menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #3241  
Nieprzeczytane 05-03-2021, 15:19
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Przecież na "taśmach", 500+ i wieku emerytalnym wygrali wybory, bo im płaskoziemcy z czworaków zaufali.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3242  
Nieprzeczytane 05-03-2021, 15:25
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 561
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
Przecież na "taśmach", 500+ i wieku emerytalnym wygrali wybory, bo im płaskoziemcy z czworaków zaufali.

No to może te próbne maturzysty po ćwiczeniach z matmy nie dadzą się nabrać na plewy....
To w końcu ich biznes jest...
I czworaki powiadasz?
A import ze ziemianek? Co im sławojka była luksusem?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3243  
Nieprzeczytane 05-03-2021, 16:58
Jadzia P. Jadzia P. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Polska
Posty: 12 324
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
Przecież na "taśmach", 500+ i wieku emerytalnym wygrali wybory, bo im płaskoziemcy z czworaków zaufali.



Jarku, Pluto nawet nie zdajecie sobie sprawy z tego jak dużo jest tych tzw. "płaskoziemców" którzy gotowi są skoczyć ci do oczu gdy próbujesz coś nie po ich myśli powiedzieć o ich ukochanym JK lub PIS.
Mieszkam w mieście w którym odkąd pamiętam zwycięża w wyborach PO wcześniej SLD, jakoś nie przypominam sobie by na czele rządzących w moim grodzie stał przedstawiciel PIS i dlatego zastanawiam się dlaczego w wyborach lokalnych zwycięża opozycja a tego ........jest mimo wszystko tak dużo.
Strach się bać w rejonach Polski gdzie mają przewagę. Wtedy broń Boże powiedzieć głośno coś przeciw naszej "ukochanej" władzy.
Ja jednak cały czas mam nadzieję, że młodzi nie pozwolą tej władzy dalej trwać przy sterach
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3244  
Nieprzeczytane 05-03-2021, 17:09
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Przecież wasze wnuki biorą 500? Tak czy nie?
Idąc tokiem waszych myśli, pochodzicie z czworaków i ziemianek,
prawda? Taki wniosek można wysnuć.

Dlaczego ICH jest tak dużo?
Sami ICH stwarzacie waszą bez umiaru pogardą. Przeczytajcie coście napisali...brr...Nie będzie ICH, nie będzie 500 i bardzo dobrze.
A nie będzie za 2 lata, jakoś wytrzymajcie zacisnąwszy zęby.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3245  
Nieprzeczytane 05-03-2021, 18:06
Jadzia P. Jadzia P. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Polska
Posty: 12 324
Domyślnie

Zastanawiam się czy nasi młodzi i posiadający dzieci posłowie PIS a i innych ugrupowań nie pobierają 500 +.
Czy pan JK czy p. Terlecki i inni emerytowani ale nam ciągle panujący pobiorą swoje 13 i 14 emerytury. NIE, wszyscy biorą i wszyscy pobiorą....skoro dają trzeba brać.
Mój starszy wnuk ma "kieszonkowe " od p.Markelowej pomniejszone o 500+. Jedno będzie dostawał dokąd będzie się uczył, drugie zabiorą mu we wrześniu bo skończy 18 lat.
Młodsi dostają po 500+ i córka wpłaca im to na ich rachunki.
Jaką będzie miało to wartość za kilka lat ???....pewnie niewielką bo inflacja zeżre
Ja swoją 13 i 14 też wezmę i jak Bóg da, przeznaczę na jakiś weekendowy wyjazd...na więcej nie starczy bo ceny szaleją.
Lilu piszesz tak jakby to p.JK dawał nam ze swojej kieszeni. Otóż zrozum moja droga to są nasze i tylko nasze pieniądze ...z naszych podatków i nikt nam łaski nie robi , że je oddaje. Ja uważam , że lepiej niech nie pobierają nam po raz drugi podatku od tych samych pieniędzy.
Niech nie napędzają inflacji i zamiast 50 zł podwyżki emerytury które dziś dostałam po rewaloryzacji , wolałabym otrzymać 5 zł i prąd, CO, ceny art. spożywczych itd , itp na niezmienionej wysokości.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3246  
Nieprzeczytane 05-03-2021, 18:42
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Jadziu, nie rozumiem dlaczego przed byle pisiorem mam się tłumaczyć dlaczego moje wnuki biorą 500+. Należy im się jak psu suka za to, że szubrawcy pobierają mi po raz drugi podatek od mojej emerytury. Tak poza nawiasem, kto ma wnuki to ma 500+ kto nie ma to ma miód a pewnie chętnie by brał jałmużnę na dzietność. Podobnie jak 13-tke, bo 14 -tka nie będzie mi się chyba należała a jak dostane to przepiję z bezdomnymi Metaksą siedmio gwiazdkową, których nasze państwo doprowadziło do takiego stanu.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3247  
Nieprzeczytane 05-03-2021, 23:12
Jadzia P. Jadzia P. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Polska
Posty: 12 324
Domyślnie

W dniu dzisiejszym dwóch z trzech najważniejszych w Polsce , premier MM i wicepremier JK odwiedzili Świnoujście.
Pojechali tam by się lansować i szukać popleczników dla PIS. Otóż dziś rusza wiercenie tunelu pod rzeką Świną , który połączy dwie części Świnoujścia w jedną. Tylko zapomnieli powiedzieć, że 80% na wykonanie tej inwestycji daje Unia a pozostałe 20% daje samorząd, rząd PIS nie dołoży do tego nawet złamanej złotówki a co się zareklamują to ich
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3248  
Nieprzeczytane 07-03-2021, 11:58
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Rozpierducha we wszystkich branżach. Kto tą Polskę z ruin podniesie?

Policjanci komentują wpadki z demolką na stacji paliw i pilnowaniem Babci Kasi. "To zakrawa na kpinę i ociera się o nękanie"

Nieskuteczna interwencja funkcjonariuszy wobec 37-letniej kierującej, demolującej stację paliw w Rymaniu oraz grupa siedmiu mundurowych pilnująca jednej kobiety w Warszawie - te dwie sytuacje z ostatnich dni budzą wciąż duże emocje społeczne. I każą stawiać pytania o kondycję polskiej policji. O opinię w tej sprawie poprosiliśmy samych funkcjonariuszy tej formacji, byłych i obecnych.

https://www.onet.pl/informacje/onetw...c0xgq,79cfc278
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3249  
Nieprzeczytane 11-03-2021, 12:22
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Sześć wizji świata podzielonego na zaszczepionych i niezaszczepionych na koronawirusa – wszystkie złe

Planowane "przepustki immunologiczne" dla zaszczepionych przeciwko koronawirusowi mogą oznaczać powrót do względnej normalności, ale też i przyszłość w stylu dystopijnego science-fiction. Według dzisiejszych scenariuszy, nad którymi zastanawiają się światowi liderzy, w post-pandemicznym świecie będą żyły dwa typy ludzi: ci, którzy zostali zaszczepieni i reszta – nie wiadomo tylko jak będą żyli, pisze Sarah Wheaton z POLITICO.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3250  
Nieprzeczytane 11-03-2021, 13:08
Stefan's Avatar
Stefan Stefan jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Gdańsk
Posty: 3 751
Domyślnie

"Takiego Bizancjum nie zniesie nawet najtwardszy elektorat PiS.
Kulisy folwarku Adama Glapińskiego w NBP"
Newsweek, 10.III.2021.

Ręczne sterowanie, nachalna polityka historyczna i decyzje podejmowane pod dyktando Nowogrodzkiej. „Zapisana w konstytucji niezależność banku centralnego pod rządami Adama Glapińskiego to fikcja” – twierdzą ekonomiści.
Bank centralny ma być obecny w mediach przez obecność pana prezesa oraz monety okolicznościowe” – zapowiedziała pracownikom Martyna Wojciechowska, obejmując posadę dyrektora promocji Narodowego Banku Polskiego. To jedna z dwóch „dwórek” prezesa Glapińskiego, które zasłynęły horrendalnie wysokim wynagrodzeniem. – I słowo stało się ciałem,...

https://www.newsweek.pl/polska/kulis...skiego/j60pshf
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3251  
Nieprzeczytane 11-03-2021, 16:07
Jadzia P. Jadzia P. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Polska
Posty: 12 324
Domyślnie

Po wysłuchaniu w dniu wczorajszym dyskusji w "Tak jest" pomiędzy przedstawicielką Lewicy i przedstawicielem KO utwierdzam się w przekonaniu, że PIS będzie piastował rządy jeszcze bardzo długo.
Jeśli w tak ważnej sprawie opozycja nie potrafi się porozumieć to czarno to widzę.
Chodzi o postawienie warunków aby PIS sprawiedliwie podzielił pieniądze które możemy otrzymać z Unii.
Coraz częściej dochodzę do wniosku, że potrzebny nam drugi Wałęsa który zjednoczy naród , stanie na jego czele i doprowadzi do przejęcia władzy. Ale na to potrzeba lat i wątpię czy nam będzie dane jeszcze doczekać takich czasów
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3252  
Nieprzeczytane 11-03-2021, 16:13
Jadzia P. Jadzia P. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Polska
Posty: 12 324
Domyślnie

Cytat:
Napisał Stefan
"Takiego Bizancjum nie zniesie nawet najtwardszy elektorat PiS.
Kulisy folwarku Adama Glapińskiego w NBP"
Newsweek, 10.III.2021.

Ręczne sterowanie, nachalna polityka historyczna i decyzje podejmowane pod dyktando Nowogrodzkiej. „Zapisana w konstytucji niezależność banku centralnego pod rządami Adama Glapińskiego to fikcja” – twierdzą ekonomiści.
Bank centralny ma być obecny w mediach przez obecność pana prezesa oraz monety okolicznościowe” – zapowiedziała pracownikom Martyna Wojciechowska, obejmując posadę dyrektora promocji Narodowego Banku Polskiego. To jedna z dwóch „dwórek” prezesa Glapińskiego, które zasłynęły horrendalnie wysokim wynagrodzeniem. – I słowo stało się ciałem,...

https://www.newsweek.pl/polska/kulis...skiego/j60pshf



Stefanie to co oni wyprawiają przechodzi ludzkie pojęcie...oni nie kradną, oni grabią ile się da i kiedy tylko się da.
Dla nich nie ma konkursów przy obejmowaniu ważnych stanowisk....dla nich ważna jest tylko legitymacja i lojalność wobec PIS.
Technik teatralny jest specem od radia i doradcą premiera....drugi doradca to bodajże technik ogrodnik. Wychodzi na to, że wykształcenie w Polsce nie ma żadnej wartości.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3253  
Nieprzeczytane 11-03-2021, 16:46
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 561
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jadzia P.
Stefanie to co oni wyprawiają przechodzi ludzkie pojęcie...oni nie kradną, oni grabią ile się da i kiedy tylko się da.
Dla nich nie ma konkursów przy obejmowaniu ważnych stanowisk....dla nich ważna jest tylko legitymacja i lojalność wobec PIS.
Technik teatralny jest specem od radia i doradcą premiera....drugi doradca to bodajże technik ogrodnik. Wychodzi na to, że wykształcenie w Polsce nie ma żadnej wartości.

TKM nie spadł z nieba...

A duch GOMUŁKI krąży od 5 lat nad naszym krajem i GNOM po reinkarnacji ma się całkiem dobrze wraz z kompanami...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3254  
Nieprzeczytane 11-03-2021, 18:46
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jadzia P.
Coraz częściej dochodzę do wniosku, że potrzebny nam drugi Wałęsa który zjednoczy naród , stanie na jego czele i doprowadzi do przejęcia władzy. Ale na to potrzeba lat i wątpię czy nam będzie dane jeszcze doczekać takich czasów

Najpierw wyjdziemy z Unii, wprowadzą paszporty, zamkną granice, trzeba będzie do braci Czechów po czekolady chodzić, wtedy młodzi zobaczą czemu na wybory nie chodzili, ale będzie za późno jak Algole żałują. Tylko, że oni nie graniczą z Ruskimi.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3255  
Nieprzeczytane 11-03-2021, 23:36
wiesia.'s Avatar
wiesia. wiesia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2013
Miasto: Poznań
Posty: 22 357
Domyślnie

Warto to zapamiętać, aby później nie być rozczarowanym - podkreśla ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski. Duchowny odnosi się do deklaracji, jaka padła z ust kandydata na prezydenta Szymona Hołowni.

"To oznacza, że Szymon Hołownia, niedoszły członek zakonu dominikanów, ma ws. obrony życia te same poglądy, co władze PiS i prezydent Andrzej Duda oraz kandydatka PO Małgorzata Kidawa-Błońska i inni kandydaci lewicowi - czyli w imię 'zgniłego kompromisu' można zabijać poczęte osoby niepełnosprawne" – napisał na Facebooku ks. Isakowicz-Zaleski. Podkreślił, iż warto to zapamiętać, aby później nie być rozczarowanym.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3256  
Nieprzeczytane 12-03-2021, 18:24
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 602
Domyślnie

Cytat:
Lila napisała-Przecież wasze wnuki biorą 500? Tak czy nie?
Jadzia P napisała - Zastanawiam się czy nasi młodzi i posiadający dzieci posłowie PIS a i innych ugrupowań nie pobierają 500 +
Jarosław II napisał -Jadziu, nie rozumiem dlaczego przed byle pisiorem mam się tłumaczyć dlaczego moje wnuki biorą 500+.
Czy we wszystkim muszą być emocje ? Z kim byście dyskutowali kiedy wszyscy mieli by to samo zdanie? Przecież można napisać swój pogląd na każdą sprawę , i swoją argumentację bez uszczypliwości.

Gazeta. PL 18.11.2019 15:26 . 500 plus od lipca 2019 wypłacane jest na nowych zasadach - najważniejsza to zniesienie kryterium dochodowego, świadczenie otrzymamy na każde dziecko. Czy kolejny krok to 500 plus do 21 roku życia?

Może zaczniemy od matematyki : 12x500x18=108 000 zł.
12x500x21=126 000 zł
Mili seniorzy , czasem moi adwersarze mieli różne zdania na to co ja publikuję ,pieniądze się szanuje bo ich posiadanie powodują to że spokojnie rozwiązujemy nasze problemy , kiedy znajdziemy się w potrzebie .Dawno to zrozumieli Szwajcarzy, Duńczycy , Szwedzi Niemcy itd. ..
Rezygnacja z takich sum kiedy nam ktoś na siłę wciska jest oznaką głupoty dla mmnie a nie patriotyzmu.

Przecież prawo stanowione uchwalają posłowie wybrani przez nas . Czy oni nie mają rodzin ??? wszyscy w PiS to emeryci ???jak szanowny Kaczyński?? którzy ledwo wiąże koniec z końcem.????

Dla mnie jest to normalne że wszyscy z tego korzystają . Nikt nie odda tych ponad 100 000 zł sąsiadce .

Nawet Biskupi którzy są wzorem dla wyznawców religii Rzymskokatolickiej budują rezydencje i wyposażają w najnowsze zdobycze techniki , by na starość w zależności od pozycji jakie zajmują w hierarchii, ,godnie mieszkać.Nie przejmują się biednymi i umierającymi seniorami .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3257  
Nieprzeczytane 12-03-2021, 18:48
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Wacławie, jakie emocje? Chyba radość z Bizancjum?

Cytat:

tvn24
@tvn24
Daniel Obajtek w 2017 roku dokupił do posiadłości w Łężkowicach ziemię o powierzchni 1,5 tysiąca metrów kwadratowych - pisze "Gazeta Wyborcza".

Ziemia!! Półtora tysiąca!

PS. sorki, czytam tu tylko ostatni post i się zmywam.
W końcu niech opozycja ma jakiś własny kącik, bo ja - jak sam wiesz- mogę robić za hufiec, jak się rozpiszę, rzecz jasna.
I niech korzysta, masz rację, bo następcy to zlikwidują, co im i sobie życzę. A o czym wiem z wypowiedzi posłów opozycyjnych.
Pozdrawiam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3258  
Nieprzeczytane 13-03-2021, 10:11
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 602
Domyślnie

.....Zgodnie ze zmianami wprowadzonymi w Programie „Rodzina 500+”, od 1 lipca 2019 roku świadczenie wychowawcze przysługuje na każde dziecko do ukończenia 18. roku życia, bez względu na dochód osiągany przez rodzinę.
Rozszerzona formuła Programu pozwala na poprawę jakości życia wszystkich polskich rodzin mających dzieci na utrzymaniu i stanowi dopełnienie kompleksowej polityki państwa wobec rodzin........

Program 500+ miał poprawić sytuację demograficzną , takiej funkcji nie spełnił , a jedynie pełni funkcje socjalne, o czym pisze Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej. Stąd program 500+ powinien mieć kryterium dochodowości. Kto to powinien zrobić ? Posłowie PiS bo to oni trąbili że 500+ poprawi nam sytuację demograficzną .Ustawę powinni poprawić a nie odwoływać się do uczciwości obywatelskiej .

Z naszych podatków finansujemy wyprawki dzieciom tych co zasiadają w spółkach Skarbu Państwa , Urzędach itd., którzy zarabiają nieźle .
Lilu nie uprawiaj taniej propagandy strasząc tych co mają dzieci odebraniem zasiłku 500+ , ani Lewica ani Koalicja Obywatelska, Polska2050 nie zamierza tego zrobić . Wprowadzenie kryterium dochodowości w pomocy socjalnej to nie żadna nowość w Unii Europejskiej .Pomoc socjalna powinna być celowa i skierowana do tych co ją potrzebują.

I słusznie że wielu seniorów krytykuje program 500+ , sugeruje wprowadzenie kryterium dochodowości.
Kto zarabia 20 000 jest wstanie zapłacić za prywatną szkołę dla swoich dzieci , wysłać w wakacje swoje dzieci czy wnuki na obóz językowy do Anglii.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3259  
Nieprzeczytane 13-03-2021, 11:01
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 561
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
Najpierw wyjdziemy z Unii, wprowadzą paszporty, zamkną granice, trzeba będzie do braci Czechów po czekolady chodzić, wtedy młodzi zobaczą czemu na wybory nie chodzili, ale będzie za późno jak Algole żałują. Tylko, że oni nie graniczą z Ruskimi.

Może i tak się dziać, że jak w 30-tych latach kontrabande lud zapobiegliwy będzie uprawiać przez granicę z RUSKIMI

Ale wyrzucić to z tej UE nie wyrzucą... będą jedynie traktować jak zgniłe jajco 18 świeżości..
Jak to już ma miejsce....
A Czesi? Premier polskiego g*wna do gęby nie weźmie i co rusz ich sanepid na polskie żarcie napuszcza, prezydent jest kumpel Putina, podobnie jak Orban, a reszta? Omija z daleka.

Dera od DUDY coś ostatnio bełkotał o spotkaniu DUDY z Bidenem.... "rozmowy trwają" i najbliższa szansa będzie na mitingu państw NATO.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3260  
Nieprzeczytane 13-03-2021, 14:12
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
A Czesi? Premier polskiego g*wna do gęby nie weźmie i co rusz ich sanepid na polskie żarcie napuszcza, prezydent jest kumpel Putina, podobnie jak Orban, a reszta? Omija z daleka.

Popatrz jakie dziwy. W Gorzyczkach gdzie przebywam przez pół roku jest przejście graniczne i po naszej stronie są trzy Dino to Czesi setkami samochodów przyjeżdżają i kupują nawet widziałem po 150 kg mięsa na łeba.

Cytat:
Napisał pluto37
Dera od DUDY coś ostatnio bełkotał o spotkaniu DUDY z Bidenem.... "rozmowy trwają" i najbliższa szansa będzie na mitingu państw NATO.

Musi sobie z teatru wypożyczyć kostium błazna w czym Suski perukarz teatralny może mu pomóc.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Nasze i nie nasze kwiaty w naszym obiektywie Mar-Basia Fotografia 4866 17-11-2020 16:44
. . . Nasze i nie tylko nasze PPSy - exe - flash. . . cz. 3. tar-ninka Hobby, pasje 2837 25-10-2020 13:24
Ubezpieczenie (prawie) od wszystkiego - komentarze 81.190.208.xxx Ogólny 2 25-03-2019 22:16
Drogi Panie ...Ułóż Zdanie.. Lila Humor, zabawa - wątki archiwalne 182 21-06-2008 00:32
Uzależnienie od sprawdzania wszystkiego .Pomocy Heniek52 Uzależnienia 17 10-10-2007 00:56

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 11:13.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.