menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Humor, zabawa
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #2661  
Nieprzeczytane 13-08-2010, 18:19
dziewiątka's Avatar
dziewiątka dziewiątka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Włoszczowa
Posty: 24 347
Domyślnie

Cytat:
Napisał kawusia
Dziewiąteczko moje przetwory i wszystko co było na parterze zostało wywiezione na śmietnik.
Muł z pomieszczeń parterowych wyrzucony łopatą póżniej mycie i dezynfekcja. Jeszcze garaż i ogród zniszczone. Pozdrawiam.
p.s. Spadam do tragicznego reala.

Patrząc na to co pokazują w telewizji nie wyobrażam sobie jak to można przeżyć ...i jeszcze mieć siłę to sprzątać,
..ogromnie podziwiam tych ludzi a szczególnie ich pozytywne myślenie, że musi być lepiej i trzeba dalej żyć, że nie załamują się;
...i myślę sobie: czasem człowiek robi problem i załamuje się z drobnych niepowodzeń...a co dopiero taka tragedia !
Mówią "palec boży" - tylko za co i dlaczego najczęściej dotyka tych niewinnych ??...
czemu nie ostrzeże tych co się trochę np. "zagalopowali " ??.... (koniec, bo wkroczę na niebezpieczną ścieżkę...to nie ten wątek )
Kawusiu, trzymaj się...jeśli w czymkolwiek można Ci pomóc mów ....
POZDRAWIAM....
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2662  
Nieprzeczytane 13-08-2010, 18:23
maluna's Avatar
maluna maluna jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: Wielkopolska
Posty: 30 882
Domyślnie Kawusiu

Jeżeli można Ci jakoś pomóc, napisz na priv
__________________
Małgosia


http://www.klub.senior.pl/moje/maluna/blog/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2663  
Nieprzeczytane 13-08-2010, 19:32
Paula's Avatar
Paula Paula jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2010
Miasto: Pomorskie - P. Gdańsk
Posty: 22 263
Domyślnie

Życzę miłego wieczoru pomimo smutnej atmosfery związanej z powodzią na Śląsku. Właśnie oglądam wiadomości.
Pozdrawiam.
__________________
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2664  
Nieprzeczytane 13-08-2010, 23:24
Nika's Avatar
Nika Nika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Małopolska,Kraków
Posty: 36 760
Domyślnie Nocną porą witam

właśnie wróciłam z sabaciku u naszej Sabuni.Spotkałyśmy się we trzy-ja,Sabcia i Bietka.Spędziłyśmy uroczy wieczór.Ploteczki,winko i oglądanie fotek-moich z seniorkowego rajdu/prywatnych/ oraz mnóstwo zdjęć z podróży Bietki po Włoszech/czego tam nie było-Florencja,Mediolan,Neapol,jezioro Como, Sorrento etc/-wszystkie trzy wielkie miłośniczki podróży,więc przyjemność była ogromna.Dwie fotki.Reszta na privie.Dziewczyny przesyłają pogaduszkom ogromne buziaki
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2665  
Nieprzeczytane 13-08-2010, 23:27
Nika's Avatar
Nika Nika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Małopolska,Kraków
Posty: 36 760
Domyślnie

Niestety,pozostałe muszę zmniejszyć.Dobrej nocy wszystkim.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2666  
Nieprzeczytane 13-08-2010, 23:31
eledand's Avatar
eledand eledand jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: opolszczyzna
Posty: 22 932
Uśmiech

Cimojta sie ciplutko....
__________________
http://ewefew.blogspot.com/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2667  
Nieprzeczytane 14-08-2010, 07:29
enia60's Avatar
enia60 enia60 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Miasto: małopolska
Posty: 19 452
Domyślnie witam Pogaduszki dla kochających spacer i wodę trasa

przygotowana
miłego dnia życzę ,czekam na zdjęcia Nikusiu z wczorajszego spotkania
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2668  
Nieprzeczytane 14-08-2010, 07:35
Paula's Avatar
Paula Paula jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2010
Miasto: Pomorskie - P. Gdańsk
Posty: 22 263
Domyślnie

Witam babiniec. Nika pięknie wyglądasz i wiem, że nie tylko na zdjęciu ale również w rzeczywistości, gdyż spotkałam ciebie w realu. Połączenie bieli z czernią lub grafitem (patrząc na zdjęcie) wygląda na tobie efektownie i elegancko. Jednym słowem twarzowo a niebieskie dodatki dodały sympatyczny akcent.
__________________
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2669  
Nieprzeczytane 14-08-2010, 08:43
Jadzia P. Jadzia P. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Polska
Posty: 12 324
Domyślnie

Witam pogaduszki o poranku
Czeka mnie dziś bardzo aktywny dzień....cały dzień mam wnuczka pod opieką....a przy nim o tym by posiedziedzieć mowy nie ma
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2670  
Nieprzeczytane 14-08-2010, 09:42
Paula's Avatar
Paula Paula jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2010
Miasto: Pomorskie - P. Gdańsk
Posty: 22 263
Domyślnie

jp50 wnuczek (a) to oczko w głowie a mieć ich pod opieką to nie lada wyczyn. Nie raz trzeba zniżyć się do ich poziomu aby zrozumieć ich dziecięcą mentalność układając domki z klocków i nie tylko. Znam to od podszewki bo kiedy urodziła się wnuczka odtąd jestem z nią na co dzień i świadkiem jej dorastania. Mieszkamy w jednym domu dlatego bycie z nią to naturalne. Dzisiaj to już mała panienka a po wakacjach pójdzie do trzeciej klasy podstawowej. Minęły bezpowrotnie czasy kiedy odbierałam ją z przedszkola bo akurat rodzice nie mogli. Lubi do mnie przychodzić a nawet odrabiać lekcje a najbardziej ze mną spać i udaje jej się to od czasu do czasu.


__________________
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2671  
Nieprzeczytane 14-08-2010, 10:02
Nika's Avatar
Nika Nika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Małopolska,Kraków
Posty: 36 760
Domyślnie Miłe moje!

wpadam tylko na chwilkę,bo przywieźliśmy z targu sporo pomidorów i ogóreczków do przetworzenia.Ja będę robić przecier pomidorowy, mąż kisi ogórce dla córci.
Upał,duchota.
Paulo, duża pannica z ?Twojej wnusi!Jak dorośnie ,zawróci niejednemu w głowie błękitnym oczkiem i złocistymi włoskami.
Turkusowe koraliki i kolczyki to upominki od moich forumowych koleżanek,toteż mam do nich wielki sentyment.Okrutny upał był wczoraj,toteż fryzura mi nieco oklapła, a buzia rozgrzana..trudno było makijaż zrobić...najważniejsze,że wspaniale spędziłam czas z pogaduszkami.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2672  
Nieprzeczytane 14-08-2010, 10:08
BarbarkaM's Avatar
BarbarkaM BarbarkaM jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Nov 2007
Miasto: Włoszczowa,Polska
Posty: 141
Uśmiech dla JP50

Witaj.....Ja też jestem z centralnej Polski/woj.łódzkie-Radomsko/ale mieszkam w woj.świętokrzyskim od ponad 25 lat.Pozdrawiam.....
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2673  
Nieprzeczytane 14-08-2010, 10:42
maluna's Avatar
maluna maluna jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: Wielkopolska
Posty: 30 882
Domyślnie

Witam miłe Pogaduszki, zapraszam na drugą kawkę z ciastem

__________________
Małgosia


http://www.klub.senior.pl/moje/maluna/blog/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2674  
Nieprzeczytane 14-08-2010, 12:07
fezóJ's Avatar
fezóJ fezóJ jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: Kraków 31-416
Posty: 579
Domyślnie Witam pięknie

Kto nie ma pomysłu co dzisiaj ugotować przesyłam borowiki na pyszny sosik lub co tylko można z grzybków zrobić.
fezóJ

SMACZNEGO
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2675  
Nieprzeczytane 14-08-2010, 12:17
Paula's Avatar
Paula Paula jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2010
Miasto: Pomorskie - P. Gdańsk
Posty: 22 263
Domyślnie

Zachęcająca propozycja fezój rzeczywiście mieć takie świeżutkie borowiki to tylko podziękować i gotować co też czynię. Na szczęście wirtualnie dla każdej z nas wystarczy.



Uploaded with ImageShack.us
__________________
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2676  
Nieprzeczytane 14-08-2010, 13:27
Regina_108's Avatar
Regina_108 Regina_108 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2010
Miasto: Szczecin
Posty: 6 296
Domyślnie

Witam,pogaduszki!Niko,świetnie wyglądasz,Paulo,śliczna wnusia,moja też już panna,ma 16 lat i niedługo się z nią zobaczę.Kawusiu,bardzo współczuję,ale pisz i trzymaj się.Jeśli mogę pomóc to napisz.Pozdrawiam wszystkich.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2677  
Nieprzeczytane 14-08-2010, 19:26
Malwina's Avatar
Malwina Malwina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: okolice Sztumu
Posty: 17 230
Domyślnie

Nikuś ..pięknie, twoje kolory....ślicznie, Jadziu ja od wczoraj "rosnę" razem z moją 4.5 miesięczną Zosią od rana do nocy w ramionach, przy jedzeniu na spacerkach....wsplpracujemy na lini młodsza wnusia , starsza.....gadamy z córcią w wolnych chwilach(wolnych prawie brak..hihi)..jutro jeszce plus goście.....kochani do wolnego.....
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2678  
Nieprzeczytane 14-08-2010, 20:00
Paula's Avatar
Paula Paula jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2010
Miasto: Pomorskie - P. Gdańsk
Posty: 22 263
Domyślnie

Malwinka także szczęśliwa babcia mogąca tulić do siebie wnuczki to małe i to większe. Jesteśmy jeszcze młode babcie z wnuczętami i chyba przechodzimy w życiu jeden z lepszych jego okresów. Jak inaczej nazwać czas kiedy mając na ręku maleństwo albo ciut większe to tak jakby było wczoraj tuląc własne dziecko. Wszystkim babciom życzę pozytywnego podejścia do czasu, który nieuchronnie ucieka ale on wszystkim ucieka bez wyjątku prawda?


__________________
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2679  
Nieprzeczytane 14-08-2010, 21:29
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Witam wszystkich, przychodze "na gaszenie swiec". mamy troche zametu w domciu, pakowanie synowej, wnusia, ktorzy wracaja do Paryza po prawie rocznym pobycie u nas. Jak czegos zapomna, zobaczymy sie za parenascie dni. Wczoraj mimo wszystko udalo nam sie skoczyc na miedzynarodowe targi artyzanalne w Puerto Banus "Artesania", ktore odbywaja sie corocznie. W tym roku sa duzo "ubozsze" bowiem rzemioslo tradycyjne wypiera tandeta "made in China". Wrrrr!!!





Nieliczne rzemiosla opieraja sie jak moga "chinszczyznie" ...np wyroby marokanskie sa ciagle robione w Maroku i jak zwykle ciesza sie duzym powodzeniem.

Atrakcyjne stoisko marokanskie, gdzie sama znalazlam pare rzeczy super interesujacych.





Wiecej zdjec wstawie na watku o Andaluzji.

Cmoki dla wszystkich i zycze dobrej nocki.

Kawusiu, czytalam - bardzo mi smutno, ze Ciebie spotkala taka tragedia. Jezeli moge byc w czyms pomocna napisz na PW.
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2680  
Nieprzeczytane 14-08-2010, 22:32
zabka's Avatar
zabka zabka jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Jan 2010
Miasto: polska
Posty: 344
Domyślnie

Cytat:
Napisał nika
właśnie wróciłam z sabaciku u naszej Sabuni.Spotkałyśmy się we trzy-ja,Sabcia i Bietka.Spędziłyśmy uroczy wieczór.Ploteczki,winko i oglądanie fotek-moich z seniorkowego rajdu/prywatnych/ oraz mnóstwo zdjęć z podróży Bietki po Włoszech/czego tam nie było-Florencja,Mediolan,Neapol,jezioro Como, Sorrento etc/-wszystkie trzy wielkie miłośniczki podróży,więc przyjemność była ogromna.Dwie fotki.Reszta na privie.Dziewczyny przesyłają pogaduszkom ogromne buziaki
pozdrawiam ,jaka ladna kobieta.pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Babskie pogaduchy 39 Nika Humor, zabawa - wątki archiwalne 504 01-06-2010 08:52
Babskie Pogaduchy Cz. 38 Paula Humor, zabawa - wątki archiwalne 504 16-05-2010 13:47
Babskie Pogaduchy Cz. 37 Paula Humor, zabawa - wątki archiwalne 500 04-05-2010 17:00
Babskie pogaduchy cz.36 Nika Humor, zabawa - wątki archiwalne 501 24-04-2010 09:09
Babskie pogaduchy cz.35 Nika Humor, zabawa - wątki archiwalne 502 12-04-2010 11:30

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 07:05.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.