czy może być lepiej jak ktoś młóci tutaj o stratach—a podaje jakiś cytat o zysku?

Wpadłaś we własne sidła i sama filozofujesz jak lis we wnyku--podałaś nam jak na tacy cytat o ZYSKU. O zysku droga Amelio [szczęście Ty nasze ] Ale kiedy dotrze do Ciebie to co sama podałaś?

Nie możesz przeboleć że nie mają strat? Nawet 2 miliardy piechotą nie chodzi. No to co jeszcze wymyślisz? Może że przewidywali 3 a zyskali "tylko" 2 miliardy? Najgorsze że nie potrafisz uznać swojego błędu.

Od tego zysku--to w Polsce Orlen też zapłaci podatek.

Kazik Wyłożę ci to jak chłop krowie na rowie

Polski Koncern Naftowy ORLEN Spółka Akcyjna posiada wiele rafinerii
w Płocku,
Trzebini,
Jedliczu,
trzy w Czechach
i w Możejkach na Litwie

Pyszczysz od dawna, że rafineria w Możejkach przynosi zyski,

A tutaj okazuje się, że nie rozumiesz czym jest rafineria w Możejkach a czym cały Koncern Orlen.


Wątpię czy jesteś w stanie to zrozumieć,
wiem to trochę skomplikowane,
nie każdy musi się znać na organizacji koncernów,
ale może nie besztaj innych z powodu własnego niezrozumienia.

To prawda Orlen przynosi zysk, który wypracowują pozostałe rafinerie i inne jednostki koncernu, ale Możejki go obniżają.

Być może, że teraz, po remontach w samej rafinerii, wynegocjowaniu przez Rząd PO umów na remont torów, dostęp do portów i rurociągu sytuacja zacznie się klarować i Możejki przestaną generować straty,
Niemniej jednak jest to najdroższa inwestycja w paliwa, która zwróci się za bardzo, bardzo długi czas.

To koniec w kwestii Możejek.

Jeżeli masz trochę honoru to podasz jednak link do wiarygodnego źródła mówiący o zyskach z
RAFINERII w MOŻEJKACH.
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #86  
Nieprzeczytane 09-10-2012, 18:20
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Cytat:
Napisał amelia
Kazik Wyłożę ci to jak chłop krowie na rowie

Pyszczysz od dawna, że rafineria w Możejkach przynosi zyski,

A tutaj okazuje się, że nie rozumiesz czym jest rafineria w Możejkach a czym cały Koncern Orlen.


Wątpię czy jesteś w stanie to zrozumieć,
wiem to trochę skomplikowane,
To prawda Orlen przynosi zysk, który wypracowują pozostałe rafinerie i inne jednostki koncernu, ale Możejki go obniżają.
Jeżeli masz trochę honoru to podasz jednak link do wiarygodnego źródła mówiący o zyskach z
RAFINERII w MOŻEJKACH.
Można się zabić czytając Amelię.

Poco mam podawać link o zyskach Możejek--jak sama podałaś? W poście 26.

Co bajdurzysz o "pozostałych rafineriach?" Możejki dają zysk 2 miliardy. To za ubiegły 2011 rok. Co tu piszesz i domieszasz inne?

Wyłożyłem jak "wyłożę ci to jak chłop krowie na rowie"? To Twoje słowa [kulturalne???] patrz cytat-pierwsza linijka.

A na dodatek emanujesz "kulturą"--ale ja nie napiszę [jak Ty mi] że pyszczysz. A honoru to nie masz wcale. Myślisz że mnie zmęczysz?

Poczytaj 100 razy co napisałaś w poście 26--że jest zysk Możejek.

Mówi się "ośle , ośle sam pisałeś a przeczytać nie umiałeś" To tylko przysłowie. Ile razy pisać abyś poczytała własny post nr 26? str 2 a cytat drugi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #87  
Nieprzeczytane 09-10-2012, 18:51
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

a po co były Orlenowi Możejki i kto dostarczał surowiec do rafinerii?
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #88  
Nieprzeczytane 09-10-2012, 19:27
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Że co?

Stasieńko !
Czy wałkowanie na tym wątku, czwarty dzień z rzędu ''Możejek'' jest na pewno zgodne z tematem wątku ?!
Może by tak przenieść 38 % postów tego wątku do nowego - ''Możejki - sukces czy klęska ,kto zawinił ,czyja zasługa?''


A jak to jest z tym PiSem,wrócił już czy dopiero wraca ,no i bardzo mnie ciekawi skąd i po co ?!
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #89  
Nieprzeczytane 09-10-2012, 19:31
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 406
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hypatia

A jak to jest z tym PiSem,wrócił już czy dopiero wraca ,no i bardzo mnie ciekawi skąd i po co ?!
Hypatio, w takim popłochu spierniczali, że nie zdążyli posprzątać i chcą jeszcze wrócić na stare śmieci.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #90  
Nieprzeczytane 09-10-2012, 19:35
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hypatia
Stasieńko !
Czy wałkowanie na tym wątku, czwarty dzień z rzędu ''Możejek'' jest na pewno zgodne z tematem wątku ?!
Może by tak przenieść 38 % postów tego wątku do nowego - ''Możejki - sukces czy klęska ,kto zawinił ,czyja zasługa?''


A jak to jest z tym PiSem,wrócił już czy dopiero wraca ,no i bardzo mnie ciekawi skąd i po co ?!

Hypatio
Sama decyduję o czym będę pisać - nie odgapiaj zachowań

Czyż nie jest interesujące jak wielbiciele PiSu rozumieją gospodarkę, jej sukcesy i porażki?
I słowo pisane?

Ta dyskusja pokazuje jak mogą być rozumiane przez elektorat PiSu pozostałe "porażki" Rządu.

Uważasz, że nie warto tego "rozumowania" eksponować?
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #91  
Nieprzeczytane 09-10-2012, 19:42
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kazik
Można się zabić czytając Amelię.

Poco mam podawać link o zyskach Możejek--jak sama podałaś? W poście 26.

Co bajdurzysz o "pozostałych rafineriach?" Możejki dają zysk 2 miliardy. To za ubiegły 2011 rok. Co tu piszesz i domieszasz inne?

Wyłożyłem jak "wyłożę ci to jak chłop krowie na rowie"? To Twoje słowa [kulturalne???] patrz cytat-pierwsza linijka.

A na dodatek emanujesz "kulturą"--ale ja nie napiszę [jak Ty mi] że pyszczysz. A honoru to nie masz wcale. Myślisz że mnie zmęczysz?

Poczytaj 100 razy co napisałaś w poście 26--że jest zysk Możejek.

Mówi się "ośle , ośle sam pisałeś a przeczytać nie umiałeś" To tylko przysłowie. Ile razy pisać abyś poczytała własny post nr 26? str 2 a cytat drugi

post 26
Cytat:
Cytat:
Napisał kosiarz
Amelio Witam.

Jak tam Możejki Orlenu?

O wróciłeś na żer?

Pytasz o sztandarową inwestycję Kaczyńskich, ich największą chlubę?
Ciągle czkawką się odbija.

Ile nas, podatników przez te lata ta rafineria kosztowała dowiemy się za czas jakiś.
Wtedy gdy podliczy się wszystkie koszty.

Cytat:
Rafineria Orlen Lietuva zakończyła w środę kapitalny remont i wznawia produkcję paliw na pełnym planowanym poziomie - podała spółka w komunikacie na swojej stronie internetowej. Koszt remontu to 65 mln dol.

Cytat:
2012-03-30
W sprawozdaniu rocznym koncern PKN Orlen podał, że zysk sięgnął 2,36 mld zł wobec 3,2 mld zł zapowiadanych wcześniej. Zysk operacyjny koncernu w 2011 r. wyniósł 2,07 mld zł i był słabszy o niemal 1,2 mld zł. Obniżenie wyniku firma tłumaczy efektem odpisów aktualizujących wartość majątku m.in. Anwilu, czeskiej grupy Unipetrol i litewskiej spółki Orlen Lietuva.

Zarząd Orlenu podjął decyzję, by nie wypłacać dywidendy,

Cytat:
trzeba zrobić wszystko, żeby warunki pracy dla Możejek (...) spowodowały, iż Możejki nie tylko nie będą ciężarem, ale pozwolą także spłacić kredyt, jaki zaciągnięto w związku z zakupem"

Cytat:
2011-11-18
Orlen rozwiązał jeden z największych problemów swojej litewskiej rafinerii w Możejkach – wczoraj koncern podpisał z litewskim portem Klaipedos Nafta nową umowę na przeładunek produktów naftowych. Dotąd stawki przeładunkowe portu niekorzystnie wpływały na koszty logistyczne Możejek. Choć Orlen nie zdradza, o ile udało się obniżyć opłaty, to przyznaje, że kontrakt zawarty aż do 2024 r. rozwiązuje część kłopotów spółki na rynku litewskim.

__________________

Gdzie tam jest, ze to jest zysk Możejek?

Zapytaj Profesora Googla jaka jest różnica między zyskiem a zyskiem operacyjnym.
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #92  
Nieprzeczytane 09-10-2012, 19:56
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 045
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hypatia
Stasieńko !
Czy wałkowanie na tym wątku, czwarty dzień z rzędu ''Możejek'' jest na pewno zgodne z tematem wątku ?!
Może by tak przenieść 38 % postów tego wątku do nowego - ''Możejki - sukces czy klęska ,kto zawinił ,czyja zasługa?''


A jak to jest z tym PiSem,wrócił już czy dopiero wraca ,no i bardzo mnie ciekawi skąd i po co ?!

Na temat wątku nie masz nic do powiedzenia. Daj innym dyskutować.
Ja czytam z przyjemnością dyskurs Amelii z Kazikiem i wyraźnie tyczy on PiSu. Wtrącać się nie będę, bo za mało wiem.
Nie przepadam za takimi oto;

Cytat:
A jak to jest z tym PiSem,wrócił już czy dopiero wraca ,no i bardzo mnie ciekawi skąd i po co ?!

Hypatio, w takim popłochu spierniczali, że nie zdążyli posprzątać i chcą jeszcze wrócić na stare śmieci
..

To nadaje się w kolejkę do geriatry.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #93  
Nieprzeczytane 09-10-2012, 20:39
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Że co?

Jesli dobrze zrozumialam to nie mam prawa wtracac sie w przebieg watku,takie prawo masz Ty i tylko Ty,
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #94  
Nieprzeczytane 09-10-2012, 20:54
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 045
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hypatia
Jesli dobrze zrozumialam to nie mam prawa wtracac sie w przebieg watku,takie prawo masz Ty i tylko Ty,

Źle zrozumiałaś.
Nie masz prawa sterować dyskusją, w której nie bierzesz udziału. Nudzi? Nie czytaj.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #95  
Nieprzeczytane 09-10-2012, 20:59
Stasienko's Avatar
Stasienko Stasienko jest offline
Moderator Forum
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Płock, mazowieckie.
Posty: 12 487
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Źle zrozumiałaś.
Nie masz prawa sterować dyskusją, w której nie bierzesz udziału. Nudzi? Nie czytaj.
Ja czytam, uważnie czytam
__________________
Dzieli nas tylko czas......
Odpowiedź z Cytowaniem
  #96  
Nieprzeczytane 09-10-2012, 21:20
Zosia15 Zosia15 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Mar 2011
Miasto: Wielkopolska
Posty: 44
Domyślnie

Zastanawiam się po co wasze kłótnie przecież to nie Wy dostaniecie zyski z rafinerii spokojnie ,spokojnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #97  
Nieprzeczytane 09-10-2012, 21:26
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 406
Domyślnie

Cytat:
Napisał Zosia15
Zastanawiam się po co wasze kłótnie przecież to nie Wy dostaniecie zyski z rafinerii spokojnie ,spokojnie.
Jak nie, jak tak, dywidendę z Orlenu mam zamiar dostać. Chociaż przez Możejki będzie mniejsza
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #98  
Nieprzeczytane 09-10-2012, 21:36
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 406
Domyślnie

Stasieńko to jednak bardzo pokrzywdzony jest, bo nie może pisać na wątkach politycznych.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #99  
Nieprzeczytane 09-10-2012, 21:42
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 045
Domyślnie

Cytat:
Napisał Zosia15
Zastanawiam się po co wasze kłótnie przecież to nie Wy dostaniecie zyski z rafinerii spokojnie ,spokojnie.

Zosiu, jakby Ci powiedzieć; my sobie tak rozmawiamy, coby nam język wirtualny nie zasechł. Jeśli by tak podchodzić do tego, to nawet na wątki kawkowe nie warto wchodzić,
bo kawę sobie trzeba zrobić samemu, aby smak poczuć.

Po to jest forum.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #100  
Nieprzeczytane 09-10-2012, 21:48
Zosia15 Zosia15 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Mar 2011
Miasto: Wielkopolska
Posty: 44
Domyślnie

Co prawda to prawda ale mnie osobiście razi ten ostry ton dyskusji a tym którzy dostaną dywidendę gratuluję oby była jak najwyższa .Jarku a ja jednak myślę ,że to my tą dywidendę zapłacimy ale rządowi.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Co zrobi PIS jak do władzy wróci jip Polityka - wątki archiwalne 384 19-06-2011 19:01
800 tysięcy seniorów wróci do pracy? - komentarze sToRcZyK Ogólny 14 17-05-2011 21:42
Będziemy kontrolowani przez PiS Scarlett Polityka - wątki archiwalne 5 04-12-2010 23:45
Witam PIS.... zdzislaw.bedrylo Polityka - wątki archiwalne 9 29-09-2009 09:34
Michael Jackson wróci latem - komentarze szarotka Ogólny 1 06-03-2009 17:18

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 07:13.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.