menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #107441  
Nieprzeczytane 20-04-2018, 23:17
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 561
Domyślnie

Wczoraj z funkcji członka Zarządu Polskiej Fundacji Narodowej zrezygnował Antoni Kolek.

Cytat:
Jak informuje Polska Fundacja Narodowa w opublikowanym w internecie oświadczeniu, "Pan Antoni Kolek uznał, że ze względu na formułowane publicznie zarzuty pod adresem jego osoby, nie chce narażać wizerunku PFN na kolejne ataki ze strony mediów".

Wczoraj dziennik "Fakt" poinformował, że Kolek od lutego 2016 do sierpnia 2017 roku był dyrektorem gabinetu prezesa ZUS. Ze swojego stanowiska miał zostać zwolniony dyscyplinarnie.

Jak to mawiał jeden znawca katastrof?
Na pochyłą kozę ...wszystkie brzozy skaczą. Czy jakoś tak
Odpowiedź z Cytowaniem
  #107442  
Nieprzeczytane 20-04-2018, 23:18
~gość: maja59.'s Avatar
~gość: maja59.
 
Posty: n/a
Domyślnie

Nic dziwnego, że na upośledzone dzieci nie ma żadnej kasy, kasa jest dla kiełbasy wyborczej PiS ale czy ktoś przypuszczał, że zadłużenie państwa z 1 biliona wzrosło do 6 bilionów???? Nie dziwię się, że sami swoi intensywnie doją, bo za chwile będzie komornik.

"No i stało się, o takie dane upomniała się w końcu Unia Europejska. W związku z tym przed GUS-em stanął przykry obowiązek przeprowadzenia stosownych obliczeń. Szacunkowe dane dotyczące wartości uprawnień emerytalno-rentowych podano do wiadomości w piątek. Zgodnie z nimi państwo będzie musiało wypłacić składki wszystkim, którzy weszli do systemu emerytalnego, po korekcie o składki, jakie jeszcze wniosą.

Tak złych danych chyba nikt się nie spodziewał. Okazuje się, że na koniec 2015 r. wartość uprawnień wyniosła blisko 5 bln złotych. Słowem wyjaśnienia można dodać, że tyle wynosi prawie trzyletnia praca polskiej gospodarki. Dokładna wartość zadłużenia to 276 proc. naszego rocznego PKB."
http://innpoland.pl/142873,prawdziwe...-5-bln-zlotych

Poprawiam miliardy na biliony, chociaż wiem, że moja pomyłka wywołała szalona radość to jednak postanowiłam ja poprawić z szacunku dla czytających ze zrozumieniem.

Ostatnio edytowane przez maja59. : 22-04-2018 o 18:02.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #107443  
Nieprzeczytane 20-04-2018, 23:24
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 561
Domyślnie

I jak rzyć z takim żondem?Teraz wiadomo po co Zalewskiej była reforma "edukacji"


Cytat:
Gimnazjaliści w piątek zmierzyli się z językiem obcym. Na grafice udostępnionej na profilu ministerstwa mogliśmy przeczytać:

"
  • Egzamin gimnazjalny - język obcy nowożytny. Na poziomie podstawowym godz. 9.00. Na poziomie rozszeżony godzi. 9.00. Gimnazjalistom życzymy powodzenia!"
Odpowiedź z Cytowaniem
  #107444  
Nieprzeczytane 21-04-2018, 00:09
~gość: maja59.'s Avatar
~gość: maja59.
 
Posty: n/a
Domyślnie

Wartość uprawnień do przyszłej realizacji, a bedzie więcej bo wiek emerytalny krótszy, trzeba nauczyć się czytać ze zrozumieniem ale widzę, że o to coraz trudniej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #107445  
Nieprzeczytane 21-04-2018, 09:46
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 561
Domyślnie

Do śniadania lekturek drobny:

Cytat:
Członkowie Rodziny Radia Maryja ochoczo skorzystali z gotowego wniosku dołączonego do "Naszego Dziennika".

Właśnie okazało się, że do Prokuratury Krajowej wpłynęło już prawie 700 donosów na PO.


Na początku kwietnia pisaliśmy o gotowym wniosku do prokuratury, który był dołączony do „Naszego Dziennika”. W ten sposób gazeta zachęcała do składania donosów na PO za kampanię „Konwój Wstydu”. Wśród mobilnych billboardów z wizerunkami polityków PiS, które miały uświadomić Polakom ile nagród otrzymali m.in. członkowie rządu Beaty Szydło, znalazł się również o. Rydzyk.

Być może się mylę, ale w PIŚMIE napisano, że pierwszym w chrześcijaństwie donosicielem do PROCURATORA był JUDASZ.
I tą dobrą tradycję donoszenia do PROCURATURY z doskonałym skutkiem kontynuuje przezacny kolekcjoner państwowego grosiwa niejaki RYDZYK
W końcu .....tradycja zobowiazuje.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #107446  
Nieprzeczytane 21-04-2018, 09:59
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Woooow

Wizyta Przewodniczacego PO Grzegorza Schetyny w Goleniowie.

Cytat:
W czasie konferencji prasowej jeden z dziennikarzy, zadał dość proste pytanie, po którym szef PO zrobił głupia i zamilkł na parę sekund.
-„Jeżeli chce pan przekonać do siebie Polaków w wyborach samorządowych, jakby pan miał podsumować osiem lat rządów PO, jakie by pan wymienił trzy, cztery sukcesy, takie największe?”
Kiedy odzyskał glos, po dłuższej chwili milczenia, zaczął tłumaczyć, że Platforma Obywatelska nie jest partią, która może mówić tylko o ośmiu latach rządów.
http://nczas.com/2018/04/20/schetyna...iemowil-video/
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #107447  
Nieprzeczytane 21-04-2018, 10:07
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 561
Domyślnie

Jak to było?
"Ela!!!Straciłaś przyjaciela"
A siatkówka kibica co od lat starożytnych ....itd.
Ale po takim transferze trudno być fanem. Delikatnie mówiąc.

Europoseł Prawa i Sprawiedliwości Ryszard Czarnecki został wiceprezesem Polskiego Związku Piłki Siatkowej do spraw międzynarodowych.

W wyniku głosowania dołączył razem z Piotrem Stolarskim do Zarządu PZPS, a także wszedł do Prezydium związku.

Cytat:
- Dziękuję siatkarskiemu środowisku za kolejny dowód zaufania. To dyscyplina o dużym potencjale sportowym i ogromnej popularności. Wobec starań naszej federacji o kolejne wielkie wydarzenia siatkarskie w Polsce pragnę wykorzystać swoje międzynarodowe relacje i doświadczenie, by fantastyczni polscy kibice mogli cieszyć się z widowisk na najwyższym poziomie - powiedział Czarnecki, cytowany na stronie internetowej PZPS.

Brakuje jeszcze tylko tego, żeby Rychu Francis zaczął ..... grać.
A z drugiej strony to ...pasuje. Jeden z poprzednich zarządów siedzi za machloje, to jest nadzieja, że i Rychu dołączy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #107448  
Nieprzeczytane 21-04-2018, 10:19
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37

Brakuje jeszcze tylko tego, żeby Rychu Francis zaczął ..... grać.
A z drugiej strony to ...pasuje. Jeden z poprzednich zarządów siedzi za machloje, to jest nadzieja, że i Rychu dołączy

Az prosi sie o zapytanie- co tobie zrobil że takim miłosierdziem pałasz do niego. Krzywdę ci jakąś zrobili, czy co? Bo to co produkujesz to na jakąś obsesję wygląda..
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #107449  
Nieprzeczytane 21-04-2018, 10:20
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 561
Domyślnie

Na Rycha zawsze można liczyć, że jak się rozpędzi to cuś chlapnie..

Cytat:
Kamila Gasiuk-Pihowicz i Ryszard Petru stracili immunitety poselskie, bo barbarzyńsko, nieuczciwie atakowali polityków Prawa i Sprawiedliwości - stwierdził w piątek Ryszard Czarnecki.
Europoseł Prawa i Sprawiedliwości był pytany w TVN24, dlaczego Sejm w kwietniu przegłosował odebranie immunitetów posłom opozycji, ale wcześniej w podobnych sprawach bronił posłów koalicji rządzącej. (http://www.tvn24.pl)

Ale w końcu co się mu dziwić.
Przecie stare komunistyczne tradycje wyssał z mlekiem[?] ojca. A i teść ostatnio przy pomocy IPNu ukazał się w pełnej krasie
No i nie da się zapomnieć że Rychu jest ścierek z PiSu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #107450  
Nieprzeczytane 21-04-2018, 10:36
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 561
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mar-Basia
Az prosi sie o zapytanie- co tobie zrobil że takim miłosierdziem pałasz do niego. Krzywdę ci jakąś zrobili, czy co? Bo to co produkujesz to na jakąś obsesję wygląda..

to już odpowiadam.

Z natury rzeczy nie trawię politycznych przechrztów i kameleonów, a on jest za polityka i chcąc nie chcąc reprezentuje również mnie przynosząc wstyd i sromotę wszystkim przyzwoitym Polakom i Polsce.

Jak Rychu Francis Cz przestanie być politykiem to ..niech mu gwiazdka nigdy nie zagaśnie. I tyle.
No i jako wytrawna obserwatorka polityki niewątpliwie musiałaś zauważyć, że nie pałam do Rycha Francisa Cz. niechęcią z powodów rasowych, narodowościowych i wyznaniowych tylko z powodów jego personalnych wyczynów na uprawianej niwie. Ze szczególnym uwzględnieniem stylu.

psst
A co z odpowiedzią na pytanie co ci zrobili ci których tropisz jak agent mosadu?
Możemy liczyć na szczerość?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #107451  
Nieprzeczytane 21-04-2018, 10:58
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 561
Domyślnie

podobno Kurski -ten KURSKI - ma dostać z budżetu 2 miliardy na tvp.

Cytat:
Skoro wkrótce cały naród będzie musiał utrzymywać telewizję, to najwyższa pora, żeby dostał ją w swoje ręce. Wniosek ten na pewno byłby oczywisty dla naszych przodków, którzy w czasach I Rzeczpospolitej słusznie wychodzili z założenia, że gdy płacą podatki, to ich najświętszym prawem jest współdecydowanie, jak są wydawane.

To ja nie miałbym nic przeciwko temu, gdyby istniał jeden kanał tvp i jeden radiowy opłacany z budżetu.
W końcu i tak każdy kto ma kabel w opłacie uiszcza podatek.
Reszta na normalnych zasadach. Chcesz ....kupujesz w pakiecie wg potrzeb.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #107452  
Nieprzeczytane 21-04-2018, 15:27
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mar-Basia
Woooow

Wizyta Przewodniczacego PO Grzegorza Schetyny w Goleniowie.


http://nczas.com/2018/04/20/schetyna...iemowil-video/

zamilkł na kika sekund?

a opozycja mówić powinna przecież z szybkością karabinu maszynowego,
oto przykłady

https://www.facebook.com/Adam.Kadzie...7193222181805/
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #107453  
Nieprzeczytane 21-04-2018, 17:33
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie Córka

generała ma ochotę wejść do polityki.
Udzieliła wywiadu w poniedziałkowym DF:
http://wyborcza.pl/duzyformat/7,1272...a-tomasza.html
Łatwo nie było, bo długie i jakieś takie pokrętne, ale dałam radę.
Kilka dni później trafnie podsumował Jaruzelską Biedroń, który zwątpił, czy to córka generała czy może Kempa lub ta z pazurkami.

Wczoraj w Pol.N2 owa pani z apetytem na politykę znowu się pojawiła i bzdurzyła 30 min. męcząc tym nie tylko widzów, ale i prowadzącego dziennikarza.
Chce zasiąść w sejmiku, taki ma plan. Na czym się zna? spuśćmy na to zasłonę milczenia.

A gdzie zamierza zasiąść lwica lewicy z mężnym sercem w kształtnej piersi? Bo że ma chcicę na politykę, to pewne. Nie na darmo udziela się w Kurmediach dostosowując swoje poglądy do tych, które tam obowiązują.

No, jeszcze jest dr Ogórek, odkopana wcześniej przez Millera, a obecnie aktywnie służąca pisokratom.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #107454  
Nieprzeczytane 21-04-2018, 17:39
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Super

Cytat:
Napisał amelia
zamilkł na kika sekund?

a opozycja mówić powinna przecież z szybkością karabinu maszynowego,
oto przykłady

https://www.facebook.com/Adam.Kadzie...7193222181805/
To sa zwykłe pospolite ................
Ten filmik z tymi "zdradzieckimi mordami"(copyright J. Kaczyński) należałoby puszczać 3 razy dziennie, ku pamięci, bo odnosi się do szerszego spectrum czczych pisowskich deklaracji.
Za pradziadami można rzec: modlą się pod figurą, a diabła mają za skórą.
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !

Ostatnio edytowane przez Hypatia : 21-04-2018 o 18:09.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #107455  
Nieprzeczytane 21-04-2018, 18:11
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Po wczorajszym kabarecie nie powinnam się odzywać
bez uszczerbku dla resztek swojej inteligencji,
ale widzę, że koleżanka ma wq*wa,
więc- znając jej przywiązanie do elit Solidarności- złośliwie go zwiększymy.

Mam dla Was cymes..miodzio...z portalu dla Polaków w UK.
Wszystko na legalu,
mówi Sumliński, który w październiku wyda książkę o Tusku.
NIEBEZPIECZNE ZWIĄZKI TUSKA.
Czyżby.....???? no zobaczymy.

Na razie koniecznie klik...klik..będzie o bohaterze Geremku i nie tylko.
Prostytutki, plugawe życie paru osobników
i śmierć z opuszczonymi spodniami
w czasie jazdy.
A także katolicki pogrzeb z udziałem purpuratów.

Cytat:
Miałem poczekać z publikacją tego materiału kilka dni.
Mam nadzieję, że Wojciech Sumliński się na mnie nie obrazi i zrozumie chęć podzielenia się informacjami ze słuchaczami mojego portalu.
Otóż, gdy pytałem autora „Z Mocy Nadziei” o postać D. Tuska i jego uwikłania w afery ostatnich lat, dosyć przypadkowo pojawiła się postać Bronisława Geremka.
Ten były szef MSZ i dla niektórych ogromny autorytet niestety nie był tym, za jakiego uważała go większość Polaków.
Po raz kolejny dowiadujemy się, że III RP to był jeden wielki teatr zakłamania i teraz, jeśli chcemy coś zmienić na lepsze w naszym kraju, to musimy opowiedzieć prawdę.
W dzisiejszej, kolejnej odsłonie rozmowy z W. Sumlińskim dowiecie się jak wyglądała prawdziwa mafia w III RP i posłuchacie,
w jakich okolicznościach zginął ten, którego imieniem nadano jedną z sal w polskim parlamencie.

Proszę mi wierzyć, że po wysłuchaniu tego nagrania ręce opadają. Zapraszam do słuchania, udostępniania i lajkowania.

http://thenowypolskishow.co.uk/b-geremek-i-prostytutki


Ależ to wszystko jest wstrętne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #107456  
Nieprzeczytane 21-04-2018, 20:18
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Gala Nagrody Genesis w Izraelu odwolana.

Natalie Portman nie wezmie udzialu w ceremonii w Izraelu, podczas ktorej miala odebrac prestizową Nagrode Genesis za rok 2018 oraz milion dolarow nagrody. Nagroda Genesis nazywana powszechnie „zydowska Nagroda Nobla", wreczana jest co roku osobie pochodzenia zydowskiego, ktora osiagnela uznanie i sukces w swojej dziedzinie. Natalie Portman miala ja otrzymac za swoja dzialalnosc na rzecz praw kobiet. Dla tych co nie wiedza - aktorka urodzila sie w Jerozolimie, a do Stanow Zjednoczonych wyemigrowala z rodzina w wieku trzech lat.

Cytat:
- Postanowilam nie brac udzialu, bo nie chcialam, by wygladalo na to, ze popieram Benjamina Netanjahu, ktory mial wyglosic przemowienie podczas ceremonii.

— Tak jak wielu Izraelczykow i Zydow na calym swiecie moge miec krytyczny stosunek do przywodcow Izraela, ale nie chce bojkotowac calego narodu.

— Izrael zostal utworzony rowno 70 lat temu jako schronienie dla uchodzcow z Holokaustu .Jednak nieodpowiednie traktowanie tych, ktorzy cierpia z powodu dzisiejszych okrucienstw, po prostu nie jest w zgodzie z moimi zydowskimi wartosciami. Poniewaz zalezy mi na Izraelu, musze przeciwstawiac sie przemocy, korupcji, nierownosci i naduzyciu wladzy. (Natalie Portman)
.
https://culturebox.francetvinfo.fr/c...#xtor=EREC-15-[Quotidienne]-20180421-[actu]

Brawo Pani Natalio! Wspanialy przyklad dla Polakow kiedy nam na chama wsciskaja m.innymi wladze Izraela, ze bralismy czynny udzial w Holocauscie, zapominajac o ich zydowskich wartosciach. Ostatnio mialo to miejsce z okazji "Marszu Zywych".
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #107457  
Nieprzeczytane 21-04-2018, 21:02
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
psst
A co z odpowiedzią na pytanie co ci zrobili ci których tropisz jak agent mosadu?Możemy liczyć na szczerość?

Choc tak bardzo chciales sie wykazac, zle sprawdziles liste agentow Mosadu, Tym razem nagrody nie dostaniesz.


Polityczne kameleony – nie ma nic bardziej odrazajacego. Niestety jest to w modzie a lud kupuje i glosuje. To samo z ludzmi, ktorzy szybko zmieniaja poglady, choruja na tzw amnezje okolicznosciowa – obojetnie do jakiej religii sie „przyznaja”, narodowosci, seksu i koloru skory.

Zadales pytanie...dziwne, ze taki swiatowy czlowiek, znawca wielu kontynentow nie potrafi uczciwie przeanalizowac wielu faktow dot. Polski i Zydow. Ponoc to twoj kraj...a moze sie myle?

Odpowiem krotko. Kiedy dziesiec lat temu postawilam pierwsze kroki na tym forum i powiedzialam, ze jestem ocalalym dzieckiem obozu koncentracyjnego Auschwitz – usilowano mnie zlinczowac jako Zydowke, cudzoziemke, wysylano mnie przez komin...

Wlasnie to mnie wpi....rza, bo zrobily to tzw „dobre Zydowki” watkowe , ktore tyle "ucierpialy" od Polakow. Zreszta do dnia dzisiejszego usiluja mi sie przyklejac do obcasow.

Co mam do Zydow?...nie wszystkich, ale tych co nie chca pamietac co dla nich zrobili Polacy, wielkokrotnie ryzykujac swoje zycie....tych co pluja we wlasne gniazdo, tych co zdradzili Polske....mam dla nich pogarde i tyle! Nazwe ich ZARAZA!

Jezdze co roku na uroczystosci w Auschwitz...potrafie obserwowac i sluchac. Wielokrotnie bierze mnie obrzydzenie, w jaki sposob i w jakich celach uzywa sie Holocaustu do gry politycznej. W dniu dzisiejszym ta tragedie ludzka, zamienila sie w maszynke do wyludzania i robienia pieniedzy na trupach niewinnych ludzi.

O zachowaniu w Auschwitz mlodziezy z Izraela juz nie wspomne bo otwiera sie scyzoryk.

Zdecydowanie nie ma za co ich lubiec. Na dodatek psuja opinie innym Zydom, ktorzy zawsze czuli sie POLAKAMI, sa porzadnymi ludzmi ale sa zakrzyczeni przez "zaraze"! A "zaraza" potrafi krzyczec...ostatnio dali pokaz stulecia do czego sa zdolni.
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #107458  
Nieprzeczytane 22-04-2018, 16:19
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Saudyjski następca tronu Muhammad ibn Salman udzielił wywiadu „The Atlantic”. Jego wypowiedzi szybko obiegły świat ze względu na słowa o istnieniu Izraela i porównanie najwyższego duchowo-politycznego przywódcy Iranu do Adolfa Hitlera.

Cytat:
Według następcy saudyjskiego tronu w porównaniu z nim, Hitler „to całkiem dobry człowiek”.

Salman w przeszłości wielokrotnie wsławił się kontrowersyjnymi wypowiedziami, w związku z czym – mimo, że jeszcze nie rządzi – zraził do siebie przywódców wielu sąsiednich państw.

Muhammad ibn Salman dodał oliwy do ognia swoimi słowami o Izraelu. Wierzę, że zarówno Palestyńczycy jak i Izraelczycy mają prawo do posiadania własnego kraju, ale musimy zawrzeć pokój gwarantujący wszystkim stabilność i normalne stosunki – powiedział w opublikowanym w poniedziałek wywiadzie saudyjski książę.

Stanowisko to jest zaskakujące, biorąc pod uwagę, że wiele państw arabskich, w tym Arabia Saudyjska, nie utrzymuje oficjalnych kontaktów dyplomatycznych z państwem żydowskim – wskazuje portal Fox News.


Nie wjedziesz do Arabii Saudyjskiej kiedy w twoim paszporcie masz wize Izraelska. Hypokryzja – typowa dla tego regionu swiata.
Zadny towar oznakowany „made in Izrael” nie jest dozwolony w wielu panstwach arabskich, w tym Arabia Saudyjska. Izrael omija sprytnie te klauzule i sprzedaje wszystko jako „made in Jordanie”.
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #107459  
Nieprzeczytane 22-04-2018, 16:53
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mar-Basia
Choc tak bardzo chciales sie wykazac, zle sprawdziles liste agentow Mosadu, Tym razem nagrody nie dostaniesz.


Polityczne kameleony – nie ma nic bardziej odrazajacego. Niestety jest to w modzie a lud kupuje i glosuje. To samo z ludzmi, ktorzy szybko zmieniaja poglady, choruja na tzw amnezje okolicznosciowa – obojetnie do jakiej religii sie „przyznaja”, narodowosci, seksu i koloru skory.

Zadales pytanie...dziwne, ze taki swiatowy czlowiek, znawca wielu kontynentow nie potrafi uczciwie przeanalizowac wielu faktow dot. Polski i Zydow. Ponoc to twoj kraj...a moze sie myle?

Odpowiem krotko. Kiedy dziesiec lat temu postawilam pierwsze kroki na tym forum i powiedzialam, ze jestem ocalalym dzieckiem obozu koncentracyjnego Auschwitz – usilowano mnie zlinczowac jako Zydowke, cudzoziemke, wysylano mnie przez komin...

Wlasnie to mnie wpi....rza, bo zrobily to tzw „dobre Zydowki” watkowe , ktore tyle "ucierpialy" od Polakow. Zreszta do dnia dzisiejszego usiluja mi sie przyklejac do obcasow.

Co mam do Zydow?...nie wszystkich, ale tych co nie chca pamietac co dla nich zrobili Polacy, wielkokrotnie ryzykujac swoje zycie....tych co pluja we wlasne gniazdo, tych co zdradzili Polske....mam dla nich pogarde i tyle! Nazwe ich ZARAZA!

Jezdze co roku na uroczystosci w Auschwitz...potrafie obserwowac i sluchac. Wielokrotnie bierze mnie obrzydzenie, w jaki sposob i w jakich celach uzywa sie Holocaustu do gry politycznej. W dniu dzisiejszym ta tragedie ludzka, zamienila sie w maszynke do wyludzania i robienia pieniedzy na trupach niewinnych ludzi.

O zachowaniu w Auschwitz mlodziezy z Izraela juz nie wspomne bo otwiera sie scyzoryk.

Zdecydowanie nie ma za co ich lubiec. Na dodatek psuja opinie innym Zydom, ktorzy zawsze czuli sie POLAKAMI, sa porzadnymi ludzmi ale sa zakrzyczeni przez "zaraze"! A "zaraza" potrafi krzyczec...ostatnio dali pokaz stulecia do czego sa zdolni.

Ileż tu nienawiści i pogardy
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #107460  
Nieprzeczytane 22-04-2018, 18:06
mimoza's Avatar
mimoza mimoza jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Wałbrzych 58-300
Posty: 47 118
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mar-Basia
Woooow

Wizyta Przewodniczacego PO Grzegorza Schetyny w Goleniowie.


http://nczas.com/2018/04/20/schetyna...iemowil-video/

Pokazujesz MarBasiu zmanipulowany wycinek wypowiedzi.
Dla jasności tutaj masz również to, co wycięto - a co zmienia zupełnie powyższe.... (tutaj mnie nie było, jakby ktoś pytał) https://youtu.be/0OYt5YJN0Ag
- Cz
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Polska telewizja. senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 40 19-12-2009 11:37
A to (też) Polska... Mavronka Freydis Społeczeństwo - wątki archiwalne 243 08-12-2009 22:30
Polska rzeczywistość Ibir Społeczeństwo - wątki archiwalne 5 08-12-2009 15:21
Samoobrona - Polska ! senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 45 20-03-2009 08:26
Polska i Ukraina ... BUNIA Różności - wątki archiwalne 1 18-04-2007 16:10

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 13:59.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.