menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Uroda > Ogólny
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Ogólny Komentarze do artykułów z działu www.uroda.senior.pl.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 10-01-2017, 14:38
~gość: 79.185.71.xxx's Avatar
~gość: 79.185.71.xxx
 
Posty: n/a
Post Kobiety też łysieją po męsku - komentarze


Komentarz do artykułu: Kobiety też łysieją po męsku
--------------------
Ja mam np tak, ze zimą tracę więcej włosów, są osłabione, wiecznie pod czapką, przesuszone od kaloryferów, staram się je jakoś ratować, ale przywykłam już do tego, ze przy myciu głowy zapycham odpływ. Za to wiosną to się zmienia, bo i powietrze ma na to wpływ i jednak lepiej się wówczas odżywiam. Teraz to się wspomagam maseczkami na włosy, łykam preparat z żelazem i głogiem i staram się przynajmniej nie suszyć, tylko pozwolić im wyschnąć. No, ale to są takie niewielkie problemy, jak ktoś zauważa u siebie znaczący ubytek włosów, to najlepiej od razu skierować się do lekarza.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 15-01-2017, 22:03
~gość: 94.254.134.xxx's Avatar
~gość: 94.254.134.xxx
 
Posty: n/a
Post

Z takimi sprawami nie ma żartów i na zdrowiu nigdy nie powinno się oszczędzać... Ja długi czas bagatelizowałam sprawę wypadających włosów, bo myślałam, że to taki sezon.. a to leki które przyjmowałam i zawsze znajdywało się jakieś wytłumaczenie... Później okazało się, że to hormony i brak witamin... Udało mi się wszystko wyregulować odpowiednią dietą i suplementami. Chociaż trochę powalczyłam z tymi włosami, to jednak uzupełnienie witamin działa cuda i nigdy nie wolno tego bagatelizować.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 18:00.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.