menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Zdrowie > Ogólny
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Ogólny Komentarze do artykułów z działu www.zdrowie.senior.pl.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 28-10-2008, 10:37
ciekawski ciekawski jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Posty: 121
Post Odkryto lek na stwardnienie rozsiane - komentarze


Komentarz do artykułu: Odkryto lek na stwardnienie rozsiane
--------------------
Aby ta nadzieja dla wszystkich chorych na stwardnienie rozsiane dotarla do Polski jak najszybciej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 18-12-2010, 21:46
andrzejkozdrach andrzejkozdrach jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Dec 2010
Miasto: Mazowieckie
Posty: 2
Post

Witam serdecznie. Dzisiaj sie zalogowalem tutaj,w poniedzialek sie dowiedzialem o chorobie mojej dziewczyny stwardnienia rozsianego,musze Mojemu Kwiatuszkowi Pomoc,a tak malo wiem o tej chorobie,Prosze Pomozcie Nam.Tak Bardzo Ja Kocham,staram sie nie zalamac,Caly czas mysle o Niej. Prosze Boga zeby mi zabral zdrwie a Martuni Oddal,przeciez Ona ma tylko 23 lata.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 17-01-2012, 14:19
~gość: 94.40.119.xxx's Avatar
~gość: 94.40.119.xxx
 
Posty: n/a
Post

Cytat:
Napisał andrzejkozdrach
Witam serdecznie. Dzisiaj sie zalogowalem tutaj,w poniedzialek sie dowiedzialem o chorobie mojej dziewczyny stwardnienia rozsianego,musze Mojemu Kwiatuszkowi Pomoc,a tak malo wiem o tej chorobie,Prosze Pomozcie Nam.Tak Bardzo Ja Kocham,staram sie nie zalamac,Caly czas mysle o Niej. Prosze Boga zeby mi zabral zdrwie a Martuni Oddal,przeciez Ona ma tylko 23 lata.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 18-01-2012, 13:41
bodzio2's Avatar
bodzio2 bodzio2 jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Oct 2011
Miasto: Kędzierzyn-Kozle
Posty: 166
Domyślnie

Trzeba tylko mieć nadzieję że pojawi się jak najszybciej aby mógł pomagać wszystkim potrzebującym i będzie w pełni refundowany przez Państwo.
__________________
Żadna droga nie jest trudna, gdy idziemy razem ...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 18-01-2012, 19:34
babciela babciela jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 5 308
Domyślnie

chodzi o Betaferon?- dawno zarejestrowany w Polsce- tylko specjalne komisje oceniaja - kto ma dostac.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 23-03-2012, 10:30
~gość: 83.17.32.xxx's Avatar
~gość: 83.17.32.xxx
 
Posty: n/a
Post

Cytat:
Napisał andrzejkozdrach
Witam serdecznie. Dzisiaj sie zalogowalem tutaj,w poniedzialek sie dowiedzialem o chorobie mojej dziewczyny stwardnienia rozsianego,musze Mojemu Kwiatuszkowi Pomoc,a tak malo wiem o tej chorobie,Prosze Pomozcie Nam.Tak Bardzo Ja Kocham,staram sie nie zalamac,Caly czas mysle o Niej. Prosze Boga zeby mi zabral zdrwie a Martuni Oddal,przeciez Ona ma tylko 23 lata.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 23-03-2012, 11:32
rebelio's Avatar
rebelio rebelio jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2009
Posty: 1 556
Domyślnie

Cytat:
Napisał andrzejkozdrach
Witam serdecznie. Dzisiaj sie zalogowalem tutaj,w poniedzialek sie dowiedzialem o chorobie mojej dziewczyny stwardnienia rozsianego,musze Mojemu Kwiatuszkowi Pomoc,a tak malo wiem o tej chorobie,Prosze Pomozcie Nam.Tak Bardzo Ja Kocham,staram sie nie zalamac,Caly czas mysle o Niej. Prosze Boga zeby mi zabral zdrwie a Martuni Oddal,przeciez Ona ma tylko 23 lata.
dr Edyta Biernat Kałuża, lekarz medycyny chorowała na tę chorobę i nie tylko na tę, po czym sama się z nich wyleczyła, posłuchajcie http://www.youtube.com/watch?v=9-kafePoe4c
Uwaga na 0:45 - 1:19 minutę filmu.

Ostatnio edytowane przez rebelio : 23-03-2012 o 11:33.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Nieprzeczytane 23-03-2012, 15:51
baburka's Avatar
baburka baburka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Wielkopolska
Posty: 1 416
Domyślnie

Wejdź na specjalistyczne forum. Odnajdziesz tam i czat. Ludzie są wspaniali, udzielą Ci wszelkich informacji. Niestety, nie umiem podać linka
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Nieprzeczytane 23-03-2012, 17:58
martok martok jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2012
Posty: 650
Domyślnie

Cytat:
Napisał babciela
chodzi o Betaferon?- dawno zarejestrowany w Polsce- tylko specjalne komisje oceniaja - kto ma dostac.

Chyba nie. Przytaczam fragment tekstu, o który chodzi "Ciekawskiemu":

"Na łamach nowego New England Journal of Medicine opublikowano wyniki badań, które dowodzą, że medykament o nazwie Alemtuzumab jest skuteczny w powstrzymywaniu rozwoju choroby i redukcji już wyrządzonych przez nią szkód w układzie nerwowym.
Alemtuzumab jest przeciwciałem monoklonalnym, które hamuje aktywność białych krwinek uszkadzających mielinowe włókna nerwowe. Niszczy dysfunkcyjne limfocyty, ale równocześnie umożliwia produkcję nowych, prawidłowo funkcjonujących krwinek.
Badania przeprowadzono w University of Cambridge, uczestniczyło w nich 334 pacjentów chorych na stwardnienie rozsiane. U wszystkich partycypantów zanotowano zmniejszenie ryzyka ponownego pojawienia się symptomów choroby o 74% oraz zniwelowanie uszkodzeń wywołanych przez MS w 71% w porównaniu do powszechnie stosowanego na tę chorobę leku Rebif."

Jest to oczywiście czysto dziennikarska notatka, o wiarygodności niemożliwej do ustalenia, przynajmniej dla mnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 13:43.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.