menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Styl życia > Dom, wnętrza, ogród
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 06-07-2022, 13:51
marta60's Avatar
marta60 marta60 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Miasto: Warszawa, Mazowieckie, Polska
Posty: 430
Domyślnie Krzesła ogrodowe


Chcę kupić krzesła składane, które będę mogła używać i w domu i na ogród. Tzn docelowo miały by być ogrodowe, ale w razie konieczności rozłożenia stołu, przyjęcia gości w domu itp żeby nie było obciachu i żeby były ładne, drewniane, nie za drogie, ale nie szpecące tandetnym plastikiem czy dziadowskim metalem, dodam jeszcze, że muszą być wytrzymałe, bo ja duuuża dziewczyna jestem. Macie jakieś propozycje, doświadczenia, coś na wzór?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 07-07-2022, 08:01
Simma Simma jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: May 2019
Miasto: Lublin
Posty: 487
Domyślnie

Cytat:
Napisał marta60
Chcę kupić krzesła składane, które będę mogła używać i w domu i na ogród. Tzn docelowo miały by być ogrodowe, ale w razie konieczności rozłożenia stołu, przyjęcia gości w domu itp żeby nie było obciachu i żeby były ładne, drewniane, nie za drogie, ale nie szpecące tandetnym plastikiem czy dziadowskim metalem, dodam jeszcze, że muszą być wytrzymałe, bo ja duuuża dziewczyna jestem. Macie jakieś propozycje, doświadczenia, coś na wzór?

Polecam Ci krzesła raczej na stelażu aluminiowym - są moim zdaniem praktyczniejsze niż krzesła drewniane. Mam takie na tarasie już 3 sezon i nic się z nimi nie dzieje.

Krzesła składane drewniane też mam ale na balkonie na piętrze i na zimę składam (balkon jest zadaszony, ale mimo to nie chciałabym zostawiać ich na zimę bo ich wytrzymałość jest znacznie mniejsza od aluminium, z ktorym nic się nie dzieje). Jeszcze ich nie impregnowałam ale podejrzewam, ze za rok będę musiała to zrobić. W przypadku krzeseł ze stelażem aluminiowym, takiej konieczności nie ma.

Krzesła ogrodowe polecam przejrzeć sobie na stronie, w sklepie znajdziesz wielu dobrych producentów.
__________________
tak to jest
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 24-08-2022, 17:02
zuzia.gola zuzia.gola jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Miasto: kielce
Posty: 240
Domyślnie

Ja to krzesła ogrodowe kupowałam w centrum ogrodniczym niedawno a teraz jak donic szukam bardzo dużych to tutaj https://gardenspace.pl/bardzo-duza-donica-ogrodowa widziałam że w ofercie mają. Chyba zamówię bo tak dużych nigdzie indziej nie widziałam a takie musze mieć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 21-03-2023, 15:54
Danka56 Danka56 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Oct 2019
Posty: 98
Domyślnie

Jeżeli zależy Wam na oryginalnej architekturze ogrodowej to polecam zajrzeć do Ogrodolandii. Tam znajdziecie bardzo duży jej wybór. Polecam stronę http://ogrodolandia.i-poznan.pl/ . Poczytajcie sobie koniecznie o wszystkich meblach, wiatach czy altanach dostępnych u nich.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 22-03-2023, 13:01
finezyjna finezyjna jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 166
Domyślnie

A kojarzycie firmę tohurt.pl? Tak pytam, ponieważ przypadkiem ostatnio na nich trafiłam i wiele rzeczy u nich mi się spodobało... Myślę, że sama tam kupię kilka rzeczy, typu maty maskujace na ogrodzenia i jeszcze tunel mi się spodobał do uprawiania warzywniaka.

Ostatnio edytowane przez finezyjna : 22-03-2023 o 13:21.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Krzesła do jadalni Baisa Dom, wnętrza, ogród 4 11-07-2023 16:12
Gdzie kupić krzesła marta60 Dom, wnętrza, ogród 1 19-09-2018 15:45
Meble ogrodowe Filli4p1 Kupię, sprzedam, zamienię 0 28-09-2016 19:05
Moje hobby-paprocie ogrodowe chaliniak Dom, wnętrza, ogród 34 27-10-2012 13:03

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 17:50.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.