menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #127741  
Nieprzeczytane 16-07-2019, 13:30
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 585
Domyślnie

To co Wandeczka Giertychem podrzuciła to jest sadyzm, nękanie i molestwanie tej biednej kobiety, nad którą i tak w perfidny i nielucki sposob znęca się główny sprawca tych zbrodniczych wyczynów.
To jak maltretowania dodatkowe robala co i tak zwija się na haku u wędkarza.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #127742  
Nieprzeczytane 16-07-2019, 14:17
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 585
Domyślnie

Jak to z elektromobilnością a'la MORAWIECKI bywa
Cytat:
Jak pisze PB, wiceprezes działu produkcji baterii samochodowych LG Chemu w punktach wylicza, potwierdzenia jakich informacji oczekuje od PAIH. Po pierwsze, maksymalnej wysokości grantu gotówkowego, nie niższego niż 4,9 proc. wartości inwestycji, czyli 70 mln euro - czytamy.

- Jednocześnie proszą o potwierdzenie czy w budżecie Programu Wsparcia Inwestycji o Istotnym znaczeniu dla Gospodarki jest wystarczająco dużo pieniędzy - informuje gazeta. Trzeci punkt dotyczy sprzedaży działki w Opolu-Wrzoskach za cenę niższą od rynkowej, "np. symboliczne 1 euro". Kolejna sprawa, to, według PB, zwolnienie z opłaty odrolnieniowej.

https://auto.dziennik.pl/aktualnosci...ektryczny.html
Odpowiedź z Cytowaniem
  #127743  
Nieprzeczytane 16-07-2019, 15:00
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
To co Wandeczka Giertychem podrzuciła to jest sadyzm, nękanie i molestwanie tej biednej kobiety, nad którą i tak w perfidny i nielucki sposob znęca się główny sprawca tych zbrodniczych wyczynów.
To jak maltretowania dodatkowe robala co i tak zwija się na haku u wędkarza.


Ja to kiedyś padnę ze śmiechu;
Wandeczka cytuje tego, co nawet kijem by jej nie dotknął,
nie mówiąc o podaniu ręki. Wszak prezesowanie Wszechpolakom to tradycja rodzinna mecenasa.
Gorszy sort podjął temat. Biedaczek nie wie, że termin Ciamciaramcia ów wymyślił,
określając prężną PO.
Posłuchajmy autorytetu nawiedzonych,
który to autorytet ma ich centralnie w odwłoku / obecna gadka nic nie znaczy/

Cytat:
Ciamciaramciowatość - to jest właśnie PO - kompletna ciamciaramcia,
nic nieznacząca -
mówił na konwencji LPR Roman Giertych.
Zaatakował też lidera Platformy:
- Donald Tusk chciałby robić mniej więcej to samo, co Jarosław Kaczyński tylko żeby to on był.

Czyli określił Tuska jako durnia.

Natomiast macie kogoś innego z palestry warszawskiej,
senatora PO.
Robert Smoktunowicz.

Cytat:
Próbowałem ostatnio zrozumieć argumentację PO i jej telewizji TVN popierających wybór Timmermansa na przewodniczącego KE.
Kocha Polskę bo.... walczy o demokrację i praworządność w naszym kraju.
Oczywiście tak!
Wszczynając jako skrajny socjalista wszelkie możliwe procedury przeciw Polsce.
Nie, nie... on tego nie robił przeciw Polsce tylko niby przeciw dyktaturze rządu PIS,
choć zastraszając Polskę cofnięciem funduszy unijnych.
Tylko nie chciało go nawet 11 krajów EU, gdzie rządzi prawica.

Ale do sedna... Dlaczego kocha Polskę?
Bo jego ojciec w 1944 tak pokochał żołnierzy gen Maczka, wyzwalających jego Holandię z rąk Niemców
( nie mylić z ówczesnym narodem nazistowskim... ),
że uszył sobie w wieku 6 lat mundurek polskiego żołnierza.
I trochę lat później towarzysz Frans wyssał to z mlekiem matki.

Chlip...chlip...popłakałam się, tak sugestywnie senator PO odmalował miłość Franza do nas.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #127744  
Nieprzeczytane 16-07-2019, 15:51
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Cytat:
Napisał Miran
...bralam udzial,w tym cyrku tylko wszyscy z mojego otoczenia wiedzieli ,ze to cyrk ,uczniow nie oglupialam,nie utrwalalam, mozna bylo byc przyzwoitym nawet w czasach zaklamania i karirierowiczostwa,
Jak wszyscy urodzeni wtedy, a nie kilka dekad później.
Można było być przyzwoitym nawet z partyjną legitymacją i nie wykorzystywać jej do załatwiania swoich interesów.
Jakich przedmiotów uczyłaś?
Cytat:
..., gdzis po 70 roku byli troche madrzejsi ale i tak znajdowalam powod zeby drzec lacha,a kpilam na zebraniach rodzicielskich,na uroczystosciach rodzinnych,...
A to przed dotyczy jakich lat?
Pracowałaś w czasach Gomółki?
Cytat:
Wyjasnienie o neologizmie pokretne ,...

...,lewactwo istnieje w literaturze,to skrajnie lewicowe poglady....
Emeruture podalam w dolarach,wiem ze ubecy maja wiecej ale ja jestem minimalistka.
Przyznaję, pokrętne, ale w ramach rewanżu za lewactwo i lewaków, określenia o wyraźnie pogardliwym zabarwieniu.
Nie każdy lewicowiec jest lewakiem.

Ubecy pewno już nie żyją, a esbekom świadczenia obcięła PO. Pisowcy z rozpędu poszli dalej i teraz cichcem się z tego wycofują.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #127745  
Nieprzeczytane 16-07-2019, 16:07
Wróżbitka Wróżbitka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Miasto: Kraków
Posty: 3 562
Domyślnie

Mądry pan Jaki stawia warunki pani Ursuli, nie wolno jej mówić o wolności sądów. Bardzo się ciesze i mam nadzieję że pani Ursula przegra, a wtedy wróci kandydatura pewnego Holendra, oby.
"Szanowna pani minister, (...) zapytuję, czy zamierza pani zakończyć te żenujące polityczne działania wobec Polski z art. 7 – takimi słowami zwrócił się do Ursuli von der Leyen Patryk Jaki, europoseł PiS. Wcześniej kandydatka na przewodniczącą Komisji Europejskiej zapowiedziała, że nie będzie kompromisów, jeśli chodzi o poszanowanie zasad praworządności."
https://natemat.pl/278931,jaki-do-vo...yDergdCL_x6oAg
PS
Gratulacje dla pani Szydło, wynik się poprawia może jeszcze raz???
Odpowiedź z Cytowaniem
  #127746  
Nieprzeczytane 16-07-2019, 16:10
Miran Miran jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Feb 2014
Miasto: Glencoe,IL,USA
Posty: 3 343
Domyślnie

Pewnie to jakas plota,bo kogoz w Polsce to obchodzi.Powstaje ,a moze juz powstal, film pt '' Soild gold''/ zapomnialam jak napisac druga czesc tytulu,mala czy wielka litera,pewnie zasady sie zmienily ,kiedys wielowyrazowe tytuly czasopism pisalo sie wielka litera oprocz spojnikow i przyimkow w tych tytulach wystepujacych np.''Listy z Teatru''albo ''Kobieta i Zycie'' teraz nie wiem/,otoz film ten opowiada o garstce oszolomow z pisu, bo gdziezby swiatli peowcy tak zbladzili, ktorzy zainwestowali swoje zyciowe oszczednosci z wrodzonej pazernosci i ciemnoty w firmie wspieranej przez owczesny rzad i stracili te zaskorniaki, a dobrze im chciwe ,prymitywne ,uposledzone ,ciemniactwo.
W filmie gra podobno Gajos,Stenka i wiele innych, ktorych ja nie znam.
Gazeta Wyborcza ''przestrzega przed beznadziejnoscia filmu.,ma on podobno polityczyny ,falszywy przekaz Ja pamietam zdjecie ciagnacych samolot POlitykow PO plycie lotniska,chyba byl tam nieboszczyk z Gdanska,nie jestem pewna,prawico nie idz na ten film, posluchaj wyborczej, zwichniesz sobie gust.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #127747  
Nieprzeczytane 16-07-2019, 16:17
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie W kinie

Cytat:
Na zamkniętym pokazie w Gdyni pierwsi widzowie obejrzeli nakręcony w Trójmieście najnowszy film Jacka Bromskiego "Solid Gold". To sensacyjna historia kryminalna inspirowana wydarzeniami związanymi z upadłym parabankiem Amber Gold. - Ale to była tylko inspiracja dla scenariusza - zastrzegał reżyser na spotkaniu po pokazie.

W filmie wystąpiła plejada znanych aktorów: Danuta Stenka, Mateusz Kościukiewicz, Krzysztof Stroiński, Marcin Czarnik, Piotr Stramowski, Andrzej Konopka, Ewa Kasprzyk, Andrzej Zieliński, Marcin Hycnar, Sławomir Orzechowski, Artur Żmijewski i inni. Niemałą rolę zagrał w filmie Maciej Maleńczuk. Świetnym epizodem zabłysnęła szerzej nieznana Sonia Roszczuk.
Więcej tutaj:http://trojmiasto.wyborcza.pl/trojmi...C-B.1-L.1.duzy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #127748  
Nieprzeczytane 16-07-2019, 16:53
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Cytat:
Napisał Miran
...kiedys wielowyrazowe tytuly czasopism pisalo sie wielka litera oprocz spojnikow i przyimkow w tych tytulach wystepujacych np.''Listy z Teatru''albo ''Kobieta i Zycie'' teraz nie wiem/
Owszem, gdy tytuł odmienny w całości.
"Dookoła świata", "Po prostu" - tylko tak.
Niestety dzisiaj często tych zasad się nie stosuje.
Cytat:
...,otoz film ten opowiada o garstce oszolomow z pisu, bo gdziezby swiatli peowcy tak zbladzili, ktorzy zainwestowali swoje zyciowe oszczednosci z wrodzonej pazernosci i ciemnoty w firmie wspieranej przez owczesny rzad i stracili te zaskorniaki, a dobrze im chciwe ,prymitywne ,uposledzone ,ciemniactwo.

Gazeta Wyborcza ''przestrzega przed beznadziejnoscia filmu.,ma on podobno polityczyny ,falszywy przekaz ....prawico nie idz na ten film, posluchaj wyborczej, zwichniesz sobie gust.
Miran, zamiast grzebać w nie wiadomo czym, lepiej zajrzyj do źródła i sprawdź, czy autor tych odkryć nie rozstał się z rozumem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #127749  
Nieprzeczytane 16-07-2019, 17:05
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Cytat:
Napisał Miran
Pewnie to jakas plota,bo kogoz w Polsce to obchodzi.Powstaje ,a moze juz powstal, film pt '' Soild gold''/ zapomnialam jak napisac druga czesc tytulu,mala czy wielka litera,pewnie zasady sie zmienily ,kiedys wielowyrazowe tytuly czasopism pisalo sie wielka litera oprocz spojnikow i przyimkow w tych tytulach wystepujacych np.''Listy z Teatru''albo ''Kobieta i Zycie'' teraz nie wiem/,otoz film ten opowiada o garstce oszolomow z pisu, bo gdziezby swiatli peowcy tak zbladzili, ktorzy zainwestowali swoje zyciowe oszczednosci z wrodzonej pazernosci i ciemnoty w firmie wspieranej przez owczesny rzad i stracili te zaskorniaki, a dobrze im chciwe ,prymitywne ,uposledzone ,ciemniactwo.
W filmie gra podobno Gajos,Stenka i wiele innych, ktorych ja nie znam.
Gazeta Wyborcza ''przestrzega przed beznadziejnoscia filmu.,ma on podobno polityczyny ,falszywy przekaz Ja pamietam zdjecie ciagnacych samolot POlitykow PO plycie lotniska,chyba byl tam nieboszczyk z Gdanska,nie jestem pewna,prawico nie idz na ten film, posluchaj wyborczej, zwichniesz sobie gust.


Gra Gajos z ''Kleru''.


Walka na filmy. Producent utrzymuje, że to nie film propagandowy.
"Kler'' też nie był.
Premiera "Solid Gold" Jacka Bromskiego 11 października 2019 roku.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #127750  
Nieprzeczytane 16-07-2019, 17:09
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał Petrus16
Ta ukryta opcja tak ma.

Może lepiej byś się odniósł do tego co Ci odpowiedziałem. Ale może jednak nie odnoś się, bo nie ma sensu.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #127751  
Nieprzeczytane 16-07-2019, 17:11
Miran Miran jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Feb 2014
Miasto: Glencoe,IL,USA
Posty: 3 343
Domyślnie

Cytat:
Napisał POLA
Jak wszyscy urodzeni wtedy, a nie kilka dekad później.
Można było być przyzwoitym nawet z partyjną legitymacją i nie wykorzystywać jej do załatwiania swoich interesów.
Jakich przedmiotów uczyłaś?

A to przed dotyczy jakich lat?
Pracowałaś w czasach Gomółki?

Przyznaję, pokrętne, ale w ramach rewanżu za lewactwo i lewaków, określenia o wyraźnie pogardliwym zabarwieniu.
Nie każdy lewicowiec jest lewakiem.

Ubecy pewno już nie żyją, a esbekom świadczenia obcięła PO. Pisowcy z rozpędu poszli dalej i teraz cichcem się z tego wycofują.


Ja takich nie znalam, moze byli, znalam lapowkarzy ,karierowiczow ,lasych na wladze,z wypranym mozgiem,znalam jednego ,ktory wlasna matke ukaral mandatem/byl milicjantem, a wiec partyjny/ chcial sie popisac przed wsia, za stog siana za blisko ,o jeden metr, postawiony


Za Gomolki nie, zyl pare wiekow przede mna i zajmowal sie muzuka,
w czasach GOMULKI tak,bylam na stadionie z mlodzieza , to byly dozynki kiedy podpalil sie czlowiek Jan Siwiec jesli dobrze pmietam,grupa moich podopiecznych tanczyla na plycie stadionu ,zespol /malenki/nazywal sie Zlote Klosy ,to byl filozofem po uniwersytecie lwowskim, zolnierz AK,byl odwazniejszy ode mnie ,odmowil pracy w szkolnictwie, nie chcial indoktrynowac mlodziezy ,zostal ksiegowym. Jestem z 44 roku ,pamiec mam dobra,doswiadczdenia bogate i niezla wiedze o tamtych czasach, o wspolczesnosci wiem malo, nie mam dostepu do informacji,ale dostrzegam falsz.


POwiadasz?Nie zyja!?Daj se siana- jak mowi mlodziez.
Zyja i maja sie dobrze, uklad dziala.

A wiedze mieli jak ty, nie odrozniali gomolki od GOMULKI i GOMOLKI.

Uczylam przedmiotu ktory nazywal sie jezyk polski ale byly tez okresy kiedy uczylam historii, jak moglam przemycalam prawdziwa wersje,jestem spod Lublina pamiec o zolnierzach wykletych zyla wsrod nas i naszych rodzin.Pracowalam w woj. bialostockim gdzie czczono Mlota- Wladyslawa Lukasiuka.
Czasami dostawalam geografie i pomocne byly podroze Rogowskiego i odkrycia archeologiczme Michalowskiego a takze artykuly Krawczuka choc doltyczyly starozytnosci,pewnie tez byli partyjni /nie wiem/,cenilam ich za wiedze.

Ostatnio edytowane przez Miran : 16-07-2019 o 17:42.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #127752  
Nieprzeczytane 16-07-2019, 17:19
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał Petrus16
To kogo Ci żal tak po ludzku? Samorządy nie muszą wydawać kasy na głupie inwestycje a takich jest nie mało. W Twoim otoczeniu też coś znajdziesz jak się przyjrzysz.

Szczególnie cieszą mnie te dziury w drogach lokalnych łatane co miesiąc te same. Wycinka drzew w parkach i ograniczenia do 30 na godzinę bo droga dziurawa. A najbardziej nielegalne przerabianie tworzyw i odpadów bez zezwolenia. Tylko, że ja potrafię krytycznie spojrzeć na swoich włodarzy, swoich to znaczy z mojej opcji politycznej.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #127753  
Nieprzeczytane 16-07-2019, 17:21
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Luuudzieeee do czego to dochodzi?
Pamiętacie marsze babuleniek razem z KODem?
Jaka nadzieja wzdymała ich łona...aj waj.
W podzięce za moknięcie na deszczu w cieniu czarnego parasola,
idol Kijowski donosi;

Cytat:
Chyba już wszyscy wiemy, jak opozycja przegra wybory. Szkoda.

Ten defetyzm zamieścił na szajsbuniu.

Nam też szkoda Matołuszku, co myślałeś, że będziesz orać babciami.
Przez ciebie przybyło kilkaset endoprotez, kilka tysięcy ataków reumatyzmu i galopującego kokluszu, bronchitu i ischiasu.
Przez ciebie matole, jest parę tysięcy migocących przedsionków,
oraz depresji.
Na dodatek Kaczor zabrał leki i czekamy na piękne pogrzeby, tak piękne jak pogrzeb KODu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #127754  
Nieprzeczytane 16-07-2019, 17:24
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał Arti
Oto strategia totalnych

Totalna opozycja „zamierza zrobić wszystko,
by Unia blokowała pieniądze dla Polski”

żeby zabrakło na programy socjalne.

A gdzie mocna zmiana w UNI? Tylko kluczyki w szafkach sprawdzają czy papucie jeszcze są?
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #127755  
Nieprzeczytane 16-07-2019, 17:26
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Cytat:
Napisał Miran
Ja takich nie znalam, moze byli, znalam lapowkarzy ,karierowiczow ,lasych na wladze,z wypranym mozgiem,znalam jednego ,ktory wlasna matke ukaral mandatem/byl milicjantem, a wiec partyjny/ chcial sie popisac przed wsia, za stog siana za blisko ,o jeden metr, postawiony
Za Gomolki nie, zyl pare wiekow przede mna i zajmowal sie muzuka,
w czasach GOMULKI tak,bylam na stadionie z mlodzieza , to byly dozynki kiedy podpalil sie czlowiek Jan Siwiec jesli dobrze pmietam,grupa moich podopiecznych tanczyla na plycie stadionu ,zespol /malenki/nazywal sie Zlote Klosy ,to byl filozof po uniwersytecie lwowskim, zolnierz AK,byl odwazniejszy ode mnie ,odmowil pracy w szkolnictwie, nie chcial indoktrynowac mlodzezy ,zostal ksiegowym. Jestem z 44 roku ,pamiec mam dobra,doswiadczdenia bogate i niezla wiedze o tamtych czasach, o wspolczesnosci wiem malo, nie mam dostepu do informacji,ale dostrzegam falsz.


POwiadasz?Nie zyja!?Daj se siana- jak mowi mlodziez.
Zyja i maja sie dobrze, uklad dziala.

A wiedze mieli jak ty, nie odrozniali gomolki od GOMULKI i GOMOLKI.


Jakie to zabawne, jak czołowi zznafffcy polityki na wątku,
nie potrafią napisać poprawnie nazwiska polityka,
który w końcu nie żył w czasach Świętopełka.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #127756  
Nieprzeczytane 16-07-2019, 17:27
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
Ale zwróć uwagę na tą poetykę .... żaden Biedroń, czy inny Jażdżewski wsparty Hartmanem tak pięknie nie potrafi operować językiem.

Wspomnij znikniętego gdzieś proroka Natanka.
Ileż cennych zjawisk wniósł do ojczystej polszczyzny, jakich od czasów wieszczów nie spreparował nikt.
I taki talent gdzieś znikł, a mógłby wesprzeć następców.
Ja się dziwię, że jak dotąd żaden z wielkich językoznawców nie podjął się naukowych opracowań tego zjawiska
To są wszystko członkowie elitarnej Flat Earth Society.
Tylko za czyje grzechy nas to spotyka ?!
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #127757  
Nieprzeczytane 16-07-2019, 17:36
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Nie milkną echa tzw. maskary Kaczyńskiego na Jasnej Górze. W sobotni wieczór, podczas mszy świętej odprawianej w trakcie pielgrzymki Rodziny Radia Maryja na Jasną Górę ojciec Tadeusz Rydzyk ostro skrytykował Prawo i Sprawiedliwość. Co prawda, zwrócił uwagę także na korzystne - jego zdaniem - aspekty działań PiS, ale jego słowa musiały bardzo dotknąć Jarosława Kaczyńskiego, który przecież z redemptorystą do tej pory raczej grał do jednej bramki.
Prezydent musiał własną piersią bronić swego Guru.

https://www.se.pl/wiadomosci/polityk...J7R9-VBWQ.html
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #127758  
Nieprzeczytane 16-07-2019, 17:38
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

A to coś nowego.

Ja nie widziałam masakry, ale zza hałd chyba lepiej było widać i słychać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #127759  
Nieprzeczytane 16-07-2019, 17:47
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 585
Domyślnie

[quote=Jarosław II][size="4"]
Cytat:
Może lepiej byś się odniósł do tego co Ci odpowiedziałem.


Cytat:
Ale może jednak nie odnoś się, bo nie ma sensu.
DLACZEGO?
Przecież Petrus robi to z wdziękiem i znajomością rzeczy.
Do dziś nie wie dlaczego padło FSC, WFM, Ursus i stocznie.
I czemu ruski wungel jest tańszy

Tablica jest czarna a daje się na niej użyteczne wartości umieścić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #127760  
Nieprzeczytane 16-07-2019, 18:05
Miran Miran jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Feb 2014
Miasto: Glencoe,IL,USA
Posty: 3 343
Domyślnie

Cytat:
Napisał POLA

Miran, zamiast grzebać w nie wiadomo czym, lepiej zajrzyj do źródła i sprawdź, czy autor tych odkryć nie rozstał się z rozumem.



Sadze ,ze to ty sie z rozumem rozstals, jak lewacy z mojej mlodosci,tylko oni nie mieli rozumu tylko szmal.
Taka ideologicznie zaangazowana ,sprowadzajaca inaczej myslacych na swoj tor, dajaca upomnienia, jak wyzej,dbajaca o pozytywne oblicze partii, a nie wie, ze byl Mikolaj Gomolka i jest /na wsi ciagle uzywana/gomolka .Ale skad mloda ,wyksztalcona,z wielkiego miasta moze o tym wiedziac,tylko ciemna,zacofana, ''pisuarka'' moze miec taka wiedze.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Polska telewizja. senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 40 19-12-2009 10:37
A to (też) Polska... Mavronka Freydis Społeczeństwo - wątki archiwalne 243 08-12-2009 21:30
Polska rzeczywistość Ibir Społeczeństwo - wątki archiwalne 5 08-12-2009 14:21
Samoobrona - Polska ! senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 45 20-03-2009 07:26
Polska i Ukraina ... BUNIA Różności - wątki archiwalne 1 18-04-2007 15:10

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 13:31.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.