menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Zdrowie > Ogólny
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Ogólny Komentarze do artykułów z działu www.zdrowie.senior.pl.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 29-03-2023, 09:11
mario1234 mario1234 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Miasto: łodż
Posty: 35
Post Samotność i izolacja społeczna zwiększają ryzyko niewydolności serca - komentarze


Komentarz do artykułu: Samotność i izolacja społeczna zwiększają ryzyko niewydolności serca
--------------------
Odkad pamietam probowalam sie odchudzic, latwo oczywiscie nie bylo, bo ciagle cos podjadam, taka specyfika chyba organizm,u, szczególnie kocham kolacje. Moge jednak smialo powiedziec, ze warto sie postarac, bo odkad schudlam 3,5 kilograma, czuje sie rewelacyjnie. Moze to nie jest mega wynik, ale juz wiem ze warto. Stosowałam już wiele suplementów niby które miały sprawić że w miesiąc schudne 10 kg głupio w to wierzyłam przyznam .... Miałam ponad 20 kg nadwagi i żaden lekarz nie zaproponował mi lekarstwa po którym bym schudła.Bralam różne lekarstwa na odchudzanie z apteki ale nie było żadnego rezultatu..Błędne koło sporo kasy wydane i nie pomogło. Jakiś czas temu byłam u nas w Poznaniu w centrum nie opodał św, Marcina na ul Ratajczaka jest sklep konopny konopna farmacja zaszłam tam i kupiłam dwie rzeczy yerba mate z konopiami i Muscle Care Green Tea wszystko kosztowało nie całe 40 zł znajdziecie ich w sieci ....Yerbe piłam 6 razy dziennie kapsułkę stosowałam jedna na dzień. w miesiąc może nie schudłam 10 kg ale ponad 3 kilo ze mnie zeszło więc polecam jak ktoś chce pomału natruralnie gubić z wagi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 12-06-2023, 15:08
marta60's Avatar
marta60 marta60 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Miasto: Warszawa, Mazowieckie, Polska
Posty: 430
Domyślnie

Warto jest poczytać sobie o karnozynie: https://karnozyna.com/ Karnozyna może mieć korzystny wpływ na zdrowie serca poprzez redukcję poziomu lipidów we krwi, regulację ciśnienia krwi i zmniejszenie stresu oksydacyjnego. Może to przyczynić się do zmniejszenia ryzyka chorób sercowo-naczyniowych.

Z wiekiem często dochodzi do zmneijszenia ilości karnozyny w organizmie, tak wieć warto jest zastanowić się nad suplementacją.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 23:07.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.