menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Styl życia > Hobby, pasje
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #5941  
Nieprzeczytane 30-04-2010, 21:38
Sanna's Avatar
Sanna Sanna jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Szczecin
Posty: 3 836
Domyślnie

__________________
  #5942  
Nieprzeczytane 01-05-2010, 04:45
Iluzja's Avatar
Iluzja Iluzja jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Francja
Posty: 20 747
Domyślnie

Witajcie... zwyczjem na 1 Maja we Francji, jest ofiarowywanie konwali na szczęcie.

.........

Pięknie sobie poczynacie, ja przestałam!!! Staram się zająć czymś innym, ta niemożność przesyłania tak jak chcę... mnie wykończyła.
Do tego wszystkiego, linki do FotHost... nie działają dzisiaj też, Jasiu, jak nacisnę na twój, też widać tylko białą kartkę!!!
Może przejdzie?
Jasiu, cieszę się że zainteresowałaś się flash... wiedziałam, że to będzie ci się podobać!!! i ma różne możliwości.
Tadziu, koniecznie podawaj nazwę plugina, bo nazwa 8BF, to tylko rodzaj pluginów, a jest ich ogromnie dużo!!!
Może chodzi o FM Tile Toos? Zaglądnęłam do tuto i tam jest ten. I napisz dokładnie co się dzieje.
Miłego dnia życzę...
__________________

Ostatnio edytowane przez Iluzja : 01-05-2010 o 08:23.
  #5943  
Nieprzeczytane 01-05-2010, 08:18
urszula-kol's Avatar
urszula-kol urszula-kol jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2006
Miasto: Wrocław
Posty: 3 067
Domyślnie

Witajcie.
Jasiu świetne śpiewające ptaszki.
Widziałam, że Dziadek Janek dodał nowe lekcje, bardzo ważne. Trzeba będzie to zrobić.

Wczoraj zajęłam się trochę PI, lekcja 35 - mistyczne wycinanie.
__________________
  #5944  
Nieprzeczytane 01-05-2010, 08:30
Iluzja's Avatar
Iluzja Iluzja jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Francja
Posty: 20 747
Domyślnie

Witaj Urszulko, wkleiłam obrazek poprzednio, i jak teraz chciałam wkleić drugi, ten poprzedni nie był widoczny!!!
No to wkleiłam ten nowy w poprzenim poście, a teraz wkleje ten który był w poprzednim poście...

.............

Mam nadzieję, że tym razem nie zniknie!!!

Nic nie robię, tworzę sobie spokojnie obrazki, nic się nie staram poznać, nic nie szukam ani staram zrozumieć. Przerosło mnie!!!
U nas jest pięknie... trzeba korzystać... miłego dnia życzę.
Te da zrobiłam w PSP.
__________________
  #5945  
Nieprzeczytane 01-05-2010, 08:47
urszula-kol's Avatar
urszula-kol urszula-kol jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2006
Miasto: Wrocław
Posty: 3 067
Domyślnie

Irenko witaj. Przepiękny obrazek z konwaliami na szczęście.
Obyśmy wszystkie jeszcze w końcowym etapie życia jeszcze tego szczęścia trochę zaznały.Każda to co dla niej nazywa się szczęściem.
Piszę tak, bo ja bardzo często myślę, że to przecież nieuchronnie zbliża się kres....coraz bliżej i szybciej.

Ale teraz inaczej. Wracam myślami co Irenko mogłaś zrobić nie tak. Może żle założyłaś stronę, bo nawet ten adres co podałaś,u mnie się jakoś dziwnie otwierał.
Zobacz jak mój adres wygląda http://www.urszula_kol.republika.pl

To taki bzdurny adres, bo na próbę i na doświadczenia. Jeszcze nic nie mam oprócz tytułu. Chciałabym coś umieścić z tych plików, które już włożyłam do głównego serwera FTP swojej strony , ale nie wiem jak. Nikt nic nie podpowie, a u Dz.Janka większość ma swoje strony.
__________________
  #5946  
Nieprzeczytane 01-05-2010, 08:56
Basia z Żor Basia z Żor jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Posty: 1 072
Domyślnie

U Dziadka mało kto ma stronkę na republice,możne nawet nikt;nie wiem.Większość ma na bloggerze-na googlu.Na onecie miała kiedyś JPo ale blog zamknięty.Jeśli zapytasz ktoś zawsze pomoże.Jeśli chodzi o bloggera to sama chętnie odpowiem co wiem.

__________________



Ostatnio edytowane przez Basia z Żor : 01-05-2010 o 09:18.
  #5947  
Nieprzeczytane 01-05-2010, 10:23
jaśka 46's Avatar
jaśka 46 jaśka 46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 8 966
Domyślnie

Witajcie Irenko Urszulko Basiu.
Irenko zająć najlepiej się programem i się uczyć, po co od razu stronka na republice, to trzeba czasu a właściwie po co, tak jak pisze Basia że nikt wiele takich stron nie ma, męczysz się nie potrzebnie, poznawajmy rozpoczęte programy PI SwiSH, jeszcze dużo nauki, po co zaraz jakieś stronki, które na razie i tak nie potrzebne, jest tyle możliwości założenia pięknych stron, że lepiej sobie głowy nie zawracać republice nawet nie wiem jak to się pisze o takich stronach.
Więc otwierają się moje obrazki, czemu u Ciebie Irenko nie,przez te stronki, to coś może wykasowałaś.
__________________
  #5948  
Nieprzeczytane 01-05-2010, 10:48
Tadek's Avatar
Tadek Tadek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2009
Miasto: Warmińsko-mazurskie
Posty: 1 459
Domyślnie

  #5949  
Nieprzeczytane 01-05-2010, 11:20
Iluzja's Avatar
Iluzja Iluzja jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Francja
Posty: 20 747
Domyślnie

Witajcie... cieszę się że was wszystkich widzę.
Jak wiecie, Dziadek Janek zaproponował w Plotkarni, otworzenie wątku w którym można by było nauczyć się otwierania Blogów, i najważniejsze, żeby mieć swój adres www tak jak ty Urszulko, i nie tylko ja byłam chętna do nauki, ale nikt nie podjął się prowadzenia takiego wątku. Ja mam blog, ale nie umiem go prowadzić, na razie, nie jestem z stanie, bo nie wiem jak, uzyskać adres www. Mnie jest wszystko jedno gdzie, na wszelki wypadek, otworzyłam sobie konto i przesyłam obrazki...
http://www.archive-host.com/panelv4/index.php

To jest po frncusku, to myślałam, że jakoś dotrę do miejsca, gdzie mogłabym mieć taki adres... ale nie wiem jak.
Skoro, taki adres jest potrzebny do przesyłania obrazków na forum, tak żeby były widoczne... no to... jestem zablokowana.
Zlikwiduję to konto w republice, bo i tak nic nie jestem w stanie zrobić. Oczywiście, będę się uczyła SwiShmax, bo to kiedyś, może za kilka lat... przyda się. Ale, oczywiście, chciało by się pojąć wszystko jak najszybciej... i nie daje się!!!
Więc... prawdziwą przyjemnością, było rysowanie tego jabłka przy pomocy form, i używanie efektów, takich jakie zaplanowałam... bez kłopotu, wprowadzając w życie, technikę opanowaną dzięki niezliczonym tuto w PSP.

............

Jasiu, zaraz spróbuję jescze raz otworzyć, to może dlatego, że ja tak wcześnie zaczynam? Zaraz wam dopiszę, jak było teraz.
Dopisuję... wchodzę do
http://fothost.pl/

ładuję obrazek, normalnie, napisane jest, że ładowanie się powiodło, i w momencie gdzy przełącza się żeby pokazać linki... mam stronę na której napisane jest, że nie może się połaczyć, Error!!!
Tak czasami bywało z Dziadkiem Jankiem, i oczywiście z OdSiebie. jak go zamknęli. Ja tak mam z FotHost... od kilku dni!!! I twój Jasiu, też się nie otwiera, wszystkie inne... tak!
To dlatego wysyłam przez inne.

Basiu, tu mam Bog...
http://swiatiluzji.eklablog.com/
Ale czy to wystarczy, żeby przesłać obrazki zapisane SWF, na Forum do postu, przez html? Tak jak to robi Urszulka?
Wrócę póżniej...
__________________
  #5950  
Nieprzeczytane 01-05-2010, 11:43
Basia z Żor Basia z Żor jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Posty: 1 072
Domyślnie

Konta na republice są dobre ale nie potrzebny od razu jest serwer Ftp czy jak on się nazywa.Pliki można z każdego hostingu przesłać tak jak z Żaby,tinypic,fotosik ....jest tego masa.Ale jak ktoś chce to nie ja nie widzę problemu.Mnie bardziej odpowiada blogger tym bardziej,że większość ma tam blogi to łatwiej o podpowiedzi.A miejsc do zakladania blogów czy stron jest multum w necie.Sama poznałam kilka,czasem pobieżnie czasem głębiej.I jak narazie zostanę w Googlu.Nie mniej życzę wszystkim powodzenia w poznawaniu tematu
__________________


  #5951  
Nieprzeczytane 01-05-2010, 11:52
Basia z Żor Basia z Żor jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Posty: 1 072
Domyślnie

Irenko,źle skopiowałam link do komentarza na Twoim blogu-usuń proszę ten komentarz
__________________


  #5952  
Nieprzeczytane 01-05-2010, 12:03
Basia z Żor Basia z Żor jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Posty: 1 072
Domyślnie

Strasznie nie lubię edycji postów bo gubi się sedno sprawy dlatego pytam Cię Irenko.Czy Ty chcesz przy pomocy bloga uzyskiwać kody na stronki?chyba Cię tylko źle zrozumiałam Poszperałam w stronce gdzie zrobiłaś bloga Irenko.I powiem Ci że to jest chyba portal,podobny do Dziadka Janka.Jeśli by się skusić na prowadzenie go to jest to świetna sprawa.Muszę sobie tam założyć blog dla sprawdzenia moich przypuszczeń.Nie wiem co jest grane -ciągle wyskakuje error,nie mogę założyć bloga.

Link do polskiej stronki,gdzie można sobie zrobić własny portal-jest w nim forum(na którym sami wybieramy tematy,kategorie forum),rodzaj stronki na której można umieścić własne i cytowane artykuły,miejsce na pliki do pobrania przez użytkowników etc.
http://www.vgh.pl/
__________________



Ostatnio edytowane przez Basia z Żor : 01-05-2010 o 12:56.
  #5953  
Nieprzeczytane 01-05-2010, 13:11
Basia z Żor Basia z Żor jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Posty: 1 072
Domyślnie

Irenko,mam blog-zapraszam wszystkich
http://basia54.eklablog.com/
__________________


  #5954  
Nieprzeczytane 01-05-2010, 14:08
urszula-kol's Avatar
urszula-kol urszula-kol jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2006
Miasto: Wrocław
Posty: 3 067
Domyślnie

Widzę, że nikt nie zrozumiał o co chodzi Irence. W którymś poście Irenka zwróciła się do mnie, żebym pomogła w umieszczeniu prac zrobionych w programie Swishmax plików flasha .swf na forum Dz.J po prostu w postach.Wcześniej się zwracała do wszystkich. Dz.Janek dał ogólne wskazówki i kody.
Chciałam pomóc, sama znalazłam rozwiązanie, czego dowód jest w wątku dotyczącym tego programu, gdzie takie obrazki flash umieściłam w poście, a teraz się wszystko odwraca przeciwko mnie.
Irenko przepraszam, ale na ten temat nie będę więcej pisała.
Jasia ci napewno pomoże, bo wie gdzie są możliwości zakładania tyly pięknych stron, to przy jej pomocy dasz radę.
Basiu tu chodzi o flasha .swf, a nie .jpg, .png, które można przesyłać hostingami które wymieniasz.

Jedno jest pewne, popieram Irenkę, że chce poznawać coś nowego, tym bardziej gdy wiedza "leży na tacy u Dziadka Janka".
__________________
  #5955  
Nieprzeczytane 01-05-2010, 14:29
Tadek's Avatar
Tadek Tadek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2009
Miasto: Warmińsko-mazurskie
Posty: 1 459
Domyślnie

Witam i pozdrawiam.

wg.podglądu http://lornagraph.com/anastasiapages...tanastasia.htm
Mam problem z otwarciem filtrów-plików 8bf.Czemu?
  #5956  
Nieprzeczytane 01-05-2010, 15:02
Basia z Żor Basia z Żor jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Posty: 1 072
Domyślnie

Ależ Urszulko,jeśli chodzi o mnie to ja nie mam nic do nikogo-wynika z tego jak już pisałam wyżej że nie zrozumiałam Irenki.Trochę zawile piszecie i stąd niezrozumienie.Urszulko napisz Irence jak umieszczać bo ja nie nie umiem tego programu.
__________________


  #5957  
Nieprzeczytane 01-05-2010, 16:24
jaśka 46's Avatar
jaśka 46 jaśka 46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 8 966
Domyślnie

Zrobiłam tuto D. Janka, jak się więcej nauczę o tym flash i będę pewniejsza,to
zacznę temat,będzie dobrze poczekajmy, inaczej wszystko się nam pomiesza, ważne że chcemy pomagać.
http://www.swfcabin.com/open/1272719164
Błąd zrobiłam w pisaniu w tuto, chyba z wrażenia że mi się coś udaje.
__________________
  #5958  
Nieprzeczytane 01-05-2010, 16:48
jaśka 46's Avatar
jaśka 46 jaśka 46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 8 966
Domyślnie

Flash to zupełnie co innego, jak inne strony czy blogi, nie trzeba znać programu, tego co się uczymy, trzeba znać pliki, gdzie je umieszczać, takie pliki jak SWF i inne trzeba wiedzieć gdzie je dodawać, robi się je w również programie do slajdów, takie pokazy zapisujemy SWF i HTML i na takie strony dajemy.
Na razie mamy HTML.
Po za tym sama za mało umiem.
Moje pokazy są zapisywane SWF, nie mam takiej strony i nie mogę umieszczać pokazów, jedynie wtedy gdy zapiszę HTML,
i taki mieć program by taka możliwość była zapisania.
__________________
  #5959  
Nieprzeczytane 01-05-2010, 17:17
jaśka 46's Avatar
jaśka 46 jaśka 46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 8 966
Domyślnie

Trochę śpiewu ptaszka, zrobiłam w programie SwiShmax,
w samym programie jak dodam muzykę, czy ptaszka to już od razu odtwarza.
Obrazki z animacją zrobione w innym programie są widoczne w oknie programu SwiShmax, z animacją tj migające,
dla mnie to nowość.
http://www.swfcabin.com/open/1272723361
__________________
  #5960  
Nieprzeczytane 01-05-2010, 21:24
Tadek's Avatar
Tadek Tadek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2009
Miasto: Warmińsko-mazurskie
Posty: 1 459
Domyślnie


wg.podglądu http://www.elisabethswelt.de/Tutorials/lucy/lucy.htm
Zamknięty Temat

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Nasza pasja...MALOWANIE komputerowe. Iluzja Hobby, pasje 822 22-04-2024 04:40
...Nasza Grafika - obrazki...cz. 27... tar-ninka Hobby, pasje 17976 18-12-2020 18:41
... Nasza grafika - obrazki ...cz. 19 tar-ninka Hobby, pasje 512 28-11-2009 22:04
. . . Nasza grafika - obrazki . . . cz. 16 . . . tar-ninka Hobby, pasje 504 12-09-2009 07:57
.. Nasza grafika - obrazki . . . cz. 14. tar-ninka Hobby, pasje 505 26-06-2009 17:35

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 13:54.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.