menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Humor, zabawa
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #3301  
Nieprzeczytane 17-05-2024, 22:49
kobra5's Avatar
kobra5 kobra5 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2012
Miasto: Podkarpacie
Posty: 5 668
Domyślnie

Witajcie nocą ...super te wózeczki zakupowe Janinka i Basia mają ..ja pakuję do auta i spoko .Mąż do domu znosi. Pokażę Wam mój świetlny ogród (kwiaty też są i inne dekoracje ale to za dnia obfocę)











Kolorowych snów Pszczółki i Guciu!!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3302  
Nieprzeczytane 18-05-2024, 05:05
basia2002's Avatar
basia2002 basia2002 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2012
Miasto: Wrocław,dolnośląskie
Posty: 105 859
Domyślnie



Witam Pszczółki i Gucia wczesnym rankiem i zapraszam
na poranne śniadanie i kawę.
Wczoraj na dobranoc , Bogusia pożyczyła nam kolorowych snów
z piękną dekoracją świateł na jej ogrodzie.
Cytat:
Pisze Bogusia;- Witajcie nocą ...super te wózeczki zakupowe Janinka i Basia mają ..ja pakuję do auta i spoko .Mąż do domu znosi. Pokażę Wam mój świetlny ogród (kwiaty też są i inne dekoracje ale to za dnia obfocę) Kolorowych snów Pszczółki i Guciu!!
Bogusiu , uwierz mi , że jak byłam młodsza i zdrowsza to zakupy
przywoziłam samochodem i miałam jeszcze na tyle siły , że sama
z samochodu poznosiłam do domu. Teraz po latach jest nieco inaczej
dużo się zmieniło , zdrowie już nie to same, lat przybyło, samochód
sprzedałam i kupiłam sobie wózeczek na zakupy bo w rękach już bym
na tyle nie przyniosła i bardzo się z tego cieszę, że są takie co rusz nowe
wynalazki jak wózeczki zakupowe, a już nawet są wózeczki akumulatorowe.
Bogusiu toż to szok !!!, usypiać w odblaskach tak pięknego kolorowego
oświetlenia lamp solarnych i od samego patrzenia jak się zamknie oczy
to pozostaną jeszcze pod powiekami kolorowe odblaski i sny w zupełności
będą też takie kolorowe jakich nam życzyłaś.
Jestem zachwycona Twoim pomysłem, świetlną dekoracją ogrodu jest
kolorowo i przepięknie wygląda na ogrodzie oświetlenie.
Jestem pod dużym wrażeniem kolorów i obszernego od nich odblasku
po całym ogrodzie. Domyślam się , że to światło jest od lamp solarnych
ponieważ koło mnie w zabudowie Willowej mają takie różne kolorowe
lampy solarne , różnych kształtów w ogrodach i na Tarasach, które
świecą nocą. Twoje oświetlenie w kształcie fontanny i inne są cudowne
i bardzo mi się podobają.
Bogusiu jestem zachwycona jak zawsze Twoim pomysłem.
Pozdrawiam kawkę dla wszystkich zostawiam , miłej soboty.

__________________
Moje obrazy, pochodzą z dostępnych stron w internecie.

Ostatnio edytowane przez basia2002 : 18-05-2024 o 05:27.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3303  
Nieprzeczytane 18-05-2024, 09:12
gracja50's Avatar
gracja50 gracja50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2010
Posty: 648
Gaduła

Dzień dobry w sobotę.Witam wszystkich bardzo serdecznie.
Basiu,bardzo dziękuję za śniadanie i kawę.Na śniadanie zjadłam twarożek ze szczypiorkiem i rzodkiewką z bułką.Garść tabletek łyknełam.Oj ile tego.Przybyły do kompletu przeciwólowe na kolano i na krążenie od rodzinnej.Zestaw kolorystyczny jak się patrzy.Do koloru i wyboru.
Kawę wypiłam rano.Przyzwyczajenie drugą naturą człowieka jak mówi przysłowie i ja nie mogę się odzwyczaić od picia kawy na czczo.Sypanej a jakże.
Kolano boli i mam lęk przed schodzeniem ze schodów.Dobrze że mam windę.Mniej doskwiera mi przy chodzeniu po równym a najmniej to na działce, ha ha.To dopiero tydzień od zdarzenia więc potrzeba trochę czasu by się polepszyło i mam nadzieję że pod koniec czerwca potuptam po dolinkach tatrzańskich.
Bogusiu Ty to masz świąteczno - sylwestrowe iluminacje przez cały rok.Pięknie to wygląda nocą.
Mam na działce kilka małych lampek ale nie wiem czy świecą bo nie bywam tam nocą.
U mnie dziś nieco pochmurno ale czy będzie padać to nie wiem.Oby,bo beczki na deszczówkę puste i przydałoby się porządne nawilżenie ziemi.Wszystko by ożyło.
Zosiu, Tobie życzę miłego świętowania w gronie rodzinnym a wszystkim dużo odpoczynku i zdrowia.

__________________
Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie

Ostatnio edytowane przez gracja50 : 18-05-2024 o 09:56.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3304  
Nieprzeczytane 18-05-2024, 11:04
gynek66's Avatar
gynek66 gynek66 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2014
Miasto: Żernica/Gliwice
Posty: 9 945
Domyślnie Witam Pszczółki

Witam was w słonecznej aurze. fajnie ze mamy kochane słonko. Ciepło jest tego nam potrzeba i roślinom. Dziś gołąbki moja sympatia robi na obiad , wyjem się . Dawno nie jadłem domowej roboty.Nawet warga mi wisi na nie.

Pozdrawiam was miło.
__________________
Eugeniusz. P.. Jak szybko mija czas..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3305  
Nieprzeczytane 18-05-2024, 14:07
kryba's Avatar
kryba kryba jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: Delmenhorst - Niemcy
Posty: 1 468
Domyślnie ༺🌸༻ Dzień Dobry ༺🌸༻

Witam po przerwie wszystkie Pszczółki i Gucie
Wyruszyliśmy dzisiaj rano, aby na drogach uniknąć korków.
Jesteśmy zadowoleni z pobytu nad morzem, mieliśmy ładną, słoneczną pogodę z silnymi porywami wiatru.
W Heiligenhafen widzieliśmy poniszczone budynki i plaże od sztormów, jakie były w sezonie zimowym.
Mieliśmy wynajęte mieszkanie z widokiem na morze, z 4 stron mieszkania był taras, skąd można było
obserwować wschody i zachody słońca.☀️
To był dobry czas tak bardzo nam potrzebny.



Wspaniałego i szczęśliwego weekendu Ci życzę..
Niech na Twej twarzy promienieje uśmiech, a w oczach odbija się radość
z przeżytych miłych chwil..pozdrawiam ☀️
__________________
❤️ Miłość jest pragnieniem, by komuś coś dawać, a nie otrzymywać.❤️/Bertold Brecht/
❤️
Z pozdrowieniami od serca - Krystyna B-S

Odpowiedź z Cytowaniem
  #3306  
Nieprzeczytane 18-05-2024, 14:54
kryba's Avatar
kryba kryba jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: Delmenhorst - Niemcy
Posty: 1 468
Domyślnie 🥀 Życzenia imieninowe dla Zosi 🥀

Kochana ZOSIU - pamiętałam o Tobie w dniu Twoich Imienin,
ale tam nad morzem, gdzie byłam był problem z internetem.

Zosiu przesyłam Tobie spóźnione, lecz szczere życzenia imieninowe.
Życzę Ci, by spełniły się marzenia, które kochasz i śnisz we śnie.
Niech radość Cię otacza, jak promienie słoneczne wokół,
niech życie Tobie wypełnia się pięknem, miłością i spokojem bez końca.
Dużo dobrego zdrowia i nieustajacej energii życiowej oraz wszelkiego dobra.
Wszystkiego najlepszego - STO LAT !!
__________________
❤️ Miłość jest pragnieniem, by komuś coś dawać, a nie otrzymywać.❤️/Bertold Brecht/
❤️
Z pozdrowieniami od serca - Krystyna B-S

Odpowiedź z Cytowaniem
  #3307  
Nieprzeczytane 18-05-2024, 15:51
Janina1403's Avatar
Janina1403 Janina1403 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2012
Miasto: Wrocław,dolnośląskie,Polska
Posty: 5 751
Domyślnie


Dzień dobry. Przyszłam do Was z kawką miło tu się z Wami spotkać. Basiu za śniadanie dziękuję, ładnie opisałaś wózeczek na jakich kółkach kupić. Dzieci mi kupiły taki wózek z torbą termiczną zabezpiecza produkty jak świeci słońce to masło w tej torbie nie zmięknie. Bogusiu moja wnusia mieszka w domku bliźniaku i ma swój ogródek przy domu tam sobie grillują, kupili jakieś ozdobne lampy solarne, ale ich nie widziałam. Bogusiu Twoje są bardzo ładne i mocno świecą, wyraźnie widać zielony trawnik do koła. Dlatego jak życzyłaś miałam sny kolorowe.
Krysia wróciła z nad morza cieszę się , że fajnie wypoczęłaś. Zawsze jak byliśmy nad morzem lubiłam oglądać zachody słońca tylko wspomnienia i zdjęcia zostały. Grażynko dopiero zaczęłaś leczenie to jeszcze czujesz ból do czerwca zapomnisz o chorobie i pojedziesz do Zakopanego. Zosi udanej imprezy i dużo gości. Gieniu smacznych gołąbków na obiadek lepiej będzie smakować jak ktoś ugotuje. U mnie troszkę deszczyk popadał i powietrze świeższe. Miłego dnia. Pozdrawiam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3308  
Nieprzeczytane 18-05-2024, 20:14
kobra5's Avatar
kobra5 kobra5 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2012
Miasto: Podkarpacie
Posty: 5 668
Domyślnie

Basieńko wierzę że potrafiłaś ogarnąć zakupy ,przywieź autem i jeszcze zanieść do domu.Nawet teraz jesteś bardzo zorganizowaną osóbką i podziwiam z całego serca.Tak samo Janinkę że potrafi tak korzystać z netu i aktywnie bierze udział w rodzinnych spotkaniach.Grażynka ma niezły zestaw "cukiereczków" ..mnie zaczynało boleć kolano i wyleczyłam kąpielami siarkowymi na basenach w Solcu .Jeździliśmy całą grupą co miesiąc na 4-5 godz.
Krysiu ten wypoczynek był Wam bardzo potrzebny miło że odpoczęliście .
Gieniu napisz jakie były gołąbki?
Pozdrawiam wszystkich i załączam foty ogrodu w świetle dnia...







A to mieszkanie może dla czwartoludka??

Odpowiedź z Cytowaniem
  #3309  
Nieprzeczytane 18-05-2024, 22:44
gynek66's Avatar
gynek66 gynek66 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2014
Miasto: Żernica/Gliwice
Posty: 9 945
Domyślnie Witam Pszczółki

Gołąbki Bogusiu zrobiła kasza jęczmienna , mielone mięso . Razem pomieszała i liść kapusty . Z tym że najprzód kapustę gotowała cąłą główkę , potem chyba liście obrywała . Tego nie widziałem i zawijała chyba i smażyła jeszcze na patelni . Wyjadłem się , jeszcze bratankowi dała do domu , bo prawie do nas . Przelew mi zrobić na zakup węgla na 6 ton luzem. Będę zapłacono przelewem 7105 zł . Jak by zamówił workowany to bym musiał zapłacić 3100 zł więcej.
Pozdrawiam milo was.

Słonecznej niedzieli życzę wam.
__________________
Eugeniusz. P.. Jak szybko mija czas..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3310  
Nieprzeczytane Wczoraj, 06:14
basia2002's Avatar
basia2002 basia2002 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2012
Miasto: Wrocław,dolnośląskie
Posty: 105 859
Domyślnie




Witam w Niedzielę o poranku i zapraszam na śniadanko
i kawkę. Z rana u mnie padał deszcz obudziły mnie grzmoty i błyskawice. Teraz ucichło
przestało padać , ale dość solidnie popadało bo pozostały kałuże deszczu.
Jak ktoś na niedzielny dzień miał plany w plenerze to niech ze sobą Parasol zabierze. Pozdrawiam kawkę jeszcze cieplutką dla Was zostawiam , miłej szczęśliwej niedzieli.


_



1./ http://www.dobrysennik.pl/energia-dnia
http://www.dobrysennik.pl/tajemnice/medycyna-naturalna
2./ http://www.czary.pl/
3./ http://www.ksiegaimion.com/
__________________
Moje obrazy, pochodzą z dostępnych stron w internecie.

Ostatnio edytowane przez basia2002 : Wczoraj o 06:33.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3311  
Nieprzeczytane Wczoraj, 08:02
gracja50's Avatar
gracja50 gracja50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2010
Posty: 648
Domyślnie

Dzień dobry w niedzielę. Witam wszystkich bardzo serdecznie.
Basiu przysiądę na chwilkę przy stole. Tak smakowicie podane śniadanie że trudno się oprzeć.
Bogusiu Twoje dekoracje i za dnia są urocze.Te małe gliniane kubki to efekt Twojego garncarstwa?
Pewnie przechodzący obok ludzie stoją i podziwiają Twój ogród i te dekoracje?. Te fioletowe rozwary to już Ci kwitną? u mnie dopiero co wyszły z ziemi.
Gienku, ja i myślę że większość gołąbki robi z ryżem ale są i tacy co robią z kaszą albo wege bez mięsa.Najważniejsze że Ci smakowało.
We Wrocławiu była burza i deszcz a u mnie dalej sucho.Trochę się chmurzy,zapowiadają deszcz na popołudnie to może popada w końcu.W Szczecinie wczoraj i dziś jest coroczny kiermasz ogrodniczy, który odbywa się cyklicznie w maju i we wrześniu na pięknych Wałach Chrobrego.Tłumy odwiedzających oraz lokalizacja imprezy nadają jej niepowtarzalny charakter. Planuję przed południem pojechać i może kupię jeszcze jakieś kwiaty.Może dziś będzie mniej kupujących i nie będzie tak tłoczno.Lubię takie miejsca a chodzić muszę, to noga za nogą dam radę.
Dziś Zielone Świątki. To jedno z najstarszych świąt obchodzonych w Polsce. Z tym dniem łączy się wiele, pięknych zwyczajów – m.in. dekorowania domów, bo „na Zielone Świątki umajone wszystkie kątki”. Choć dziś dawny zwyczaj zachował się w tylko głównie na wsiach, gdzie stroi się domy zielenią oraz dekoruje przydrożne kapliczki i krzyże. Dobrze że choć w niewielkim stopniu trwa ten zwyczaj i jest kontynuowany. Ładne to i kolorowe.
Spokojnej i miłej niedzieli życzę wszystkim.

__________________
Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie

Ostatnio edytowane przez gracja50 : Wczoraj o 08:09.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3312  
Nieprzeczytane Wczoraj, 10:00
basia2002's Avatar
basia2002 basia2002 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2012
Miasto: Wrocław,dolnośląskie
Posty: 105 859
Domyślnie




Witam wszystkich świętujących w Zielone świątki
to wyjątkowe święto majenia i przystrajania gałązkami przeważnie wierzbowymi wejścia do domów i w domu w kościołach, Kapliczkach itp.
Dzisiaj jest też Zesłanie Ducha świętego. Uroczystego świętowania.
Grażynko cieszę się , że znalazłaś czas i zechciałaś do mnie przysiąść
na kawkę , poprawy zdrowia Ci życzę i uważaj by nie obciążyć kolana.
Cieszę się , że Krysia wypoczęła zmieniła klimat dostarczyła organizmowi
potrzebnego bardzo cennego jodu.
Miłe pozdrowienia przesyłam Grażynce, Krysi, Bogusi , Gienkowi ,
Zosi , Janince i wszystkim kto nas jeszcze odwiedza.Pogodnego niedzielnego dnia.

__

Bogusiu masz piękny ogród i co roku przybywa w nim ciekawych wystoi, zrobiłaś w pniu drzewa chatkę dla Krasnali i Twój ogród nie dość , że ma piękne kwiaty , oświetlenia , kwietniki to jeszcze stał się bajecznie ciekawy bo rodzą Ci się coraz to nowe pomysły. Wkleiłam Ci kilka obrazków z moich wątków, gdzie są podobne chatki dla Krasnoludków.
Widzę , że Twój mąż jest w stanie wszystko wykonać co zaprojektujesz. Bogusiu masz duży ogród i jest cudowny. Coraz więcej cudownych dekoracji.
Podam Ci link na mój wątek to sobie obejrzysz tam większe są te obrazki .
http://www.klub.senior.pl/humor-zaba...ge2-23411.html



___

__________________
Moje obrazy, pochodzą z dostępnych stron w internecie.

Ostatnio edytowane przez basia2002 : Wczoraj o 10:25.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3313  
Nieprzeczytane Wczoraj, 10:05
gynek66's Avatar
gynek66 gynek66 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2014
Miasto: Żernica/Gliwice
Posty: 9 945
Domyślnie Witam Pszczółki

Witam w słonecznym dniu niedzielnym.Zielone świątki.Dziś u nas ksiądz urządza , mały festyn na zbiórkę kasy na przykrycie nowego kościoła. Cała impreza będzie się odbywać przy starym kościele. Od godz 13,00 do 18,00 godz, Jak przyjdziemy napiszę co i jak było. Stary kościół ma ponad 700 lat to antyk jest bardzo malutki . Mszy odbywają raz tylko w niedzielę po południu . W nim biorą śluby nowożeńcy,z odległych miejsc zamieszkania nawet. Za zgodą księży. Pogoda taka lekko pochmurno , ciepło jest.
Pozdrawiamy was miło.
__________________
Eugeniusz. P.. Jak szybko mija czas..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3314  
Nieprzeczytane Wczoraj, 12:31
kryba's Avatar
kryba kryba jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: Delmenhorst - Niemcy
Posty: 1 468
Domyślnie ༺🌸༻ Dzień Dobry ༺🌸༻

Witam świątecznie wszystkie Pszczółki i Gucie
Moi Drodzy - w moim logo tego portalu jest gołąbek pokoju, jest to symbol miłości i pojednania.
Zyczę nam wszystkim szczególnie w dzisiejsze święto łask darów Ducha Swiętego,
aby napelnił nasze serca i umysły radością i szczęściem, aby nie zabrakło nam poczucia bezpieczeństwa.
______ღ ❤ ღ ______

Posyłam kwiaty /- Adam Asnyk/

Posyłam kwiaty: niech powiedzą one
To, czego usta nie mówią stęsknione,
Co w serca mego zostanie skrytości
Wiecznym oddźwiękiem żalu i miłości.

Posyłam kwiaty: niech kielichy skłonią
I prószą srebrną rosą jak łezkami!
Może uleci z ich najczystszą wonią
Wyraz drżącemi szeptany ustami;
Może go one ze sobą uniosą
I rzucą razem z woniami i rosą.

Szczęśliwe kwiaty! im wolno wyrazić
Wszystkie pragnienia i smutki i trwogi;
Ich wonne słowa nie mogą obrazić
Dziewicy, choć jej upadną pod nogi;
Wzgardą im usta nie odpłacą skromne, —
Najwyżej rzekną: „Słyszałam — zapomnę.”




Miłość, którą masz w sobie jest najwierniejszym Twoim Przyjacielem, nigdy nie pozwól,
by ktoś zakłócił jej spokój.

☀️ Pogodnym, świątecznym nastrojem wszystkich serdecznie pozdrawiam i życzę
niedzieli wypełnionej radością, słońcem i miłością w gronie bliskich ☀️
__________________
❤️ Miłość jest pragnieniem, by komuś coś dawać, a nie otrzymywać.❤️/Bertold Brecht/
❤️
Z pozdrowieniami od serca - Krystyna B-S

Odpowiedź z Cytowaniem
  #3315  
Nieprzeczytane Wczoraj, 14:54
Wodniczka's Avatar
Wodniczka Wodniczka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Miasto: Człuchów
Posty: 13 418
Domyślnie


Witam Pszczółki, Gucia, i wszystkich którzy nas odwiedzą w świąteczną niedziele.


Krysiu odpoczynku było Wam potrzeba, wróciliście zadowoleni i wypoczęci, piękny nam wiersz przypomniałaś Adama Asnyka, dziękuję.
Zrobiło się ciemno, zagrzmiało wiatr się rozszalał, może napędzi nam deszczu, dzisiaj tylko warzywnik został podlany przez córkę. Chyba (lepiej niech teraz pogrzmi, bo osobiście boję się burzy i błyskawic nocą.











U mnie dalej susza, a przydał by się deszcz, tumany piasku , fruwają w powietrzu.
Obiadu dzisiaj nie gotujemy, bo trzeba zjeść po wczorajszej imieninowej imprezie mojej.
Pozostało tylko odgrzać, to co zostało. Już działa kuchenka indukcyjna!!

















Wszystkim nam życzę udanego świątecznego popołudnia w gronie rodzinnym, przyjaciół, znajomych.:
__________________
Zosia

Ostatnio edytowane przez Wodniczka : Wczoraj o 18:47.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3316  
Nieprzeczytane Wczoraj, 15:37
kobra5's Avatar
kobra5 kobra5 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2012
Miasto: Podkarpacie
Posty: 5 668
Domyślnie

Basiu dziękuję za link pooglądaliśmy z mężem i najbardziej spodobał mu się pan z dyni ... w koszuli z opuszczonymi spodniami Tylko nie wiem czy nie za odważnie
Oprócz tego bardzo realistyczny jest prawdziwek ..ciekawe z czego?
U nas obecnie pada ..no i wyręczyło mnie z podlania działki.Zosi deszczu życzę bo potrzebny bardzo.
Grażynko pierwszy raz kupiłam rozwar a ponieważ nie wiem gdzie go wysadzić robi za "drzewka" przy domku skrzata.Nie mam pojęcia czy zimuje czy jest jednoroczny bo na necie sprzeczne info mam.A historia maleńkich garnków taka..wyruszyliśmy w nadrzeczne łęgi po czosnek niedźwiedzi i natrafiliśmy na wysypane i częściowo potłuczone urocze garnki .Od razu pomyślałam że mi się przydadzą a przy okazji posprzątamy . Teraz wiszą jako dekoracja.
Krysiu za przepiękny wiersz dzięki .Tobie też życzę samych najpiękniejszych chwil.Janinka pewnie świętuje w gronie rodzinnym bo dziś nie zajrzała.
Gieniu bawi się na festynie .Miłego popołudnia wszystkim.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3317  
Nieprzeczytane Wczoraj, 17:19
Janina1403's Avatar
Janina1403 Janina1403 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2012
Miasto: Wrocław,dolnośląskie,Polska
Posty: 5 751
Domyślnie


Dzień dobry wszystkim w Niedzielę Zielonych świątek i Zesłanie Ducha Świętego. Basi dziękuję za śniadania i kawę. W naszych sercach i domach posprzątane, ale siły na resztę nie starcza.
Gienio z Przyjaciółką poszedł chociaż do Kościoła, a ja z domu nie wychodziłam co chwilę padało.
Bogusiu kochana nie mam już sił na tyle, gdzie mnie dzieci nie zawiozą to sama nie wyruszam bo i po co. Basia dobrze kiedyś napisała, że wszystko przemija w swoim czasie. Ja się cieszyłam swoją działką i dnia nie było, żebym tam nie pojechała jak przeszłam na emeryturę, a teraz brak na to sił. Mądre to powiedzenie - cieszmy się życiem kochajmy ludzi bo tak szybko odchodzą. Zdaję sobie sprawę z tego, że moje chwile przeminęły, ale umie się wczuć i cieszyć Waszymi pracami i planami. Ostatnio brakuje mi sił tylko więcej poleguję. Bogusiu piękny masz ogród widzę na zdjęciach, a teraz z pnia taki domek z Bajki ładny zrobiliście. Te ciekawe zawieszone garnki też zauważyłam, pomysłowo i ładnie to wygląda. Bajeczny Twój ogród. Grażynka ma też na działce płot z garnkami, dzbankami macie zwoje pomysły i to bardzo ładnie wygląda, rower zdobi jako kwietnik. Nie każdy jest tak utalentowany i trzeba chcieć coś tak zrobić. Maja sąsiadka na działce miała figurkę dużego Krasnala ze spuszczonymi spodniami i wypiętą pupą tuż koło bramki było ciekawie i do śmiechu. Zosia wczoraj miała gości już po imprezie imieninowej przygotowała się na tyle, ze nie gotowała obiadu. Krysiu ładny wiersz i masz rację kwiaty wszystko wyrażą, przekażą tylko trzeba umieć na nie spojrzeć, życzę Ci samych ciekawych spojrzeń na każdy dzień. Dobrze, że jesteś już z nami trochę odpoczęłaś oby nie było żadnych zmartwień. Ja teraz z braku sił najlepiej odpoczywam w swoim domu i nie lubię wyjeżdżać nawet do dzieci niech one teraz nas odwiedzają. Smutny to czas jak siły opuszczają. Dzieci nie pozwalają nam robić zakupy, ale nie pozwalamy, zakupy jeszcze robimy sami chyba, że cięższe zakupy to zwożą jak przyjeżdżają. Nie narzekam bo jak na razie sobie radzimy jeszcze sami. Bogusiu nie mam czasu na nudy mam swoje zainteresowania i cieszę się, że umie obsługiwać komputer, dzięki Basi bo komputer to też duża rozrywka bez niego sobie nie wyobrażam, gazet nie kupuję bo po co na darmo wydawać pieniądze jak wszystkie wiadomości mam z internetu. Basia mnie dużo nauczyła i jestem jej wdzięczna. Moje dzieci nigdy nie mają czasu zabiegane, zapracowane jak się zwrócę, że coś się dzieje z laptopem to mam odpowiedź, że jak przyjadą w niedzielę to zobaczą, albo tłumaczą przez telefon zrób to i to-zresetuj itp, a ja potrzebuje już, ale Basia zawsze ma dla mnie czas jak ją poproszę, wytłumaczy z dokładnością i to ona mnie dużo nauczyła. Podała linki które jak co to mi służą pomocą i sobie radzę. Zdaj ę sobie sprawę z tego, że nie mam już za dużo czasu, a wiedza jest coraz ciekawsza w internecie. Cieszmy się wszyscy ze swojego zdrowia jakie by nie było. Gieniu w każdym wieku jest czas na szacunek do drugiego człowieka, który oczekuje wsparcia i uczucia miłego słowa i Wy sobie je nawzajem dajcie. Masz z kim porozmawiać wyjść gdzie trzeba z domu, a życie w samotności jest smutne. Podjąłeś ważną decyzję i widać Twoje zadowolenie, którym się z nami szczerze dzielisz. Niech się Wam wiedzie. Miłego dnia Pozdrawiam wszystkich.

Ostatnio edytowane przez Janina1403 : Wczoraj o 18:10.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3318  
Nieprzeczytane Dzisiaj, 00:01
gynek66's Avatar
gynek66 gynek66 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2014
Miasto: Żernica/Gliwice
Posty: 9 945
Domyślnie

Dziękuję Janino, Było bardzo miło dzisiaj na festynie, byliśmy tez w kościele . Na cmentarzu znicze zaświecić . Spacerkiem do domu, przyszedł bratanek z żoną i córką na kawę też z festynu. Jeszcze po lodzie dostali bo były w zamrażalce, jeszcze i sąsiad przyszedł porozmawiać, po piwku wypiliśmy. Deszcz padał po południu z 2 godz, .. Pozdrawiam was.
__________________
Eugeniusz. P.. Jak szybko mija czas..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3319  
Nieprzeczytane Dzisiaj, 05:46
kryba's Avatar
kryba kryba jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: Delmenhorst - Niemcy
Posty: 1 468
Domyślnie ༺🌸༻ Dzień Dobry ༺🌸༻

Witam wszystkie Pszczółki i Gucie w Światowym Dniu Pszczół
Dziś jest poniedziałek 20 maja 2024 roku

Imieniny obchodzą: Bernard, Bernardyn, Kolumba oraz Aleksander, Asteriusz, Anastazy, Bromir,
Bronimir, Bronisąd, Dawid, Elfryda, Józefa, Karol, Rymwid, Saturnina, Taleleusz, Teodor, Wiktoria

Święta kościelne: Najświętszej Maryi Panny, Matki Kościoła

Nietypowe święta:
- Światowy Dzień Pszczół
- Europejski Dzień Morza
- Europejski Tydzień Ruchu
- Światowy Dzień Metrologii
- Dzień Badań Klinicznych
- Międzynarodowy Dzień Płynów do Mycia Naczyń

Przysłowie:
„Gdy Bernard grzmi i deszczy, czerwiec z pogodą, a lipiec z wodą”.

Kochane Pszczółki i Gucie czego nam życzyć w dniu naszego święta?

Zatem życzę wszystkim, aby każda buzia była uśmiechnięta,
by każdy dzień był spędzony tutaj sympatycznie i przynosił wiele radości
w często zadyszanym świecie.
>> Miłego świętowania..pozdrawiam.
Wszystkich ziewających i nie tylko zapraszam na poranne party.

__________________
❤️ Miłość jest pragnieniem, by komuś coś dawać, a nie otrzymywać.❤️/Bertold Brecht/
❤️
Z pozdrowieniami od serca - Krystyna B-S

Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
"PSZCZÓŁKI JOLITY"- czyli Miodowo - Pod Dobrą Nadzieją. Część-120-ta. basia2002 Humor, zabawa 966 06-08-2018 18:17
"PSZCZÓŁKI JOLITY"- czyli Miodowo Pod dobrą nadzieją- Część -119 -ta basia2002 Humor, zabawa 999 27-05-2018 10:23
"PSZCZÓŁKI JOLITY"- czyli Miodowo - Pod Dobrą Nadzieją. Część-118-ta. basia2002 Humor, zabawa 1000 27-02-2018 21:27
" PSZCZÓŁKI JOLITY " - czyli Miodowo - Pod Dobrą Nadzieją. Część - 117 basia2002 Humor, zabawa 990 01-12-2017 20:09
PSZCZÓŁKI JOLITY - czyli "MIODOWO POD DOBRĄ NADZIEJĄ" cz. 107 oma Humor, zabawa 996 21-10-2015 00:24

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 07:13.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.