menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Różności
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Różności ... czyli tematy, które "nie pasują" gdzie indziej

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #118781  
Nieprzeczytane Wczoraj, 18:27
barteczek's Avatar
barteczek barteczek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: Małopolska
Posty: 55 792
Domyślnie

Muszę zamknąć kompa... nie dam rady inaczej...
Do wieczoru..
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #118782  
Nieprzeczytane Wczoraj, 19:05
Iza_bella's Avatar
Iza_bella Iza_bella jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: podkarpacie
Posty: 22 918
Domyślnie

Dobry wieczór....
Miałam miłe popołudnie...najpierw wpadł młodszy wnuk, a potem dołączyła córka i opowiadaniom i wspomnieniom z wycieczki nie było końca. Dostałam też piękny prezent.
Danciu...Ninko...zdrzemnęłam się przed obiadem...pospałam prawie 2 godziny i wróciłam do formy. Wcześniej wypiłam kawę i jakoś przetrzymałam dzień. Teraz jestem aktywna i nie wiem kiedy udam się w stronę łóżka.
Ninko...przykro mi, że przechodzisz takie tortury ze zdrowiem...gdybym tylko mogła Ci pomóc. Przytulam.
Viko...trudno uwierzyć, że nie ma dla Ciebie skutecznego leczenia. Drugi medyk odmówił leczenia...to szok....i wstyd dla naszej służby zdrowia.
Zosiu...współczuję straty...w końcu to ojciec Twoich dzieci, ładnie się zachowały, że pojechały na pogrzeb.
U Ciebie deszcz, a u mnie nadal susza. Wprawdzie dwa razy troszkę pokropiło, ale to kropla w morzu potrzeb. Przydałoby się, aby popadało tak ze 2, 3 dni.
Miłego wieczoru i spokojnie przespanej nocki. Buziaki...


__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #118783  
Nieprzeczytane Wczoraj, 19:38
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 245
Domyślnie

Dobry wieczór .
Weszłam raz jeszcze w wolnej chwili i widzę złe wiadomości . Nie wszystkie ale jednak .
Nineczko , współczuję tych tortur ale dobrze , ze jest komu Ciebie ratować i nie mów proszę o odchodzeniu .
Nie na darmo jest powiedzenie , że Panu Bogu starość nie udała się . I nie płacz proszę , albo płacz jeśli z tym Ci lżej . Beniu kochana , też mnie zmartwiłaś stwierdzeniem lekarza , ze nie ma leczenia . Tak jak mówi Ninka , może spróbuj pójść prywatnie do dobrego specjalisty a usłyszysz coś innego ? Czasem trzeba nawet kilku konsultacji aby się upewnić . Wiem , że to droga sprawa ale może jakoś... Zosiu , współczuję Ci ale to Ty musiałaś podjąć decyzję i wiesz sama czy zrobiłaś dobrze . Poza tym nie dziwię się
bo mamy różne przeżycia i doświadczenia . Dzieci pojechały bo w sumie to był ich ojciec .
Izuniu , cieszę się , że miałaś fajny czas z wnukiem i z córką . Aha , dobrze , że odespałaś tę noc .
U mnie w końcu deszcz , piękna tęcza , nawet grzmiało i błyskało ale nadal pada i ciemna , ogromna chmura nad miastem . W końcu może rośliny choć troszkę odżyją . Izo , masz rację - trzeba kilkudniowego deszczu bo wszystko schnie na pniu , trawa wypalona doszczętnie .
I ja życzę spokojnego wieczoru i takiej samej nocki .
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #118784  
Nieprzeczytane Wczoraj, 20:42
barteczek's Avatar
barteczek barteczek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: Małopolska
Posty: 55 792
Domyślnie

Moje kochane, nie płaczę nad moim losem bo i po co... nic nie zmienię... przykro mi jak okażesz komuś ogrom serc a podziękowanie ??? To tyle ...
Isiu, uśmiechnęłam się z Twojej radości spotkania z dziećmi...aż serce rośnie... a noc, będzie dobra bo i ja życzę Tobie i całej Rodzince pięknych snów!
U mnie była straszna burza, błyskawice bez kropli deszczu - nie dzisiaj, nie - dwa dni temu...nie było kropelki... a że nie wychodzę, to i nie wiem co w trawie piszczy...
Danusiu, nie boję się odejścia, wiem że musimy to Bogu oddać...
Teraz znowu zapowiadają burzę, deszcz i grad... po chorobę jasną grad? Niestety, trzeba brać co dają w dodatku spada z nieba!
O, wreszcie poprawiłam, jak co, to już nie zauważyłam...
DOBREJ NOCY
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Różności felicyta Różności - wątki archiwalne 29 28-08-2010 14:03
skoro można pisać tu różności ymca Różności - wątki archiwalne 27 21-02-2008 20:46
"MISZ MASZ" czyli różności w różnościach jolita Różności - wątki archiwalne 162 31-10-2007 20:36

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 01:37.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.