menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #481  
Nieprzeczytane 07-03-2019, 20:50
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 617
Domyślnie

Polska ważnym sojusznikiem USA? Ten amerykański sondaż dobitnie pokazuje, że rządzący żyją złudzeniami
https://crowdmedia.pl/polska-waznym-...-UZOfPpCwdWLNM

Największymi partnerami USA w polityce międzynarodowej są Wielka Brytania, Chiny, Izrael, Kanada, Niemcy a nawet Rosja. Propolskiego sentymentu nie ma zatem w Stanach Zjednoczonych zbyt wielkiego i między bajki należy włożyć opowieści, że to w najbliższym czasie się zmieni. Polskiemu rządowi pozostaje zatem żyć swoimi złudzeniami w nadziei, że nie będzie to dla nas miało dramatycznych skutków. Z kolei w kontekście nadchodzących wyborów do Parlamentu Europejskiego, gdzie stawką będzie stan stosunków zagranicznych z krajami naszego regionu warto pamiętać, że nie warto inwestować w tych, którzy w UE widzą przeciwnika, nie partnera.

U nas mitologię ssie dziecko z mlekiem matki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #482  
Nieprzeczytane 08-03-2019, 12:04
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Cytat:
Napisał waclaw46
....
U nas mitologię ssie dziecko z mlekiem matki. [/size]

waciunaszadroga i we wierze ukochana!
To może już czas co byś przestała ssać, bo już duża jesteś a od dziesięcioleci to ssiesz każdy partyjny CYC jaki ci się nawinie.
Teraz dorwałaś się do CYCA naszego IDOLA ..... PREMIERA
BIEDRONIA ROBERTA i doisz jak przodownica dojarka w wizytowym PGRrze za Gomułki.

A wcześniej podpięłłaś sie artystycznie pod CYC Piaskorskiego i in.

MY wielbiciele PREMIERA wiemy że każda dziewica lgnie do cyca, ale ty już leciwa'ś dziewica i takie figle z wieku nie uchodzą.

I mimo wszystko KOCHAMY CIĘ!!!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #483  
Nieprzeczytane 08-03-2019, 12:32
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie


Witaj smutku
po malutku
Bo cuś Wiosna
mniej radosna

Cytat:
Tomasz Lis @lis_tomasz
Chwilę po tym, gdy pan Biedroń bezpardonowo zaatakował w radiu tok FM Karolinę Lewicką, w radiu Zet zaatakował mnie. Nie podoba mu się moje dziennikarstwo i podobno dlatego mnie zbanował.
Problem w tym, że podobają mu się tylko zachwyty, więc banuje masowo
.
Może czas wydorośleć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #484  
Nieprzeczytane 08-03-2019, 12:39
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 617
Domyślnie

Robert Biedroń: Wiosna bez Koalicji Europejskiej nie odsunie PiS od władzy https://www.wnp.pl/parlamentarny/wyd...NQUQ5kWHy31BR8

Wielokrotnie pisałem że partia Wiosna ma dwucyfrowe poparcie oscylujące ok 10% i może samodzielnie wystąpić w w wyborach do Parlamentu Polskiego bo przy wynikach dwucyfrowych nie ma dużego znaczenia metoda liczenia głosów D’Hondta .Natomiast jest szansa że Schetyna będzie musiał wprowadzić niektóre postulaty programowe Wiosny , bo tak wskazują sondaże po wyborach parlamentarnych będzie Koalicja Obywatelska -Wiosna .

Wybory do PE odbędą się w Polsce 26 maja. Polacy będą wybierać 52 europosłów. W całej UE wybory odbędą się w dniach 23-26 maja; Europejczycy wybiorą w sumie 705 europosłów.Wiosna występuje samodzielnie .

Rada Miasta Gdańska odebrała pośmiertnie ks. Henrykowi Jankowskiemu honorowe obywatelstwo miasta. Pomnik oskarżanego o molestowanie dzieci księdza zostanie rozebrany, a skwer jego imienia będzie miał nową nazwę.
Wreszcie normalniejemy i pokazujemy Światu ze społeczeństwo obywatelskie jest możliwe też w Polsce.Brawo Gdańsk. Brawo P. Prezydent. Brawo Radni!!! To pierwszy krok do normalności!!!
Zdemontowano pomnik ks. Jankowskiego. Związkowcy chcą postawić monument w innym miejscu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #485  
Nieprzeczytane 08-03-2019, 14:30
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 617
Domyślnie

Dzień Kobiet w PRL. Jak go wspominamy?
''Dzień Kobiet! Dzień kobiet!
Niech żyją nam zdrowe
i pani nasza i mamy
i woźna kucharka,
przedszkolna lekarka.
Im wszystkim kwiaty rozdamy.''

Wszystko co było w PRL wielu nawiedzonych rewolucyjnie seniorów nieraz pastwi się nad świętami które z tamtym okresem są związane.Dzień Kobiet – coroczne święto obchodzone 8 marca od 1910 roku. Pierwszy dzień kobiet obchodzony był 28 lutego 1909, ustanowiony przez Socjalistyczną Partię Ameryki po zamieszkach i strajkach w Nowym Jorku .
Dzisiaj w Niemczech po raz pierwszy Dzień Kobiet jest ogólnopaństwowym dniem wolnym.U nas dni obchodzi się kościelne albo związane z martyrologią i terroryzmem bo to lubią obchodzić owce i barany.

https://www.facebook.com/jerzyowsiak...f_t=live_video To Gdańsk i występ pierwszej od 1000 lat Burmistrz kobiety.

Miłe Panie

Wszystkiego Najlepszego z okazji Dnia Kobiet
Odpowiedź z Cytowaniem
  #486  
Nieprzeczytane 08-03-2019, 20:28
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Cytat:
Napisał waclaw46
[size="3"]Robert Biedroń: Wiosna bez Koalicji Europejskiej nie odsunie PiS od władzy ]

nieeee?
a dopiero co wyzywał ich jeden pier...wiosnek od dinozaurów
i leśnych dziadów.
I klepał że się nie będzie z takimi zadawał.
I do Schetyny bojowo wołał, żeby się nie mazał.

i jedną panią świątecznie sponiewierał z samego rana

to chyba robił trepa ze szczęk?
No i dotąd nie wyznał SKĄD miał szmal, żeby moczyć jaja na HAWAJACH.

bo starożytni Rosjanie mawiali że mądry polityk wie co mówi, a ten letko upośledzny mówi co wie i .....z głowy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #487  
Nieprzeczytane 09-03-2019, 11:34
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 617
Domyślnie

Wiosna rozpoczyna przygotowania do wyborów do Parlamentu Europejskiego występować będzie samodzielnie i nie będą jej reprezentować "Leśne Dziadki".
Zorganizowane będą spotkania z wyborcami gdzie będzie można poznać kandydatów do Parlamentu Europejskiego zadać pytania i porozmawiać o Unii i waszych oczekiwaniach.
Wiosna nie jest dotowana z Budżetu jak : Platforma Obywatelska i Prawo i Sprawiedliwość Zorganizowanie spotkania przedwyborczego jak i same wybory kosztują , stąd apel o wasze wsparcie https://wiosnabiedronia.pl/

Nareszcie zmiana!
Potrzebujemy Twojego wsparcia, aby w końcu nadeszła Wiosna!
Wesprzyj nas


W dniach 23–26 maja 2019 r. obywatele UE wybiorą następny Parlament Europejski.To czas, by pokazać, że Twój głos też się liczy.
Głosując w wyborach europejskich, obywatele wybiorą 705 posłów, którzy będą nas reprezentować w UE do 2024 r.

Podstawowe informacje
Niektóre aspekty wyborów, takie jak wiek uprawniający do głosowania lub głosowanie z zagranicy, różnią się w zależności od kraju.

Dlaczego warto głosować?
Głosując w wyborach europejskich, masz wpływ na to, jaki kierunek przyjmie UE przez następne pięć lat w obszarach takich jak handel międzynarodowy, bezpieczeństwo, ochrona konsumentów, walka ze zmianą klimatu i wzrost gospodarczy. Posłowie do PE nie tylko kształtują nowe prawodawstwo, ale również sprawują kontrolę nad innymi instytucjami UE.
Głosując, masz też wpływ na strategie polityczne, które kształtują nasze codzienne życie.

Sympatycy Roberta Biedronia znajdziecie informacje o tym co faktycznie europoseł ma wpływ bo jak zwykle u nas dyskusje nie są związane z tematem tylko emocjonalne lanie wody.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #488  
Nieprzeczytane 09-03-2019, 11:53
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 617
Domyślnie

Pluto36 pyta :SKĄD miał szmal .

Wiosna odpowiada

Codziennie pracujemy nad wizją państwa, pod którą będziecie mogli się podpisać. W przeciwieństwie do innych partii nie dostajemy subwencji partyjnych, nie wspierają nas grupy lobbingowe, Spółki Skarbu Państwa ani pożyczki wielkich banków.

Działamy dzięki Waszym dobrowolnym wpłatom.

Też Pluto36 możesz zadać takie samo pytanie Przeorowi Klasztoru na Jasnej Górze ,Marianowi Waligórze w Częstochowie ,skąd szmal na utrzymanie .Jak się dowiesz to nas poinformuj za co moczą "moczyć jaja na HAWAJACH" lub ich pobyty braci z siostrami w domu rozkoszy Rzymie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #489  
Nieprzeczytane 09-03-2019, 13:17
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Cytat:
Napisał waclaw46
[size="3"]Pluto36 pyta :SKĄD miał szmal .

Wiosna odpowiada

Codziennie pracujemy nad wizją państwa, pod którą będziecie mogli się podpisać. W przeciwieństwie do innych partii nie dostajemy subwencji partyjnych, nie wspierają nas grupy lobbingowe, Spółki Skarbu Państwa ani pożyczki wielkich banków.

Działamy dzięki Waszym dobrowolnym wpłatom.]

To czemu WIEŚNIACY czepiata się TACY?
I NIKT nie pyta
co robita
tylko skąd
sałate mata. LEGALNĄ!!!!
I żeby jasność w temacie była,
że WIOSNA to NIE JEST przez PUTINA
PASIONA kobyła


PARTIE POLITYCZNE mają USTAWOWY obowiązek rozliczać się skąd mają szmal żeby było wiadomo za co Biedroń moczy jaja na HAWAJACH, bo inaczej będzie taki sam OSZUST i KRĘTACZ jak twój były boss PISKORSKI z SD czy KACZYŃSKI z PiSu.

Jak zazdrościcie WIELEBNYM że się ich nikt nie czepia O SZMAL, to trzeba było założyć ZAKON, SEKTĘ, albo KOŚCIÓŁ pod wezwaniem św BIEDRONIA MĘCZENNIKA i mielibyście spokój ŚWIĘTY
Odpowiedź z Cytowaniem
  #490  
Nieprzeczytane 09-03-2019, 16:03
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 617
Domyślnie

Cytat:
To czemu WIEŚNIACY czepiata się TACY?
Bo chcą ją opodatkować .Zapomniałeś że jest to w programie Wiosny . Głupi grześ będzie musiał się na to zgodzić bo R.Biedroń nie popuści i każe mu to na początek zrealizować , jak myśli poważnie PO o korycie . Nie zapominaj Palikot też doradza Biedroniowi a on też działał w PO i z niej zrezygnował .
Jakie obowiązki mają partie i co mają upubliczniać to sobie przeczytaj ustawy a potem pisz.Masz kłopoty bo twoje pokolenie geriatryczne i zaawansowana demencją ,poproś kogoś młodszego to ci to wytłumaczy.Na razie to bredzisz i bijesz pianę .Czy ci platformersi płacą Ci od wiersza a nie od postu ?? znalazłeś głupków w Częstochowie ???"?

OSZUST i KRĘTACZ to Schetyna spytaj Lili Piskorski działacz PO a ty plujesz na niego i go pomawiasz bo zrezygnował z zakonu PO. Nowak kolekcjoner zegarków zapomniałeś o nim bo wysłało go PO na Ukrainę by działał w innym kraju , podobnie jak kościół z pedofilami. Czym się różni PO od PiS tylko tym że nie jest przy korycie. PO-PiS to stan umysłu jak w zakonie.

Myślisz że jak napiszesz Putin to na mnie zrobi wrażenie .Tramp ,Franciszek, Putin Perez nie robią na mnie wrażenia , możesz dołożyć jeszcze Merkel i Orban . Kolory mi też latają , wymyśl coś nowego mój miły częstochowski ma..... Wypisz wszystkich decydentów wchodzących w skład Rady Unii Europejskiej pomocne będzie w tym co pisać będę byś zrozumiał po co nam Unia..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #491  
Nieprzeczytane 09-03-2019, 20:18
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 617
Domyślnie

Tylko kompletni idioci mogą kochać władzę ,
która wszystkich uważa za idiotów
Jaroslav Hasek


To dla wielu z was piszących na forum A to Polska Właśnie , z polski i zagranicy , od czasu do czasu na forum Sympatycy Roberta Biedronia ,brednie wyssane z palca , zauważcie że zbliżają się wybory do Parlamentu Europejskiego i trzeba zastanowić się by wybrać tych co znają język i mają pojęcie o pracach w Unii.

Zatem, co Europa robi dla Ciebie? W twoim życiu .Jaki wpływ ma Europa na nasze życie codzienne? Na miejsca pracy, rodzinę, opiekę zdrowotną, hobby, podróże, bezpieczeństwo, wybory dokonywane przez konsumentów i prawa społeczne? Jak uwidacznia się obecność Europy w naszych miastach, miasteczkach i regionach?

Zobacz, co Europa robi dla Ciebie: Wioosna uważa że z wiedzy o tym czym zajmują się posłowie do W Parlamencie Europejskim i to co jest wdrażane jako prawo unijne i Polska zobowiązała się przestrzegać dotyczy wszystkich Polaków a nie tylko wybranych tych co są przy żłobie i tych co przy żłobie byli. Wszystko opiera się na tym że wielu z was nie wie jakie ma prawa a cwaniacy na głupocie was żerują. Obudź się Polsko , matoły w USA wam nie pomogą .

Warto też wiedzieć o co pytać waszych przedstawicieli i udać się na spotkanie wyborcze.Większość z nich żeruje na tym że pytacie się o rzeczy mało istotne same też inicjują dyskusję na sprawy którymi się ludzie w parlamencie Europejskim się nie zajmują.Takie bicie piany dla seniorów zaawansowanych wiekiem. Językiem urzędowym jest angielski i należy pytać posła –osła czy go zna.
Moja Praca
Moje zdrowie
Mój czas wolny
Moja edukacja
Moja rodzina
Moje finanse
Moja przyszłość
Moje podróże
Moja okolica
Moje bezpieczeństwo
Mój dzień
Moje prawa i wolnościowe w UE
Nowe prawo unijne.
Co kupuję

Od jutra moje zdrowie co wiecie na ten temat związany z naszymi prawami , piszcie i co chcecie zmienić. ????
Odpowiedź z Cytowaniem
  #492  
Nieprzeczytane 09-03-2019, 20:41
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

[quote=waclaw46][size="3"]
Cytat:
Bo chcą ją opodatkować .Zapomniałeś że jest to w programie Wiosny
.
No to co będzie jak inni WPISZĄ W PARTYJNY PROGRAM i zechcą opodatkować TACĘ BIEDRONIA????
Jak wszyscy to wszyscy i BIERDOŃ ....TYŻ.

Cytat:
Nie zapominaj Palikot też doradza Biedroniowi a on też działał w PO i z niej zrezygnował .
a BIEDROŃ był w SLD i też zrezygnował, a ty byłaś wszędzie i tera'ś wieśniak. I jeszcze PiS ci się ostał albo...schiza do Kukiza
Cytat:
znalazłeś głupków w Częstochowie ???"?
Nie bo wszyscy wybyli do .....KRAKOWA
Cytat:
Myślisz że jak napiszesz Putin to na mnie zrobi wrażenie
Ja doskonale wiem, że nie zrobi ..... nie posiadasz odpowiedniego aparatu jaki Matka NATURA zaprogramowała homo sapiens, żeby reagował na wrażenia.

I już ci tłumaczyłem że służysz jedynie za podkład do rozważań nad zjawiskiem pt BIEDROŃ i tyle.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #493  
Nieprzeczytane 09-03-2019, 21:59
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 617
Domyślnie

Pluto głupki w Częstochowie zostali ,mądrzy wyemigrowali i od czasu do czasu przyjeżdżają by wspomóc usługi w kawiarni czy restauracji. Jaki przemysł został poza klasztorem i tymi co biją pokłony obrazowi . Smutne to co z miasta zostało przez głupotę jego mieszkańców.Pakuj się i możesz udać się do swojego nieba którego nie ma.

Temat wybory do parlamentu europejskiego to nas czeka w maju , a ciemnogród wszędzie , a największy w Częstochowie , widać po twoich postach .

Alzheimer to zwyrodnieniowa choroba mózgu często występująca w podeszłym wieku. Według szacunków dotyka ona ponad 50% pacjentów w UE chorych na demencję. Ponieważ Alzheimer stanowi obciążenie zarówno dla chorych, jak i ich opiekunów, należy przede wszystkim skupić się na jakości życia, wczesnym diagnozowaniu oraz prewencji.

Rządy państw członkowskich odpowiadają za politykę zdrowotną, natomiast rola UE polega głównie na zapewnianiu koordynacji i wsparcia. Mimo to UE od dawna angażuje się także w walkę z chorobą Alzheimera i stara się zminimalizować jej wysokie koszty społeczno-gospodarcze. W 2009 r. Komisja Europejska wydała opracowanie dotyczące europejskiej inicjatywy na rzecz walki z tą chorobą, obejmujące cztery cele: promowanie wczesnego diagnozowania, pogłębianie wiedzy i koordynacja badań, najlepsze praktyki oraz poszanowanie praw pacjentów. Komisja zainicjowała również wspólne działanie państw członkowskich UE w celu szerzenia wiedzy na temat demencji oraz jej skutków, a także zapewnienia chorym lepszej opieki. W 2016 r. podjęto dodatkowe działania, aby skoncentrować się na wsparciu udzielanym pacjentom po postawieniu im diagnozy, koordynacji sytuacji kryzysowych i opieki, jakości domów opieki, a także społecznościach przyjaznych chorym na demencję.

Inicjatywa w zakresie leków innowacyjnych, czyli publiczno-prywatne partnerstwo UE i branży farmaceutycznej, współfinansuje projekty mające na celu wykrycie przyczyn choroby Alzheimera, stworzenie europejskich ram informacji medycznych, wypracowanie nowego podejścia do badań klinicznych, poprawę rozwoju leczenia i wykrycie powodów wycofania społecznego. Przyszłe projekty będą dotyczyły badań nad stanami zapalnymi i Alzheimerem, a także zaangażowania pacjentów. Ponadto Wspólne Centrum Badawcze UE pomaga rozwijać nowe standardy naukowe umożliwiające wczesną diagnozę.
Dalsze informacje:

Nota informacyjna EPRS na temat ponowienia apelu o walkę z demencją, http://www.europarl.europa.eu/thinkt...82016%29577959

Inicjatywa UE na rzecz walki z chorobą Alzheimera i innymi formami demencji, http://eur-lex.europa.eu/legal-conte...ISSUM%3Asp0014

Sprawozdanie Komisji Europejskiej na temat demencji, Komisja Europejska, https://ec.europa.eu/health/sites/he...19_co04_en.pdf

EPRS | Biuro Analiz Parlamentu Europejskiego, https://www.epthinktank.eu


cdn jutro dla tych co mają mózg i samodzielnie z niego korzystają.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #494  
Nieprzeczytane 10-03-2019, 11:43
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Cytat:
Napisał waclaw46

[b][b]Alzheimer to zwyrodnieniowa choroba mózgu często występująca w podeszłym wieku.ą.

waciudroganasza we wierze ukochana.
To powiedz nam czemu się nie leczysz?

Bo zastanawiamy na co BIEDRONIOWI ROBERTOWI i PREMIEROWI NASZEMU taka pokraka ze zwyrodniałym mózgiem???
Odpowiedź z Cytowaniem
  #495  
Nieprzeczytane 10-03-2019, 22:06
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Cytat:
Napisał waclaw46
[
[size="3"]Cierpisz na schorzenia, których nie można wyleczyć w Twoim kraju, a może czas oczekiwania na leczenie jest zbyt długi? ]

waciunasza we wierze ukochana.
czy chcesz nam powiedzieć że się wybierasz na zagraniczne leczenie i szukasz duchowego wsparcia i pocieszenia?
czy też wzorem idola chcesz pomoczyć organy na hawajach i chcesz się dossać do publicznego cyca?
Wyznaj prawdę i nie grzesz więcej!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #496  
Nieprzeczytane 11-03-2019, 10:50
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Cytat:
Napisał waclaw46
[
cdn jutro dla tych co mają mózg i samodzielnie z niego korzystają.

waciunasza ukochana we wierze!
gdybyś [ach! gdybyś!] ten organ posiadała w odpowiedniej kondycji zdrowotnej, to w dziale poświęconym SYMPATYKOM PREMIERA NASZEGO BIEDRONIA ROBERTA nie wrzucałabyś godnych kawałków z unijnego śmietnika, tylko opowieści o tym jak NASZ PREMIER rozwiąże twoje problemy ze sprawnością mózgu NA TEJ ZIEMI bo DUCH ŚWIĘTY już zrobił co mógł i nie pomogło.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #497  
Nieprzeczytane 12-03-2019, 13:02
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Cytat:
Napisał waclaw46
Czy badałeś sobie ostatnio poziom cukru we krwi? Czy wiesz, że dzięki prostemu testowi można zdiagnozować cukrzycę i oszczędzić choremu wielu powikłań, a nawet ocalić mu życie? Cukrzyca jest chorobą przewlekłą,.....
[/size]

waciunaszadroga i ukochana we wierze.
Mamy [B]MY SYMPPATYCY PREMIERA BIEDRONIA ROBERTA [/b] poważne podejrzenia, że to co złapałaś i ci dolega to NIE JEST CUKRZYCA.
I mówią, że to też się leczy.
I martwimy się o ciebie.


Albowiem cukrzyk wie gdzie się udać po pomoc i wie jak z bliska wygląda diabetolog.
tak że sprawdź może czy twój stan lekarz pierwszego kontaktu ocenił właściwie.

No i gdybyś była bardziej spostrzegawcza niż jesteś to byś wiedziała że jest tutaj specjalny dział poświęcony ZDROWIU
I tam ze swymi niedomaganiami na organach mogabyś się przenieść.
amen!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #498  
Nieprzeczytane 12-03-2019, 13:26
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

TEŻ się pytamy gdzie jest NACZELNY GEJ KRAJU kiedy Rabieja biją???

Cytat:
"Od paru dni PiS urządza niezwykły hejt całą swoją polityczno-medialną mocą ws. praw osób LGBT. Trwa ohydna kampania napędzająca nienawiść i lęki, byle podzielić Polaków przed eurowyborami

- a gdzie jest Robert BiedrońBiedroń? Ktoś coś widział, słyszał? Heloł?"

z takim pytaniem zwrócił się do użytkowników na Twitterze były minister w rządzie PO-PSL Bartłomiej Sienkiewicz.


Byłemu politykowi odpowiedział Tomasz Lis, zagorzały krytyk inicjatywy Biedronia: "To nie jego wojna. Jego jest wojna z opozycją" – stwierdził naczelny "Newsweeka".

ostatnio wyjawił, że
od dzieci i ciąż
uchronił go mąż


a to stanowczo za mało
w walce homonawałą
Odpowiedź z Cytowaniem
  #499  
Nieprzeczytane 12-03-2019, 22:03
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Ktoś tu kręci ....

Cytat:
Jawne, publiczne, tylko na wniosek
W przypadku Słupska, informacje o zarobkach urzędników były udzielane tylko w odpowiedzi na wniosek zainteresowanych, nigdy z własnej inicjatywy urzędu czy prezydenta miasta. Podobnie jak Słupsk postępują inne urzędy czy instytucje, także te, których przepisy zobowiązują do jawności wynagrodzeń

ale to nie jest elegancko kiedy pyta się innych o zarobki, a swoich partyjnych ujawnić się nie chce..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #500  
Nieprzeczytane 13-03-2019, 17:06
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Nasz SYMPATYKÓW PREMIERA ROBERTA BIEDRRNIA ból jest o tyle straszny i rozrywający że OSTRZEGALIŚMY. i biliśmy na ALARM bo WRÓG NIE ŚPI z BYLE KIM.

Cytat:
Robert Biedroń ma kłopoty. Jest zawiadomienie do prokuratury

Robert Winnicki zawiadamia prokuraturę o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez partię Wiosna. Chodzi o finansowanie ugrupowania Biedronia, które - zdaniem szefa Ruchu Narodowego - jest nielegalne.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 15:04.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.