menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Humor, zabawa
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #61  
Nieprzeczytane 02-06-2010, 14:56
Malwina's Avatar
Malwina Malwina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: okolice Sztumu
Posty: 17 230
Domyślnie

hihi..Nika.....Marbelka wraca..to miło....Kawusiu zdecydowanie nie jaskrawości , ale polecałąbym Ci dodatki-ożywiacze, bo cos uciekasz w cień.....Eniu...do Ciebie też ta myśl.....
Byliśmy wczoraj oddac zakupione dla powodzian rzeczy....wiecie co? byłam zawstydzona iliscią darów w cetrum pomocy ..parę siatek pod ścianą magazynu....byłąm pewna, ze wszyscy jak "jeden mąż " w tej tragedii pomogą.....a jednak nie....
Odpowiedź z Cytowaniem
  #62  
Nieprzeczytane 02-06-2010, 15:03
mimoza's Avatar
mimoza mimoza jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Wałbrzych 58-300
Posty: 47 118
Domyślnie

Malwinko, Niko ja bardzo lubię biel i często noszę białe bluzki (mam ich sporo) pomimo,
że też przyciągam plamy, najczęściej z własnej brody podczas jedzenia
Marbellko po powrocie domu odpocznij i naładowana nową energią wracaj do babińca, brakuje Ciebie i mysi.
Paulo, Kawusiu - Cz
Odpowiedź z Cytowaniem
  #63  
Nieprzeczytane 02-06-2010, 15:31
Nika's Avatar
Nika Nika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Małopolska,Kraków
Posty: 36 760
Domyślnie

Zadziwiłaś mnie Malwinko,też byłam pewna,że wobec takiej tragedii ludzie otworzą serca dla innych...przecież tak niewiele trzeba.Wystarczy,żeby każdy w miarę swoich możliwości finansowych coś ofiarował potrzebującym..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #64  
Nieprzeczytane 02-06-2010, 15:46
mimoza's Avatar
mimoza mimoza jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Wałbrzych 58-300
Posty: 47 118
Domyślnie

Niko, Malwinko bardzo dużo ludzi pomaga dokonując wpłat na konta fundacji do tego powołanych, wysyła sms-y, ja też nie zanosiłam rzeczy,
ale w markecie podczas zakupów zostawiłam część w wyznaczony do tego miejscu.
Może inni też tak robią. Ja wierzę w ludzką solidarność, mimo wszystko - Cz

Ostatnio edytowane przez mimoza : 02-06-2010 o 16:11.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #65  
Nieprzeczytane 02-06-2010, 16:07
Ludgarda's Avatar
Ludgarda Ludgarda jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska,Polska
Posty: 2 146
Domyślnie

Ja też wierzę w ludzką solidarność, bez wątpienia
Mój znajomy, który nie tak dawno wrócił z Afryki po zakończeniu tam działalności misyjnej, powiedział: " Polacy jednoczą się i pomagają sobie w nieszczęściu, szkoda, że nie widać tego na co dzień..." I ma rację!

Mimozo a co do białych bluzek...hm, lubię mieć ze dwie, no może trzy takiego koloru, ale zdecydowanie bardziej wolę kolorowe, na przykład: czerwoną, oliwkową, fioletową...w paki, w kropki, w esy floresy...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #66  
Nieprzeczytane 02-06-2010, 17:03
kawusia's Avatar
kawusia kawusia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2010
Miasto: nibylandia,polska
Posty: 5 347
Domyślnie

Jeżeli chodzi o solidarność i pomoc polaków w takich potrzebach jak na powodzian czy na dzieci,to nie można powiedzieć o braku wrażliwości. Jednak najczęściej otwierają serca i portfele ludzie mniej zamożni.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #67  
Nieprzeczytane 02-06-2010, 17:05
Malwina's Avatar
Malwina Malwina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: okolice Sztumu
Posty: 17 230
Domyślnie

Chciałabym, zebyście miałay rację....ale jeśli ogłaszają w mieście akcję zbierania tu i takich artykułów..to aż sie prosi....mysłąłam,z e "góry" tego będą...moze dlatego, ze było napisane, ze oczekują nowych rzeczy, artykułów?......
Odpowiedź z Cytowaniem
  #68  
Nieprzeczytane 02-06-2010, 17:22
kawusia's Avatar
kawusia kawusia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2010
Miasto: nibylandia,polska
Posty: 5 347
Domyślnie

Wiem że nastawiają się na rzeczy nowe z metką i to ludzi denerwuje i słusznie.W Takich przypadkach to jakieś totalne nie porozumienie.
Obecnie okropnie leje deszcz,a jutro Boże Ciało i procesje.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #69  
Nieprzeczytane 02-06-2010, 17:54
Nika's Avatar
Nika Nika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Małopolska,Kraków
Posty: 36 760
Domyślnie

U nas wciąż słonecznie.Byliśmy na targu,piękne polskie truskawki kupiłam po 6zł,właśnie zajadam.Zrobię też owocowe tiramisu z truskawkami.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #70  
Nieprzeczytane 02-06-2010, 18:17
Jadzia_G's Avatar
Jadzia_G Jadzia_G jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: Sosnowiec
Posty: 14 579
Domyślnie

Nikuś - proponowany przez Ciebie kostium z lat .....dawnych fajny, ale czy Ty uważasz że ja wogóle wyjde na plaże .... bo juz całkiem zwątpiłam.
Wszystko byłoby dobrze .... może nawet nie być pogody plażowej... byle tylko nie padało i mozna było poprostu spacerować !!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #71  
Nieprzeczytane 02-06-2010, 18:34
Paula's Avatar
Paula Paula jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2010
Miasto: Pomorskie - P. Gdańsk
Posty: 22 263
Domyślnie truskawki

Cytat:
Napisał nika
U nas wciąż słonecznie.Byliśmy na targu,piękne polskie truskawki kupiłam po 6zł,właśnie zajadam.Zrobię też owocowe tiramisu z truskawkami.

Nika ja również byłam po truskawki na rynku ( 7złkg.) przy okazji wzięłam wnuczkę aby kupić jej z okazji wczorajszego Dnia Dziecka poduszkę Jaśka z wizerunkiem "Hana Montana" to jej idolka, kto ma wnuki w tym wieku to wie kto to jest. Poszewka do poduszki jest fotografią tej dziewczyny. Zrobiliśmy mały rekonesans Pruszcza Gdańskiego oczywiście deszcz nie padał i było dość ładnie. Wnuczka zjadła ulubione lody.
Pozdrawiam.
__________________
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #72  
Nieprzeczytane 02-06-2010, 19:20
Nika's Avatar
Nika Nika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Małopolska,Kraków
Posty: 36 760
Domyślnie

O,matko, nie mam pojęcia,kto to Hana Montana...ale nic dziwnego,wnucząt nie mam!I bardzo wszystkim babciom zazdroszczę..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #73  
Nieprzeczytane 02-06-2010, 19:24
Jadzia_G's Avatar
Jadzia_G Jadzia_G jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: Sosnowiec
Posty: 14 579
Domyślnie

Cytat:
Napisał nika
O,matko, nie mam pojęcia,kto to Hana Montana...ale nic dziwnego,wnucząt nie mam!I bardzo wszystkim babciom zazdroszczę..
Na wszystko przyjdzie czas !!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #74  
Nieprzeczytane 02-06-2010, 19:40
Paula's Avatar
Paula Paula jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2010
Miasto: Pomorskie - P. Gdańsk
Posty: 22 263
Domyślnie Niki to jest wlaśnie Hana Montana

Cytat:
Napisał nika
O,matko, nie mam pojęcia,kto to Hana Montana...ale nic dziwnego,wnucząt nie mam!I bardzo wszystkim babciom zazdroszczę..

Hannah Montana to amerykański sitcom dla młodzieży, należący do kanonu Disney Channel Original Series. Zadebiutował 24 marca 2006 na Disney Channel USA i szybko zdobył popularność, a od 2 grudnia 2006 jest emitowany w polskim Disney Channel, zaś od 6 września 2008 można go w Polsce oglądać w TVP1. Serial opowiada o dziewczynie prowadzącej podwójne życie jako Miley Stewart, przeciętna nastolatka za dnia i Hannah Montana, światowej sławy nastoletnia piosenkarka pop nocą. Jej druga osobowość jest jednak bardzo pilnym sekretem, o którym wie tylko rodzina i najbliżsi przyjaciele.

__________________
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #75  
Nieprzeczytane 02-06-2010, 22:19
Nika's Avatar
Nika Nika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Małopolska,Kraków
Posty: 36 760
Domyślnie

Dzięki, Paulo, za wyjaśnienie.Cóż, każde pokolenie ma swoich idoli...
Wkleiłam kilka nowych fotek z Wenecji, jutro następne.Udało mi się wreszcie zrobić porządek w moich zbiorach.Jutro będą następne.Zapraszam do magicznej Wenecji.Na pewno Marbelka doda coś ciekawego, jak odpocznie po przyjeździe.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #76  
Nieprzeczytane 02-06-2010, 23:09
frida's Avatar
frida frida jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Posty: 7 833
Domyślnie

Dobry wieczór,
dziecior wpada buziaki rozsyła i polata trochę po wątkach i poczyta co w trawie piszczy
Pozdrawiam serdecznie
__________________


Odpowiedź z Cytowaniem
  #77  
Nieprzeczytane 02-06-2010, 23:26
Jadzia P. Jadzia P. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Polska
Posty: 12 324
Domyślnie

Cytat:
Napisał enia60
natomiast podziwiam panie ubrane w czerwień i wszystkie jej odcienie

Eniu ....dlaczego ??
Przez bardzo długi okres czasu, moim najukochańszym ubiorem ( często na jakąś kolacje )...były eleganckie czarne spodnie i czerwona bluzka.... mam ich kilka ...białych i czerwonych...
Zawsze śmiałam się, że jestem troche nietypowa, bo w mojej szafie jest masa spodni i bluzek...a dwie sukienki i zaledwie kilka spódnic których i tak nie nosze...
Mam skrzywienie jeśli chodzi o kolor biały i czerwony ....ale nigdy nie ubrałabym się cała na czerwono lub na biało...tylko w połączeniu z czarnym...
Wczoraj w mieście zwróciłam uwage na super ubraną babeczke w naszym wieku....miała zgrabną czerwoną kurteczke, czarną wąską spódnice, eleganckie czarne buty i w tym samym kolorze torebke.....według mnie suuuper....najchętniej juz bym sobie kupiła taki zestaw ....
Co wcale nie oznacza, ze nie lubię kolorów pastelowych...też mi się bardzo podobają i dobrze się w nich czuje
Odpowiedź z Cytowaniem
  #78  
Nieprzeczytane 02-06-2010, 23:40
enia60's Avatar
enia60 enia60 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Miasto: małopolska
Posty: 19 451
Domyślnie

Jadziu zachęciłaś mnie do zmiany barw w mojej szafie ,masz rację trzeba eksperymentować
Odpowiedź z Cytowaniem
  #79  
Nieprzeczytane 03-06-2010, 07:26
Paula's Avatar
Paula Paula jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2010
Miasto: Pomorskie - P. Gdańsk
Posty: 22 263
Domyślnie

Witam serdecznie babiniec. Dzisiaj Boże Ciało wnuczka sypie kwiatki na procesji ale nie jestem pewna pogody bo słońca nie ma a raczej na deszcz się zanosi.
Życzę przyjemnego i ciepłego Święta i spotkania z rodziną.
__________________
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #80  
Nieprzeczytane 03-06-2010, 07:30
Paula's Avatar
Paula Paula jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2010
Miasto: Pomorskie - P. Gdańsk
Posty: 22 263
Domyślnie

Niki byłam na wątku o Wenecji. Wspaniale się ogląda. Polecam wszystkim.

__________________
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Babskie pogaduchy 39 Nika Humor, zabawa - wątki archiwalne 504 01-06-2010 08:52
Babskie Pogaduchy Cz. 38 Paula Humor, zabawa - wątki archiwalne 504 16-05-2010 13:47
Babskie Pogaduchy Cz. 37 Paula Humor, zabawa - wątki archiwalne 500 04-05-2010 17:00
Babskie pogaduchy cz.36 Nika Humor, zabawa - wątki archiwalne 501 24-04-2010 09:09
Babskie pogaduchy cz.35 Nika Humor, zabawa - wątki archiwalne 502 12-04-2010 11:30

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 22:51.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.