menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Praca > Seniorzy i praca
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Seniorzy i praca Dyskusje na temat sytuacji seniorów na rynku pracy, bezrobocia, możliwości zarabiania na emeryturze, poszukiwania pracy.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #141  
Nieprzeczytane 23-10-2007, 01:39
Bianka's Avatar
Bianka Bianka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 6 197
Domyślnie

Cytat:
Napisał danmal
Przyjaciol Bianko to ja mialem w realnym swiecie nie w koputerze,tu jestem bo mnie rozrywa, jak patrze na wasza oblude,
No cóż. Przecież nikt Ci się nie narzuca. Ale powiem Ci, że przyjaciół można mieć wszędzie i że my istniejemy nie tylko "w komputerze", ale przede wszystkim w realu. Od niedawna spotykamy się ze sobą i lubimy się. Uznajemy prawo każdego z nas do własnego zdania, do własnych poglądów, nawet jeśli sami ich nie podzielamy.
Ja osobiście jestem do ludzi nastawiona życzliwie - zarówno w realu, jak i w świecie wirtualnym. Nie wyobrażam sobie wejść gdzieś po raz pierwszy i zacząć od tego, że mam do wszystkich pretensje.
I nie myl zwykłej życzliwości i grzeczności z obłudą. To nie to samo.
Uśmiechnij się - jutro będzie lepiej - jak śpiewano w jednej starej piosence.
Pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #142  
Nieprzeczytane 23-10-2007, 01:51
~gość: danmal's Avatar
~gość: danmal
 
Posty: n/a
Domyślnie

Nie trudz sie niewiasto,to co robicie jest chore,kompure zastapil wam sle koncertowa,nawet obidy gotujecie w komputerze,rozumiem przepisy ale opowidac, ze kartofeki mizeria,kotlecik ,kluseczkiczy ty nie widzisz ze trzeba miec w glowie na rabane zeby ni powiedziec bardziej dosadnie zeby takie idotyzmy wypisywac.Histeria zapanowala,czerwony atrament sie leje,straszenie hucpa na calego,a ja sobie giczalmi ,macham sobie giczalami
Odpowiedź z Cytowaniem
  #143  
Nieprzeczytane 23-10-2007, 01:57
Anielka's Avatar
Anielka Anielka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: pomorskie
Posty: 11 336
Domyślnie

Witaj Bianko,tez nie mozesz spac,a jutro napewno bedzie lepiej,nie ma co sie martwic.Pozdrawiam serdecznie i cieplutko.
__________________
1.-"Prawda jest taka, że ludzie dzielą się na przyzwoitych i kanalie, oba rodzaje człowieczeństwa są po obu stronach."
/maja59- senior/

Odpowiedź z Cytowaniem
  #144  
Nieprzeczytane 23-10-2007, 02:04
~gość: danmal's Avatar
~gość: danmal
 
Posty: n/a
Domyślnie

Niewatpliwie...do baru na sniadanie i kawusie,ktora pierwsza na miotle przyleci? pozniej przy kominku, moze na ognisku , pszczolki pobrzecza te co to robia miod i lubia miod -jakie to odkrywcze,a ile w tym glebi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #145  
Nieprzeczytane 23-10-2007, 08:38
emka46's Avatar
emka46 emka46 jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Trójmiasto
Posty: 3 030
Domyślnie

danmal,piszesz tak,jakbyś za karę czytał to forum.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #146  
Nieprzeczytane 23-10-2007, 08:51
Bianka's Avatar
Bianka Bianka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 6 197
Uśmiech Masz rację, Anielko

Cytat:
Napisał Anielka
Witaj Bianko,tez nie mozesz spac,a jutro napewno bedzie lepiej,nie ma co sie martwic.Pozdrawiam serdecznie i cieplutko.
Ktoś ma kompleksy i problem alkoholowy, jak myślę. Już nawet nie chce mi się współczuć. Nie lubię rzucać pereł... Szkoda na to czasu.
Ja też Cię pozdrawiam cieplutko i porannie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #147  
Nieprzeczytane 23-10-2007, 10:03
Nika's Avatar
Nika Nika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Małopolska,Kraków
Posty: 36 760
Domyślnie

Ale się obśmiałam, facecik zionie jadem,ale dość zabawny...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #148  
Nieprzeczytane 23-10-2007, 10:19
kufa86 kufa86 jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Posty: 2 996
Domyślnie

Teraz może coś prawie na temat.
Cytat z netu: Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem
Kiedy wspomnę, co człowiek nie napracował się na tych kontraktach w ZSRR. Naprzywoził kolorowych telewizorów, nasprzedawał, żeby uciułać parę groszy. Potem pojechał na roboty do Niemiec i tyrał u Bauera. W końcu kupił dwuletniego ropniaka, opla senatora. Trochę był potłuczony, ale sam blachę wyklepałem, zaszpachlowałem i nie było śladu. Jaka to była radość i jak nam wszyscy zazdrościli.

Wtenczas ropa była tańsza o połowę od benzyny.

Niedawno mój syn pracował u jednego zapitego piwem Holendra, który w pijanym widzie wjechał na drzewo prawie nowym renault megane. Wkurzył się jak diabli, bo mu zabrali prawo jazdy. Dlatego dał za pracę synowi samochód. Chłopak zrobił dobry interes, samochód prawie nówka - przejechane dwadzieścia tysięcy, turbo diesel i podgrzewane przednie fotele. Wyklepałem dziecku blachę, wypucowałem i wygląda jak z salonu.

Teraz jesteśmy jednak niezadowoleni. Dlaczego ta ropa jest taka droga, skoro wszystkie części i samochód na ropę jest droższy? Zawsze ropa była dużo tańsza od benzyny.

Przeczytałem w internecie różne rady. Jedni piszą, można lać benzynę i lać wszystko, bo diesel na wszystkim pojedzie. Guzik prawda. Jakby tak było, zwołałbym spod sklepu meneli i kazał siusiać do baku. Jedni znów radzą na opałówce. Na opałówce to ja czasami jeżdżę, ale syn ma wtrysk i może się zatkać, a to kosztuje furę pieniędzy.

Olej rzepakowy. Też mi nowina. Jak tylko jest promocja w jakimś hipermarkecie, to zaraz jadę i pakuję cały samochód, resztę na bagażnik. Dwieście litrów musi wejść. Ale syn ma wtrysk i jak się zapcha, to kosztuje furę pieniędzy.

Też dobrą radą jest dolać pół litra dentki do pełnego baku. Wspominał o tym sąsiad, jak obalaliśmy jarzębiak, ale on jeździ na benzynie. Ja mogę dolać spokojnie i wypróbować, ale syn ma wtrysk i może się zatkać, a to kosztuje furę pieniędzy.

Ostatnio słyszałem, że hycle łapią dobrze wypasione koty, przepuszczają przez sokowirówkę i mają wysoko oktanową ropę, którą sprzedają pokątnie. Ja mogę spróbować, ale syn ma wtrysk i może się zatkać, a to kosztuje furę pieniędzy.

Słyszałem, że co biedniejsi mają dwustulitrowe beczki, wrzucają jęczmień, żyto czy owies, jakieś buraki, ziemniaki i wszystko co chłopkowi rąbną. Dorzucają słoninę czy margarynę, albo różne robaki czy zdechłe zwierzaki. Wstawiają rurkę fermentacyjną i po miesiącu mają ekstra paliwo. Ja mogę spróbować, ale syn ma wtrysk i może się zatkać, a to kosztuje furę pieniędzy.

Podobno we Wrocławiu wycieli słoniowi pół dupy, wrzucili do stawu i po tygodniu otworzyli rafinerie. Ja mogę spróbować, ale syn ma wtrysk i może się zatkać, a to kosztuje furę pieniędzy.

Podaje swoje konto na paliwo i liczę na wsparcie gmin kościelnych, zwłaszcza Radio Maryja i wszystkich innych ludzi dobrej woli, bo na ten rząd liczyć nie można. A syn ma wtrysk i może się zatkać, a to kosztuje furę pieniędzy.
Materiał źródłowy: www.naszakaruzela.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #149  
Nieprzeczytane 23-10-2007, 12:52
~gość: danmal's Avatar
~gość: danmal
 
Posty: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał nika
Ale się obśmiałam, facecik zionie jadem,ale dość zabawny...
A ty tez za kare mnie czytasz?Nie ma przymusu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #150  
Nieprzeczytane 23-10-2007, 14:20
Alsko's Avatar
Alsko Alsko jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 34 899
Domyślnie

Dziękuję za linka, Kufo
Odpowiedź z Cytowaniem
  #151  
Nieprzeczytane 23-10-2007, 16:42
Pani Slowikowa Pani Slowikowa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 7 080
Domyślnie moje drogie kolezanki Malgosiu i Alsko

Cytat:
Napisał Malgorzata 50
Asiu wiesz co wstydź się.Skąd u Ciebie dziewczyno takie poglądy!!!Mozna nie przepadać za Tuskiem ,ale to jest po prostu obraźliwe.A jakim prawem my mowimy o niemcach dojcze pytam o anglikach angole ,o azjatach żóltki itd


zarzucacie mi uogolnianie i przesade w moich "uprzedzeniach" co do niektorych grup spolecznych..nazwijmy to tak..

A ja wam odpowiem ze "kociol garnkowi przyganial a sam smolil" bo dotychczas to ja walczylam wlasnie z wami o to zeby nie uogolniac ... tylko ze latwo jest samemu widziec drzazge w cudzym oku a nie widziec belki we wlasnym..

Moze ja faktycznie mam jakas paranoje jezeli chodzi o agresywne zamiary Niemcow .. ale sa one uzasadnione... bo moje cale zycie ( mimo ze urodzilam sie 7 lat po wojnie) zostalo w pewnym sensie od tego uzaleznione w zlym sensie tego znaczenia..
A dziury wielkosci sporych jablek na plecach mojej mamy, mam dotychczas przed oczami...

I jezeli jestem jaka jestem czyli egzaltowana to po czesci jest to wina naszych kochanych sasiednich nacji.. Bo moze sie juz taka urodzilam... wariatka ... po eksperymentach ginekologicznych ktorzy ci ludzie robili na mojej mamie ...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #152  
Nieprzeczytane 23-10-2007, 18:08
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

Asiu -to jest zrozumiale jasne -ale wiesz nasi rodzice otrzymali porcje strasznych ,niewyobrazalnych doswiadczeń.Zrozumiale sa nawet uprzedzenia .Ale minelo już tyle lat i ci sasiedzi też sa innymi ludźmi.Kazdy oczywiscie ma swoja traume ,ja nie mialam zamiaru sprawic ci przykrosci -skad mialam wiedziec ,ze Twoja mama miala tak koszmarne doswiadczenia -padla ofiara zbrodniczego systemu,moja mam tez padla ofiarą zbrodniczego systemu ze wschodu -ale mysle ,ze wszelkie daleko posuniete uprzedzenia i ogolnienia powodują ,że takie systemy powstaja .Nie polemizowalam z tobą jako osoba o jakichs tam cechach charakteru -bo cię bardzo lubie i cenie -tylko nie podobalo mi sie to co napisalas o Kaszubach w ogole a Donaldzie w szczegolnosci.
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #153  
Nieprzeczytane 23-10-2007, 18:39
Alsko's Avatar
Alsko Alsko jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 34 899
Domyślnie Asiu,

ja mam dziś tylko tyle siły, żeby Ci powiedzieć, że nie chciałam Cię dotknąć. I nie chciałam zrobić Ci przykrości. Wyraznie to napisałam w tamtym poście.

Zareagowałam na nazwanie Kaszubów współbratymcami Niemców, bo uznałam to za niesprawiedliwe i nieprzemyślane. Miałam milczeć?

Po prostu inaczej - my obie - patrzymy na niektóre sprawy.

Jeszcze raz powtarzam: nie chciałam Cię dotknąć.
A teraz idę się leczyć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #154  
Nieprzeczytane 23-10-2007, 18:50
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Uśmiech Asiu no co Ty?

Cytat:
Napisał Pani Slowikowa
zarzucacie mi uogolnianie i przesade w moich "uprzedzeniach" co do niektorych grup spolecznych..nazwijmy to tak..

A ja wam odpowiem ze "kociol garnkowi przyganial a sam smolil" bo dotychczas to ja walczylam wlasnie z wami o to zeby nie uogolniac ... tylko ze latwo jest samemu widziec drzazge w cudzym oku a nie widziec belki we wlasnym..

Moze ja faktycznie mam jakas paranoje jezeli chodzi o agresywne zamiary Niemcow .. ale sa one uzasadnione... bo moje cale zycie ( mimo ze urodzilam sie 7 lat po wojnie) zostalo w pewnym sensie od tego uzaleznione w zlym sensie tego znaczenia..
A dziury wielkosci sporych jablek na plecach mojej mamy, mam dotychczas przed oczami...

I jezeli jestem jaka jestem czyli egzaltowana to po czesci jest to wina naszych kochanych sasiednich nacji.. Bo moze sie juz taka urodzilam... wariatka ... po eksperymentach ginekologicznych ktorzy ci ludzie robili na mojej mamie ...
Masz prawo do swoich poglądów tak samo jak Małgosia i Ala. Nie musimy śpiewać jednym głosem na forum, a Ty jesteś suuuper.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #155  
Nieprzeczytane 23-10-2007, 21:34
Pani Slowikowa Pani Slowikowa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 7 080
Domyślnie juz

jest ok dziewczyny...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #156  
Nieprzeczytane 23-10-2007, 21:45
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 048
Domyślnie

A dzisiaj pani Merkel wymierzyła Polsce policzek,mimo że mówiła dawniej coś innego.
Jestem przekonana iż to wynik wyborów tak ją natchnął.No i mamy centrum wypędzonych / przez nas / biednych Niemców ,usankcjonowane podpisem kanclerza...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #157  
Nieprzeczytane 23-10-2007, 22:00
Pani Slowikowa Pani Slowikowa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 7 080
Domyślnie teraz to dopiero sie zacznie

Lila.. jak z reszta bylo do przewidzenia..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #158  
Nieprzeczytane 23-10-2007, 23:03
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Gaduła Noooooooo

jeszcze stwierdzą, że to my wywołaliśmy II wojnę światową.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #159  
Nieprzeczytane 24-10-2007, 00:38
kufa86 kufa86 jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Posty: 2 996
Domyślnie

Polskie obozy koncentracyjne już funkcjonują w prasie zachodniej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #160  
Nieprzeczytane 24-10-2007, 19:10
~gość: Benigna's Avatar
~gość: Benigna
 
Posty: n/a
OK

Przeglądałam wpisy w tym wątku /nie wszystkie bo jest ich
straaaasznie dużo/ i wydaje mi się, że niekoniecznie są na temat, aczkolwiek bardzo ciekawe.
Ja o konkretnej pracy dla seniorów: są agencje aktorskie
/nie tylko w Warszawie/, które szukają nowych twarzy do
statystowania itp. w każdym wieku. Nie są to może
kokosy ale zawsze parę groszy i przygoda! Gdyby ktoś był
zainteresowany, to mogę podać adresy w Warszawie.
Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 14:23.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.