menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #2061  
Nieprzeczytane 03-06-2015, 13:09
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 632
Domyślnie

Cytat:
Każdy ma swoje doświadczenie z innymi rasami. Z własną rasą też
Polskie fobie to rosjanie , żydzi i niemcy. W różnych okresach czasu wykorzystane przez propagandę by mieć wewnętrznego wroga wtedy naród się konsoliduje i do znudzenia o tym gada .Wyciągany z szafy i odkurzamy kozła ofiarnego i przy okazji mamy temat zastępczy .

Ciekawa inicjatywa ZUS:
[...]Pod koniec kwietnia polska ambasada w Rzymie poinformowała na swoich stronach o organizowanych przez ZUS "dniach poradnictwa". Urzędnicy ZUS postanowili, że będą udzielać porad w zakresie polskich przepisów ubezpieczeniowych Polakom mieszkającym... we Włoszech.
Gdzie konkretnie urzędnicy postanowili przeprowadzić szkolenia? W dniu 16 maja ZUS udzielał porad w Rzymie, natomiast dzień później... w Palermo - największym kurorcie Sycylii. Oficjalne ogłoszenia o tym wydarzeniu można znaleźć na stronach polskiej ambasady: [...]
Czekamy na następne szkolenia w Rio de Janeiro, Las Vegas i w Monaco . Teraz to dobrze pracować w ZUS kiedy jest globalizacja i rynek na całym świecie.

[...]Z ponad 100 stron odtajnionych dokumentów Departamentu Obrony i Departamentu Stanu wynika, że administracja Baracka Obamy, w tym sama Hilary Clinton, obecnie kandydująca na stanowisko prezydenta USA, odegrali istotną rolę w stworzeniu ISIS i Państwa Islamskiego. [ ...]
Gdyby się nie stworzyło wroga to z kim by się walczyło .Broń i amunicję trzeba gdzieś zużyć liczą się tylko zyski i pieniądze.Przy okazji zmniejsza się zaludnienie planety.

Pan Prezydent Elekt powiedział :
[...]- Polska powinna konsekwentnie kształtować politykę historyczną, prowadząc skuteczne działania na arenie międzynarodowej - stwierdził w wywiadzie dla "Gazety Polskiej" prezydent elekt Andrzej Duda. Oskarżył też PO o "psucie państwa", krytykując przygotowywaną przez koalicję rządzącą ustawę o Trybunale Konstytucyjnym...
- Konieczne jest powołanie specjalnej instytucji, która będzie podejmować zdecydowane interwencje w związku z przypadkami dyfamacji Polski na świecie, z drogą procesową włącznie. Chciałbym, aby działała pod auspicjami prezydenta - zaznaczył polityk...[...]
Jest to najpilniejsza sprawa bo polityka historyczna jest ważniejsza od jedzenia a przy tym tworzy się stanowiska pracy dla kończących studia Historyczne czy Polityczne

Ostatnio edytowane przez waclaw46 : 03-06-2015 o 13:19.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2062  
Nieprzeczytane 03-06-2015, 15:43
jacek956 jacek956 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 726
Domyślnie czy to kolejna afera?

Cytat:
" Informatyzacja w Polsce była prowadzona przez ponad dekadę. Nie tak dawno w Polsce obchodziliśmy 10-lecie uchwalenia specjalnej ustawy, dotyczącej cyfryzacji Polski. 12 lat minęło od powstania stosownego działu administracji. Niestety zamiast cywilizacyjnego skoku skończyło się na gigantycznym skoku na pieniądze, co odbiło się na procesach modernizacyjnych. Po dekadzie informatyzacji mamy gigantyczną aferę i wiele źle wydatkowanych środków. Polsce grożą w tej sprawie poważne konsekwencje finansowe."

ciąg dalszy:


http://wpolityce.pl/polityka/254747-...aliza?strona=1
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2063  
Nieprzeczytane 03-06-2015, 17:17
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 632
Domyślnie

niezaleznylublin.pl: Non Serviam - Sytuacja międzynarodowa a bałkany https://www.youtube.com/watch?v=K2-JulwAb-I

Tego nie ma w naszych mediach ,konflikt macedoński czy nowe miejsce zapalne?
https://pracownia4.wordpress.com/201...ez-waszyngton/

Ostatnio edytowane przez waclaw46 : 03-06-2015 o 19:33.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2064  
Nieprzeczytane 03-06-2015, 20:08
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Cytat:
Napisał waclaw46
Tego nie ma w naszych mediach ,konflikt macedoński czy nowe miejsce zapalne?
https://pracownia4.wordpress.com/201...ez-waszyngton/

Waclawie Jedno jest pomyslne, ze z dala od naszych granic.
Od samego poczatku konfliktu na terenach ex-Jugoslawii bylam sceptyczna. Kosovo, mniejszosc albanska - dynamit.
Nie glupi byli Szwajcarzy kiedy po zakonczeniu konfliktu balkanskiego wywalili rowno wszystkich Kosovarow i Albanczykow z terytorium szwajcarskiego. NIET i NIET. Bylo troche zamieszania na poletku dyplomatycznym ale decyzja byla nieodwolalna.

Jestem ciekawa ile jeszcze prob zrobia nasi milusinscy zza Duzej Wody aby osaczyc Rosje, ktora wyraznie im nie lezy na watrobie. Czy my Polacy potrafimy nareszcie zrozumiec co za tym siedzi i nie dac sie wciagnac jak przedszkolaki w ich niecne gierki?. Mam pewne obawy - nasze klapki na oczach nieomal sa przyklejone dobrego gatunku klejem.
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2065  
Nieprzeczytane 03-06-2015, 20:30
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 632
Domyślnie

Cytat:
Jedno jest pomyslne, ze z dala od naszych granic
Basiu, Co to jest 1000 km na dzisiejsze czasy tu myślę o Polsce ale do Szwajcarii bliżej .Nic ci nie pozostanie Tobie jak odkurzyć broń z szafy i bronić się przed najazdem uchodźców .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2066  
Nieprzeczytane 03-06-2015, 21:39
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Cytat:
Napisał waclaw46
Nic ci nie pozostanie Tobie jak odkurzyć broń z szafy i bronić się przed najazdem uchodźców .
Waclawie, mnie nie, bo kobitki szwajcarskie nie maja tego przywileju. Moi synowie - pewnie podpadliby pod ten "paragraf".
Ha ha, nie da sie ukryc maja bron w domu...co prawda nie w szafie...miejsca nie zdradze aby komus jakis pomysl nie wpadl do glowy.
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2067  
Nieprzeczytane 04-06-2015, 09:59
barry's Avatar
barry barry jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Posty: 146
Domyślnie

Ktoś kiedyś powiedział - "plemię plugawe". Niestety, u pewnych nacji dominują pewne zachowania. Jestem za wersją, że są to cechy charaktero - obyczajowe i są w tzw genach dziedziczonych lub przez wychowanie a tworzone przez pokolenia. Dlatego nie można wprowadzać równowagi.
Mar-Basia słusznie neguje tę równowagę bo jej nie ma. "Plemię plugawe" jakoś w wielu krajach jest odbierane bardziej negatywnie niż inne plemiona. Z czegoś chyba to wynika.
Za darmo w ryja się nie obrywa. Wynika, że w cechach tych jest żerowanie na innych metodami bezwzględnymi. Patrz mistrz Adam, bynajmniej nie Mickiewicz.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2068  
Nieprzeczytane 04-06-2015, 15:18
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 632
Domyślnie

Barry pisze :Plemię plugawe" .Proponuję ci zmienic płytę ,dyskusja o tym czego nie ma to strata czasu ,spróbuj na innym wątku.

[...]Mają mieć zasięg przynajmniej 5 tysięcy kilometrów, a na pokład muszą zabrać co najmniej dwunastu pasażerów. Wojsko kupuje dwa odrzutowe samoloty pasażerskie do przewozu najważniejszych osób w państwie. Państwowe delegacje mają latać nowymi samolotami w przyszłym roku. [...]
Mamy temat czym powinni żyć lemingi , potrzeba naszym wybrańcom z immunitetami następne zabawki i temat do sporów i dyskusji : czy papier toaletowy powinien być biały czy różowy a może klamka do tego przybytku z jednym czy z kilkoma brylantami . Możecie wystąpić w przetargu macie miesiąc czasu a ci co chcą podyskutować o wyposażeniu nie objętym procedurą przetargową , też mogą. Cały naród naszym milusińskim kupuje samolociki.

[...]Andrzej Duda mówił w "Gazecie Polskiej", że nie tylko "czuje się, ale jest osobą religijną". - W związku z tym było dla mnie naturalne, że pojadę do Częstochowy pomodlić się i podziękować Matce Najświętszej. Byłem tam w trakcie kampanii, modliłem się, dla mnie to też jest pewne zobowiązanie - tłumaczył prezydent elekt.
Pytany o to, czy modli się przed podejmowaniem ważnych decyzji politycznych, stwierdził, że "jako człowiek wierzący modli się codziennie". - Trudno mi przypomnieć sobie taką jedną, konkretną decyzję. Wiele razy modliłem się do Ducha Świętego o mądrość, o to, by pomógł mi podejmować mądre decyzje - mówił Duda.[...]
A że już wiemy kto jest konsultantem naszego Prezydenta Elekta też już wiecie kogo jeszcze możecie pociągnąć do odpowiedzialności –Ducha Świętego.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2069  
Nieprzeczytane 04-06-2015, 15:42
jacek956 jacek956 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 726
Domyślnie

Cytat:
Napisał waclaw46
Barry pisze :Plemię plugawe" .Proponuję ci zmienic płytę ,dyskusja o tym czego nie ma to strata czasu ,spróbuj na innym wątku.

[...]Mają mieć zasięg przynajmniej 5 tysięcy kilometrów, a na pokład muszą zabrać co najmniej dwunastu pasażerów. Wojsko kupuje dwa odrzutowe samoloty pasażerskie do przewozu najważniejszych osób w państwie. Państwowe delegacje mają latać nowymi samolotami w przyszłym roku. [...]
Mamy temat czym powinni żyć lemingi , potrzeba naszym wybrańcom z immunitetami następne zabawki i temat do sporów i dyskusji : czy papier toaletowy powinien być biały czy różowy a może klamka do tego przybytku z jednym czy z kilkoma brylantami . Możecie wystąpić w przetargu macie miesiąc czasu a ci co chcą podyskutować o wyposażeniu nie objętym procedurą przetargową , też mogą. Cały naród naszym milusińskim kupuje samolociki.

[...]Andrzej Duda mówił w "Gazecie Polskiej", że nie tylko "czuje się, ale jest osobą religijną". - W związku z tym było dla mnie naturalne, że pojadę do Częstochowy pomodlić się i podziękować Matce Najświętszej. Byłem tam w trakcie kampanii, modliłem się, dla mnie to też jest pewne zobowiązanie - tłumaczył prezydent elekt.
Pytany o to, czy modli się przed podejmowaniem ważnych decyzji politycznych, stwierdził, że "jako człowiek wierzący modli się codziennie". - Trudno mi przypomnieć sobie taką jedną, konkretną decyzję. Wiele razy modliłem się do Ducha Świętego o mądrość, o to, by pomógł mi podejmować mądre decyzje - mówił Duda.[...]
A że już wiemy kto jest konsultantem naszego Prezydenta Elekta też już wiecie kogo jeszcze możecie pociągnąć do odpowiedzialności –Ducha Świętego.

Barry wie lepiej od ciebie co i gdzie ma napisac.
Natomiast twoje szyderstwa z Ducha Swietego i Prezydenta Elekta sa swiadectwem braku kultury i zasad prowadzenia dialogu.
No coz. Komunistyczny beton to natura fornali i parobkow.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2070  
Nieprzeczytane 04-06-2015, 16:39
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 632
Domyślnie

Cytat:
Jacek956 napisał -oz. Komunistyczny beton to natura fornali i parobkow.
No i przyszłych Proroków .
Ty wiesz o czym piszesz ? Wiesz co to jest komunizm i gdzieś go widziałeś .

Prezydent Elekt jest Prezydentem wszystkich Polaków nie tylko ortodoksyjnych katolików i powinien myśleć co mówi i do kogo.Jest osobą publiczną nie Papieżem to niech nie miesza religii z rozumem .Co chce być drugim Chomeinim??

{...]Uroczystości w Zakopanem rozpoczęły się od mszy świętej o godzinie 9 w kościele św. Krzyża przy ulicy Zamoyskiego. Po niej rozpoczęła się procesja do kościoła pw. Św. Rodziny. Kapłani, siostry zakonne, górale ubrani w stroje regionalne i tysiące turystów ruszyło w dół Krupówkami. Jakież było ich zdziwienie, gdy na swojej drodze napotykali otwarte restauracje. Pijący piwo kliencie robili zdjęcia uczestnikom procesji.
- Ci ludzie nie mają żadnego szacunku. Jestem zła na właścicieli restauracji, że w ogóle na czas procesji zdecydowali się je otworzyć. Zarówno oni, jak i ich goście, nie mają szacunku dla nas, jak i dla Boga – mówi Onetowi pani Maria, mieszkanka Zakopanego [..]

Czy wszystkim już tak odbija .To że idzie procesja to ja mam nie jeść ??? Prywatna sprawą Każdego jest uczestnictwo , zrobienie zdjęcia nie może zrobić turysta ,jak widzi ten folklor. Jak jest parada równości też robią zdjęcia.

A to opinia Max Kolonko https://www.youtube.com/watch?v=66lP94loDDI Mówi jak jest patrząc z boku'

Ostatnio edytowane przez waclaw46 : 04-06-2015 o 19:14.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2071  
Nieprzeczytane 04-06-2015, 20:51
jacek956 jacek956 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 726
Domyślnie

Cytat:
Napisał waclaw46
No i przyszłych Proroków .
Ty wiesz o czym piszesz ? Wiesz co to jest komunizm i gdzieś go widziałeś .

Prezydent Elekt jest Prezydentem wszystkich Polaków nie tylko ortodoksyjnych katolików i powinien myśleć co mówi i do kogo.Jest osobą publiczną nie Papieżem to niech nie miesza religii z rozumem .Co chce być drugim Chomeinim??

{...]Uroczystości w Zakopanem rozpoczęły się od mszy świętej o godzinie 9 w kościele św. Krzyża przy ulicy Zamoyskiego. Po niej rozpoczęła się procesja do kościoła pw. Św. Rodziny. Kapłani, siostry zakonne, górale ubrani w stroje regionalne i tysiące turystów ruszyło w dół Krupówkami. Jakież było ich zdziwienie, gdy na swojej drodze napotykali otwarte restauracje. Pijący piwo kliencie robili zdjęcia uczestnikom procesji.
- Ci ludzie nie mają żadnego szacunku. Jestem zła na właścicieli restauracji, że w ogóle na czas procesji zdecydowali się je otworzyć. Zarówno oni, jak i ich goście, nie mają szacunku dla nas, jak i dla Boga – mówi Onetowi pani Maria, mieszkanka Zakopanego [..]

Czy wszystkim już tak odbija .To że idzie procesja to ja mam nie jeść ??? Prywatna sprawą Każdego jest uczestnictwo , zrobienie zdjęcia nie może zrobić turysta ,jak widzi ten folklor. Jak jest parada równości też robią zdjęcia.

A to opinia Max Kolonko https://www.youtube.com/watch?v=66lP94loDDI Mówi jak jest patrząc z boku'

Wiem bardzo dobrze kim są komunisci.
Prostactwo i analfabetyzm nauczone czytania i liczenia.
Prostactwo któremu wmówiono, że wystarczy czytać , pisać i liczyć chociaż do stu, by być mądrym i inteligentnym.
Gdyby to prostactwo miało choć ciut oleju w głowie, nie dało by sobie takiego kitu wcisnąć, a że to było, jest i bedzie głupie, to zawsze bedzie się uważało za równego w swojej mondrosci z mądrością.

90% Katolików. Prezydent Elekt zdeklarowany Katolik i wypełnia nałożone na niego jako Katolika przykazania i czynnosci. A tu wyskakuje sobie wacław, przesmiewca religii Katolickiej z żalami i pretensjami, że on nie Katolik i Prezydent Elekt powinien szydzić z religii jak wacław ateista.
Cóż za pycha, arogancja i bezczelność.
Ja wacławie nie uczestniczę w obrządkach religijnych, ale do nikogo nie wnoszę pretensji że to robi. Bez względu na to czy to pijak, cep, profesor czy Prezydent.
Co wacławie? - znowu mnie chcesz wysłać do psychiatry?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2072  
Nieprzeczytane 05-06-2015, 00:03
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 632
Domyślnie

Cytat:
Jacek 956 napisał-Wiem bardzo dobrze kim są komunisci. Prostactwo i analfabetyzm nauczone czytania i liczenia.Gdyby to prostactwo miało choć ciut olej ,Cóż za pycha, arogancja i bezczelność.
Piszesz bzdety ,Ulżyło ci , to spuść wodę mości Hrabio.Coś mamy na forum wysyp szlachty zagrodowej po szkółkach kościelnych.
Nie znasz mój miły co to Komunizm jako ruch społeczny , a chcesz o tym dyskutować za mało wiedzy myślę ze nie kończyłeś tych szacownych uniwersytetów KUL potem WUML.
Cytat:
90% Katolików. Prezydent Elekt zdeklarowany Katolik
Procenty wysokie bo popiłeś śliwowicy łąckiej.Wszystko musi być z umiarem .Nie interesuje mnie twoja karta zegarowa z pobytu w kościele synagodze czy meczecie i szanownego Prezydenta Elekta.
Państwo Polskie jest świeckie a nie wyznaniowe jak Afganistan Izrael czy Arabia Saudyjska zerknij do Konstytucji .

Zdarzają się też takie wypadki których nie popieram ,bo wspominasz o psychiatrii [....]
Małgorzata Krasucka z Kamienia Pomorskiego została ukarana grzywną za przechodzenie przez jezdnię w niedozwolonym miejscu. Nie zgadzając się z opinią sądu, kobieta postanowiła dochodzić swoich praw. W toku sprawy została skierowana na przymusowe badania psychiatryczne, a sąd, na podstawie opinii biegłych, uznał ją za niepoczytalną.

Sąd powołał biegłego z dziedziny psychiatrii, by sprawdzić, czy kobieta jest poczytalna. Na badania pani Małgorzata została doprowadzona przez policję. Biegły, po przeanalizowaniu pism wysyłanych przez kobietę oraz na podstawie kilkuminutowej rozmowy rozpoznał u pani Małgorzaty schizofrenię. Tym samym sprawa została umorzona, jednak grzywna jest nadal obowiązująca, wyrok bowiem zapadł, zanim rozpoznano niepoczytalność. [...]
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2073  
Nieprzeczytane 05-06-2015, 11:16
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 632
Domyślnie

Powrót zdrowego rozsądku Prezydenta Elekta Dudy . Nie wrócimy do poprzedniego wieku emerytalnego . Pierwszy plus dostał Prezydent za rozsądek i powiedział wreszcie lemingom że się nie da . Mieli niektórzy seniorzy swoje pięć minut i mogli dywagować o mannie z nieba ale trzeba wrócić do szarego realu i nie myśleć że się będzie żyło za podatki sąsiada. Piotr Duda i Andrzej Duda mają takie same poglądy.

W Niemczech wiek 63 lata przepracowane 45 lat. Bądźmy realistami.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2074  
Nieprzeczytane 06-06-2015, 12:25
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 632
Domyślnie

SE pisze :Prezydent elekt Andrzej Duda ŁAMIE obietnice wyborcze! Nie będzie cofnięcia wieku emerytalnego i się wszyscy rzucili na Dudę .Jak pisałem że to populizm to byłem przez niektórych seniorów atakowany . Populistyczne poglądy kosztowały nas stratami spowodowanymi spadkiem wartości złotówki /nie ma przerwy w eksporcie, za dostawy się płaci a nie czeka na spadki /. Prezydent zapoznał się z stanem gospodarki i się wycofał z pomysłu . Gdyby czytał wcześniej Seniorka to by wiedział że to populizm , bo elity żyją nie w tym świecie.

Guardian: zlikwidujmy JOW-y no i zaczyna być normalnie i zaczyna władza informować społeczeństwo i może doczekamy się debaty specjalistów i będziemy wszystko wiedzieć na ten temat.Można było to samo zrobić przed zmieleniem podpisów.Kiedyś dochodzi do rewolucji jak się ludziom znudzi proszenie o audiencję. Będzie następny temat likwidacja Senatu i immunitety.

[...}Platforma Obywatelska chce odzyskać internet. Partia zatrudniła 50 osób, które będą zajmowały się krytyką Prawa i Sprawiedliwości w internecie - poinformował portal "Rzeczpospolitej". Te informacje skomentowała dla Informacyjnej Agencji Radiowej Małgorzata Kidawa-Błońska.[...]
Zobaczymy nowe siły atakujące PiS tym razem za pieniądze ,zawsze mówiłem że od pracownika opłaconego można żądać profesjonalizmu a wolontariat nie jest dobry na wszystko . Wysłałem ofertę do PiS i PO
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2075  
Nieprzeczytane 06-06-2015, 19:50
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 632
Domyślnie

Może mi ktoś wyjaśni o co chodzi w sprawie Pana Stonogi szpitala w Radomiu i córki pani Premier Kopacz .Na FB dostępny jest film https://www.facebook.com/pierydolefi...59919/?fref=nf którego trudno znaleźć , funkcjonuje na forach internetowych biją rekordy oglądalności .

[...]Wizyta gospodarcza w Chinach, którą prezydent Kielc odbył wraz z delegacją w drugiej połowie kwietnia, kosztowała podatników 60 000 złotych. Miała ona na celu nawiązanie współpracy biznesowej m.in. z azjatyckim światem mody.

Kielce reprezentowało 18 osób m.in. Magdalena Kuształ – dyrektor Kieleckiego Centrum Kultury i organizatorka OFF Fashin, Janusz Knap – dyrektor Wzgórza Zamkowego, Elżbieta Czajkowska – dyrektor Geoparku oraz Szymon Mazurkiewicz – dyrektor Mazurskiego Parku Technologicznego.

Urzędnikom towarzyszyli również małżonkowie, jednak zdaniem Ratusza sami pokryli koszty wyjazdu.[...]

Czy was dziwi że poparcie rządzącym spada. ? Gorzej niż w starym systemie ,jesteśmy jednak bogaci że się nam to nie rozsypało i dalej kredytują nas Banki.Aktualny stan zadłużenia poszczególnych państw sprawdzić można np. w World Debt Clock, który wyświetla m.in. dane dotyczące Polski. Z tych wynika, że polski dług publiczny wynosi obecnie 1,05 bln złotych, czyli 57,13 procent PKB. Z każdą sekundą polski dług rośnie o 1 603 złote. Głosuj na PO-PSL- PiS oni mają koncepcję jak to spłacić

Ostatnio edytowane przez waclaw46 : 06-06-2015 o 20:15.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2076  
Nieprzeczytane 06-06-2015, 20:13
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Waclawie, wrak sa mochodu, ktory podobno stoi ciagle w Lipsku, to samochod jej sp. ex-malzonka. Podobno w 1998 byl zamach na jej malzonka i podlozyli bombe pod samochod. Sledztwo zostalo umorzone.

Cytat:
Danuta Jasik Panie Zbyszku w RADOMIU JEST CAŁY UKŁAD , SĄD I PROKURATURA niszczą prostych ludzi . Prosimy PANA o pomoc , nie tylko szpital chcą zagarnąć ,lecz też ludzi wywłaszczają z ich majątków .Wrak samochodu EWY KOPACZ od lat stoi w LIPSKU ,złodzieje rozkradli co się dało ,a reszta nikogo nie obchodzi , lecz zastanawiające jest to że stoi on od lat na placu POLMOSU ,czyżby PANI KOPACZ o nim ZAPOMNIAŁA---

https://www.facebook.com/pierydolefi...59919/?fref=nf
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2077  
Nieprzeczytane 08-06-2015, 07:51
barry's Avatar
barry barry jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Posty: 146
Domyślnie

[...}Platforma Obywatelska chce odzyskać internet. Partia zatrudniła 50 osób, które będą zajmowały się krytyką Prawa i Sprawiedliwości w internecie - poinformował portal "Rzeczpospolitej". Te informacje skomentowała dla Informacyjnej Agencji Radiowej Małgorzata Kidawa-Błońska.[...]


Ale już ma kilku w Seniorze !!!! Dlatego sumum sumarum jest ich sporo więcej. Tylko że prawdziwi internauci nie cierpią tych opłacanych, co skończy się dla tych ostatnich dosyć podłym kacem.
Pani Kacik tu nie pomoże.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2078  
Nieprzeczytane 08-06-2015, 08:30
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Cytat:
Napisał barry
Ale już ma kilku w Seniorze !!!! Dlatego sumum sumarum jest ich sporo więcej. Tylko że prawdziwi internauci nie cierpią tych opłacanych, co skończy się dla tych ostatnich dosyć podłym kacem.
Pani Kacik tu nie pomoże.

Barry
Kiedy czytam pewne wpisy na tym forum zastanawiam sie nad ubogim stanem umyslu co poniektorych. I to maja byc podobno ludzie z uniwersyteckimi dyplomami...wyksztalceni i etc. Zyja nienawiscia, wszystko co nie pachnie i traci PO - musi byc obsmiane, wyszydzone, zbluzgane. Wulgarnosc bije wszystkie rekordy.

Wielokrotnie pisalam, ze nie jestem wyborca ani PO ani PiS - poprostu obserwuja co pisza "polscy seniorzy". Zdecydowanie nie uogolniam ale mala "probka", ktora tu mamy jest wystarczajaco charakterystyczna.

PiS to szatan a PO - raj na ziemi. Niestety ani jedno ani drugie.
Dlaczego Polacy nie potrafia pragmatycznie budowac swego kraju - w koncu nie sa glupimi ludzmi. Skad tyle jadu...czyzby z przefajczonego zycia...trudnej starosci?

Byly wybory...bedzie nowy rzad, nalezy im dac kredyt. Osobiscie bede obserwowac jak beda rzadzic i mam nadzieje, ze nie bedzie tak zle.
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2079  
Nieprzeczytane 08-06-2015, 09:47
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 632
Domyślnie

Nie jestem fanem PO-PSL-PiS ,normalnym jest to , że kiedy widzimy bzdury reagujemy .Na razie mamy Prezydenta Elekta i memy na jego temat na FB . Palikot pisze :Mam wrażenie, że Andrzej Duda jest co drugi dzień w Kościele, a tam w czasie mszy kolejni Biskupi, Prymasi i Kardynałowie tłumaczą mu co ma robić. Dodatkowo wykazuje się Pan Prezydent refleksem nie dopuszczając do upadku opłatka i myślę że to jest to informacja komentowana przez media światowe.

[...]Kidawa Błońska nie pozostawia złudzeń. PO nie poprze zwiększenia kwoty wolnej od podatku [....] Temat wałkowany jest długo ,rozpoczął Palikot , potem na FB inicjatywa społeczna Żądamy kwoty wolnej od podatku w wysokości 10.000 zł a teraz dodatkowo temat podjął Prezydent Elekt zobaczymy co z tego wyniknie.
Przypominamy: Kwota wolna od podatku dla posłów to 27 360 zł! Kwota wolna dla reszty społeczeństwa to jedynie 3 091 zł... Polacy są głupi ale że tak głupi ?. i nic nie widzą.

Jak Kukiz podejmie inicjatywę to sprawę załatwią bo elity się go boją a nieprzychylne jemu media atakują go bzdurnie pokazują zdjęcie jego domu bo by chcieli by mieszkał pod mostem. Miał pieniądze zarabiał legalnie to sobie wybudował dom , a że duży ,to co z tego.

Emocje związane z wyborami już nam opadły polecam spokojnie przeczytać list otwarty Michała Nowosielskiego, dyrektora kreatywnego agencji reklamowej BBDO i zastanowić się czy w tym co pisze czy niema racji http://www.wirtualnemedia.pl/artykul...otwarty-do-po#

Ostatnio edytowane przez waclaw46 : 08-06-2015 o 15:49.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2080  
Nieprzeczytane 08-06-2015, 21:04
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Cytat:
Napisał waclaw46
Nie jestem fanem PO-PSL-PiS ,normalnym jest to , że kiedy widzimy bzdury reagujemy .Na razie mamy Prezydenta Elekta i memy na jego temat na FB . Palikot pisze :Mam wrażenie, że Andrzej Duda jest co drugi dzień w Kościele, a tam w czasie mszy kolejni Biskupi, Prymasi i Kardynałowie tłumaczą mu co ma robić. Dodatkowo wykazuje się Pan Prezydent refleksem nie dopuszczając do upadku opłatka i myślę że to jest to informacja komentowana przez media światowe.

Waclawie, tez nie jestem fanem PiS-PO - PSL. Jako czlowiek normalny warcze na bzury. Cyrkowcy i clowny piszacy o polityce nie sa w moim guscie.

List Otwarty przeczytalam. Zasadniczo zgadzam sie z autorem choc niepotrzebnie dorzucil swoje dwa grosze w tej formie:

Cytat:
... zadowolone społeczeństwo wyrzuca Prezydenta, który był gwarantem i stróżem tego zadowolenia i zamienia go na jakiegoś baristę, którego największą zasługą jest to, że rozdawał kiedyś rano kawę przy wejściu do metra.

Groteskowe i malo powazne.

Cytat:
[...]Kidawa Błońska nie pozostawia złudzeń. PO nie poprze zwiększenia kwoty wolnej od podatku [....] Temat wałkowany jest długo ,rozpoczął Palikot , potem na FB inicjatywa społeczna Żądamy kwoty wolnej od podatku w wysokości 10.000 zł a teraz dodatkowo temat podjął Prezydent Elekt zobaczymy co z tego wyniknie.
Przypominamy: Kwota wolna od podatku dla posłów to 27 360 zł! Kwota wolna dla reszty społeczeństwa to jedynie 3 091 zł... Polacy są głupi ale że tak głupi ?. i nic nie widzą.

Niewiarogodne, ze do dnia dzisiejszego nie znalazl sie nikt na tyle mocny aby ukrocic tego typu niesprawiedliwosci pomiedzy grupami platnikow podatkowych.
Duzy blad strategiczny PO, ze nie popra inicjatywy prezydenta elekta. Rachunkiem beda wybory pazdziernikowe.

Cytat:
Jak Kukiz podejmie inicjatywę to sprawę załatwią bo elity się go boją a nieprzychylne jemu media atakują go bzdurnie pokazują zdjęcie jego domu bo by chcieli by mieszkał pod mostem. Miał pieniądze zarabiał legalnie to sobie wybudował dom , a że duży ,to co z tego.

Typowo polskie...nie nalezy do tego przykladac uwagi. Wszyscy Polacy, ktorzy wlasnymi rekami czegos sie dorobili maja wrogow za przyslowiowe frico. Gniecie i boli, naciska na odciski. Cale szczescie, ze mlode pokolenie nie ma w sobie tego "jadu zazdrosci". Zakasali rekawy i pracuja...maja wyniki finansowe. Funkcjonuja na zasadzie: jak sobie poscielisz tak sie wyspisz.
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
QUO VADIS...Polsko...XI cz.co z tą Polską Lila Polityka - wątki archiwalne 525 07-02-2009 20:58
QUO VADIS...Polsko...X cz.co z tą Polską Lila Polityka - wątki archiwalne 526 02-01-2009 09:54
QUO VADIS...Polsko...VI cz.co z tą Polską Lila Polityka - wątki archiwalne 508 14-07-2008 22:59
QUO VADIS...Polsko...V cz.co z tą Polską Lila Społeczeństwo - wątki archiwalne 500 26-04-2008 18:50
QUO VADIS...Polsko...IV cz.co z tą Polską Lila Polityka - wątki archiwalne 557 02-04-2008 23:17

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 14:43.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.