menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #112561  
Nieprzeczytane 26-08-2018, 18:18
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 667
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
Od 45 roku zarządzają . Widocznie namnożyło się gojów których trzeba potraktować odpowiednio do roboty
Jarek!!!
Ty możesz mieć rację.
Spójrz tu:
Cytat:
Żydowskie lobbies polityczne, działające w krajach o ustroju demokratycznym: przedstawiają politykę Państwa Izrael jako obiektywnie słuszną i uzasadnioną, pozyskują budżetowe pieniądze na cele własnej mniejszości narodowej, wykorzystują dostępne sobie media do promowania w życiu publicznym swoich "autorytetów” dobieranych wedle żydowskiego pochodzenia. dążą do obsadzania ważnych stanowisk – zwłaszcza w upaństwowionej kulturze (czyli propagandzie), przez obywateli pochodzenia żydowskiego, dążą do wprowadzenia filosemickiej interpretacji historii w programach edukacyjnych dla młodzieży szkolnej, dążą do penalizacji „antysemityzmu” próbując zawłaszczyć dla siebie monopol, na interpretację tego określenia, starają się wreszcie prezentować żydowski punkt widzenia jako obiektywny, dążą do judaizacji chrześcijaństwa lub przynajmniej do jego rugowania z przestrzeni publicznej, zwłaszcza z systemów szkolnych.

Odpowiedź z Cytowaniem
  #112562  
Nieprzeczytane 26-08-2018, 18:43
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
Jarek!!!
Ty możesz mieć rację.
Spójrz tu:

Cytat:
Żydowskie lobbies polityczne, działające w krajach o ustroju demokratycznym: przedstawiają politykę Państwa Izrael jako obiektywnie słuszną i uzasadnioną, pozyskują budżetowe pieniądze na cele własnej mniejszości narodowej, wykorzystują dostępne sobie media do promowania w życiu publicznym swoich "autorytetów” dobieranych wedle żydowskiego pochodzenia. dążą do obsadzania ważnych stanowisk – zwłaszcza w upaństwowionej kulturze (czyli propagandzie), przez obywateli pochodzenia żydowskiego, dążą do wprowadzenia filosemickiej interpretacji historii w programach edukacyjnych dla młodzieży szkolnej, dążą do penalizacji „antysemityzmu” próbując zawłaszczyć dla siebie monopol, na interpretację tego określenia, starają się wreszcie prezentować żydowski punkt widzenia jako obiektywny, dążą do judaizacji chrześcijaństwa lub przynajmniej do jego rugowania z przestrzeni publicznej, zwłaszcza z systemów szkolnych.

Kurcze, dopiero teraz doszlo!
Zapomniales dodac, ze od 45 roku staraja sie to wszystko wprowadzac u nas, a my frajerzy wszystko bierzemy "na klate".

Psssttttt...ale tu nie wolno o tym pisac
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #112563  
Nieprzeczytane 26-08-2018, 18:46
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Troche humoru


Gruzińska firma Aiisa wyprodukowała prezerwatywy z prezydentem Rosji Władimirem Putinem. W ten sposób „uczciła” 10 rocznicę najazdu rosyjskich wojsk na Gruzję.
Na opakowaniu widnieje napisane po angielsku hasło: „Każdy ch… potrzebuje ochrony”.

Cytat:
Saszetka zawiera również Putina stojącego pod parasolem – co jest nawiązaniem do finału ostatnich Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej. Podczas ceremonii wręczania pucharu ochroniarz osłonił od deszczu jedynie rosyjskiego prezydenta, gdy tymczasem jego goście — prezydenci Francji i Chorwacji mokli.
Z tyłu opakowania widnieje kod QR, który odsyła do artykułu w Wikipedii poświęconego wojnie rosyjsko-gruzińskiej sprzed 10 lat.
Rosjanie wkroczyli wtedy do Gruzji pod pretekstem obrony separatystycznych republik Abchazji i Osetii Płd.
To nie jest już pierwszy taki produkt tej firmy z linii prezerwatyw. Poprzednio firma wypuściła również prezerwatywy z wizerunkiem Putina w lotniczej furażerce z napisem „Put in”, czyli po angielsku „włóż”.
Źródło: Biełsat
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #112564  
Nieprzeczytane 26-08-2018, 18:50
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Rosjanie plują Polsce w twarz. Obrzydliwe żarty z katastrofy smoleńskiej.

Cytat:
Katastrofa smoleńska nie tylko dokonała zmian w zbiorowej świadomości Polaków, ale także namieszała sporo w polityce. Partia rządząca, Prawo i Sprawiedliwość, dalej stara się dojść do jak najdokładniejszych faktów dotyczących katastrofy. Cała sprawa, choć dla wielu Polaków wciąż bardzo przykra i w dużej mierze tajemnica, dla Rosjan zdaje się być jedynie dowcipem.
Komitet Śledczy Federacji Rosyjskiej poinformował właśnie, że w dniach 3-7 września polscy i rosyjscy eksperci wspólnie przebadają niektóre z elementów Tu-154m, który rozbił się 10 kwietnia 2010 roku pod Smoleńskiem.$

Ta wiadomość nie uległa uwadze rosyjskich mediów. Rosja szybko zaczęła śmiać się z całej sprawy. Trzeba bowiem podkreślić, że katastrofa smoleńska w Rosji jest traktowana jako tragedia, do której doprowadzili Polacy, a kolejne śledztwa polskich wysłanników są witane śmiechem. W Rosji nagminne jest żartowanie z tragedii, która pochłonęła życia 96 osób.


Ta wiadomość nie uległa uwadze rosyjskich mediów. Rosja szybko zaczęła śmiać się z całej sprawy. Trzeba bowiem podkreślić, że katastrofa smoleńska w Rosji jest traktowana jako tragedia, do której doprowadzili Polacy, a kolejne śledztwa polskich wysłanników są witane śmiechem. W Rosji nagminne jest żartowanie z tragedii, która pochłonęła życia 96 osób.

Sprawę publicznie wyśmiał Roman Husarow, rosyjski ekspert w kwestii katastrof lotniczych.
Polacy nie potrafią się pogodzić z tym, że sami odpowiadają za katastrofę smoleńską, więc będą szukać nowych dowodów na winę Rosji. Polscy eksperci z pewnością będą szukać śladów nowiczoka, bo jest to ostatnio modne

Słowa Husarowa cytuje cała Rosja, a sami Rosjanie już wymyślają kolejne dowcipy wyśmiewające katastrofę.

https://newsweb.pl/katastrofa-smolenska-rosja/
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #112565  
Nieprzeczytane 26-08-2018, 18:52
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Wałęsa publicznie upokorzony. Teraz żałuje, że się odezwał.

https://newsweb.pl/lech-walesa-500/

A od czego dobra Bozia dala rozum?
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #112566  
Nieprzeczytane 26-08-2018, 19:01
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 019
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
Jakiegoś linka można?

http://www.wykop.pl/ramka/3283815/pe...a-po-patelnie/


Nie ma sokowirówki bo mi się nie chce przeglądać?
Jeśli nie ma,
to jest patelnia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #112567  
Nieprzeczytane 26-08-2018, 19:05
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 019
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
Lista już była zanim Kaczyński poszedł na onkologię.


Zmartwisz się straszliwie, ale nie był na onkologii.
Katolickie życzenia się nie chcą spełnić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #112568  
Nieprzeczytane 26-08-2018, 19:26
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Prezydent Republiki Federalnej Niemiec ,Frank Walter-Steinmeier - o Niemcach.


Cytat:
– "Niemcy są narodem imigrantów i takimi już pozostaną. Nie ma pół-Niemców, ani całych Niemców, żadnych „rodowitych” lub „nowych Niemców”. Nie ma Niemców, którzy „są na okresie próbnym” i „muszą wielokrotnie zdobywać swoje prawa w społeczeństwie”.


"Imigracja nastąpiła, ponieważ wielokrotnie prosiliśmy ludzi, aby przyjechali i jest to sytuacja, która będzie nadal obowiązywać w przyszłości".


WRESZCIE JAKIS NIEMIEC POWIEDZIAL PRAWDE!!!
Niemcy jeszcze 200 lat temu,to byla zbieranina dziadostwa z calej Europy,zyjacy jako ksiestwa w MIASTACH,PANSTWACH,gdzie co wieksze,mialo nawet swoja walute!!

A po 1945 - po "przejsciu" zdobywcow sowieckich zoldakow, wiemy co sie stalo.
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #112569  
Nieprzeczytane 26-08-2018, 19:50
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37

jak się uważniej przyjrzeć to faktycznie real. I w końcu ani Ławrow ani Putin na idiotów nie wyglądają.

Jak najlepszym przyjacielem KACZYŃSKIEGO jest kumpel Putina Orban, Zeman, Austriak i Słowak plus Niemców sporo to można śnić sny o potędze.
W końcu tupać i kwilić każdy może... i ssać palucha na paradzie wielkiej mocy
O to chodzi Putinowi aby nas odizolować od wszystkich a potem nam zostanie tylko dostęp do morza i przekop mierzei aby sobie za darmo pompować wodę z Bałtyku i ćwiczyć na bojowych kajakach. Nie będziemy mogli niczego kupić ani niczego sprzedać no chyba, że odpady od pekińczyków albo z Afryki bo mamy to już opanowane przez ostatnie trzy lata.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #112570  
Nieprzeczytane 26-08-2018, 19:55
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mar-Basia
Unikatowy zabytek, sztuczny członek sprzed 250 lat, wydobyto ze starej latryny w centrum Gdańska trzy lata temu. Doskonale zachowany obiekt stał się sławny na cały świat, tymczasem tak jak nagle się pojawił, tak też szybko zniknął. Wbrew zapewnieniom muzealników, nie trafił na żadną wystawę. Muzeum Archeologiczne w Gdańsku nie chce odpowiedzieć, co się z nim obecnie dzieje.

http://trojmiasto.wyborcza.pl/trojmi...ze.html#Z_Prze

Zatrudnili same kobiety do renowacji to myślę, że potrwa zanim zbadają z czego zrobiony, że taki trwały i wielki.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #112571  
Nieprzeczytane 26-08-2018, 19:59
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał POLA
Boga bym do tego nie mieszała.
Zrobił, co mógł, a teraz potrzebni fachowcy od polityki, a nie amatorzy.
Jak się ma takich sąsiadów z prawa i lewa jakich się ma nie od dzisiaj, trzeba przewidywać tego skutki.
Wystarczy przeczytać historię od czasów postania państwowości i zaoszczędzić na chiromantach.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #112572  
Nieprzeczytane 26-08-2018, 20:05
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
Jakich Ci znaków potrzeba? Przecie już się 'zamachuje"
Militarnie straszy jak nie na paradach to na manewrach, gospodarczo choćby blokadami eksportu, a w gazie pokazuje gdzie ma podrygi PiSmanów i knuje w dyplomacji z kim i gdzie może. Od Bałkanów, przez grupę wyszehradzką po Niemcy.

To po co mu inne "zamachy"?
Postawił ultimatum ale bo będziecie brali ode mnie węgiel o 150% więcej albo przykręcę gaz. I jesteśmy w potrzasku płacąc wielokrotnie większe kary do UNI za środowicko a nasz wegiel leży
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #112573  
Nieprzeczytane 26-08-2018, 20:16
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
Jarek!!!
Ty możesz mieć rację.
Spójrz tu:
Jest jeszcze inna możliwość te 3 miliony Żydów to po prostu uchodźcy ekonomiczni, bo widzą jak mało jest rąk do pracy ...... w bankach. https://www.facebook.com/photo.php?f...type=3&theater
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw

Ostatnio edytowane przez Jarosław II : 26-08-2018 o 20:46.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #112574  
Nieprzeczytane 26-08-2018, 20:20
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Zmartwisz się straszliwie, ale nie był na onkologii.
Katolickie życzenia się nie chcą spełnić.
A teraz gdzie jest, robi przekop pod górami??? Ja nikomu źle nie życzę, chociaż życzenia złe czy dobre nie są karalne jako jedyne.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #112575  
Nieprzeczytane 26-08-2018, 20:31
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 019
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
A teraz gdzie jest, robi przekop pod górami??? Ja nikomu źle nie życzę, chociaż życzenia złe czy dobre nie są karalne jako jedyne.


Jak każdego 18-tego był na Wawelu,
19-tego w Beskidzie Sądeckim z Brudzińskim.

https://pbs.twimg.com/media/Dk_dMWAWsAAIW8a.jpg

Jeszcze sobie poczekacie...

A co robi Komorowski? Znów ablacja?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #112576  
Nieprzeczytane 26-08-2018, 20:51
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hypatia
...Koniec wątku bliski, skoro usuwane są nawet posty Poli !
Usunięto?
No popatrz, a nie było ani zdradzieckich mord, kanalii, szczyla, zdrajcy, targowicy, straszenia Ukraińcami czy Żydami, tudzież innych bezeceństw też nie było.
No to za co? Polecenie z góry?
Wniosek jest taki: ponieważ to nie jest ani Twój, ani mój folwark, więc wolno nam, ale mniej.

O działkę się nie martw.
Kwitnie 8 lat i całkiem nieźle się ma, a że przy okazji wyrwie się nie to, co trzeba?
Bywa, takie są koszty produkcji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #112577  
Nieprzeczytane 26-08-2018, 21:58
wankabor's Avatar
wankabor wankabor jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: 25-019 Kielce
Posty: 19 308
Domyślnie

Pamiętaj Polaku, że jesteś Słowianinem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #112578  
Nieprzeczytane 26-08-2018, 22:36
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Super

Cytat:
Napisał Mar-Basia
Wałęsa publicznie upokorzony. Teraz żałuje, że się odezwał.

https://newsweb.pl/lech-walesa-500/

A od czego dobra Bozia dala rozum?
Cenckiewicz?
A kto to taki?
Aaa, ten Cenckiewicz.
Cytat:
Syn Ryszarda i Janiny z domu Kubiak.
Jego dziadek Mieczysław Cenckiewicz przed II wojną światową był działaczem organizacji młodzieżowej Komunistycznej Partii Polski, po 1945 był funkcjonariuszem MBP i SB MSW.

Sławomir Cenckiewicz, tak wspomina sytuację rodzinną:
Moi koledzy z IPN zapytali, czy miałem w rodzinie kogoś takiego jak Mieczysław Cenckiewicz. Powiedziałem, że owszem, wiem o kimś takim. A osobę tę spotkałem pewnie parę razy w życiu, jak byłem małym chłopczykiem, tuż po urodzeniu. I to jest najpewniej mój dziadek. Ponieważ po odejściu mojego ojca mama wychowała mnie sama, nie mieliśmy z tą rodziną żadnego związku.
Pięknie to wytłumaczył, czyż nie?
I jak to w końcu jest, ważne kto tatuś, mamusia, dziadziuś lub nawet brat czy nie ważne? A może tylko czasem?
A może to tak jak z różnymi mętami typu Piotrowicz, jeśli ich to komuch, jeśli wasz to Konrad Wallenrod, nie to co taka Gawor od peseli?
A tak poza wszystkim, to kim ten Cenckiewicz jest i czym i komu się zasłużył, bo komu przysłużył, to dość oczywiste?
A Lech Wałęsa z całą swoją słabością i ułomnością ludzkiej natury, bywa i śmiesznością, jest nadal Lechem Wałęsą i byle kto tego nie zmieni. Po prostu byle kto tego nie zmieni !
Tyle pytań się nasuwa, a odpowiedź jedna.
Kmiu !
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #112579  
Nieprzeczytane 26-08-2018, 22:43
wujek wujek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2010
Miasto: szczecin,zachodniopomorskie,polska
Posty: 2 867
Domyślnie

dot.#112556,zgadzam się (z Lilą),że tak Rosjanie jak i Niemcy zasadniczo nas nie kochają,a zapewne i nie najlepiej nam życzą.Powinniśmy mieć tego świadomość,jak również tego,że ci którzy na Zachodzie znaczą;Niemcy, Francuzi,Włosi i kilka innych państw,a i Amerykanie (a to kierunki,z których oczekiwalibyśmy ew.wsparcia) są Rosją w dziwny sposób zafascynowani.Gdyby kiedykolwiek musieli wybierać między ułożeniem się z Rosją,a poświęceniem Polski,podobnie jak w r.43,wybiorą to drugie.W takich realiach żyjemy i w takich musimy się urządzać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #112580  
Nieprzeczytane 26-08-2018, 22:48
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 019
Domyślnie

Wałęsa? Któż to jest Wałęsa.....a ten od 500 z plusem od SB,
ten sam co jako kapral w wojsku już kablował.

A jeśli ruszamy rodzinę / tym razem patologię od Bolusia zostawmy w spokoju/
ale jeśli Koleżanka wrzeszczała zawsze, że dzieci nie odpowiadają za rodziców,
to może wspomnimy fakt, jaki umknął uwadze tutejszych feministek;
za brutalne pobicie kobiety, Wałęsowicz dostał karę jak za kradzież słoika dżemu.

I tu po raz pierwszy szacun dla Kodziary;

Cytat:
Anka Grzybowska
Wczoraj o 18:07 ˇ
Wiecie co? To jest jakiś obłęd. Do tej pory o tym nie pisałam, ale teraz mam dosyć. Pojechałam po naszym burmistrzu. Miał lepszejsiego adwokata, ja jakiegoś kompletnego kretyna. Wygrał sprawę. Dostałam 10 miesięcy prac społecznie użytecznych, bo cymbał poczuł się urażony. Wiedzą o tym znakomicie moi najbliżsi Przyjaciele. A tu mamy Wałęsowicza, ktory skatował dziewczynę. I genialny wyrok.
I dlatego jestem za tym, żeby te sądy zaorać.

Z szajsbunia...

I komentarz byłego senatora

Cytat:
Robert Smoktunowicz Koniec świata... Była walcząca działaczka KOD chce „ zaorania sądów”

No!!
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Polska telewizja. senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 40 19-12-2009 10:37
A to (też) Polska... Mavronka Freydis Społeczeństwo - wątki archiwalne 243 08-12-2009 21:30
Polska rzeczywistość Ibir Społeczeństwo - wątki archiwalne 5 08-12-2009 14:21
Samoobrona - Polska ! senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 45 20-03-2009 07:26
Polska i Ukraina ... BUNIA Różności - wątki archiwalne 1 18-04-2007 15:10

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 03:29.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.