menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > REGIONALNE > mazowieckie > Warszawa
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 09-04-2020, 09:04
Simma Simma jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: May 2019
Miasto: Lublin
Posty: 487
Domyślnie Niedrogie meble kuchenne


Doradzicie gdzie w Warszawie mogę dostać niedrogie meble kuchenne?
__________________
tak to jest
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 16-04-2020, 08:30
Baisa's Avatar
Baisa Baisa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2015
Posty: 882
Domyślnie

Jeśli zależy Ci tutaj na cenie, lepiej jest zorientować się w firmach, które oferują meble gotowe a nie meble na wymiar. Meble na wymiar są dość drogie Meble gotowe kupisz o wiele wiele taniej.

Zerknij sobie tutaj:
https://meblearkadius.pl/produkty/meble-kuchenne/

W sklepie jest spory wybór dobrej klasy mebli kuchennych.

Jakiś czas temu kupowałam tam meble dla siebie.Zdecydowałam sie na prosty komplet mebli w kolorze jasnego drewna. Jak na razie jestem zadowolona
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 20-07-2020, 12:44
wesolysenior wesolysenior jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 274
Domyślnie

Jeżeli potrzebujesz fachowej pomocy przy wyborze mebli kuchennych, to kliknij tutaj. Dowiesz się stąd, czym kierować się przy wyborze tego typu mebli oraz gdzie szukać korzystnych ofert. Tych akurat nie brakuje, dlatego czasem można poczuć się lekko zagubionym.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 29-08-2020, 10:54
marilou28's Avatar
marilou28 marilou28 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Miasto: Warszawa
Posty: 4
Domyślnie

W Warszawie jest sporo sklepów z meblami pod wymiar tylko musisz dobrze poszukać. Niedawno robiłem remont i w oko wpadły mi meble tej firmy - http://verlekuchen.com/kolekcja/cascada/ Kolekcja cascada świetnie nada się do sporych, otwartych wnętrz, np. w salonie połączonym z kuchnią. Takie kuchnie matowe są teraz całkiem mode. Możesz sobie zerknąć w wolnym czasie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 23-10-2020, 23:33
tessie.johns's Avatar
tessie.johns tessie.johns jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Oct 2020
Miasto: Warszawa
Posty: 4
Domyślnie

Wydaje mi się, że warto zerknąć na te nowoczesne kuchnie - https://kuchniewarszawa.com.pl/ Na stronie można znaleźć mnóstwo ciekawych projektów. Największa zaleta oglądania mebli na takiej stronie jest taka, że określoną kompozycję z łatwością można odwzorować u siebie w domu. Poza tym nie musimy się obawiać, że coś nie będzie pasować.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 09-01-2021, 15:20
finezyjna finezyjna jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 166
Domyślnie

Myślę, że teraz kiedy mamy tak wiele sklepów, to nietrudni jest znaleźć korzystne oferty dotyczące mebli czy innych rzeczy. Ja przykładowo też odkryłam sklep Gastromania, która ma kompleksowe wyposażenie do tego typu miejsc. Spodobały mi się marki degrenne xy sztućce, które mają nowoczesny kształt.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 19-01-2021, 17:10
polka025 polka025 jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Miasto: Międzychód
Posty: 107
Domyślnie

Ja tam na meblach, ani na wykończeniu tego wnętrza oszczędzać nie zamierzam. Prawda jest taka, że będę się wybierała na dodatkowe zakupy, to na pewno cena nie będzie grała roli. Może jeszcze spróbuję dać coś takiego fajnego na ściany. Taka ściana z cegły to chyba coś, nie uważacie? Ja mam takie wrażenie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Nieprzeczytane 13-05-2021, 14:18
kasandra kasandra jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 60
Domyślnie

Też myślę o zmianie mebli w kuchni przy okazji remontu. No właśnie, już od jakiegoś czasu szykuję się do tego. Tylko chciałabym to zrealizować w tani sposób. Szukam jakichś sposobów i ciągle staram się czytać na ten temat. W ten sposób znalazłam materiał, z którego sporo się dowiedziałam. Chciałabym wam go także zarekomendować, jeżeli aktualnie szykujecie się do takiego remontu. Dopowiem jeszcze, że zainteresowani znajdą go w tym https://www.provident.pl/blog/sposob...ont-mieszkania miejscu w internecie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Nieprzeczytane 26-05-2021, 17:27
zuzia.gola zuzia.gola jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Miasto: kielce
Posty: 240
Domyślnie

Niedrogie meble moim rodzicom udało się zamówić do kuchni tutaj https://onemarket.pl/ jakiś czas temu. Są zadowoleni z jakości i ceny, ja jak remont będę miała niedługo też to zamierzam kupić w tym samym sklepie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Meble kuchenne skąd kowdan Kuchnia, kulinaria 11 08-03-2022 14:59
Meble kuchenne wycena dorian Dom, wnętrza, ogród 4 27-05-2021 18:06
Niedrogie buty do biegania Baisa Profilaktyka i zdrowy styl życia 1 25-06-2019 12:42

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 16:43.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.