menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka > Polityka - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 31-03-2009, 18:09
zdzislaw.bedrylo's Avatar
zdzislaw.bedrylo zdzislaw.bedrylo jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: chorzów Polska
Posty: 443
Domyślnie Sprawa Wałęsy...cdn...


Jestem zbulwersowany i zdumiony ponowną ,szkalującą,książkę historyka IPN-u...Ten młody człowiek (24 lat)...Na podstawie,szczątkowych,nie pewnych materiałów z IPN-u spłodził "dzieło magisterskie" w pięknej 450 stronicowej ,lakierowanej okładce { skąd te finanse na takie przesięwzięcie}..Na mile pachnie manipulacją " określonych kół" jak mówiono w czasach PRL-u.. Młody człowiek,który w czasach Solidarnośći lat 80-tych bawił się w piaskownicy ,pisze pracę magisterską w oparciu o "materiały " pobrane z IPN-u,bo chyba tych materiałów n ie zebrał na ulicy.Tylko tam ,wybiórczo
__________________
zdzislaw1
  #2  
Nieprzeczytane 31-03-2009, 18:30
zdzislaw.bedrylo's Avatar
zdzislaw.bedrylo zdzislaw.bedrylo jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: chorzów Polska
Posty: 443
Domyślnie Sprawa Wałęsy cdn..2

Te materiały gromadził,spisywał cząstkowo tak aby zadowolić
tych,którzy na to czekali... Jak można być tak naiwny aby w te bzdury uwierzyć......
Dla mnie jest to "babranie w szambie"..,gdzie ktoś na siłe szuka łakomych kąsków, aby pogrążyć tego człowieka....
Gołym okiem widac jak ktoś zaciera ręce bo zlecenie poszło w świat..Wiadomo,że czynione zło wróci do adresata i tylko czekać jak to się stanie...Poczekamy zobaczymy...
Jaak można tak kogoś nie nawidzieć...To jest paranoja i choroba....
Wiadomo,że jest demokracja i można pisać wszystko,ale zachodzi pytanie skąd takie fundusze dla człowieka,który w IPN był tylko poślednim pracownikiem...i edytował takie,opsło dzieło....
Obawiam się,że kilka miesięcy wyjdzie sprawa Wałęsy np. w jego służbie w wojsku,gdzie napewno będą "dokumenty",że on
był agentem WSI albo GRU...Paranoja.....
Ja nie jestem fanem Wałęsy,ale panowie trochę umiaru,bo ile już można człowieka zeszmacić....
Przypominam,że IPN opiera się na naszych podatkach i my mamy prawo....tym cząstkowo dysponować....
__________________
zdzislaw1
  #3  
Nieprzeczytane 01-04-2009, 09:57
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

Zdzisiu !
Mlodych nie da sie oglupic juz w piaskownicy ,a co dopiero gdy dorosna.
Brawo mgr.Pawel Zyzak !
Takich wiecej aby obalac legendy klamstw.
  #4  
Nieprzeczytane 01-04-2009, 11:16
Anna G's Avatar
Anna G Anna G jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: Austria
Posty: 7 362
Post

To nazywa sie "wlazenie w butach w cudze zycie". Juz naprawde "uczonym" brakuje tematow do prac magisterskich, Niedlugo beda w nasze zycie wlazic. Skandal!!
  #5  
Nieprzeczytane 01-04-2009, 12:02
ostatek's Avatar
ostatek ostatek jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Jun 2008
Posty: 4 251
Zły, wściekły

Cytat:
Napisał senior A.P.
Zdzisiu !
Mlodych nie da sie oglupic juz w piaskownicy ,a co dopiero gdy dorosna.
Brawo mgr.Pawel Zyzak !
Takich wiecej aby obalac legendy klamstw.
Chętnie osądzasz innych... Inni pewnie Ciebie też, bo jakie darowane - takie odbierane... Książkę przeczytałeś??
__________________
  #6  
Nieprzeczytane 01-04-2009, 12:22
hannabarbara's Avatar
hannabarbara hannabarbara jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Miasto: Olsztyn
Posty: 19 421
Domyślnie

Ostatku! Ja też nie przeczytałam. I na pewno nie przeczytam. Słuchałam tylko rozmowy pana promotora z P. Celińskim. Powiem krótko, przerażają mnie wszelkiej maści paranoicy, chorzy z żądzy zaistnienia, zazdrości i nienawiści. Niech no tylko ktoś podniesie się ponad przeciętność, to zaraz ochoczo biegną by wciągnąć w głąb, upodlić i upaprać. A już szczególnie , gdy chorobą jest dotknięty człowiek występujący w majestacie swojego dorobku naukowego i renomowanej uczelni. Smutna polska rzeczywistość.
  #7  
Nieprzeczytane 01-04-2009, 12:52
ostatek's Avatar
ostatek ostatek jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Jun 2008
Posty: 4 251
Gaduła

Cytat:
Napisał hannabarbara
Ostatku! Ja też nie przeczytałam. I na pewno nie przeczytam. /.../
A ja przeczytam. Choć z nudów/zgrozy/śmiechu/oburzenia zejść bym miała. Może podsumuję lekturę pytaniem: człowiek, czy to brzmi dumnie? Muszę wiedzieć jakimi dowodami podpierał się magistrant! Bo nie słowa się liczą, ale fakty poparte twardymi dowodami. Wtedy ocenię "polskie piekiełko", w to, że ono istnieje - nie wątpię.
__________________
  #8  
Nieprzeczytane 01-04-2009, 13:15
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

Juz samo to ,ze zataja sie nieslubne dzieci ,sprowadza czlowieka do pozomu zwierzecia,ktory splodzi i odchodzi.
  #9  
Nieprzeczytane 02-04-2009, 09:56
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

Czy trzeba az tylu lat aby ujawniac,jakich to Polska miala prezydentow ?
Nastepny po Walesie podtsawiony pod "odstrzal prawdy" jest A.Kwasniewski,ktoremu tez nerwy puscily i odpowiednio nazwal IPN ,a instytut zapowiada wiecej prawdy.

Co to bedzie jak zabiora sie za L.Kaczynskiego,ten chyba zechce uciekac na ksiezyc (pierwszy Australia,drugi Moskwa),bo z ksiezycem mial do czynienia w mlodosci na dodatek na spolke bratem.

Co to sie w tej Polsce porobilo ?
Plodza dzieci i uciekaja z wiochy.
Zakladaja fundacje i pieniadze lokuja w szwajcarskich rodzinnych bankach.
Rodzinnie (oddajac pieniadze mamie lub zonie) chca rzadzic Polska,przeciez to sie w glowie prostaczka nie miesci,nawet to,ze komunista z Papiezem (Santa subito) w lektyce sie wozil !
Nie ma ludzi/kandydatow uczciwych na wybory prezydentow w Polsce ?
Chyba czas sprowadzic jakiegos Polaka z Afryki,moze znajdzie sie jakas Polka co takiego kandydata urodzila ???

Na stare lata trace wiare w uczciwosc bialych ludzi.
Oj porobilo sie na tym bozym swiecie ,porobilo !
 


Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Wraca sprawa opłat za leczenie - komentarze ciekawski Ogólny 0 17-02-2009 17:52
Sprawa Wałęsy..... zdzislaw.bedrylo Społeczeństwo - wątki archiwalne 135 13-08-2008 22:06

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 19:00.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.