menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #5921  
Nieprzeczytane 19-10-2020, 12:29
wankabor's Avatar
wankabor wankabor jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: 25-019 Kielce
Posty: 19 308
Domyślnie

Szanowna Klaro 55! piszę krytycznie na tym wątku nie z powodu nienawiści do rządu ale z powodu troski nasz byt; 500 + to Judaszowe srebrniki.
Ja tego rządu nie wybierałam. Od najwcześniejszych lat byłam, jestem i będę socjalistką.

Jeżeli tak dobrze jest w Polsce to dlaczego tyle młodych Polaków wyemigrowało do innych krajów?

Podam przykład : mam 2 córki, obie pielęgniarki, starsza już 20 lat pracuje w Niemczech, młodsza 35 lat pracuje w Polsce na 2 etatach ( jako oddziałowa w szpitalu i jako nauczyciel na wydz. pielęgniarskim) Starsza zarabia 3 razy więcej na 1 etacie niż młodsza z wyższym wykształceniem na 2 etatach w Polsce. Zrozumiałaś ?

Starsza kupiła sobie w Niemczech dom , a młodszej ja kupiłam mieszkanie.

Ostatnio edytowane przez wankabor : 19-10-2020 o 13:25.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5922  
Nieprzeczytane 19-10-2020, 14:19
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 614
Domyślnie

Cytat:
Klara55 napisała - Dzień Dobry!
Czytając, Wasze posty, zastanawiam się, dlaczego w jest tyle
nienawiści do PiS, sami wybraliście ten rząd.
Zrobił przez ostatnie lata sporo dla Polski.
500+, dodatkowe emerytury, wyposażenie dzieci do szkół,
a jeszcze ciągle ludzie nie zadowoleni, ciągłe narzekanie.
Klaro jak piszesz to konkretnie , w jakim poście napisałem coś co uważasz że jest to mowa nienawiści.

W poście próbujesz manipulować pisząc : sami wybraliście ten rząd.Lub o systemie powoływania Rządu nie masz pojęcia .
Ja głosowałem na posłów z partii Biedronia która obecnie jest w opozycji a że jestem zwolennikiem systemu demokratycznego , stąd uznaję wybór większości . W stosunku do poczynań Rządu jestem krytyczny w tym co robi ten rząd źle , powodując zubożenie społeczeństwa , demontując system demokratyczny.

Napisz co dało 500+, ile wzrosła dzietność ,ile nas to kosztuje ,liczą się fakty a nie dobre chęci.W jakich rodzinach jest przyrost dzietności ? rozbiciu na poziom zamożności.Produkcja dzieci w rodzinach patologicznych nie powinna nam przyświecać jako cel. Wykształcenie jest ważne w XXI wieku.

Dodatkowe emerytury , jakie dodatkowe kiedy nam w postaci podatku państwo zabiera pieniądze już raz opodatkowane kiedy oddawaliśmy je do systemu emerytalnego pracując.Oblicz sobie ile rocznie zabiera ci państwo w postaci podatku a ile ci daje ochłapów byś się cieszyła ? W Korei Północnej o wszystkim decyduje ojciec narodu o tym czy masz sobie kupić buty.Niech to państwo przestanie nas okradać tak mówią prawicowi politycy.
Zainteresuj się jak wyglądają kwotowo zwolnienia podatkowe emerytów i rencistów w całej w całej Europie a potem pisz o wielkich osiągnięciach obecnej władzy.

Przejdź się na spotkanie z politykami PiS i spytaj co z aferą SKOK-ów w który zamieszany był Senator z PiS 4 miliardy 900 milionów .

Co z pieniędzmi ? 3 paź 2019 — Proszę państwa za nim środki przekazano z banku Pekao SA z tak ... kwota 179 000 000 € trafiła na rachunek fundacji imienia Lecha Kaczyńskiego. ... Jarosław Kaczyński osobiście angażuje się w to śledztwo .Kwotę 179 milionów euro pomnóż sobie przez obecny kurs
.
Doprowadzenie Geralda Birgfellnera do niekorzystnego rozporządzenia mieniem w postaci wykonania usług o wartości 1,3 mln euro. Taki zarzut wobec prezesa PiS stawiają prawnicy Austriaka w zawiadomieniu do prokuratury. Sprawa związana jest z niedoszłą inwestycją spółki Srebrna.

Wiesz to napisz. Lub się spytaj prominentnych polityków PiS , poproś o wyjaśnienie.

Ostatnio edytowane przez waclaw46 : 19-10-2020 o 14:26.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5923  
Nieprzeczytane 19-10-2020, 15:24
wankabor's Avatar
wankabor wankabor jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: 25-019 Kielce
Posty: 19 308
Domyślnie

Z OSTATNIEJ CHWILI: Kaczyński na kwarantannie!! Miał kontakt z zakażoną osobą

Wiesia Madej Kumoch
Nic mu nie będzie zaraza zarazy nie zniszczy jeszcze napsuje krwi Polaka złego diabli nie wezmą.
Jarek na kwarantannie - jest nadzieja dla Polski?

Marta Kropka
Och, jakże mi nie jest przykro z tego powodu
Lech Słodownik
Wstawiać szampana do lodówki?
,,,,

Czarny humor: Słońce narodu na kwarantannie... W końcu jednoczy naród... fanatycy i przeciwnicy się modlą ... ale każdy o co innego

Ostatnio edytowane przez wankabor : 19-10-2020 o 19:37.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5924  
Nieprzeczytane 19-10-2020, 15:30
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 614
Domyślnie

Pisowscy nieudacznicy i dyletanci, próbują walczyć z epidemią nie tam gdzie trzeba i nie tak jak trzeba. Niszczą gospodarkę i przedsiębiorczość, skazując setki tysięcy Polaków na wegetację i długi. .Nowoczesna wspiera prozdrowotną branżę fitness, z której usług korzystają ponad 3 miliony obywateli i dzięki której utrzymują się polskie rodziny.

Kościoły dalej nietykalne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5925  
Nieprzeczytane 19-10-2020, 16:16
wankabor's Avatar
wankabor wankabor jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: 25-019 Kielce
Posty: 19 308
Domyślnie

Leszek Miller

Nie czuję się bezpiecznie. Uważam, że system ochrony zdrowia jest o milimetr od totalnego krachu. Już teraz brakuje respiratorów. Chciałbym zapytać, gdzie jest wicepremier od bezpieczeństwa? Dzisiaj ludzie nie giną od bomb tylko od koronawirusa.

#Miller
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5926  
Nieprzeczytane 19-10-2020, 16:33
wankabor's Avatar
wankabor wankabor jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: 25-019 Kielce
Posty: 19 308
Domyślnie

Barbara Giertych

skoro CBA działało zgodnie z procedurami to proszę mi wyjaśnić zgodnie z którą procedurą działali funkcjonariusze CBA, którzy robili niedwuznaczne propozycje i zachowywali się w sposób seksistowski w stosunku do mojej córki @GiertychMaria
?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5927  
Nieprzeczytane 19-10-2020, 17:09
wankabor's Avatar
wankabor wankabor jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: 25-019 Kielce
Posty: 19 308
Domyślnie

https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net...86&oe=5FB23EFE
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5928  
Nieprzeczytane 19-10-2020, 18:14
Miran Miran jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Feb 2014
Miasto: Glencoe,IL,USA
Posty: 3 343
Domyślnie

[quote=wankabor

Oto --
Katoliczka --
Bardzo gorliwie --
Wierząca

To
Jest
Pisowska
Posłanka. --[/QUOTE]

Kwintesencja drogocennego regulaminu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5929  
Nieprzeczytane 19-10-2020, 18:52
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 614
Domyślnie

�� Jaka szkoła w trakcie pandemii? - pytania do nowego ministra edukacji.
W konferencji prasowej udział biorą: Krystyna Szumilas
i Katarzyna Lubnauer.
Zapraszamy ��
https://www.facebook.com/PlatformaNe...47316136171789


Miłe Panie Minister Edukacji ma zarządzać ministerstwem tak by edukacja była efektywna , z tego powinien być rozliczany.Głupków nie powinno się awansować na tak wysokie stanowiska ,o tym wszyscy wiemy . Prezydent podpisuje miłe panie to co mu przedstawi Premier i na nic nie ma wpływu. Rozliczcie nowego Ministra Oświaty po jego decyzjach i pamiętajcie poglądy można zmienić liczą się tylko pieniądze.Jako przykłady Matka Teresa muzułmanka i Karol Wojtyła kardynał, zastępca Przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski,

Ostatnio edytowane przez waclaw46 : 19-10-2020 o 19:11.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5930  
Nieprzeczytane 20-10-2020, 11:39
wankabor's Avatar
wankabor wankabor jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: 25-019 Kielce
Posty: 19 308
Domyślnie

Adam Mazguła

Niekompetencja wysadzi PiS w powietrze.

W mojej miejscowości zwolniono wieloletniego prezesa spółki wodociągowej, bo pani przedszkolanka, która zna jakiegoś kacyka z PiS, musiała zająć jego miejsce. W Niemodlinie politolog Ziobry zastąpił wybitnego znawcę rybackiego fachu w Gospodarstwie Rybackim...

Takich przykładów jest tysiące. To jest moc PiS-u. Wysoko opłacana niekompetencja dowartościowuje matołków tej władzy, daje im tak wysokie wynagrodzenia, że nigdy tej niedouczonej grupie parafian nie byłyby dostępne. Ona zrzuca też odpowiedzialność na niższych urzędników, bo niekompetencja jedynie korzysta ze stanowiska, zajmuje je dla profitów i okazywania wierności partii.

Dziś, w czasie pandemii PiS dokonuje zderzenia z rzeczywistością.
Nie da się dać wysokich podwyżek i zatrudnić na stanowiskach lekarzy i pielęgniarek swoich historyków i awansować parafialnych meneli, bo chodzi o leczenie ludzi, a nie o zajmowanie wysokopłatnych stanowisk reprezentacyjnych.

Dlatego niekompetencja wysadza system Kaczyńskiego.
Na nic się zdaje agresja propagandowa, bo ludzie umierają i w obliczu dramatu, durniów oby jak najmniej.

Tymczasem rząd wymyślił budowanie szpitali polowych i to w miejscach kultowych, takich jak Stadion Narodowy. Tym samym sugerują, że nie istnieją wybudowane szpitale i stoją w Polsce, jako nieużytki. Jednak parafianie muszą zobaczyć w TVP, że władza robi wszystko, co się da, aby ratować Polaków. Próbują nawet zaangażować opozycję do odpowiedzialności za sytuację.

Niekompetencja wylewa się jednak ze wszystkich stron organizacji walki z pandemią.
Ministerstwo przekrętów finansowych na pandemii nie potrafi nawet zorganizować przepływu informacji o wolnych miejscach w szpitalach. Sanepid oparty na nierobach Kaczyńskiego, bo tam niewiele było obowiązków, co najwyżej wydawanie decyzji o wysokich karach administracyjnych, teraz dogorywa na zamęczonych pojedynczych fachowcach, których Kaczyński nie zdążył wymienić na swoich nieuków.

W centrach zarządzania kryzysowego pełnią dyżury tacy sami niekompetentni urzędnicy i funkcjonariusze. Nie panują oni nad niczym. Stanowią tylko źródło informacji dla rządzących, a nie koordynacji i podejmowania pilnych decyzji.

Nie ma lekarzy i pielęgniarek, których PiS wyrzucał z kraju. Odrzucał też karetki i sprzęt zakupiony przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, zamykał oddziały szpitalne i szkoły pielęgniarskie. W zamian zatrudniał kapelanów i pilnował przestrzegania klauzuli sumienia.

Gdzie są dzisiaj obrońcy życia z Ordo Iuris, dlaczego razem z kapelanami nie stoją przy łóżkach, ale nie z kropidłem, lecz z basenem i odkażalnikiem.

Dzisiaj, jeśli Polska jeszcze nie upadła na łopatki, to tylko dlatego, że istnieją pojedyncze organizacje, bohaterscy zaangażowani fachowcy, odpowiedzialni lekarze, pielęgniarki, ratownicy medyczni, samorządowcy, których nie zdążył zniszczyć PiS-walec dewastacji i ruiny.

Dziś Polska bałaganem stoi, bo w bałaganie, we mgle niekompetencji najlepiej sprawdza się PiS-burdel złodziejstwa, chamstwa i kłamstwa tej władzy. Oczywiście, w walce o dobro Polaków i ich rodzin.
Tym razem jednak chodzi o nasze zdrowie i życie. Dramat, który się rozgrywa, nie znosi idiotów na żadnych odpowiedzialnych stanowiskach.

Problem polega jednak na tym, że znowu musi zginąć jakaś część naszego społeczeństwa, aby Polacy zauważyli, jak daleko zostali oszukani i jak daleko partia rządząca wspierana przez kler oszukała ich jak nieświadome niczego dzieci.

PiS liczył na tłuste lata dojnej zmiany, okłamywania Polaków i siania między nich podziałów oraz nienawiści. Na budowanie nowej bogatej "łżeelity" "rasy panów". Kaczyński cieszył się z pandemii i traktował ją, jako sprzymierzeńca utrzymywania obywateli w ryzach i wyprowadzania przy tej okazji kolejnych milionów złotych do kieszeni członków PiS-u.
Tymczasem okazało się, że nie da się do końca grać życiem i zdrowiem Polaków w autentycznej pandemii, kiedy potrzeba jest organizować i mobilizować społeczeństwo, a nie tylko oszukiwać.

Dlatego jestem przekonany, że pandemia wysadzi ten rząd niekompetencji PiS w powietrze.

Oby jak najszybciej.

Adam Mazguła
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5931  
Nieprzeczytane 20-10-2020, 11:55
wankabor's Avatar
wankabor wankabor jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: 25-019 Kielce
Posty: 19 308
Domyślnie

Jolanta Urbanska
Sympatycy Szkła Kontaktowego

15ftSfpocm gnuccssoosrdz.ed ˇ
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5932  
Nieprzeczytane 20-10-2020, 12:43
wankabor's Avatar
wankabor wankabor jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: 25-019 Kielce
Posty: 19 308
Domyślnie

  • Jolanta Urbańska - Wiceprzewodnicząca Rady Miasta Częstochowy

    t1S5pfohlnl gsemooeirdzen.d ˇ

    Trzeba przeczytać. Wywiad Aleksandry Pawlickiej
    (...)"Chamstwo i prostactwo. A zwłaszcza skala, jaką osiągnęły w Polsce. Nie spotykam się z takim poziomem chamstwa i prostactwa na Zachodzie, gdzie również żyję. Oczywiście chamów i prostaków nie brakuje nigdzie, ale w Polsce nagle zajęli miejsce na świeczniku i nadają ton(...)– Gdy żyli Geremek, Mazowiecki, Meller czy Bartoszewski, gdy ich głos był obecny w debacie, to miałem wrażenie, że wszystko jest u nas tak, jak gdzie indziej w cywilizowanym świecie. A dziś? Miernoty i karierowicze zmuszają nas do tego, żebyśmy byli tacy jak oni, bo tylko zniżając się do ich poziomu, można próbować prowadzić dialog(...) Człowiek nie może być od godziny 10 do 14 chamem, a potem kulturalnym człowiekiem, nie ma takiej możliwości. Ja nie pluję wyzwiskami, nie nazywam ludzi mających inne niż ja poglądy złodziejami i zdrajcami, nie palę kukły Żyda. Gdy Chruszczow zdjął but w ONZ i walnął nim o trybunę, to się mówiło: sowieckie chamstwo. A teraz mamy polskie chamstwo(...)Podziały są wszędzie. We Francji, Anglii czy w Niemczech. To normalne, rzecz w tym, że sposób wyrażania tych różnic stał się u nas nie do przyjęcia. Ta władza wmawia nam, że wszystkiemu winne są elity i trzeba je wymienić. Tyle że elit nie wymienia się na zamówienie dekretem partii. Owszem, można je zlikwidować, tak jak to robili Stalin i Hitler(...)
    Odbudowa elit to praca na pokolenia. Ciągłość naszych elit została wiele razy przerwana na przestrzeni ostatniego stulecia – nazizm, stalinizm, rok 1968... Tworzenia elit nie da się przyśpieszyć, tak jak nie można szybciej spać. Chciałbym wiedzieć, co o elitach wie pan Kaczyński? Kim jest? (...) W konfrontacji z chamstwem, prostactwem, nienawiścią, tandetą i kłamstwem trudno nie czuć się przegranym. Coraz częściej mam poczucie, że przyszło mi żyć w kraju króla Ubu. Nie chciałbym, żeby Polska stała się bękartem Europy.
    Pozostaje więc pytanie: co robić?
    – „Róbmy swoje”, jak mówił Wojciech Młynarski".
    https://www.newsweek.pl/wojciech-pszoniak-o.../zw36gbp
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5933  
Nieprzeczytane 20-10-2020, 12:47
wankabor's Avatar
wankabor wankabor jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: 25-019 Kielce
Posty: 19 308
Domyślnie

Leszek Miller

2c tuSgposgodonazaso.iretd ˇ

https://www.facebook.com/images/emoj...2/16/1f4cc.pngNa lewicy mamy "bajzel".

Może nawet byłoby to śmieszne, gdyby nie było po prostu smutne...

#Miller

https://www.tygodnikprzeglad.pl/czy-sld-istnieje/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5935  
Nieprzeczytane 20-10-2020, 13:22
wankabor's Avatar
wankabor wankabor jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: 25-019 Kielce
Posty: 19 308
Domyślnie

https://www.youtube.com/watch?v=dlEq...gLVWe0f4TvA_mw
A. Duda gloryfikuje UPA?! Skandal i upokorzenie w Kijowie! Zapomniane ofiary Wołynia! L. Kulińska

Ostatnio edytowane przez wankabor : 20-10-2020 o 13:27.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5936  
Nieprzeczytane 20-10-2020, 13:34
wankabor's Avatar
wankabor wankabor jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: 25-019 Kielce
Posty: 19 308
Domyślnie

https://www.facebook.com/lucjusz.nad...30361546980283
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5937  
Nieprzeczytane 20-10-2020, 13:36
wankabor's Avatar
wankabor wankabor jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: 25-019 Kielce
Posty: 19 308
Domyślnie

https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/122144200_356697905560348_3206948262647461287_n.jp g?_nc_cat=110&_nc_sid=825194&_nc_ohc=OHKNvKPCe1IAX8hWHbP&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=3b590af164991c4ddc50a76d84079302&oe=5FB62741


Maria Jolanta Switlińska
PRAWDZIWE OBLICZE KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO


t2SdpoSn ssngfooduzsr.eed ˇ

Kościół od wieków zaniżał wartość kobiety...Obecnie politycy i kler dążą do ,, ubezwłasnowolnienia"kobiet - nie będą miały prawa decydować, ani współdecydować o antykoncepcji i prokreacji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5938  
Nieprzeczytane 20-10-2020, 13:46
wankabor's Avatar
wankabor wankabor jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: 25-019 Kielce
Posty: 19 308
Domyślnie

https://www.facebook.com/radeksikors...40239893874923
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5939  
Nieprzeczytane 20-10-2020, 13:53
wankabor's Avatar
wankabor wankabor jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: 25-019 Kielce
Posty: 19 308
Domyślnie

Giertych jak Nawalny? Toksykologię zlecono poza Polską
„Dziś uzyskałem informację, że szpital, w którym przebywa Roman Giertych zleci badania toksykologiczne mojego klienta. Decyzja ta związana jest ze znacznym pogorszeniem jego stanu zdrowia od momentu zatrzymania i problemami diagnostycznymi. Nadal nie wiadomo, co mu jest, a wyniki są złe. Jak ustaliłem, badania toksykologiczne najprawdopodobniej zostaną zlecone za granicą, ponieważ w Polsce nie są dostępne wszystkie odczynniki do tego koniecznie”
– przekazał mec. Jakub Wende, obrońca Giertycha.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5940  
Nieprzeczytane 20-10-2020, 16:36
Klara55's Avatar
Klara55 Klara55 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2020
Posty: 741
Domyślnie

Cytat:
Napisał wankabor

Jeżeli tak dobrze jest w Polsce to dlaczego tyle młodych Polaków wyemigrowało do innych krajów?

Podam przykład : mam 2 córki, obie pielęgniarki, starsza już 20 lat pracuje w Niemczech, młodsza 35 lat pracuje w Polsce na 2 etatach ( jako oddziałowa w szpitalu i jako nauczyciel na wydz. pielęgniarskim) Starsza zarabia 3 razy więcej na 1 etacie niż młodsza z wyższym wykształceniem na 2 etatach w Polsce. Zrozumiałaś ?

Starsza kupiła sobie w Niemczech dom , a młodszej ja kupiłam mieszkanie.

Witaj wankabor.

Przepraszam, jak Ciebie uraziłam. Dobrze, rozumiem te sprawy. Moje dzieci też mieszkają i pracują w Niemczech.
Ale powiedz mi co to zmieni? nagadasz się, czy posty powysyłasz, a sprawą będzie dalej taka sama.
Rządził parę lat temu PO i co zrobili dla Polaków?
praktycznie nic, była bieda i jest nadal, teraz nastały
rządy PiS-u trochę ruszyło, może nie dużo, ale pomału się
coś rusza.
" Z pustego to i Salamon nie naleje" skąd mają wziąść pieniądze? Budżet jest pusty.

Pozdrawiam.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Nowe badania nadzieją dla chorych na astmę - komentarze Mar-Basia Ogólny 0 14-04-2017 20:18
Polecamy naszą nową ofertę dla seniora na rok 2016! wigra@wigra.com.pl Turystyczne 0 11-12-2015 15:17
Co się stało z naszą klasą? eFkas Społeczeństwo - wątki archiwalne 1 11-10-2011 01:16
Odwrócony kredyt hipoteczny nadzieją dla baby boomers - komentarze gatelin Ogólny 4 05-11-2008 14:54

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 19:50.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.