menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Zdrowie > Ogólny
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Ogólny Komentarze do artykułów z działu www.zdrowie.senior.pl.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 28-09-2008, 19:55
Jadwiga60 Jadwiga60 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Nov 2007
Miasto: łodzkie
Posty: 23
Domyślnie Sposób na chrapanie - komentarze


Komentarz do artykułu: Sposób na chrapanie
--------------------
A jak nie pomaga spanie na boku , ani na materacu, w telewizji reklamowali cudowny lek na chrapanie , moze to wlasnie to?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 03-10-2008, 14:29
siwa_60 siwa_60 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Posty: 27
Domyślnie

Wiecie.. U nas w domu to ja jestem najgorszym chrapaczem ha..ha.. Aż wstyd się przyznać..Ale zawsze tak miałam, nie to żeby porobiło mi się to w wieku dojrzałym..Mój mąż już się do tego przyzwyczaił i jak mówi wcale nie budzę go w nocy, ale dla mnie to i tak jest irytujące..Zaczęłam chrapać chyba po upadku z konia, kiedy uszkodziłam sobie nos i miałam przeprowadzoną operację laryngologiczną..Jak do tej pory to szczerze mówiąc nie zastanawiałam się nad tym, skąd wzięło się to moje chrapanko ha..ha..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 13-10-2008, 20:17
gratka's Avatar
gratka gratka jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: wioska
Posty: 16 003
Domyślnie

Reklamują w telewizorni środek przeciw chrapaniu, ale nie zwróciłam uwagi, w aptece będą wiedzieć.
__________________
Nie możesz zatrzymać żadnego dnia, ale możesz go nie stracić....
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 13-10-2008, 20:39
~gość: maja59's Avatar
~gość: maja59
 
Posty: n/a
Domyślnie

Mam wrodzone skrzywienie przegrody nosowej i chrapię. Na chrapanie Sprey przeciwko chrapaniu firmy Datong. Wieczorkiem pół godziny przed pójsciem spać po dwa-trzy psik-psik do każdej dziurki od nosa. Śpi się cichutko i dobrze wysypia. Okazuje się, że chrapanie najbardzie męczy chrapiącego. Może się przerodzić w bezdechy. Spróbujcie, ten mój to środek całkowicie ziołowy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 13-10-2008, 20:59
Malwina's Avatar
Malwina Malwina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: okolice Sztumu
Posty: 17 230
Domyślnie

Maju jeśli to naprawdę działa , to dobra wiadomosć....oj męczy chrapiącego bezprzecznie , ale jak męczy towarzysza chrapania?.....Boże.....
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 13-10-2008, 21:31
~gość: maja59's Avatar
~gość: maja59
 
Posty: n/a
Domyślnie

Malwinko spróbuj, preparat ma jeszcze jedną zaletę nie jest drogi i mozna go kupić w każdej aptece bez recepty.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 13-10-2008, 23:50
Jadwiga60 Jadwiga60 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Nov 2007
Miasto: łodzkie
Posty: 23
Domyślnie

a mnie chodzi o lekarstwo na chrapanie, ja sie nie przyzwyczaje do chrapania partnera, prędzej odejdę, pomozcie, jest reklama jakiegos preparatu , moze ktos wypróbował
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Nieprzeczytane 14-10-2008, 09:16
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Jadwiga60
Pytasz o wypróbowanie lekarstwa, minęło dwa tygodnie od zadania go po raz pierwszy. Moim zdaniem nie ma skutecznego lekarstwa dla wszystkich i jednemu pomoże innemu nie. Jaki problem (podobno jest dość tanie) kupić ten reklamowany środek i go wypróbować na mężu.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Nieprzeczytane 14-10-2008, 21:58
~gość: maja59's Avatar
~gość: maja59
 
Posty: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jadwiga60
a mnie chodzi o lekarstwo na chrapanie, ja sie nie przyzwyczaje do chrapania partnera, prędzej odejdę, pomozcie, jest reklama jakiegos preparatu , moze ktos wypróbował
Jest jeszcze jedno lekarstwo przed odejściem od partnera, osobe sypialnie, romatycznie mozna się spotykać w jednej a do snu układać dwóch i partner może chrapać. Odejście to bardzo duża kara za chrapanie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Nieprzeczytane 14-10-2008, 22:10
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

cytat
Jest jeszcze jedno lekarstwo przed odejściem od partnera, osobe sypialnie
Tu jest jeszcze jeden znak zapytania, jeżeli to chrapanie jest podobne do mojej krewnej to potrzebny jest duży dom i sypialnie w jego przeciwnych końcach. Można porównać do młota pneumatycznego.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11  
Nieprzeczytane 14-10-2008, 22:16
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Ja nie chrapię, może dlatego że nigdy nie śpię na wznak, tylko na boku. Na cudze chrapanie trzeba zagwizdać--na 5 minut pomaga. Wypróbowane na wczasach dawno temu. Nie próbowałem rady: przywiązać mocną nić do dużego palucha--jak zachrapie pociągać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Nieprzeczytane 14-10-2008, 22:22
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Są też chrapania jednostajne-to jeszcze można znieść. Ale bywają takie, że słyszysz wiertarkę, piłę spalinową, młot pneumatyczny, kosiarkę, bulgot, świst, charkot. Kolejność jest przypadkowa. Straszne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Nieprzeczytane 14-10-2008, 22:24
~gość: maja59's Avatar
~gość: maja59
 
Posty: n/a
Domyślnie

Można jeszcze stosować stopery do uszu, na prawdę nic nie słychać, stosowałam podróżując na dalekich trasach autobusem w nocy, aby spać i nie słyszeć chrapania, ani autostrady stoper i lulu. Trzeba wybróbować różne możliwości. W każdej aptece jest kilka przeróżnych środków na chrapanie z zatyczkami plastrowymi na nos włącznie, trzeba wszystko sprawdzić coś na pewno pomoże.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Nieprzeczytane 19-10-2008, 18:43
miriam miriam jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Posty: 1
Post

a ja wyczytałam w internecie,że jest zabieg likwidujący chrapanie! Jest to zabieg,który nazywa się Celon/RF.Jest to bardzo dobre rozwiązanie dla chcących się pozbyć chrapania raz na zawsze,bo zabieg jest bardzo skuteczny.Trwa 20minut i polega na nakłówaniu podniebienia przy użyciu elektrody wykorzystującej fale radiowe.Jest ponoc bozbolesny(znieczulenie miejscowe) i można wrócić po nim do domu.jest tylko lekki ból gardła.Jedyny minusem jest cena od 1500 do 2000.Ale będę zbierać i podejmę się temu zabiegowiw końcu do nasze zdrowie!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Nieprzeczytane 19-10-2008, 18:55
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

O ile się nie mylę chyba wczoraj w tetewizorni była jakaś podana nowa metoda leczenia chrapania. Niestety nic więcej nie zapamiętałem.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Nieprzeczytane 19-10-2008, 19:40
~gość: maja59's Avatar
~gość: maja59
 
Posty: n/a
Domyślnie

Tadeusz, jeżeli to możliwe to zorientuj się na której "telewizorni" i w jakich godzinach było coś o chrapaniu. Można by obejrzeć w jakimś archiwum. Dla chrapaczy każda pomoc jest dobra.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Nieprzeczytane 19-10-2008, 19:46
Stanley's Avatar
Stanley Stanley jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Miasto: Morze
Posty: 1 522
Domyślnie

Nie wierzę w cudowne środki dla chrapacza tak samo uważają zaprzyjażnieni ze mną lekarze.Ten zabieg opisany przez Miriam owszem wg laryngologów pomaga ale na krótko ale za to jego opis to czysty horror nakłuwania etc bój się Boga Dziewczyno za co taka kara.Niestety trzeba się do tego przyzwyczaić a najskuteczniejsze są stopery.Ogranicza ilość decybeli też dieta przed snem i żadnego alkoholu.A najlepiej polubić ja chrapię i mnie to nic a nic nie przeszkadza nawet się nie budzę
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Nieprzeczytane 19-10-2008, 19:51
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Domyślnie Najlepiej obudzić chrapiącego

i samemu w tym czasie kiedy chrapacz nie śpi szybciutko zasnąć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Nieprzeczytane 19-10-2008, 20:08
~gość: maja59's Avatar
~gość: maja59
 
Posty: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Basia
i samemu w tym czasie kiedy chrapacz nie śpi szybciutko zasnąć.
To prawda Basiu, obudzić chrapiącego i w tym czasie piorunem zasnąć. Stanley pisze żadnego alkoholu, pytanie ile godzin przed snem????
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Nieprzeczytane 19-10-2008, 20:12
Stanley's Avatar
Stanley Stanley jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Miasto: Morze
Posty: 1 522
Domyślnie

Maju nawet piwa a czas zależy od osobnika wszystko zależy jak długo spala ale tak sądzę ze 19 to koniec i tego jestem pewien sprawdziłem empirycznie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Chrapanie - koniec nocnych koncertów - komentarze 77.79.228.xxx Ogólny 11 04-07-2017 13:17
Chrapanie: oznaka groźnej choroby - komentarze 109.207.48.xxx Ogólny 3 28-04-2016 11:51
Sposoby na chrapanie - komentarze 77.114.149.xxx Ogólny 2 25-03-2013 18:58
Chrapanie a zaburzenia poznawcze - komentarze Edvedi Ogólny 0 23-03-2012 18:23
Chrapanie? Można z nim walczyć - komentarze 77.112.3.xxx Ogólny 0 12-06-2011 00:57

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 18:42.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.