menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > OGŁOSZENIA > Kupię, sprzedam, zamienię
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Kupię, sprzedam, zamienię Ogłoszenia "handlowe" ale bez ofert firm. Niedozwolone są ogłoszenia o sprzedaży leków, na receptę i produktów, na handel którymi wymagana jest koncesja. Konieczne dokładne opisy.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 28-07-2017, 18:20
keuop keuop jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 3
Domyślnie Reklama Twojej działalności / strony www

Miejscowość: cała Polska   Rodzaj ogłoszenia: Kupię   Cena: do negocjacji   Ogłoszenie aktualne do dnia: do odwołania   

Rozwój własnej osoby to podstawa w dzisiejszych czasach, wiele firm nie patrzy tylko na wykształcenie a przede wszystkim na umiejętności jakie się posiada, doświadczenie czy odbyte szkolenia. Ostatnio wpadłem na ciekawą ofertę firmy conversion z zakresu szkoleń z Google Analytics, Google Tag Managera lub Optymalizacji współczynnik konwersji ! Możecie udać się na kurs Google Analytics właśnie prowadzone przez tą firmę, na pewno podniosą wasze kwalifikacje !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 01-01-2020, 16:19
panikalina panikalina jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: May 2019
Miasto: Caelum Świebodzin
Posty: 9
Domyślnie

Moim zdaniem to znakomity pomysł. Jednakże trzeba lubić i umieć tak dobrze posługiwać się komputerem, a tym bardziej znać się na marketingu i jego działaniu w internecie. Ja nie nadaję się do czegoś takiego, dlatego mój sklep reklamuje firma https://itholding.pl i coś tam robią dobrego w tym internecie, że im rzeczywiście to wychodzi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 22-03-2021, 15:41
zuzia.gola zuzia.gola jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Miasto: kielce
Posty: 240
Domyślnie

Co do reklamy to w social mediach jak prowadzicie też profile swoich firm warto się zastanowić nad reklamą też tam. Tutaj https://tearsofjoy.pl/kopalnia-wiedz...fiki-reklamowe macie opisane jak taka reklama powinna wyglądać aby była dla odbiorcy atrakcyjna.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 27-08-2021, 11:41
Klara123 Klara123 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: May 2021
Miasto: Polska
Posty: 151
Domyślnie

Witam wszystkich zainteresowanych tematem reklamy. Jeżeli zastanawiacie się nad stworzeniem własnej strony internetowej, to polecam Wam usługi https://seo-www.pl/blog/pracujesz-w-...e-tych-bledow/ . W razie jakichkolwiek pytań, wszelkie informacje znajdziecie na stronie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 22-09-2021, 19:14
wawdgg6 wawdgg6 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 94
Domyślnie

Sukces marketingowy polega również na dobrym logo. Znak który wbije się w pamięć konsumenta jets istotny. Dlatego zapraszam i polecam stronę tworzenie logotypu gdzie projektują oni logotypy dla klientów. Wykonują oni kilka projektów loga a następnie omawiają jakie zmiany byśmy chcieli wporwadzić jako klient. Polecam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 27-10-2021, 20:15
PaniLidzia PaniLidzia jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Miasto: Tutaj
Posty: 45
Domyślnie

Ja dosatałam z polecenia namiar na firma pozycjonująca strony i zamierzam się do nich odezwać jutro. Mam nadzieję, że dzięki ich pomocy uda mi się podskoczyć w wynikach google i dotrzeć do znacznie szerszego grona odbiorców. A wy, korzystacie też z pozycjonowania czy jednak preferujcie inne formy reklamy?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 27-10-2021, 20:15
seniorita18 seniorita18 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 619
Domyślnie

To są właśnie bardzo ważne sprawy i na pewno coraz więcej firm właśnie zaczyna się reklamować w bardzo różny sposób. Jak dla mnie także dość istotnym jest to, aby wiedzieć w których social mediach warto jest się reklamować.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Nieprzeczytane 24-11-2021, 20:48
Klara123 Klara123 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: May 2021
Miasto: Polska
Posty: 151
Domyślnie

Z jakiej formy reklamy korzystacie w przypadku Waszego biznesu? Osobiście chciałbym Wam polecić stronę https://www.netninja.pl/biznes/marke...o-potrzebujesz , na której dowiecie się czym jest drip marketing i jak skutecznie z niego korzystać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Nieprzeczytane 02-01-2023, 08:46
Lidka83 Lidka83 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Jun 2020
Miasto: Olsztyn
Posty: 108
Domyślnie

Reklama będzie ważna, ale podstawą będzie solidna strona www. To na niej wszystko się opiera. Źle zrobiona strona www nie będzie dobrze postrzegana przez wyszukiwarki. Na szczęście są firmy jak np. Internetowe strony www - strony internetowe Łódź, które dbają o każdy szczegół takich realizacji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Nieprzeczytane 14-02-2023, 14:59
Danka56 Danka56 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Oct 2019
Posty: 98
Domyślnie

Jeśli planujecie założyć swoją stronę internetową to z pewnością musicie też pomyśleć o hostingu dla niej. Bardzo dobrym wyborem będzie Webhosting Easy od Forpsi. Poczytajcie o nim więcej na stronie https://www.forpsi.pl/webhosting/easy/.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Czynniki decydujące o pozycji strony WWW naplus eSenior 4 30-10-2021 19:10
24 tysiące na złożenie działalności gospodarczej d.balcerzak@asesor.edu.pl Praca, wolontariat 1 17-04-2017 11:03
strony www Faldony Różności 3 15-03-2017 13:40
Dotacja na rozpoczęcie działalności gospodarczej gabriell Seniorzy i praca 1 31-08-2015 13:58

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 22:15.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.