menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Rodzina, bliscy > Miłość, przyjaźń, związki, samotność
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #12801  
Nieprzeczytane 21-06-2023, 08:46
Siri's Avatar
Siri Siri jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2010
Posty: 24 431
Domyślnie

Cytat:
Napisał Bess

Oczywiście że nie w porę.I nie powinnaś oceniać.Ja wiem
czego chcę, i wiem co mogę.
Proponuję abyś swoim cudownym odkryciem podzieliła się
z chorymi na oddziałach onkologicznych, w Domach Opieki dla niepełnosprawnych czy Seniorów. Może się komuś uda
cofnąć czas ,przywrócić zdrowie.Powodzenia.

Zaszło wielkie nieporozumienie . Odkrycie nie moje jedynie naukowe . Nie jesteś zainteresowana tą dziedziną i to da się zrozumieć.

Wobec tego proponuję Przewodnik Katolicki ....
https://www.przewodnik-katolicki.pl/...ica-cierpienia

Być może tu znajdziesz odpowiedzi na swoje rozterki .
__________________
Jeżeli udoskonalasz coś dostatecznie długo, na pewno to zepsujesz.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12802  
Nieprzeczytane 21-06-2023, 11:37
gynek66's Avatar
gynek66 gynek66 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2014
Miasto: Żernica/Gliwice
Posty: 9 898
Domyślnie

Witam was i pozdrawiam . Udanego dnia.
__________________
Eugeniusz. P.. Jak szybko mija czas..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12803  
Nieprzeczytane 22-06-2023, 18:16
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 193
Domyślnie

Witam Was w czwartek . Wczoraj nawet nie miałam siły pisać , taki żar okropny . Byłam u fryzjera ale nigdzie więcej , po drodze w sklepie kupiłam wodę a do apteki wysłałam domownika .Znów źle mi wypisali leki , jutro zadzwonię i opierdzielę już , takie to wszystko leniwe porobiło się , że szok . Co i jak u Was ? Czytałam , że w niektórych regionach kraju były burze straszne . U nas dziś tylko pokropiło przez chwilkę i koniec . Dziś nigdzie nie ruszam się , tylko na balkon a widzę , że kończy się mleko . Najwyżej jutro rano będzie kawa bez mleczka . Pomidory dopiero zakwitły ale może wyrosną jeszcze . Pozdrawiam serdecznie , dużo pijcie i bez potrzeby nie wychodźcie na słońce .
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12804  
Nieprzeczytane 22-06-2023, 22:14
Vika Vika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: Polska
Posty: 6 260
Domyślnie

Witam Danusiu,pozdrawiam Siri ,Genka
wszystkich sympatyków wąteczku samotnych/widzę po liczbach że odwiedzany/....
i znikam...
Wczoraj duchota,ciemno,chciała być burza ale się rozmyśliła,
dziś upał.Padam na pisk bo chodzę na fizjo......,a dziś
i do ortopedy.Złamania nie ma,a noga boli...
Zalecenia;nie chodzić,nie siedzieć na krzesie, leżeć ...stopy wyżej.../spuchły/
Trza mi pomoc jakąś coby zakupy zrobiła,ugotowała,posprzątała itp..
Dobranoc
__________________
"Rany się zabliźniają, ale blizny rosną wraz z nami''.St.Jerzy Lec

http://www.okruszek.org.pl/
https://www.pajacyk.pl/
https://polskieserce.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12805  
Nieprzeczytane 23-06-2023, 20:35
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 193
Domyślnie

Dobry wieczór .
Beniu , bardzo Ci współczuję , wyobrażam sobie jak się czujesz . Ale widzę , że dziś pisałaś i usunęłaś post .
Lekarz nic innego nie powie - leżeć i nie nadwerężać nogi . Dobrze jeśli jest komu pomóc itd...ale co jeśli człowiek jest zupełnie sam ? Bywa , że i ja mam problem z poruszaniem się więc kupiłam kule i jak coś to do łazienki dojdę . Było i tak , że dzwoniłam do syna i on mi zakupy robił .
U mnie dziś było w dzień 32 stopnie a teraz wieje i tylko 20 na termometrze , taka gwałtowna zmiana pogody , szok ! Chodziłam do sklepu po te nieszczęsne mleko , przy okazji kupiłam inne produkty , domownik na wsi
ale jutro wraca . Jeszcze tydzień do wyjazdu , muszę dokupić kilka rzeczy jeszcze . Waliza stoi i czeka na pakowanie a ja czym bliżej wyjazdu- denerwuję się . Pozdrawiam wszystkich zaglądających , Beniu przytulaki kochana .
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12806  
Nieprzeczytane 23-06-2023, 22:05
gynek66's Avatar
gynek66 gynek66 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2014
Miasto: Żernica/Gliwice
Posty: 9 898
Domyślnie

Pozdrawiam was miłe panie . Posty przeczytałem, fajnie piszecie. U mnie dzisiaj dwa razy padało . Dobrze odmokło na działce.
Wyśpijcie się do jutra dobrze, co wstaniecie zdrowe wypoczęte.
__________________
Eugeniusz. P.. Jak szybko mija czas..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12807  
Nieprzeczytane 24-06-2023, 18:54
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 193
Domyślnie





Danusiu i Janku , dziś są Wasze imieniny więc życzę Wam z całego serducha dużo zdrowia , niech Wam wiedzie się w życiu osobistym , niech spełnią się marzenia .
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12808  
Nieprzeczytane 24-06-2023, 19:17
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 193
Domyślnie

A teraz do wszystkich . Dobry wieczór kochani .
Dziś pogoda lżejsza już choć w dzień było dosyć parno i duszno . Domownik wrócił ze wsi , przywiózł wiejskich jaj , sałaty (bez nawozów) i bombonierkę . Nie jadam słodkości za bardzo ale wyjątkowo skuszę się .
Gienku , skoro popadało u Ciebie to chociaż podlało wszystko solidnie . U nas zapowiadają opady ale jak dotąd nul .
W tym tygodniu troszkę spraw do załatwienia , jakieś zakupy drobne na wyjazd a w sobotę w drogę . Biorę ze sobą lapka więc będę do Was odzywać się bo tam zawsze mam dobry zasięg , czasem z komórką są małe problemy ale damy radę .
Beniu , serduszko , co u Ciebie ? Jak Twoja stopa ?
Ostatnio nie widać Krysi , Danusi , Helenki to już w ogóle , nie będę dalej wymieniać bo jak o kimś zapomnę to dostanę bęcki .
Tęsknię za wszystkimi i tyle .
Pozdrawiam Was moi mili serdecznie , miłego wieczoru i spokojnej nocki . Ściskam mocniuchno .
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12809  
Nieprzeczytane 26-06-2023, 15:09
Stefan's Avatar
Stefan Stefan jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Gdańsk
Posty: 3 775
Domyślnie

Napisała Dancia :



"Danusiu i Janku , dziś są Wasze imieniny więc życzę Wam z całego serducha dużo zdrowia,
niech Wam wiedzie się w życiu osobistym , niech spełnią się marzenia" [/quote].

Dan..uś, najmocniej dziękuję za życzenia. Miło mi.
Wróciliśmy wczoraj.
Pojutrze do poradni chirurgii onkologicznej.
Nie ma strachu, to tylko taka plamka na plecach - o wymiarach 2x1,5 cm... hihihi. Wielki mi czerniak aj-waj..... a tyle hałasu.

Zaś tego samego dnia do neurologa.
A tam to już poważniejsza sprawa, bez żartów. Bo tutaj USG Dopplera tętnic domózgowych wykazało zatkanie, - no niech będzie że przytkanie, jednej z tętnic. A jest ich, jak wiecie, dwie. A mózg - też wiecie - jest tylko jeden... Qrcze, no i co tu zrobić...?
Nima strachu, panie Janku. Podobno mają i na to jakiś sposób. Medycyna dzisiaj czyni ho-ho-ho-ho . Jakoś przeczyszczają, czy tam przepłukują...
Wtedy... "pażyjom, uwidiom".
Noo, chyba że niet-pażyjom ... To wtedy,.. ale to już inna bajka.
No to , "... pukajcie ze mną w niemalowane drewno, bo..".

Pozdrawiam serdecznie.
Kończę,, bo właśnie Wojtek mi przyniósł spóźnione imieninowe Żywieckie .

Za parę dni znów wyjeżdżamy. Korzystać z... "darów nieba".
__________________
Janek
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12810  
Nieprzeczytane 26-06-2023, 21:54
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 193
Domyślnie

Dobry wieczór wszystkim , szkoda , że nikt nie pisze tylko nasz Janek
Janku , przecież mówiłam Ci , że będzie dobrze i musi tak być choć zdaję sobie sprawę , że denerwujesz się bo to jest normalne . Z tym neurologiem też poradzisz , mają na to swoje sposoby tak i jak wspominasz sam .
Mówisz , że za parę dni znów wyjeżdżacie na łono natury i tak trzymaj . Będę w sanatorium ale postaram się z Tobą skontaktować , ok ?
Trzymam mocno kciuki i do miłego .
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12811  
Nieprzeczytane 26-06-2023, 22:35
gynek66's Avatar
gynek66 gynek66 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2014
Miasto: Żernica/Gliwice
Posty: 9 898
Domyślnie Witam

Nie ma komu pisać. Wy kobiety macie pierwszeństwo na każdym kroku. Janek od świętego spokoju coś tam napisze. A tak w ogóle , pouciekały te kobity . Właściwie nie ma komu pisać

Tylko na ciebie Danciu liczymy.

Zdrowej podróży , co szczęśliwa zajedziesz i dychniesz jak człowiek, w świeżym lufcie.
__________________
Eugeniusz. P.. Jak szybko mija czas..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12812  
Nieprzeczytane 26-06-2023, 22:49
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 193
Domyślnie

Dzięki Gienku ale w piątek mi życz szczęśliwej podróży .
Mówisz , że mamy pierwszeństwo ale tutaj ? Tu nie ma tak , nie jest ważne czy pisze kobieta czy mężczyzna .
Poza tym sama do siebie nie będę pisać przecież , to nie jest blog . Pozdrawiam i spokojnej nocki życzę .
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12813  
Nieprzeczytane 27-06-2023, 10:07
Vika Vika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: Polska
Posty: 6 260
Domyślnie

Witam Danusiu,Genku.,Janku....
Mili moi,tak ze swojego położenia...Cóż ja mam pisać...
Marnie to życie mi się układa. Czytam jak Janek się leczy,
jakie badania...No ,zupełnie jak w innym kraju.
Ja mam te swoje tomografy,rezonansy, jakiś doppler jednej
nogi,a...ostatnio rtg stóp...Przepisują mi tylko prochy które raczej szkodzą a nie pomagają. Ta rehabilitacja....pożal się
Boże....Tyle ,że co dzień musiałam tam dojść...,a czy wyszło
mi to na zdrwoie,wątpię. Stopa boli mnie tak bardzo, że chyba w kapciach na ulice będę musiała wyjść. Obuwie do wyrzucenia
Tyle mnie ''oblazło'' ,że nie daję sobie już rady /psychicznie załamuje mnie to wszystko/,za dużo tego...A muszę sobie
radzić ,pokonać ból i robić co trzeba.
Pisać mi trudno,kręgosłup bardzo dokucza,chwila przy laptopie i mrowienie w karku ,plecach, gdyby dłużej ból głowy.... Mam tyle pasji,zainteresowań, kiedyś dzieliłam się
tym w Klubie,ale to było kiedyś gdy jeszcze nie było tak źle....no i ś.p. mąż pomagał,teraz wszystko muszę sama
Czytam czasem...Gynek tyle ciekawych rzeczy pisze i tym swoim zabawnym stylem,Danusia takie ciepło wnosi,
a czemu inni czmychnęli,nie wiem...Może to moja wina...
Nikt nie lubi narzekania,a mnie co rusz się wyrwało...To ta
samotność...Nie mam z kim porozmawiać.
Kończę,bo już ręce omdlały...
pozdrawiam serdecznie
Danusiu ,pięknego wypoczynku i zdrówka życzę.
Genku ,trzymaj dalej fason.
__________________
"Rany się zabliźniają, ale blizny rosną wraz z nami''.St.Jerzy Lec

http://www.okruszek.org.pl/
https://www.pajacyk.pl/
https://polskieserce.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12814  
Nieprzeczytane 27-06-2023, 12:17
gynek66's Avatar
gynek66 gynek66 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2014
Miasto: Żernica/Gliwice
Posty: 9 898
Domyślnie

Dziękuję Ci Bess za fajne życzenia . Ja jestem pon rechabilitacji , chodziłem do ośrodka zdrowia . Miałem 10 zabiegów , na krzyże kolano i jeszcze inne. Czuję się ostatnio dobrze. Nie mogę narzekać jak wy narzekacie. Zdrowie mi dopisuje jak na razie . Dziękuję Panu Bogu, za dary który mnie darzy. Jestem w pełni sił.Apetyt do jedzenia mam . Tylko śniadanie i obiad spożywam . Kolacja raczej bardzo mało , pół kromki chleba z masłem i herbata miętowa, lub malinowa albo z pokrzywy . One są zdrowe. Mięta na ogrodzie rośnie. Listki malin zbierałem do końca maja. Z jeżyn też, brzozy i dziurawiec z czarnej porzeczki też. Zioła mam swoje z ogrodu. Dzisiaj na obiad bób gotuję. Teraz muszę wszystko sam robić śp. żona już prawie półtora roku Nie boje się żadnych prac . Lubię kucharzyć . Towar kupuję z wyższej półki. Kiełbasa dobra jest cielęcina . Nie kupuj parówek , bo w niej jest wymiączka z krów i inne flaki. Mysliwska jest dobre kiełbasa . A mięso o tej porze najlepiej kupić z indyka , nie z kurczaka, dużo chemii ładują do nich przed ubojem . Taka prawda . Oni nie powiedzą ci. Szynka najlepsza to z listkiem , i cienka musi być . W takiej grubej jest dużo chemii.
Piszę dlatego , bo mój bratanek wyuczył się na masarza, i ma czeladnika wszystko mi opowiedział. Teraz pracuje jako kierowca w innej branży.

Pozdrawiam dobrego dnia .

Masz coś dla mnie to pytaj, zawsze Ci odpiszę.
Dobrego zdrowia.
__________________
Eugeniusz. P.. Jak szybko mija czas..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12815  
Nieprzeczytane 27-06-2023, 23:29
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 193
Domyślnie

Witajcie kochani . wiem , jestem późno ale inaczej nie dało się , mam też swoje problemy , niestety .
Beniu kochana , to nie przez Ciebie ludzie odeszli , już wcześniej mniej pisali i proszę - nie obwiniaj się .
Przecież tu jest właściwie miejsce aby pisać o różnych problemach i bolączkach tego świata . Po to tu jesteśmy , prawda ?
Gienku , Ty jesteś dusza człowiek , zawsze poradzisz , podniesiesz na duchu i to jest ważne .
Nasz Janek pewnie na dniach odezwie się , mam nadzieję bo dziś miał ważny dzień .
Beniu , sama mam kłopoty z obuwiem więc rozumiem Ciebie jak nikt a muszę jeszcze przed wyjazdem kupić coś w miarę odpowiedniego żeby wytrwać podróż a później pobyt .
Dziękuję Wam kochani za życzenia ale przed wyjazdem odezwę się , poza tym jadę tylko na dwa tygodnie
i mam nadzieję , że szczęśliwie wrócę .
Pozdrawiam Was wszystkich bez wyjątku i życzę spokojnej nocki . P.s. jutro może uda się mi napisać więcej...
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12816  
Nieprzeczytane 28-06-2023, 10:57
gynek66's Avatar
gynek66 gynek66 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2014
Miasto: Żernica/Gliwice
Posty: 9 898
Domyślnie

Jesteś jedyną kobietą i Bess też, co lubicie odpisywać. A reszta za firan chyba czyta tylko. Po co mają pisać , wystarczy im jak przeczytają nasze dolegliwości. Pogoda nie najlepsza dzisiaj , słonko ,wiatr, chłodniej jest.
To ty i ja Danciu prowadzimy ten interes tutaj. Tak samo jest na rodzince, chociaż dobrze jest . Bo pomagasz nam przy pisaniu.DANCIU.

udanego ciepłego dnia.
__________________
Eugeniusz. P.. Jak szybko mija czas..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12817  
Nieprzeczytane 28-06-2023, 14:36
Vika Vika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: Polska
Posty: 6 260
Domyślnie

Witam Genku,Danusiu
Wiatr hula tak bardzo,że nie wiem co ubrać żeby wyjść...
O stopy najbardziej chodzi,bo i chłodno raczej jest.
Ale trudno,trzeba.Dowiem się coś na temat badania krwi,to
zrobiłabym prywatnie na kwas moczowy, ale obawiam się
że nie tu jest przyczyna bólu.
Wkurzona jestem.Tyle przychodni,tyle lekarzy i nie ma
gdzie zdiagnozować.Dopiero jak za późno, to tzw.''leczenie''.
Nic to...Mam zagadkę dla Genka;Czy wiesz co to za ziółko,
zresztą też bardzo uciązliwy chwast. Walczyłam z nim na działce,a niedawno dowiedziałam się jaki to skarb miałam.
Fotka poniżej.

Pozdrawiam ,miłego popołudnia.
__________________
"Rany się zabliźniają, ale blizny rosną wraz z nami''.St.Jerzy Lec

http://www.okruszek.org.pl/
https://www.pajacyk.pl/
https://polskieserce.pl/

Ostatnio edytowane przez Vika : 28-06-2023 o 15:22.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12818  
Nieprzeczytane 29-06-2023, 14:48
Stefan's Avatar
Stefan Stefan jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Gdańsk
Posty: 3 775
Domyślnie

Cytat:
... kochana , to nie przez Ciebie ludzie odeszli
Ja też tak myślę, Beniu.
Wiem że nie pogniewasz się za uwagę, że Ty czasem troszkę za dużo narzekasz.
Ale Ty masz do tego pełne prawo i powody. Bardzo poważne powody. Ja pamiętam co i ile przeszłaś.
A ten wątek jest po to, ażebyś mogla się do kogoś pożalić. Kiedy to uczynisz to Twoje Życie staje się lżejsze.
Więc pisz, pisz śmiało.
Źle się dzieje na wątku, gdy ktoś pisze nie na temat i bez sensu.
A jeszcze gorzej gdy pisze nielogicznie, niechlujnie, niegramatycznie. Nie przestrzega dobrych manier, a nawet obraża.
Wtedy nie daje się tego czytać i się po prostu milczy. I nie odpowiada. A w końcu się odchodzi. Do innego wątku/forum.
A real oraz życie wzywają do siebie.

Cytat:
...mam nadzieję , że szczęśliwie wrócę..
Danusiu ja nie wątpię, ze szczęśliwie wrócisz. Wypoczęta, "wyremontowana", zrelaksowana, "..rześko czując się i zdrowo..", (jak ten cysorz w piosence u Chyły bodajże).
Danusiu, wyobraź sobie, że o mało co a byśmy się w Wieńcu spotkali...
Już, już... miałem rezerwować sobie pakiet wypoczynkowy na tydzień pobytu w Wieńcu, (z Tobą ), a tu terminem lekars. zmuszony jestem czekać na wygojenie się i wyjęcie szwów po zoperowaniu tego "liszaja"-czerniaka. A ten termin to 12.07. I w ogóle całe lato mi się "rozsypało", bo mam chyba jeszcze z kilkanaście innych terminów lekarskich... aż do IX...
Pozdrawiam.
Zdrowia i miłego wypoczynku.
__________________
Janek
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12819  
Nieprzeczytane 29-06-2023, 21:16
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 18 772
Domyślnie

Cytat:
Napisał Stefan
Źle się dzieje na wątku, gdy ktoś pisze nie na temat i bez sensu.
A jeszcze gorzej gdy pisze nielogicznie, niechlujnie, niegramatycznie. Nie przestrzega dobrych manier, a nawet obraża.
Dla mnie ważne jest, aby każdy pisał szczerze, z serca, o tym, czym chce podzielić się z nami, o swoich zajęciach, zainteresowaniach, przemyśleniach - nie ma przecież wyznaczonych tematów. A że niegramatycznie - może inaczej nie potrafi? Wszystkie posty są zrozumiałe i utrzymane w ramach przyzwoitości. A obrazić można także pisząc najpoprawniejszą literacką polszczyzną.
__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12820  
Nieprzeczytane 29-06-2023, 22:12
Stefan's Avatar
Stefan Stefan jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Gdańsk
Posty: 3 775
Domyślnie

Cytat:
Wszystkie posty są zrozumiałe i utrzymane w ramach przyzwoitości. A obrazić można także pisząc najpoprawniejszą literacką polszczyzną.
Zgadzam się. Pisać każdy może. A przecież i każdemu który pisze ,można coś zarzucić, wytknąć..
No dobrze, zagalopowałem się, przepraszam.
A tak przy okazji, i tylko przez ciekawość, zapytam Cię dlaczego Ty prawie że zaprzestałaś pisać na tym wątku?
Dobranoc.

Ostatnio edytowane przez Stefan : 29-06-2023 o 22:20.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Szukam Samotnych Kobiet! Kasia_H66 Zaproszenia 46 04-06-2023 21:02
wieczorki taneczne dla samotnych Eliza Hobby, pasje 91 12-02-2020 08:46
Nie odwracaj się od samotnych seniorów - komentarze barbara41 Ogólny 119 16-08-2017 18:36
Dlaczego pomimo że jest tylu samotnych, potrzebujących rodziny Małgosia G. Opieka 38 14-01-2017 21:45
zapisanisobie.pl serwis dla samotnych chrześcijan pawels Miłość, przyjaźń, związki, samotność 19 27-04-2015 14:03

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 00:24.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.