menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #5041  
Nieprzeczytane 26-09-2022, 13:17
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 561
Domyślnie

Cytat:
Napisał ariadna
Spółki energetyczne (Rząd) podwyższył marżę o 7000% a teraz będzie wyprowadzał kozę, ciekawa jestem efektów

Co z tego, że kozę wyprowadzi jak bobki zostaną. A one do sprzątania nie są rychliwe
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5042  
Nieprzeczytane 26-09-2022, 14:59
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 602
Domyślnie

Informacja CBOS CBOS News 31/2022

Państwo wobec katastrofy ekologicznej na Odrze


Działania organów państwa polskiego wobec katastrofy ekologicznej na Odrze są odbierane na ogół krytycznie. Źle ocenia je niemal dwie trzecie Polaków (63%), w tym prawie dwie piąte (37%) wyraża tę opinię w sposób kategoryczny. Przeciwnego zdania jest niespełna co czwarty ankietowany (23%).

Na oceny badanych w tej kwestii istotnie wpływa stosunek do rządu. Jego zwolennicy przeważnie pozytywnie odnoszą się do działań organów państwa wobec zanieczyszczenia Odry, choć – co warto podkreślić – niemała ich część, bo blisko jedna trzecia, wyraża przeciwną opinię. Niemal jednomyślni w tej sprawie są przeciwnicy rządu, którzy w ogromnej większości wystawiają oceny negatywne. Taką opinię podziela też przeważająca część obojętnych wobec gabinetu Mateusza Morawieckiego.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5043  
Nieprzeczytane 26-09-2022, 15:22
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 602
Domyślnie

PiS - 34,1 proc., KO - 26,4 proc., Polska 2050 - 11,9 proc., Lewica - 9,2 proc., Konfederacja - 6 proc., PSL-Koalicja Polska - 5 proc. - na takie poparcie w wyborach do Sejmu mogłyby liczyć ugrupowania polityczne, wynika z najnowszego sondażu United Surveys dla wp.pl.

Gdyby wybory parlamentarne odbywały się w minioną niedzielę, do lokali wyborczych udałoby się 54,3 proc. ankietowanych (przy czym 47 proc. zdecydowanie tak, a 7,3 proc. raczej tak). Zdecydowanie w głosowaniu nie wzięłoby udziału 21,4 proc. ankietowanych, a 20,3 proc. raczej nie. To łącznie 41,7 proc. Pozostali - 4 proc. - to niezdecydowani *- wynika z sondażu United Surveys dla Wirtualnej Polski, opublikowanego w poniedziałek.

Na dzisiaj to co widzę , żadna z partii politycznych nie zasługuje na poparcie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5044  
Nieprzeczytane 26-09-2022, 15:31
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Czyli oboje będziemy w domu w dzień wyborów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5045  
Nieprzeczytane 27-09-2022, 13:50
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 602
Domyślnie

KGP#03 - Tuskobsesja, czyli kupa strachu w prawicowych pampersach
https://www.youtube.com/watch?v=4PzGh6LOQGc


15 389 wyświetleń 26 wrz 2022 3 odcinek stronniczego przeglądu patoprawicowych mediów pisanych. Będzie dużo o Tusku, marzeniach Prezesa, fantazjach Pietrzaka i chrześcijańskich lękach. Bawcie się dobrze!

Prosimy Cię o wsparcie Sekielski Brothers Studio

Możemy się wspólnie z naszej głupoty pośmiać , też z tego co dziennikarze o preferencjach prawicowych wypisują w swoich gazetach .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5046  
Nieprzeczytane 28-09-2022, 15:32
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 602
Domyślnie

Sasin i bolszewicki podatek od nadmiarowych zysków
https://www.youtube.com/watch?v=EcnzSpsMsXU


Sławomir Mentzen
226 tys. subskrybentów


Na prawicy nie ma jednomyślności , co sądzi partia KORWIN ? Dla czego nie powie prawdy Mentzen ? Czy to nie temat zastępczy byśmy się zagadali. ???
A sprawy prawne ? przecież prawo nie działa wstecz.
Wysokie marże w firmach paliwowych ? przecież wszystkie są zarządzane przez ludzi z PiS ? o co tu chodzi ?


Za Gomułki był domiar ? jednak socjalizm mamy w krwi .
QUO VADIS POLSKO
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5047  
Nieprzeczytane 28-09-2022, 16:17
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 602
Domyślnie

Nie będzie obniżki stawki VAT na węgiel - przyznała w rozmowie z Polsat News Anna Moskwa, minister klimatu i środowiska.
Stawki VAT na węgiel obecnie jest to 23 proc
[b][b]

Cena węgla 3000 zł Brutto w tym Podatek VAT 690 zł.
Cena węgla 4000 zł Brutto w tym Podatek VAT 920 zł.

Czy na wysokich cenach tony węgla nie korzysta budżet państwa ? MAJĄC ŚRODKI NA WSZELKIEGO RODZAJU TARCZE ? Pomyśl ?
Czy wysokie ceny i płacone potem podatki nie mają wpływu na WZROST PKB ? Pomyśl ?

Ostatnio edytowane przez waclaw46 : 28-09-2022 o 16:24.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5048  
Nieprzeczytane 28-09-2022, 16:52
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 602
Domyślnie

📣 Nieruchomość przynosząca dochód!
👉 Kup apartamenty w kompleksie hotelowym 5* ORBI City, położonym w Batumi, przy pierwszej linii brzegowej, 50 metrów od morza i zyskaj nawet 15% rocznie.
👉 Apartamenty w ORBI CITY od największego dewelopera ORBI GROUP to najlepsza okazja inwestycyjna dla stabilnego dochodu. W swoich apartamentach możesz mieszkać i wypoczywać, a także wynajmować je samodzielnie lub z pomocą spółki zarządzającej ORBI GROUP.
Apartamenty sprzedawane są w pełni umeblowane z wyposażeniem w sprzęt RTV oraz AGD. Z każdego pokoju roztacza się wspaniały panoramiczny widok na morze i góry.
👉 Orbi City zdobyło tytuł wizytówki Batumi i jest bardzo popularne wśród odwiedzających miasto gości. Większość turystów wybiera kompleks Orbi City, średnie roczne obłożenie hotelu wynosi ponad 40%, a w sezonie sięga ponad 80%.
👉 ORBI CITY to koncepcja miasta w mieście, która łączy w sobie trzy 55-piętrowe drapacze chmur i okazałą infrastrukturę o powierzchni 200 000 m2.


Seniorze masz wysoką emeryturę , odłożone oszczędności bo ciężko pracowałeś , dzieci na stanowiskach w spółkach skarbu państwa lub na stanowiskach decyzyjnych w rządzie , jest w mediach internetowych dla ciebie propozycja .
Pamiętaj , ilość lokali ograniczona.


Nie jest to reklama inwestycyjna , kupując , to ty sam decydujesz o przyszłych zyskach czy stratach.

https://scontent.fktw5-1.fna.fbcdn.n...cA&oe=6339794D
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5049  
Nieprzeczytane 28-09-2022, 16:58
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Akurat ograniczona.
Inwestycja ryzykowna jak wszyscy diabli.
Gruzja.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5050  
Nieprzeczytane 29-09-2022, 14:26
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 602
Domyślnie

Cytat:
Akurat ograniczona.
Inwestycja ryzykowna jak wszyscy diabli.
Gruzja.
Wszystko zależy od tego ile za metr jaka jest inflacja i jaka jest przewidywana w okresie 3 ,5 letnim , stopy procentowe ,rynek nieruchomości , sądownictwo , system prawny umożliwiający wyprowadzenie zainwestowanej waluty itd.. Zgadzam się z tobą że duże ryzyko ale ryzyka należy uwzględnić w wycenie.
Sama widzisz że decyzje inwestycyjne muszą się opierać o rachunek ekonomiczny i sama chciała byś wiedzieć ile na inwestycji zarobisz i taką byś chciała przeczytać opinię podpisaną przez sporządzającego.

Nowa rządowa tarcza ma zapewnić Polakom gwarantowaną cenę prądu. Wystarczy zmieścić się w limicie zużycia 2000 kWh rocznie

Znowu zabawmy się w matematyczną analizę by dowiedzieć się jakie nie powinniśmy przekraczać zużycie prądu w godzinie.

1 KW = 1000 W /watów/ W watach mamy tabliczki znamionowe sprzętu AGD
Rok ma 265 dni

2 000 000 : 265 = 7 547,17 Watów dziennie

Dzień ma 24 godziny

7 547,17 : 24 = 314,46 Watów na godzinę.

Taka tarcza równa się w godzinie trzem 100 watowym żarówkom


Lodówka pracuje na okrągło , żelazko , piekarnik , komputer , mikrofalówka , roboty kuchenne , oświetlenie itd.
Tak to wygląda od kuchni strony . Licznik jest na rodzinę ale kiedy mieszkamy z dziećmi i wnukami będziemy płacić więcej
za przekroczenia limitu niż ludzie samotni .

Zacznij seniorze samodzielnie myśleć i podchodź sceptycznie do tego co plotą w TV i na forach internetowych .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5051  
Nieprzeczytane 29-09-2022, 15:00
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Wcale mi jest niepotrzebna wycena inwestycyjna, skoro inwestycja jest w kraju zagrożonym wojną.
Po co tam kupować mieszkanie, skoro można kupić także inwestycyjnie, w costa de Sol.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5052  
Nieprzeczytane 29-09-2022, 15:41
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 602
Domyślnie

Dominika Kulczyk sprzedaje luksusowy jacht swojego ojca.
Na pokładzie, poza siedmioma kabinami, znajdują się między innymi trzy baseny, bar na świeżym powietrzu, siłownia, sauna, spa, łaźnia turecka, ogród zimowy, a nawet lądowisko dla helikopterów.

Nasza bizneswomen sprzedaje jacht , możecie sobie go kupić na prezent mikołajowy .

Lilu jak inwestujesz zawsze się zastanawiasz nad swoim zyskiem i musisz ocenić ryzyko inwestycyjne. Inwestujesz gdzie chcesz ale nie na każdej lokalizacji zarobisz masz do wyboru : Gruzję Hiszpanię Chorwację , Florydę itd. Ważne są podatki lokalne jakie przyjdzie ci płacić .Co innego przenieść się do innego kraju na stałe a co innego inwestowanie w nieruchomości w celu zysku Przecież już od dłuższego czasu publikuję informację : Rafał Bogusławski i Robert Stanilewicz w kwietniu mówili że dolar będzie rósł i część ludzi przewalutowała swoje oszczędności . Zdaję sobie sprawę ze wielu z nas nie orientuje się w rynku finansowym dlatego załączam na forum filmy mające na celu szkolenie nas w tych zagadnieniach. Brakuje młodzieży wiedzy o finansach bo system edukacyjny leży , stąd młodzi ludzie mająkłopoty z kredytami.


Ostatnio edytowane przez waclaw46 : 29-09-2022 o 16:19.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5053  
Nieprzeczytane 29-09-2022, 18:15
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Niestety Wacławie nic nie inwestuję.
Muszą mi wystarczyć lokaty coraz wyżej oprocentowane.
Zastanawiam się nad obligacjami jedynie i na tym koniec.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5054  
Nieprzeczytane 30-09-2022, 16:21
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 602
Domyślnie

Lilu co zrobić jak się ma wolną gotówkę nie staram się nikomu doradzać bo zdarzają się sytuacje że przy rozchwianym nieprzewidzianym rynku , można też stracić , ponieważ dominują w decyzjach finansowych też emocje . Gdy się dobrze się na tym nie znamy lepiej skorzystać z funduszu inwestycyjnego , ale nikt nie robi nic za darmo , są opłaty .
Co mogę doradzić , to jak masz czas to staraj się posłuchać Analizy LIVE , jest dużo informacji i to portal też edukacyjny , publikuję na ateiście . To że publikuję Analizy Live , nie jest to żadną rekomendacją.

Inflacja będzie rosnąć stąd musimy dbać sami o swoje finanse ,podjęłaś słuszną decyzję , " biorąc sprawy w swoje ręce " , politycy to wszystko mają w d.... . Stąd mój sceptycyzm do naszej klasy politycznej od prawa do lewa. Ważne są notowania partii i gadanie głupot , bo sądzą że wszyscy nie potrafią "samodzielnie myśleć ".
A nasi niektórzy politycy z przerośniętym "ego" to dla mnie , starającego się "samodzielnie myśleć" , karykatura polityka nie reagującego na wyzwania XXI w .

Na razie mamy kierunek w polityce USA NATO - Chiny Rosja konfrontacyjny . Listopadowe wybory do Kongresu na pewno zmienią układ sił i demokraci stracą większość. Wpłynie to na politykę światową a czy znajdzie to w obniżeniu emocji w trwającej wojnie o prymat światowy Chiny USA , zobaczymy ? Nie mamy na wiele spraw wpływu , bo fora internetowe mają wpływ te , co mają dużą liczbę wchodzących i wypowiadających się w danej sprawie.

Lilu zaczynam się bardziej zajmować swoimi sprawami powracam na Fundacja Centrum Kopernika wykłady akademickie, dostępne dla każdego,online . Dbaniem o własne zdrowie i własne finanse. Nie będę się stresować wiadomościami z mediów , starających mnie zaprogramować w bezmyślnego wyznawcę jakiej idiotycznej idei .
Spróbuj swoich sił , pytanie czy wytrwasz , sprawdź się ? Będziesz miał cel co pozwoli ci byś nie wpadł w depresję. Załóż wątek na SC i pisz .
Zostaję na razie na Ateiście... tam będę aktywny.
Pozdrawiam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5055  
Nieprzeczytane 30-09-2022, 22:45
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Wacławie, fundusz inwestycyjny ,nazwy nie wymienię, kosztował mnie większe pieniądze.
Źle zainwestowali na giełdzie. Wtedy zajmował się tym mój mąż i odium złego wyboru spadło na niego.
Teraz robię to ja i nauczkę pamiętam.
Co do reszty to niewiele wiem co się dzieje w polskiej polityce. Zamykam oczy i zatykam uszy.
Zdążyłam tylko zauważyć przerażający nagłówek! Ukraina zgłasza szybki akces do NATO.
Kraj w którym toczy się wojna idzie do NATO? Litości.
Sam wiesz Wacławie co to znaczy.

Z powodu moich zawirowań życiowych ,jestem dość daleko od polityki wbrew pozorom.
Bo pisanie moje na wątku tematycznym lecz nie na temat ,jest tylko szermierką,
prowadzoną atrapą floretu.
Tak sobie zabijam myślątka.
A tam czasem wskoczy jakiś gość w bamboszach na koturnach,
by
z wysokości owych koturnów, przywołać mnie do porządku.
Oczywiście do porządku Jego Koturnowej Wysokości, jaki to porządek ustalił sobie w swym przeszacowanym jestestwie.
A później gorzkie żale na innym wątku. Chyba nie ma już prawdziwych mężczyzn w naszym przedziale wiekowym.
Sam wiesz jak to się tu odbywa.

Pozdrawiam.
Mimo wszystko napisz coś od czasu do czasu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5056  
Nieprzeczytane 01-10-2022, 08:25
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie

karać?

https://www.facebook.com/watch/?v=464704339030801

https://wiadomosci.onet.pl/warszawa/...dzanie/71tcj7k
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5057  
Nieprzeczytane 01-10-2022, 15:11
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 602
Domyślnie

Lilu to wątek polityczny QUO VADIS POLSKO moje wpisy dotyczące finansów miały na celu zasygnalizować problem edukacji ekonomicznej . Co za dużo to niezdrowo. , i zakończmy sprawę finansów .
Podoba mi się użyta przez ciebie metafora : "jest tylko szermierką, prowadzoną atrapą floretu. " .

Piszesz , Ukraina zgłasza szybki akces do NATO. Kraj w którym toczy się wojna idzie do NATO? Litości.
QUO VADIS POLSKO , bym jeszcze dodał . To jest wyraźne pchanie się do konfliktu zbrojnego na skalę światową . Trzeba być na prawdę durnym by taki pomysł poprzeć . Już "nasze orły" chciały uszczęśliwić Afganistan wprowadzeniem demokracji Może kiedyś się dowiemy ile nas kosztowała jako podatnika , awantura w Iraku czy Afganistanie ??. Nasi politycy powinni pamiętać że do naszych sojuszników powinniśmy podchodzić jak do partnerów , nie na klęczkach. Lilu nie dziwię się że podchodzisz sceptycznie do obecnej polityki i tych którzy ją tworzą.

Na profilu Radosława Sikorskiego na Twitterze nie ma już wpisu "Thank you, USA" (Dziękujemy, USA). Słowa europosła, które odnosiły się do wycieku z gazociągu Nord Stream, wywołały burzę. Po tym wpisie zmieniłem zdanie o Sikorskim że samodzielnie myśli ale koleżanki/koledzy go utemperowały naszego orła i mamy nowy wpis " po linii na bazie " : "Cieszy mnie, że Nordstream, który zwalczały wszystkie polskie rządy od 20 lat jest w 3/4 sparaliżowany" - oświadczył europoseł PO Radosław Sikorski .
Wie się o sprawie tylko o tym się nie mówi , powróciłem do wcześniejszych ocen jakie mam o naszym europośle Sikorskim. Teraz zwalamy winę na samych Rosjan którzy nie chcieli za gaz brać pieniędzy . A seniorzy rusofoby , we wszystko uwierzą co im wciśnie propaganda TVP TVN .

Na razie mamy parcie do konfrontacji bądźmy optymistami i liczmy że znajdą się ludzie rozsądni , okładanie się łopatkami w piaskownicy , przestało mnie to wszystko bawić . Liczę że nie będę musiał być uczestnikiem katastroficznych scenariuszy .To ostatni wpis Lilu , życzę dużo zdrowia i sukcesów w szermierce .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5058  
Nieprzeczytane 01-10-2022, 15:59
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Wacławie...

Dzięki .

A Libia? Pamiętasz jakie eldorado mieli zanim nie usunęli Kadafiego?

1. Elektryczność była bezpłatna dla wszystkich obywateli; obywatel libijski nie znał pojęcia rachunku za elektryczność.
. Zgodnie z prawem kredyty były nieoprocentowane, przysługiwały wszystkim Libijczykom, a wszystkie banki były państwowe
Posiadanie mieszkania było w Libii uważane za prawo człowieka.

Wszyscy młodzi małżonkowie otrzymywali od rządu $60,000 dinarów (U.S.$50,000) na zakup mieszkania i rozpoczęcie wspólnego życia.

Cena benzyny w Libii wynosiła 14 centów za 1 litr.10. Libia nie miała żadnych długów zewnętrznych, a posiadała za to rezerwy wynoszące
150 miliardów dolarów. Obecnie są one zamrożone
Jeżeli obywatel libijski nie był w stanie znaleźć pracy po studiach, rząd płacił mu równowartość średniej płacy w jego specjalności, dopóki nie znalazł zatrudnienia.

Jeżeli libijski obywatel kupował samochód, rząd płacił 50% ceny.
Jezeli obywatel libijski nie mógł w kraju studiować kierunku, jaki pragnął studiować, albo też nie mógł w kraju otrzymać pomocy medycznej, jakiej potrzebował
– rząd wysyłał go na swój koszt za granicę dodatkowo dając mu U.S.$2,300/miesiąc na mieszkanie i samochód.



I dlatego trzeba to było koncertowo rozpieprzyć.


Co do mojego fechtunku to tylko taka zabawa w kocim stylu....językiem nie pazurem.
Językiem polskim.

Pozdrawianki. Też mam wiele podobnego zniechęcenia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5059  
Nieprzeczytane 16-11-2022, 16:10
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Zajrzawszy na macierzyste forum w agonii,
stwierdzam, że wątki są blogami.
Nie powiem, podoba mi się, a ponieważ mam chwilę wytchnienia od wycia rzeczywistości,
troszkę ten wątek ozłocę myślami z tombaku.

Co tam u judaszka też złotego, choć raczej w kolorze ochry?
Otóż ten 'patryjota ' cierpi na demencję galopującą,
lub posądza o nią rodaków.
Rerając jak żabi król z bajek Tysiąca i jednej nocy, skrzeczy o obronie Polski rakietami Patriot.
Cymbale judaszku, to było całkiem niedawno;

Cytat:
4 lipca 2008, w Dzień Niepodległości USA, premier Donald Tusk odrzucił ofertę USA dotyczącą instalacji tarczy antyrakietowej w Polsce.
Po miesiącu Rosja zaatakowała Gruzję. Donald Tusk podpisał umowę i... jej nie ratyfikował. Po roku USA wycofały martwy projekt tarczy, dokładnie 17 września.
Tę datę można uznać za dyplomatyczną ripostę USA za afront, jaki popełnił Tusk.

Widać ma świadomość tępoty elektoratu.
Brawo judaszek.
Ostatnia wieczerza w Berlinie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5060  
Nieprzeczytane 16-11-2022, 16:17
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Jest takie konto na TT -Пабло Моралес
@PabloMoralesP
Autorytet dla osób szczególnego autoramentu.
Wciąganie ludzi w działania V kolumny Rosji.
Ani on, ani jego followersi nie rozumieją jak szkodzą judaszkowej opozycji.

PS. TT podejrzewa, że to Brejza. Ma dużo czasu i mało inteligencji, więc by się zgadzało.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
QUO VADIS...Polsko...XI cz.co z tą Polską Lila Polityka - wątki archiwalne 525 07-02-2009 21:58
QUO VADIS...Polsko...X cz.co z tą Polską Lila Polityka - wątki archiwalne 526 02-01-2009 10:54
QUO VADIS...Polsko...VI cz.co z tą Polską Lila Polityka - wątki archiwalne 508 14-07-2008 23:59
QUO VADIS...Polsko...V cz.co z tą Polską Lila Społeczeństwo - wątki archiwalne 500 26-04-2008 19:50
QUO VADIS...Polsko...IV cz.co z tą Polską Lila Polityka - wątki archiwalne 557 03-04-2008 00:17

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 08:49.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.