menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Uroda > Ogólny
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Ogólny Komentarze do artykułów z działu www.uroda.senior.pl.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 28-12-2010, 17:46
okulary okulary jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Dec 2010
Miasto: Legnica
Posty: 9
Post Cellulit - komentarze


Komentarz do artykułu: Cellulit
--------------------
Witam,oczywiście zgadzam się że celulit jest przykrą sprawą,mnie z lekka zaatakowała w czasie menopauzy.Ponieważ jest tylę różnych specyfików we współczesnej kosmetologi że spokojnie można poeksperymentować ,ponieważ akurat są różne rodzaje tego zjawiska.Uważam,że bardzo duży wpływ ma waga,ja ważę 6o kg i mam wzrostu 1,60 z taką wagą dobrze się czuje.Nie lubię jeść kalorycznie,pije w ciągu dnia wodę mineralą niegazowaną,lubię owoce.Do śniadania jem kięłki mix to jest bomba witamin.Lubię dużo ruchu mam działkę,biegam ,pływam.W zimę to już rano się gimnastykuje w domu.Zauważyłam w swoim wyglądzie korzystne zmiany.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 29-12-2010, 00:11
tomeh tomeh jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Nov 2010
Miasto: Stargard
Posty: 339
Domyślnie

Trzeba o siebie dbać a będą korzystne zmiany zawsze
__________________
Serwis ToTemat.pl artykuły i filmy tematyczne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 17-05-2013, 00:58
Ruziaaaa Ruziaaaa jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: May 2013
Posty: 2
Domyślnie

Ja zwalczyłam cellulit żelem oligo dx który znalazłam na http://www.oliGODx.pl
jest to bardzo mocny i zdrowy krem, poczytaj o nim, w internecie jest sporo pozytywnych opinii.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 06-07-2013, 18:21
Katarzyna i Jerzy's Avatar
Katarzyna i Jerzy Katarzyna i Jerzy jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Jun 2013
Miasto: Kraków
Posty: 55
Domyślnie

Należy usprawnić krążenie i metabolizm zewnętrznie;
- poprawiamy krążenie masażem, z użyciem maści zawierających ekstrakty z kawy, guarany, kasztanowca,
Cellulit zwalczamy też pod prysznicem; silny strumień ciepłej i zimnej wody na przemian. Nacieramy skórę preparatami pobudzającymi mikrokrążenie, przeciwzastojowe, uelastyczniakące i owijamy np. udo folia spożywczą na około 15 minut. Samodzielne masaże szorstką rękawicą, wykonujemy ruchy okrężne.
Cellulit wiąże się z nagromadzeniem produktów ubocznych przemiany materii, tłuszczu i wody, wnioski nasuwają się same.(oczyszczanie organizmu).
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 03-10-2013, 14:40
~gość: 79.191.150.xxx's Avatar
~gość: 79.191.150.xxx
 
Posty: n/a
Post

Aktywna kuracja wyszczuplajaco-Antycellulitowa Dermiki z serii Passione Body, daje bardzo dobre efekty. Trwa 14 dni. Rano i wieczorem wsmarowujemy w miejsca obdarowane pomarańczową skórką, żel i po dwóch tygodniach, cellulit jest duzo mniejszy. Nie wierzę w żadne balsamy i mleczka do ciała, które kosztują 14 zł i maja zlikwidować nasz cellulit. Stosowałam - bez powodzenia . A ta kuracja naprawdę mi pomogła.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 05-08-2014, 16:04
~gość: 89.67.151.xxx's Avatar
~gość: 89.67.151.xxx
 
Posty: n/a
Post

witam , miałam bardzo duży problem z cellulitem i niestety ani dieta ani ćwiczenia mi nie pomagały .
Zaczęłam poszukiwać i interesować się nowymi metodami walki z cellulitem .Zainteresowałam się zabiegiem preparatem alidya i zdecydowałam się na wykonanie takiego zabiegu w jednej z warszawskich klinik beautymed u Dr mirackiego . Zabiegi te są wykonywane w formie mezoterapii czyli ostrzykiwania w odstępach ok 7 dni .
Jestem po 7 zabiegu i bardzo jestem zadowolona z efektu .Mój cellulit bardzo widocznie się zmniejszył i efekt się pogłębia.Dla mnie super !

Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 07-01-2016, 02:14
Jadwiga Panek Jadwiga Panek jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jan 2016
Miasto: Grójec
Posty: 3
Post

Doskonałym sposobem na pozbycie się cellulitu i ujędrnienie naszego ciała jest zabieg kosmetyczny przy zastosowaniu technologii transdermalporacji Dermation. Metoda ta należy do najmniej inwazyjna metod ze wszystkich obecnie stosowanych. Jest to świetną alternatywą dla mezoterapii igłowej. Zabieg ten jest całkowicie bezpieczna dla naszego ciała i zdrowia. U mnie efekty widoczne były już po pierwszym przeprowadzonym zabiegu, a po cyklu moje ciało zaczęło naprawdę super wyglądać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Nieprzeczytane 08-03-2016, 11:49
GrazynaK GrazynaK jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Miasto: Warszawa
Posty: 10
Domyślnie

Mi cellulit towarzyszy od kiedy byłam młodą dziewczyną. Mimo, że jestem dosyć szczupła i zdrowo się odżywiam to on nadal jest na udach. Już się do niego przyzwyczaiłam. Mam dosyć ciągłej walki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Nieprzeczytane 29-03-2023, 18:36
AmeliaA66 AmeliaA66 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Oct 2022
Miasto: Warszawa
Posty: 75
Domyślnie

Jeśli borykasz się z takimi problemami, jak nadmiar tkanki tłuszczowej oraz cellulitu to endermologia może być dobrym rozwiązaniem. Ten zabieg kosmetyczny działa w tym zakresie naprawdę skutecznie. Jednak powinien być wykonany w profesjonalnym gabinecie kosmetycznym, przykładem może być endermologia lpg alliance, a taki zabieg może wykonać klinika Denimal z Rzeszowa https://denimal.pl/endermologia-lpg-alliance/ jednocześnie warto wspomnieć, że jest to zabieg bezinwazyjny i bezbolesny. Pozdrawiam serdecznie!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Nieprzeczytane 30-05-2023, 06:21
Witold55 Witold55 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Apr 2020
Miasto: Kraków
Posty: 34
Domyślnie

Nie wiem czy wiecie, ale endermologia to zabieg przeprowadzany w celu zredukowania cellulitu i rozstępów, a także wyszczuplenia sylwetki. Udało mi się znaleźć namiar na https://easywaxing.pl/pl/endermologi...ien-kawitacja/ Może ktoś z was byłby zainteresowany?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 09:12.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.