menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Społeczeństwo
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Społeczeństwo Sprawy społeczne wielkie i całkiem małe. Religia, dyskryminacja, działalność charytatywna, problemy społeczne - nie tylko seniorów. UWAGA - bez polityki.

Zobacz wyniki ankiety: Kim jestem / kim się czuję
Jestem Ateistą 78 32.23%
Jestem watpiącym Katolikiem 41 16.94%
Jestem Świadkiem Jehowy 3 1.24%
Jestem wierzący ale nie praktykujący 42 17.36%
Wciąż poszukuję tej właściwej religii 12 4.96%
Jestem Katolikiem (rzymskim) 48 19.83%
Buddyzm 6 2.48%
Inne wyznania 12 4.96%
Głosujących: 242. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #6581  
Nieprzeczytane 05-05-2018, 18:00
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Cytat:
Napisał lublinianka55
Wiesz co Pluto? Jeszcze tak do konca nie wiem dlaczego..., ale cos czuje, ze z Ciebie fajny gostek i juz Cie lubie.

Ja Cię TEŻ i wiem dlaczego
A na 100% za to żeś lublinianka
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6582  
Nieprzeczytane 05-05-2018, 18:03
lublinianka55 lublinianka55 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Miasto: Lublin, Polska
Posty: 809
Domyślnie

Cytat:
Napisał Frat
Lublinianko miła,
w sprawach jasnowidzenia to ja zwykle Jackowskiego polecam.
A marzycielstwo, to i owszem, byle nie w marksistowskim stylu.


Fracie, to jasnowidzenie bylo a propos tego, cos mi tu kiedys o mnie pisal i padales przede mna na kolana ..., hehehe, ale dajmy juz temu spokoj.
Co do marzen zas, hhhmmm..., czyz nie jestesmy tak z natury poligamistami ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6583  
Nieprzeczytane 05-05-2018, 18:06
lublinianka55 lublinianka55 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Miasto: Lublin, Polska
Posty: 809
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
Ja Cię TEŻ i wiem dlaczego
A na 100% za to żeś lublinianka

Pluto, no wez przestan..., bo juz sie zaczerwienilam i nie wiem, co dalej ze soba mam zrobic ...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6584  
Nieprzeczytane 05-05-2018, 18:11
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Cytat:
Napisał Frat
A myślałeś, że Lord Voldemort?

Napisałem wyraźnie w języku obowiązującym na tym forum skąd pochodzi cytat.

A dla poprawienia jasności w temacie – Manifest Komunistyczny jest wspólnym dziełem Marksa i Engelsa.



Fracie!
Nie wiem czy to właściwe stwierdzenie jeśli idzie o język.
Wacek - coś zapewne zauważył - posługuje się jedynie dla siebie zrozumiałym językiem i dlatego jest szczęśliwy.

Z tego właśnie powodu "szaleje po Europie...." jak co? Pamiętasz?
No! Może nie całkiem po Europie, ale w tym przedziale to na sto%
O tym, że kiedyś był marxista to nawet wspominać nie ma co.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6585  
Nieprzeczytane 05-05-2018, 18:13
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Cytat:
Napisał lublinianka55
Pluto, no wez przestan..., bo juz sie zaczerwienilam i nie wiem, co dalej ze soba mam zrobic ...

Rób wszystko co Ci sprawia radość o poranku i bądź bezpruderyjna.
W końcu mamy wiek i kto nam co zrobi.. Nawet w tercecie z Fratem
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6586  
Nieprzeczytane 05-05-2018, 18:31
lublinianka55 lublinianka55 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Miasto: Lublin, Polska
Posty: 809
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
Rób wszystko co Ci sprawia radość o poranku i bądź bezpruderyjna.
W końcu mamy wiek i kto nam co zrobi.. Nawet w tercecie z Fratem


Pluto, no ja wiem, jak dobrze wstac, skoro swit ... ))
Zas odnosnie tercetu, moze powiem tak: Im wiecej, tym weselej ...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6587  
Nieprzeczytane 05-05-2018, 18:53
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Cytat:
Napisał lublinianka55
Pluto, no ja wiem, jak dobrze wstac, skoro swit ... ))
Zas odnosnie tercetu, moze powiem tak: Im wiecej, tym weselej ...

Ale tylko co potrójne ....NAJLEPSZE.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6588  
Nieprzeczytane 05-05-2018, 18:56
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 618
Domyślnie

Cytat:
Frat napisał -A myślałeś, że Lord Voldemort? Napisałem wyraźnie w języku obowiązującym na tym forum skąd pochodzi cytat.
A dla poprawienia jasności w temacie – Manifest Komunistyczny jest wspólnym dziełem Marksa i Engelsa.
Wyrwane z kontekstu by udowodnić tezę # 6573 przeczytaj sobie jeszcze raz i zastanów się nad swoim sformułowaniem swojego analizując całość tekstu .
http://www.filozofia.uw.edu.pl/skfm/...s-engels01.pdf str 10-14.

Ostatnio edytowane przez waclaw46 : 05-05-2018 o 20:27.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6589  
Nieprzeczytane 05-05-2018, 20:26
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 618
Domyślnie

Cytat:
Pluto napisał -.Fracie! Nie wiem czy to właściwe stwierdzenie jeśli idzie o język.Wacek - coś zapewne zauważył - posługuje się jedynie dla siebie zrozumiałym językiem i dlatego jest zczęśliwy. Z tego właśnie powodu "szaleje po Europie...." jak co? Pamiętasz?No! Może nie całkiem po Europie, ale w tym przedziale to na sto% O tym, że kiedyś był marxista to nawet wspominać nie ma co.
Jak zwykle ble , ble , ble , odniesienia do osoby zamiast do treści .Ale menażeria mnie zawsze bawi .Nie ze wszystkim co napisał Tymoteusz Kochan się zgadzam , ale sami zobaczcie post. Szanujcie się seniorzy jak nawet coś piszecie pod swoim awatarem .Nie wszyscy seniorzy to prymitywy i durnie.

Tymoteusz Kochan: [...] W jednym możemy jednak przyznać rację rządowym ideologom. Idee Karola Marksa naprawdę są śmiercionośne - tyle, że dla wyzyskiwaczy, dla ciemnogrodu, dla piewców kapitalistycznej moralności i dla obrońców cudowności wolnego rynku. Idee Marksa to śmierć dla porządku społecznego, który karmi się rozwarstwieniem, biedą, uciskiem i nieprawdą oraz narzucaniem fałszywej ideologii. Lektura dzieł Karola Marksa przynosi nie tylko rozmaite wyjaśnienia, ale każe nam także walczyć z niesprawiedliwościami, nierównościami i domagać się lepszego świata.

Ci, którzy obecny świat uważają za świat doskonały i dobry, a broniąc go stają po stronie dolara i krzyża z pewnością znajdą się po drugiej stronie barykady i będą z Marksem walczyć.

W odróżnieniu od polskich mikroideologów elity europejskie dobrze jednak wiedzą, że z Karolem Marksem nie da się już wygrać. Jego idee są zbyt silne, a problemy kapitalizmu i tocząca kapitalizm choroba zbyt wyraźna. Jego teoria w zasadniczej części po prostu dowiodła swej słuszności, zadając przy tym kłam tezie o wiecznym trwaniu kapitalizmu, czy o zgodzie panującej pomiędzy kapitalistami i robotnikami. Nie jest też przypadkiem to, że będący organem kapitalistycznej Unii Europejskiej Jean-Claude Juncker sam występuje dziś w obronie Karola Marksa i podnosi hasła wzywające do budowy Europy "bardziej socjalnej". Wynika to z usprawiedliwionego lęku. Współczesny, zachodni kapitalizm drży w posadach i jest świadom kruchości swojej egzystencji, a także rosnącego społecznego oporu i tego, że wariant Marksa i alternatywa "socjalizm albo barbarzyństwo" może stać się rzeczywistym wyborem, przed którym przyjdzie nam niedługo stanąć. Kapitał drży przed Marksem, a jednak jednocześnie próbuje go też spacyfikować i zniszczyć zasadniczą treść i zawartość jego teoretycznego dorobku.

Walka z Marksem nie jest jednak wcale walką z samym Karolem Marksem, lecz - jakby określił to sam Marks - walką z określonymi ideami i polityką, którą Karol Marks symbolizuje. Za Marksem nie kryje się człowiek, który żył, pracował i umarł w XIX wieku, a po drodze cierpiał jeszcze biedę i dotykały go polityczne prześladowania. Za Marksem stoi jego ogromny dorobek i rzeczywiste idee, które zasiał on w naszej świadomości, niszcząc poczucie samozadowolenia zwolenników kapitalizmu i obrońców kapliberalnego świata. Marks - ten największy filozoficzny demaskator - tworzył w oparciu o własne idee, które wciąż pozostają dla panującego systemu niebezpieczne i które słusznie budzą też pierwotny wręcz lęk wśród wszystkich strażników kapitalistycznego więzienia.Oto one: [...]#lewica #socjalizm #socjalizmteraz
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6590  
Nieprzeczytane 05-05-2018, 21:05
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

[quote=waclaw46][size="3"]
Cytat:
Jak zwykle ble , ble , ble , odniesienia do osoby zamiast do treści .
Wacek uoj Wacek!!! A zaklinałeś się że nie będziesz podglądał zbereźniku jeden.

Cytat:
Walka z Marksem nie jest jednak wcale walką z samym Karolem Marksem, lecz - jakby określił to sam Marks - walką z określonymi ideami i polityką, którą Karol Marks symbolizuje.

tez tak mówię. Walka z Wackiem nie jest
walką z wackiem, a z bzdetem co własnoręcznie wydala. I zaprzaństwem które sobą reprezentuje. Albo nawet symbolizuje.
Cytat:
Za Marksem nie kryje się człowiek, który żył, pracował i umarł w XIX wieku,
też sądzę że za Wackiem nie kryje się człowiek. W każdym razie nie homo sapiens, bo Wacek sapiens nie plecie byle czego co znajdzie w śmietniku.
Cytat:
a po drodze cierpiał jeszcze biedę i dotykały go polityczne prześladowania. Za Marksem stoi jego ogromny dorobek i rzeczywiste idee, które zasiał on w naszej świadomości, niszcząc poczucie samozadowolenia zwolenników kapitalizmu i obrońców kapliberalnego świata. Marks - ten największy filozoficzny demaskator - tworzył w oparciu o własne idee, które wciąż pozostają dla panującego systemu niebezpieczne i które słusznie budzą też pierwotny wręcz lęk wśród wszystkich strażników kapitalistycznego więzienia.
Widzisz Fracie, żem prawdę głosił, iż Wacek jest MARKSISTA z długim stażem i stąd mu na ateizm się rzuciło, choć religijnie na komunizm się przechrzcił.
Amen!

Wacek!!!! Nie podglądaj. To nie konfesjonał.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6591  
Nieprzeczytane 05-05-2018, 21:54
Frat's Avatar
Frat Frat jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2013
Miasto: nad Wisłą
Posty: 3 000
Domyślnie

Cytat:
Napisał waclaw46
Wyrwane z kontekstu by udowodnić tezę # 6573 przeczytaj sobie jeszcze raz i zastanów się nad swoim sformułowaniem swojego analizując całość tekstu .
http://www.filozofia.uw.edu.pl/skfm/...s-engels01.pdf str 10-14.
Na pewno z tekstu, niekoniecznie z kontekstu. Delektowanie się całością pozostawiam marksistom.
No i cieszę się, że wiesz już, kto i gdzie to napisał.



__________________
Dyskusja to sposób sprzeciwiania się, który umacnia innych w ich błędach.
Ambrose Bierce
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6592  
Nieprzeczytane 05-05-2018, 23:49
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 618
Domyślnie

Pluto masz wolnego słuchacza Frata dalej sobie podyskutujcie odmieniając moje imię przez przypadki.Temat cię przerasta ,brak ci wiedzy w temacie i zaczynasz pisać nie na temat ,to szkoda mi dla ciebie mojego czasu. Wracaj do swojej twórczości jak w tym poście : Rób wszystko co Ci sprawia radość o poranku i bądź bezpruderyjna.
W końcu mamy wiek i kto nam co zrobi.. Nawet w tercecie z Fratem
Bawcie się dobrze intelektualnych wzlotów pozdrawiam .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6593  
Nieprzeczytane 06-05-2018, 09:10
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 618
Domyślnie

Niedziela zmiana tematu , dzisiaj na naszym forum wykład Szkło material przyszłości wykład na Uniwersytecie Otwartym AGH .https://pt.slideshare.net/uniwersyte...xt_slideshow=1

Tych co nauka nuży nasz dobry znajomy z emiratów Arabskich Paweł Gołdych , obecnie mieszka w Tajlandii , jego eskapada tajskimi kolejami. 13 GODZIN W TAJSKIM POCIĄGU! Z Bangkoku do Chiang Mai. https://www.youtube.com/watch?v=V6LP_tQbQBg

Patronite.Twórzmy razem! Obejmij mnie patronatem . HejHej ,jestem Kaja . Nie gościła jeszcze ze swoimi pracami na Ateista ,teraz możecie ocenić czy warta wsparcia https://www.youtube.com/watch?v=yZ5djXj9yxQ
https://www.youtube.com/watch?v=I6gFRo7GrIw

Termin: każda niedziela, start o godzinie 18:00 . Ateizm to cotygodniowy program na żywo, w którym dyskutujemy z widzami. Zapraszam w imieniu Leszka Nowaka seniorki/seniorów do dyskusji o swojej wierze .
https://www.youtube.com/watch?v=pNAGsaSKLhsStacja Promujemy pozytywny ateizm. Jesteśmy za rozdziałem Kościoła od państwa, religii od rządu. Wspieramy ateistów zlęknionych, słabych, dyskryminowanych. A przede wszystkim: Zapraszamy do rozmowy osoby wierzące w boga/bogów, zjawiska nadprzyrodzone oraz paranormalne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6594  
Nieprzeczytane 06-05-2018, 12:15
Frat's Avatar
Frat Frat jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2013
Miasto: nad Wisłą
Posty: 3 000
Domyślnie

Cytat:
Napisał waclaw46
Bawcie się dobrze intelektualnych wzlotów pozdrawiam .
Wzloty najpewniej ucieszą się i pozdrowienia odwzajemnią, choć w nielotnej przyziemności może to nie zostać zauważone.


__________________
Dyskusja to sposób sprzeciwiania się, który umacnia innych w ich błędach.
Ambrose Bierce
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6595  
Nieprzeczytane 06-05-2018, 13:15
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Cytat:
Napisał Frat
Wzloty najpewniej ucieszą się i pozdrowienia odwzajemnią, choć w nielotnej przyziemności może to nie zostać zauważone.



Fracie!
Wacek zaklinał się na wszystkie ateistyczne bóstwa tego ziemskiego padołu, że nie będzie podglądał i podsłuchiwał, a jednak na zew tercetu jaki się objawił ateistyczne zmysły Wacka prysły i silna wola zwyciężyła.

Widać wyobraźnia sięgnęła Bangkoku i okolic.
Może to Twoje wyimki z Marxa tyczące wolnego sexu bez formalności tak nań podziałały.
Co nie byłoby nawet dziwne, albowiem we wcześniejszych objawieniach preparował "wykłady" w tematach sexu w różnistych konfiguracjach. Także wiekowych.
Na wzór gentelmanów, co wdzięki jednej Zuzanny podziwiali
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6596  
Nieprzeczytane 06-05-2018, 14:50
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 019
Domyślnie

Kompletnie nie rozumiem lewactwa, co i nie dziwota zresztą.
Stanowisko polskich Żydów;

Cytat:
Forum Zydow Polskich


@ForumFZP

200 lat od urodzin Karola Marksa.
Jak ten wnuk ortodoksyjnych rabinów stworzył podstawy ludobójstwa i zniszczenia na skalę nieznaną dotąd ludzkości?
Dlaczego jego teorie sprowadziły piękną ideę "tikkun olam" do głodu, tortur i zagłady milionów?

Cytat:
Nauczyłem się bardzo wiele dzięki marksizmowi, czego nie waham się przyznać. Różnica polega na tym, że ja rzeczywiście wprowadziłem w życie to wszystko, o czym ci kramarze i gryzipiórki nieśmiało napomykali.
Cały narodowy socjalizm na tym się opiera"
- to wyznanie führer III Rzeszy poczynił wobec Hermanna Rauschninga, autora głośnej książki "Hitler mówi"

https://www.wprost.pl/38481/Bolszewik-Hitler

Takie artykuły były w czasach, gdy nie byliśmy w Unii.
A teraz, gdy czytam te pochwalne pienia nad człowiekiem
którego oblicze komuna nosiła na plakatach,
to wiem
że ten twór- Unia- musi się rozlecieć.
Szkoda, bo wygodnie się podróżuje, ale jak mus, to mus.
Dewianci czczą Marksa a jest to jest to tożsame z oddawaniem czci Hitlerowi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6597  
Nieprzeczytane 06-05-2018, 15:10
Frat's Avatar
Frat Frat jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2013
Miasto: nad Wisłą
Posty: 3 000
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
Fracie!
Może to Twoje wyimki z Marxa tyczące wolnego sexu bez formalności tak nań podziałały.
Co nie byłoby nawet dziwne, albowiem we wcześniejszych objawieniach preparował "wykłady" w tematach sexu w różnistych konfiguracjach. Także wiekowych.
Na wzór gentelmanów, co wdzięki jednej Zuzanny podziwiali
No popatrz,
jak przypomniała nam Lublinianka – poligamia w ludzkiej naturze drzemie i coraz to gdzieś łeb wystawia.
Mogłoby więc się wydawać, że taki markso-engelsizm w wydaniu poligamicznym bardziej admiratorom Manifestu się spodoba.
A tu masz... protest, wydziwianie, szukanie dziury w całym, jakbym to ja marksistom ich własne teorie w głowy wciskał.

Może to przez to, że światła koncepcja wspólności żon nie wyjaśniała zagadnienia wspólności dzieci...

Ech, zdecydowanie bardziej od duetu Marks & Engels wolę duet Marks & Spencer.


__________________
Dyskusja to sposób sprzeciwiania się, który umacnia innych w ich błędach.
Ambrose Bierce
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6598  
Nieprzeczytane 06-05-2018, 15:16
Frat's Avatar
Frat Frat jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2013
Miasto: nad Wisłą
Posty: 3 000
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
A teraz, gdy czytam te pochwalne pienia nad człowiekiem
którego oblicze komuna nosiła na plakatach,
to wiem
że ten twór- Unia- musi się rozlecieć.
Szkoda, bo wygodnie się podróżuje, ale jak mus, to mus.
Dewianci czczą Marksa a jest to jest to tożsame z oddawaniem czci Hitlerowi.
...bo poprawność polityczna uzyskała zdolność dynamicznej ekspansji i rozszerza się tak samo jak wszechświat po wielkim wybuchu.
Pochłonęła już marksizm, a co wchłonie w kolejnym kroku to dopiero zobaczymy, bo nie chciałbym być prorokiem...
__________________
Dyskusja to sposób sprzeciwiania się, który umacnia innych w ich błędach.
Ambrose Bierce
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6599  
Nieprzeczytane 06-05-2018, 15:52
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

[quote=Frat][
Cytat:
FONT=Verdana]No popatrz, [/font]
jak przypomniała nam Lublinianka – poligamia w ludzkiej naturze drzemie i coraz to gdzieś łeb wystawia.
Takie mormony na przykład, albo muslimy... wierzą w BOGA i w wielożeństwach żyją. I żaden Marx z Engelsem co ich ateizm w nic- jak Wacka -nie użądlił do szczęścia potrzebny nie jest.
Te muslimy to wręcz ateistyczne wzorce wydumały w męskich odmianach, bo wystarczy im rzec do ślubnej "Idź precz szatanie!!!" x 3 I po ptokach.
A Lublinianka jedynie towarzyskim tetatetem nas kusi..
Cytat:
Mogłoby więc się wydawać, że taki markso-engelsizm w wydaniu poligamicznym bardziej admiratorom Manifestu się spodoba.
Fracie! Jedynie absolutny ateizm Wacka jest w stanie powiązać marksizm-leninizm i engelsizm z sexwycieczkami jego idola do rozpustnego Bangkoku.
Cytat:
A tu masz... protest, wydziwianie, szukanie dziury w całym, jakbym to ja marksistom ich własne teorie w głowy wciskał.
Fracie!
Się nie zdziw jak Wacek zacznie wmawiać Ci ciążę na plecach bo wynalazł w wszechświatowym śmietniku "wykład" prof.dra schabilitowanego przez Yale, albo inny Stanford nazwiskiem Kuppelweiser i udowodni wszem i wobec , że dasz radę powić ateistę i wykarmić własną piersią.
Cytat:
]Może to przez to, że światła koncepcja wspólności żon nie wyjaśniała zagadnienia wspólności dzieci...
Jak nie -jak tak!
Przecie słowo boże i marksizmoleninizm wspólnie głosza, że ..wszystkie dzieci są NASZE.
Nawet Wacek był w prehistorii zanim został ateistem rozrywkowym.

Cytat:
Ech, zdecydowanie bardziej od duetu Marks & Engels wolę duet Marks & Spencer.
Słusznie! Ciesz się póki możesz wolnością wyboru, bo nigdy nic z marxistami nie wiadomo... na papierze pisali, że chcieli dobrze, a wyszło niespecjalnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6600  
Nieprzeczytane 06-05-2018, 21:08
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 019
Domyślnie

Może pismo obrazkowe?

Gabinet Lenina

https://pbs.twimg.com/media/DciJ_HeXkAA5XVS.jpg

Gabinet Stalina

https://pbs.twimg.com/media/DciKAISWAAEcuHO.jpg


Następny bandyta;

https://pbs.twimg.com/media/DciLTF5WkAAg20O.jpg

I jeszcze raz; lewacka Unia obchodząca urodziny patrona morderców,
padnie z hukiem.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 11:08.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.